Zniżka 20% na zakupy za ponad 500 zł |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Meble
Krzesła
Krzesła
...
Meble
Krzesła
Krzesła · Oferty i zniżki
Krzesła do jadalni
Krzesła i fotele biurowe
Krzesła barowe
Stołki
Filtry
1
W magazynie
Premium
Nowości
Kolor
Design
Dekor
Rodzaj
+ Więcej (8)
Oferty i zniżki
1 165 wyników
Najnowsze
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Najnowsze
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
WOOOD
Krzesła zestaw Vogue
2 szt., tapicerowane, skórzane, koniakowe
Dostawa od 19.10.2026
2 095 zł
z kodem
2 619 zł bez kodu
1 309,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
WOOOD
Krzesła zestaw Crate
2 szt., tapicerowane, aksamitne, szare
W magazynie
Ostatnia sztuka
1 487 zł
z kodem
1 859 zł bez kodu
929,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
WOOOD
Hoker Vogue
Tapicerowany, aksamitny, niebieski, wysokość siedziska 64 cm
Dostawa od 03.12.2026
1 399 zł
z kodem
1 749 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
WOOOD
Hoker Vogue
Tapicerowany, aksamitny, beżowy, wysokość siedziska 64 cm
Dostawa od 03.12.2026
1 399 zł
z kodem
1 749 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
WOOOD
Krzesła zestaw Vogue
2 szt., tapicerowane, aksamitne, beżowe
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
2 047 zł
z kodem
2 559 zł bez kodu
1 279,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
WOOOD
Stołek Japan
Z litego drewna paulowni, w naturalnym kolorze, wysokość 45 cm, nośność 110 kg
(14)
W magazynie
607 zł
z kodem
759 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Bonami Essentials
Krzesła zestaw Moseby
2 szt., tapicerowane, z przędzy pętelkowej Bouclé, kremowe
(1)
W magazynie
479 zł
z kodem
599 zł bez kodu
299,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
House Nordic
Krzesła zestaw Maceda
2 szt., tapicerowane, z przędzy pętelkowej Bouclé, ciemnozielone
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
735 zł
z kodem
919 zł bez kodu
459,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
House Nordic
Krzesła zestaw Halden
2 szt., tapicerowane, z przędzy pętelkowej Bouclé, beżowe
W magazynie
Ostatnia sztuka
451 zł
z kodem
564 zł bez kodu
282 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
House Nordic
Krzesła zestaw Maceda
2 szt., tapicerowane, z przędzy pętelkowej Bouclé, beżowe
Dostawa od 19.10.2026
691 zł
z kodem
864 zł bez kodu
432 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
House Nordic
Fotele jadalniane zestaw Amorim
2 szt., z podłokietnikami/obrotowe, tapicerowane, z przędzy pętelkowej Bouclé, brązowe
Dostawa od 19.10.2026
999 zł
z kodem
1 249 zł bez kodu
624,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
House Nordic
Fotele jadalniane zestaw Amorim
2 szt., z podłokietnikami/obrotowe, tapicerowane, z przędzy pętelkowej Bouclé, białe
(1)
Dostawa od 19.10.2026
1 031 zł
z kodem
1 289 zł bez kodu
644,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Marckeric
Krzesła zestaw Adriana
2 szt., sztaplowane, tapicerowane, czarne/szarobrązowe
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
903 zł
z kodem
1 129 zł bez kodu
564,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Marckeric
Hokery zestaw Adriana
2 szt., tapicerowane, czerwone/w naturalnym kolorze, wysokość siedziska 66 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
1 015 zł
z kodem
1 269 zł bez kodu
634,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-20% z kodem
zestaw 4 szt.
Marckeric
Krzesła zestaw Luna
4 szt., tapicerowane, beżowe
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
1 255 zł
z kodem
1 569 zł bez kodu
392,25 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-20% z kodem
Marckeric
Krzesło biurowe Rush
Tapicerowane, na kółkach/z regulowaną wysokością/obrotowe, ciemnoszare, nośność 100 kg, wysokość siedziska 74-52 cm
(3)
W magazynie
603 zł
z kodem
754 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-20% z kodem
zestaw 4 szt.
