Zniżka 15% z kodem OCTOBER |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × Universal |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Meble
Krzesła
Krzesła do jadalni
Krzesła do jadalni
...
Krzesła
Krzesła do jadalni
Tapicerowane krzesła do jadalni
Filtry
1
W magazynie
Oferty i zniżki
Premium
Nowości
Kolor
Materiał
Cena
Rodzaj
+ Więcej (14)
Tapicerowane
719 wyników
Według ocen
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Według ocen
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Bizzotto
Krzesło Ilma
Tapicerowane, beżowe
Dostawa od 26.10.2026
1 369 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
MOME
Krzesła zestaw Nadia
2 szt., tapicerowane, z szenilu, ceglaste
Dostawa od 23.10.2026
1 793 zł
z kodem
2 109 zł bez kodu
1 054,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Unique Furniture
Krzesło Kindersley
Z podłokietnikami, beżowe
Dostawa od 21.10.2026
615 zł
z kodem
724 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Makamii
Krzesło Niu
Z litego drewna, z szenilu, w kolorze terakoty
Dostawa od 18.11.2026
1 342 zł
z kodem
1 579 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+5
+6
+ Kolor nóg (2)
-15% z kodem
Makamii
Krzesło Niu
Z litego drewna, z szenilu, zielone
Dostawa od 18.11.2026
1 342 zł
z kodem
1 579 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+5
+6
+ Kolor nóg (2)
-15% z kodem
Makamii
Krzesło Niu
Z litego drewna, z szenilu, jasnoszare
Dostawa od 18.11.2026
1 342 zł
z kodem
1 579 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+5
+6
+ Kolor nóg (2)
-15% z kodem
Unique Furniture
Fotel jadalniany Avola
Z podłokietnikami/obrotowy, tapicerowany, z szenilu, kremowy
(2)
Dostawa od 21.10.2026
877 zł
z kodem
1 032 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
MOME
Krzesła zestaw Nadia
2 szt., tapicerowane, z szenilu, czarne/jasnoszare
Dostawa od 23.10.2026
1 793 zł
z kodem
2 109 zł bez kodu
1 054,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Marckeric
Krzesło Angie
Z podłokietnikami, tapicerowane, beżowe
Dostawa od 27.10.2026
854 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Unique Furniture
Krzesło Kindersley
Z podłokietnikami, ciemnoszare
Dostawa od 21.10.2026
615 zł
z kodem
724 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-15% z kodem
Teulat
Fotel jadalniany Add
Z podłokietnikami, tapicerowany, jasnoszary
Dostawa od 27.10.2026
2 243 zł
z kodem
2 639 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Kolor nóg (2)
Premium
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
MOME
Fotele jadalniane zestaw Aslin
2 szt., tapicerowane, zielone
Dostawa od 27.10.2026
1 665 zł
z kodem
1 959 zł bez kodu
979,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
Marckeric
Krzesło Angie
Z podłokietnikami, tapicerowane, jasnoszare
Dostawa od 27.10.2026
854 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
Teulat
Fotel jadalniany Sadira
Z podłokietnikami, tapicerowany, niebieski
Dostawa od 27.10.2026
1 329 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-15% z kodem
Bizzotto
Krzesło Thelma
Bujane, tapicerowane, aksamitne, musztardowe
Dostawa od 22.10.2026
530 zł
z kodem
624 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-15% z kodem
Teulat
Fotel jadalniany Add
Z podłokietnikami, tapicerowany, jasnoszary
Dostawa od 27.10.2026
2 243 zł
z kodem
2 639 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Kolor nóg (2)
-15% z kodem
Bizzotto
Krzesło Warhol
Tapicerowane, z imitacji skóry, ciemnoszare
Dostawa od 22.10.2026
845 zł
z kodem
994 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Bizzotto
Krzesło Thelma
Bujane, tapicerowane, aksamitne, koniakowe
Dostawa od 22.10.2026
530 zł
z kodem
624 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-15% z kodem
noo.ma
Krzesło Wem
Sztaplowane, czarne
Dostawa od 27.10.2026
1 538 zł
z kodem
1 809 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Bizzotto
Krzesło Maratriz
Tapicerowane, beżowe
Dostawa od 26.10.2026
1 779 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
Kave Home
Krzesło Maureen
Z podłokietnikami/sztaplowane, tapicerowane, beżowe
(1)
Dostawa od 16.12.2026
1 043 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-15% z kodem
Makamii
Fotel jadalniany Erika
Z litego drewna, z szenilu, niebieski
Dostawa od 18.11.2026
1 512 zł
z kodem
1 779 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+5
+6
-15% z kodem
House Nordic
Fotel jadalniany Dover
Z podłokietnikami/obrotowy, tapicerowany, beżowy
Dostawa od 29.10.2026
977 zł
z kodem
1 149 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Makamii
Krzesło Ohelo
Z litego drewna, z szenilu, w kolorze terakoty
Dostawa od 18.11.2026
1 300 zł
z kodem
1 529 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+5
+6
-15% z kodem
Makamii
Fotel jadalniany Erika
Z litego drewna, z szenilu, zielony
Dostawa od 18.11.2026
1 512 zł
z kodem
