Zniżka 20% na zakupy za ponad 500 zł |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Meble
Krzesła
Krzesła
...
Meble
Krzesła
Krzesła · Oferty i zniżki
Krzesła do jadalni
Krzesła i fotele biurowe
Krzesła barowe
Stołki
Filtry
1
W magazynie
Premium
Nowości
Kolor
Design
Dekor
Rodzaj
+ Więcej (8)
Oferty i zniżki
1 166 wyników
Najnowsze
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Najnowsze
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Støraa
Krzesła zestaw Oita
2 szt., tapicerowane, ciemnoszare
Dostawa od 19.10.2026
1 079 zł
z kodem
1 349 zł bez kodu
674,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Støraa
Krzesła zestaw Kelly
2 szt., tapicerowane, aksamitne, szare
Dostawa od 15.10.2026
455 zł
z kodem
569 zł bez kodu
284,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Wenko
Stołek Comiso
Plastikowy, antracytowy, wysokość 46 cm, nośność 180 kg
(4)
W magazynie
146 zł
z kodem
182,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
-20% z kodem
Wenko
Stołek Comiso
Plastikowy, biały, wysokość 46 cm, nośność 180 kg
(8)
W magazynie
153 zł
z kodem
190,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
-20% z kodem
Wenko
Stołek Comiso
Plastikowy, czarny, wysokość 46 cm, nośność 180 kg
(6)
W magazynie
156 zł
z kodem
195 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
-20% z kodem
Actona
Fotel jadalniany Dora
Z podłokietnikami, tapicerowany, beżowy
(2)
Dostawa od 21.10.2026
707 zł
z kodem
884 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Actona
Fotele jadalniane zestaw Glenda
2 szt., z podłokietnikami/obrotowe, tapicerowane, ceglaste
(1)
Dostawa od 23.10.2026
1 215 zł
z kodem
1 519 zł bez kodu
759,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-20% z kodem
Actona
Krzesło biurowe Owen
Tapicerowane, na kółkach/z regulowaną wysokością/obrotowe, czarne, nośność 110 kg, wysokość siedziska 46,5-58 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
703 zł
z kodem
879 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Actona
Fotele jadalniane zestaw Glenda
2 szt., z podłokietnikami/obrotowe, tapicerowane, beżowe
(2)
Dostawa od 23.10.2026
1 199 zł
z kodem
1 499 zł bez kodu
749,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-20% z kodem
Actona
Hoker Patricia
Z regulowaną wysokością/obrotowy, tapicerowany, z przędzy pętelkowej Bouclé, czarny/szary, wysokość siedziska 55 cm
(1)
Dostawa od 21.10.2026
783 zł
z kodem
979 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Actona
Fotele jadalniane zestaw Eleanor
2 szt., z podłokietnikami, tapicerowane, ciemnoszare
(3)
Dostawa od 21.10.2026
783 zł
z kodem
979 zł bez kodu
489,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Actona
Fotele jadalniane zestaw Glenda
2 szt., z podłokietnikami/obrotowe, tapicerowane, ciemnoszare
(2)
Dostawa od 23.10.2026
1 671 zł
z kodem
2 089 zł bez kodu
1 044,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Actona
Fotele jadalniane zestaw Lizzy
2 szt., z podłokietnikami, tapicerowane, beżowe
(1)
Dostawa od 21.10.2026
831 zł
z kodem
1 039 zł bez kodu
519,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Actona
Fotel jadalniany Ella
Z podłokietnikami/obrotowy, tapicerowany, beżowy
Dostawa od 21.10.2026
675 zł
z kodem
844 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Actona
Krzesło Lucy
Obrotowe, tapicerowane, beżowe/w naturalnym kolorze
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
639 zł
z kodem
799 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Actona
Fotele jadalniane zestaw Glenda
2 szt., z podłokietnikami/obrotowe, tapicerowane, jasnoszare
(1)
Dostawa od 23.10.2026
1 207 zł
z kodem
1 509 zł bez kodu
754,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Actona
Fotele jadalniane zestaw Lizzy
2 szt., z podłokietnikami, tapicerowane, jasnoszare
(1)
Dostawa od 21.10.2026
847 zł
z kodem
1 059 zł bez kodu
529,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Actona
Fotel jadalniany Dora
Z podłokietnikami, tapicerowany, w kolorze khaki
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
683 zł
z kodem
854 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Kave Home
Krzesła zestaw Nebai
2 szt., z litego drewna dębowego, z szenilu, czarne
Dostawa od 07.12.2026
1 516 zł
z kodem
1 895 zł bez kodu
947,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Kave Home
Fotele jadalniane zestaw Yunia
2 szt., tapicerowane, sztruksowe, beżowe
(4)
W magazynie
Ostatnia sztuka
1 383 zł
z kodem
1 729 zł bez kodu
864,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Kave Home
Krzesła zestaw Analy
2 szt., z litego drewna dębowego, w naturalnym kolorze
(1)
Dostawa od 16.12.2026
1 812 zł
z kodem
2 265 zł bez kodu
1 132,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Kave Home
Krzesła zestaw Analy
2 szt., z litego drewna dębowego, brązowe/w naturalnym kolorze
(1)
Dostawa od 09.12.2026
1 880 zł
z kodem
2 350 zł bez kodu
1 175 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Kave Home
Fotel jadalniany Marvin
Obrotowy, tapicerowany, z szenilu, kremowy
(3)
W magazynie
Ostatnia sztuka
746 zł
z kodem
932 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Kave Home
Krzesła zestaw Nebai
2 szt., z litego drewna dębowego, z szenilu, brązowe/kremowe
Dostawa od 14.12.2026
1 516 zł
z kodem
1 895 zł bez kodu
