Zniżka 15% z kodem OCTOBER |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × Universal |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Meble
Krzesła
Krzesła
...
Meble
Krzesła
Krzesła · Marckeric
Krzesła do jadalni
Krzesła i fotele biurowe
Krzesła barowe
Filtry
1
W magazynie
Oferty i zniżki
Nowości
Premium
Kolor
Design
Dekor
Rodzaj
+ Więcej (7)
Marckeric
102 wyników
Najtańsze ze sztukę
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Najtańsze ze sztukę
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Marckeric
Fotele jadalniane zestaw Nadi
2 szt., tapicerowane, jasnoszare
W magazynie
Ostatnia sztuka
1 572 zł
z kodem
1 849 zł bez kodu
924,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Marckeric
Krzesło biurowe Rush
Tapicerowane, na kółkach/z regulowaną wysokością/obrotowe, jasnoróżowe, nośność 100 kg, wysokość siedziska 74-52 cm
(6)
W magazynie
Ostatnia sztuka
849 zł
z kodem
999 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Marckeric
Fotele jadalniane zestaw Leticia
2 szt., z podłokietnikami, tapicerowane, beżowe
Dostawa od 27.10.2026
1 699 zł
z kodem
1 999 zł bez kodu
999,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Marckeric
Krzesła zestaw Emily
2 szt., z podłokietnikami/sztaplowane, metalowe, w kolorze terakoty
Dostawa od 27.10.2026
1 793 zł
z kodem
2 109 zł bez kodu
1 054,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Marckeric
Krzesła zestaw Emily
2 szt., z podłokietnikami/sztaplowane, metalowe, zielone
Dostawa od 27.10.2026
1 793 zł
z kodem
2 109 zł bez kodu
1 054,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Marckeric
Fotele jadalniane zestaw Keiko
2 szt., tapicerowane, w kolorze terakoty
Dostawa od 27.10.2026
1 903 zł
z kodem
2 239 zł bez kodu
1 119,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Aby zobaczyć więcej wyników usuń jeden z filtrów
Marckeric
1
2
3
Powiązane kategorie
Stoły do jadalni
Krzesła do jadalni
Krzesła barowe
Krzesła i fotele biurowe
Ławki
Biurka
Stoliki i biurka dla dzieci
Poduszki na krzesła
Ulubione filtry
Krzesła w stylu retro
Krzesła z regulowaną wysokością