1 779 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+5
+6
-15% z kodem
Makamii
Fotel jadalniany Erika
Z litego drewna, z szenilu, bordowy
Dostawa od 18.11.2026
1 512 zł
z kodem
1 779 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+5
+6
-15% z kodem
Makamii
Fotel jadalniany Erika
Z litego drewna, z szenilu, jasnoszary
Dostawa od 18.11.2026
1 512 zł
z kodem
1 779 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+5
+6
-15% z kodem
Makamii
Fotel jadalniany Erika
Z litego drewna, z szenilu, kremowy
Dostawa od 18.11.2026
1 512 zł
z kodem
1 779 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+5
+6
-15% z kodem
Makamii
Krzesło Niu
Z litego drewna, z szenilu, jasnoszare
Dostawa od 18.11.2026
1 342 zł
z kodem
1 579 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+5
+6
+ Kolor nóg (2)
-15% z kodem
Makamii
Krzesło Ohelo
Z litego drewna, z szenilu, bordowe
Dostawa od 18.11.2026
1 300 zł
z kodem
1 529 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+5
+6
-15% z kodem
Makamii
Krzesło Niu
Z litego drewna, z szenilu, zielone
Dostawa od 18.11.2026
1 342 zł
z kodem
1 579 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+5
+6
+ Kolor nóg (2)
-15% z kodem
Makamii
Krzesło Ohelo
Z litego drewna, z szenilu, niebieskie
Dostawa od 18.11.2026
1 300 zł
z kodem
1 529 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+5
+6
Premium
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
MOME
Fotele jadalniane zestaw Naia
2 szt., z podłokietnikami, tapicerowane, z szenilu, w naturalnym kolorze
Dostawa od 27.10.2026
2 175 zł
z kodem
2 559 zł bez kodu
1 279,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Makamii
Fotel jadalniany Erika
Z litego drewna, z szenilu, czarny
Dostawa od 18.11.2026
1 512 zł
z kodem
1 779 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+5
+6
-15% z kodem
Makamii
Krzesło Niu
Z litego drewna, z szenilu, bordowe
Dostawa od 18.11.2026
1 342 zł
z kodem
1 579 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+5
+6
+ Kolor nóg (2)
-15% z kodem
Makamii
Krzesło Niu
Z litego drewna, z szenilu, bordowe
Dostawa od 18.11.2026
1 342 zł
z kodem
1 579 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+5
+6
+ Kolor nóg (2)
-15% z kodem
Makamii
Krzesło Niu
Z litego drewna, z szenilu, w kolorze terakoty
Dostawa od 18.11.2026
1 342 zł
z kodem
1 579 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+5
+6
+ Kolor nóg (2)
-15% z kodem
Makamii
Krzesło Ohelo
Z litego drewna, z szenilu, kremowe
Dostawa od 18.11.2026
1 300 zł
z kodem
1 529 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+5
+6
-15% z kodem
Makamii
Krzesło Niu
Z litego drewna, z szenilu, kremowe
Dostawa od 18.11.2026
1 342 zł
z kodem
1 579 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+5
+6
+ Kolor nóg (2)
-15% z kodem
Makamii
Krzesło Ohelo
Z litego drewna, z szenilu, czarne
Dostawa od 18.11.2026
1 300 zł
z kodem
1 529 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+5
+6
-15% z kodem
Makamii
Fotel jadalniany Erika
Z litego drewna, z szenilu, w kolorze terakoty
Dostawa od 18.11.2026
1 512 zł
z kodem
1 779 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+5
+6
-15% z kodem
Makamii
Krzesło Ohelo
Z litego drewna, z szenilu, zielone
Dostawa od 18.11.2026
1 300 zł
z kodem
1 529 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+5
+6
-15% z kodem
Makamii
Krzesło Niu
Z litego drewna, z szenilu, czarne
Dostawa od 18.11.2026
1 342 zł
z kodem
1 579 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+5
+6
+ Kolor nóg (2)
-15% z kodem
Makamii
Krzesło Niu
Z litego drewna, z szenilu, szare
Dostawa od 18.11.2026
1 342 zł
z kodem
1 579 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+5
+6
+ Kolor nóg (2)
-15% z kodem
Makamii
Krzesło Niu
Z litego drewna, z szenilu, szare
Dostawa od 18.11.2026
1 342 zł
z kodem
1 579 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+5
+6
+ Kolor nóg (2)
-15% z kodem
Makamii
Krzesło Ohelo
Z litego drewna, z szenilu, jasnoszare
Dostawa od 18.11.2026
1 300 zł
z kodem
1 529 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+5
+6
-15% z kodem
Makamii
Krzesło Ohelo
Z litego drewna, z szenilu, szare
Dostawa od 18.11.2026
1 300 zł
z kodem
1 529 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+5
+6
-15% z kodem
Makamii
Krzesło Niu
Z litego drewna, z szenilu, niebieskie
Dostawa od 18.11.2026
1 342 zł
z kodem
1 579 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+5
+6
+ Kolor nóg (2)
1
...
11
12
13
14
15
Załaduj więcej
Powiązane kategorie
Stoły do jadalni
Poduszki na krzesła
Ulubione filtry
Krzesła do jadalni w dekorze dębu
Nowoczesne krzesła do jadalni
Białe krzesła do jadalni
Szare krzesła do jadalni
Krzesła do jadalni w zestawie
Drewniane krzesła do jadalni
Metalowe krzesła do jadalni
Plastikowe krzesła do jadalni
Tapicerowane krzesła do jadalni
Krzesła do jadalni z podłokietnikami
Skórzane krzesła do jadalni