Marckeric
Krzesła zestaw Luna
4 szt., tapicerowane, miętowe
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
1 343 zł
z kodem
1 679 zł bez kodu
419,75 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Marckeric
Krzesła zestaw Adriana
2 szt., sztaplowane, tapicerowane, beżowe/w naturalnym kolorze
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
903 zł
z kodem
1 129 zł bez kodu
564,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Marckeric
Hokery zestaw Rush
2 szt., tapicerowane, ciemnoszare, wysokość siedziska 65 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
1 087 zł
z kodem
1 359 zł bez kodu
679,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-20% z kodem
zestaw 4 szt.
Marckeric
Krzesła zestaw Dash
4 szt., sztaplowane, tapicerowane, ceglaste
Dostawa od 20.10.2026
2 015 zł
z kodem
2 519 zł bez kodu
629,75 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Marckeric
Hokery zestaw Adriana
2 szt., tapicerowane, niebieskie/w naturalnym kolorze, wysokość siedziska 66 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
967 zł
z kodem
1 209 zł bez kodu
604,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Marckeric
Krzesła zestaw Adriana
2 szt., sztaplowane, tapicerowane, czerwone/w naturalnym kolorze
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
975 zł
z kodem
1 219 zł bez kodu
609,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-20% z kodem
zestaw 4 szt.
Marckeric
Krzesła zestaw Malila
4 szt., tapicerowane, jasnoróżowe
Dostawa od 16.10.2026
1 367 zł
z kodem
1 709 zł bez kodu
427,25 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Marckeric
Hokery zestaw Adriana
2 szt., tapicerowane, czarne/szarobrązowe, wysokość siedziska 66 cm
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
943 zł
z kodem
1 179 zł bez kodu
589,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-20% z kodem
zestaw 4 szt.
Marckeric
Krzesła zestaw Luna
4 szt., tapicerowane, czarne
(2)
Dostawa od 16.10.2026
1 279 zł
z kodem
1 599 zł bez kodu
399,75 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-20% z kodem
zestaw 4 szt.
Marckeric
Krzesła zestaw Luna
4 szt., tapicerowane, w kolorze khaki
(2)
Dostawa od 16.10.2026
1 279 zł
z kodem
1 599 zł bez kodu
399,75 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Marckeric
Hokery zestaw Cori
2 szt., tapicerowane, ceglaste, wysokość siedziska 65 cm
(6)
Dostawa od 20.10.2026
1 351 zł
z kodem
1 689 zł bez kodu
844,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Marckeric
Krzesła zestaw Cori
2 szt., tapicerowane, ceglaste
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
1 471 zł
z kodem
1 839 zł bez kodu
919,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Marckeric
Krzesło biurowe Rush
Tapicerowane, na kółkach/z regulowaną wysokością/obrotowe, beżowe, nośność 100 kg, wysokość siedziska 74-52 cm
(2)
Dostawa od 23.10.2026
647 zł
z kodem
809 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Marckeric
Hokery zestaw Cori
2 szt., tapicerowane, beżowe, wysokość siedziska 65 cm
(1)
Dostawa od 20.10.2026
1 351 zł
z kodem
1 689 zł bez kodu
844,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Marckeric
Fotele jadalniane zestaw Tamara
2 szt., z podłokietnikami/obrotowe, tapicerowane, jasnoszare
W magazynie
Ostatnia sztuka
1 455 zł
z kodem
1 819 zł bez kodu
909,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Marckeric
Krzesło biurowe Rush
Tapicerowane, na kółkach/z regulowaną wysokością/obrotowe, jasnoróżowe, nośność 100 kg, wysokość siedziska 74-52 cm
(6)
Dostawa od 16.10.2026
799 zł
z kodem
999 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Marckeric
Hokery zestaw Adriana
2 szt., tapicerowane, beżowe/w naturalnym kolorze, wysokość siedziska 66 cm