947,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Kave Home
Krzesło Melqui
Tapicerowane, brązowe/kremowe
(3)
Dostawa od 16.12.2026
1 961 zł
z kodem
2 451 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Kave Home
Krzesła zestaw Nebai
2 szt., z litego drewna dębowego, z szenilu, kremowe/w naturalnym kolorze
Dostawa od 07.12.2026
1 516 zł
z kodem
1 895 zł bez kodu
947,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Kave Home
Krzesła zestaw Analy
2 szt., z litego drewna dębowego, czarne/w naturalnym kolorze
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
1 812 zł
z kodem
2 265 zł bez kodu
1 132,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Kave Home
Krzesła zestaw Analy
2 szt., z litego drewna dębowego, brązowe/w naturalnym kolorze
(1)
Dostawa od 09.12.2026
1 812 zł
z kodem
2 265 zł bez kodu
1 132,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Kave Home
Krzesła zestaw Analy
2 szt., z litego drewna dębowego, w naturalnym kolorze
(1)
Dostawa od 09.12.2026
1 880 zł
z kodem
2 350 zł bez kodu
1 175 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Kave Home
Hoker Enit
Z litego drewna dębowego, w naturalnym kolorze, wysokość siedziska 65 cm
Dostawa od 07.12.2026
1 223 zł
z kodem
1 529 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Kave Home
Krzesła zestaw Yunia
2 szt., tapicerowane, beżowe
(4)
W magazynie
Ostatnia sztuka
1 199 zł
z kodem
1 499 zł bez kodu
749,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Kave Home
Krzesło Alocs
Z litego drewna dębowego, z szenilu, beżowe/w naturalnym kolorze
(1)
W magazynie
1 758 zł
z kodem
2 197 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Kave Home
Fotel jadalniany Marvin
Obrotowy, tapicerowany, z szenilu, brązowy
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
740 zł
z kodem
925 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Rowico
Krzesła zestaw Sierra
2 szt., tapicerowane, brązowe
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
975 zł
z kodem
1 219 zł bez kodu
609,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Rowico
Krzesła zestaw Sierra
2 szt., tapicerowane, ciemnoszare
(9)
W magazynie
Ostatnia sztuka
975 zł
z kodem
1 219 zł bez kodu
609,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Rowico
Krzesła zestaw Amesbury
2 szt., tapicerowane, beżowe
W magazynie
Ostatnia sztuka
1 911 zł
z kodem
2 389 zł bez kodu
1 194,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Rowico
Krzesła zestaw Alison
2 szt., obrotowe, tapicerowane, beżowe
(2)
Dostawa od 20.10.2026
1 703 zł
z kodem
2 129 zł bez kodu
1 064,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Rowico
Fotele jadalniane zestaw Alison
2 szt., obrotowe, tapicerowane, beżowe
(1)
Dostawa od 20.10.2026
1 823 zł
z kodem
2 279 zł bez kodu
1 139,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+5
+6
-20% z kodem
Rowico
Krzesło Ami
Tapicerowane, beżowe/w naturalnym kolorze
(1)
W magazynie
535 zł
z kodem
669 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Rowico
Krzesła zestaw Sierra
2 szt., tapicerowane, z przędzy pętelkowej Bouclé, beżowe
(9)
Dostawa od 20.10.2026
1 103 zł
z kodem
1 379 zł bez kodu
689,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Rowico
Hokery zestaw Alison
2 szt., obrotowe, tapicerowane, szare, wysokość siedziska 65 cm
(1)
Dostawa od 22.10.2026
1 551 zł
z kodem
1 939 zł bez kodu
969,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Rowico
Krzesła zestaw Maymont
2 szt., sztaplowane, tapicerowane, kremowe/ciemnobrązowe
Dostawa od 22.10.2026
2 071 zł
z kodem
2 589 zł bez kodu
1 294,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Rowico
Hokery zestaw Alison
2 szt., obrotowe, tapicerowane, beżowe, wysokość siedziska 65 cm
(3)
Dostawa od 22.10.2026
1 711 zł
z kodem
2 139 zł bez kodu
1 069,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Rowico
Fotele jadalniane zestaw Alison
2 szt., obrotowe, tapicerowane, beżowe
(5)
Dostawa od 20.10.2026
1 823 zł
z kodem
2 279 zł bez kodu
1 139,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+5
+6
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Rowico
Krzesła zestaw Alison
2 szt., obrotowe, tapicerowane, beżowe
(1)
Dostawa od 20.10.2026
1 703 zł
z kodem
2 129 zł bez kodu
1 064,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Rowico
Fotele jadalniane zestaw Alison
2 szt., obrotowe, tapicerowane, beżowe
(5)
Dostawa od 20.10.2026
1 911 zł
z kodem
2 389 zł bez kodu
1 194,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+5
+6
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Rowico
Fotele jadalniane zestaw Alison
2 szt., obrotowe, tapicerowane, beżowe
(5)
Dostawa od 22.10.2026
1 775 zł
z kodem
2 219 zł bez kodu
1 109,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+5
+6
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Rowico
Hokery zestaw Sierra
2 szt., tapicerowane, z przędzy pętelkowej Bouclé, beżowe, wysokość siedziska 67 cm
(1)
Dostawa od 20.10.2026
1 223 zł
z kodem
1 529 zł bez kodu
764,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
1
...
15
16
17
...
25
Załaduj więcej
Powiązane kategorie
Stoły do jadalni
Krzesła do jadalni
Krzesła barowe
Krzesła i fotele biurowe
Ławki
Biurka
Stoliki i biurka dla dzieci
Poduszki na krzesła
Ulubione filtry
Krzesła w stylu retro
Krzesła z regulowaną wysokością