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
1 015 zł
z kodem
1 269 zł bez kodu
634,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Marckeric
Krzesła zestaw Cori
2 szt., tapicerowane, beżowe
(4)
Dostawa od 16.10.2026
1 343 zł
z kodem
1 679 zł bez kodu
839,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Marckeric
Krzesła zestaw Adriana
2 szt., sztaplowane, tapicerowane, zielone/w naturalnym kolorze
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
975 zł
z kodem
1 219 zł bez kodu
609,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Marckeric
Hokery zestaw Rush
2 szt., tapicerowane, jasnoróżowe, wysokość siedziska 65 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
1 111 zł
z kodem
1 389 zł bez kodu
694,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Unique Furniture
Krzesła zestaw Gimli
2 szt., tapicerowane, z przędzy pętelkowej Bouclé, białe
(5)
W magazynie
1 079 zł
z kodem
1 349 zł bez kodu
674,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Unique Furniture
Krzesła zestaw Swan
2 szt., tapicerowane, z przędzy pętelkowej Bouclé, białe
(3)
W magazynie
1 583 zł
z kodem
1 979 zł bez kodu
989,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Unique Furniture
Krzesła zestaw Meridian
2 szt., tapicerowane, szare
W magazynie
Ostatnie sztuki
1 151 zł
z kodem
1 439 zł bez kodu
719,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Unique Furniture
Krzesła zestaw Swan
2 szt., tapicerowane, z przędzy pętelkowej Bouclé, zielone
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
1 583 zł
z kodem
1 979 zł bez kodu
989,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Gazzda
Krzesła zestaw Nora
2 szt., z litego drewna dębowego, skórzane, brązowe/koniakowe
(1)
Dostawa od 29.12.2026
4 231 zł
z kodem
5 289 zł bez kodu
2 644,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Gazzda
Krzesło Muna
Z podłokietnikami, z litego drewna dębowego, brązowe
(1)
Dostawa od 29.12.2026
2 303 zł
z kodem
2 879 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Tenzo
Krzesła zestaw Zoe
2 szt., beżowe
W magazynie
Ostatnie sztuki
1 343 zł
z kodem
1 679 zł bez kodu
839,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Kave Home
Hokery zestaw Zunilda
2 szt., tapicerowane, z szenilu, czarne, wysokość siedziska 65 cm
(7)
W magazynie
Ostatnia sztuka
775 zł
z kodem
969 zł bez kodu
484,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Kave Home
Hokery zestaw Zenda
2 szt., z regulowaną wysokością/obrotowe, tapicerowane, z szenilu, czarne, wysokość siedziska 64 cm
(10)
W magazynie
Ostatnia sztuka
687 zł
z kodem
859 zł bez kodu
429,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Kave Home
Hokery zestaw Zunilda
2 szt., tapicerowane, z szenilu, ciemnozielone, wysokość siedziska 65 cm
(2)
Dostawa od 07.12.2026
775 zł
z kodem
969 zł bez kodu
484,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Kave Home
Hokery zestaw Zenda
2 szt., z regulowaną wysokością/obrotowe, tapicerowane, z szenilu, beżowe, wysokość siedziska 64 cm
(34)
W magazynie
Ostatnie sztuki
687 zł
z kodem
859 zł bez kodu
429,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Kave Home
Hokery zestaw Zaib
2 szt., z regulowaną wysokością, tapicerowane, z szenilu, ciemnozielone, wysokość siedziska 53,5 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
610 zł
z kodem
763 zł bez kodu
381,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
1
...
17
18
19
...
25
Załaduj więcej
Powiązane kategorie
Stoły do jadalni
Krzesła do jadalni
Krzesła barowe
Krzesła i fotele biurowe
Ławki
Biurka
Stoliki i biurka dla dzieci
Poduszki na krzesła
Ulubione filtry
Krzesła w stylu retro
Krzesła z regulowaną wysokością