Zniżka 20% na zakupy za ponad 500 zł |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Meble
Krzesła
Krzesła do jadalni
Krzesła do jadalni
...
Krzesła
Krzesła do jadalni
Krzesła do jadalni · Oferty i zniżki
Filtry
1
W magazynie
Premium
Nowości
Kolor
Materiał
Cena
Rodzaj
+ Więcej (14)
Oferty i zniżki
734 wyników
Największa zniżka
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Największa zniżka
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Unique Furniture
Krzesła zestaw Pero
2 szt., tapicerowane, z imitacji skóry, czarne
Dostawa od 19.10.2026
1 063 zł
z kodem
1 329 zł bez kodu
664,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Marckeric
Krzesła zestaw Maori
2 szt., tapicerowane, kremowe
Dostawa od 16.10.2026
1 007 zł
z kodem
1 259 zł bez kodu
629,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Unique Furniture
Fotele jadalniane zestaw Avola
2 szt., z podłokietnikami/obrotowe, tapicerowane, pomarańczowe
(2)
Dostawa od 21.10.2026
1 727 zł
z kodem
2 159 zł bez kodu
1 079,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Kolor nóg (2)
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Marckeric
Krzesła zestaw Maika
2 szt., z podłokietnikami, tapicerowane, z imitacji skóry, ceglaste
(1)
Dostawa od 16.10.2026
1 151 zł
z kodem
1 439 zł bez kodu
719,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Light & Living
Fotele jadalniane zestaw Radaja
2 szt., metalowe, kremowe
Dostawa od 20.10.2026
1 567 zł
z kodem
1 959 zł bez kodu
979,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Marckeric
Krzesła zestaw Maika
2 szt., z podłokietnikami, tapicerowane, z imitacji skóry, w kolorze khaki
(1)
Dostawa od 16.10.2026
1 151 zł
z kodem
1 439 zł bez kodu
719,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Marckeric
Krzesła zestaw Damon
2 szt., tapicerowane, w kolorze terakoty
Dostawa od 20.10.2026
1 351 zł
z kodem
1 689 zł bez kodu
844,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Unique Furniture
Krzesła zestaw Teslin
2 szt., metalowe, z imitacji skóry, brązowe
(2)
Dostawa od 19.10.2026
1 119 zł
z kodem
1 399 zł bez kodu
699,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Marckeric
Krzesła zestaw Maika
2 szt., z podłokietnikami, tapicerowane, z imitacji skóry, beżowe
(1)
Dostawa od 16.10.2026
1 095 zł
z kodem
1 369 zł bez kodu
684,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-20% z kodem
Unique Furniture
Fotel jadalniany Roxana
Z podłokietnikami/obrotowy, tapicerowany, różowy
Dostawa od 19.10.2026
887 zł
z kodem
1 109 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Marckeric
Krzesła zestaw Maika
2 szt., z podłokietnikami, tapicerowane, z imitacji skóry, ciemnoszare
(1)
Dostawa od 16.10.2026
1 095 zł
z kodem
1 369 zł bez kodu
684,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-20% z kodem
Actona
Fotel jadalniany Dora
Z podłokietnikami, tapicerowany, beżowy
(2)
Dostawa od 21.10.2026
707 zł
z kodem
884 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
zestaw 4 szt.
Marckeric
Krzesła zestaw Muli
4 szt., tapicerowane, jasnoszare
(1)
Dostawa od 16.10.2026
1 287 zł
z kodem
1 609 zł bez kodu
402,25 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Light & Living
Fotel jadalniany Adante
Z podłokietnikami, metalowy, brązowy
Dostawa od 22.10.2026
1 311 zł
z kodem
1 639 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Light & Living
Fotele jadalniane zestaw Radaja
2 szt., metalowe, w kolorze ochry
Dostawa od 20.10.2026
1 463 zł
z kodem
1 829 zł bez kodu
914,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Marckeric
Krzesła zestaw Maura
2 szt., tapicerowane, z imitacji skóry, beżowe
Dostawa od 23.10.2026
1 079 zł
z kodem
1 349 zł bez kodu
674,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Kave Home
Krzesło Fondes
Z podłokietnikami, z litego drewna dębowego, w naturalnym kolorze
Dostawa od 09.12.2026
2 131 zł
z kodem
2 664 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Actona
Fotele jadalniane zestaw Lizzy
2 szt., z podłokietnikami, tapicerowane, beżowe
(1)
Dostawa od 21.10.2026
831 zł
z kodem
1 039 zł bez kodu
519,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Unique Furniture
Fotel jadalniany Nolan
Z podłokietnikami, tapicerowany, beżowy
(3)
Dostawa od 19.10.2026
587 zł
z kodem
734 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
-20% z kodem
Unique Furniture
Fotel jadalniany Nolan
Z podłokietnikami, tapicerowany, ciemnoszary
(2)
Dostawa od 19.10.2026
527 zł
z kodem
659 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
-20% z kodem
zestaw 4 szt.
Marckeric
Krzesła zestaw Milu
4 szt., tapicerowane, łososiowe
(1)
Dostawa od 16.10.2026
1 247 zł
z kodem
1 559 zł bez kodu
389,75 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Hübsch
Fotele jadalniane zestaw Ecto
2 szt., z podłokietnikami, tapicerowane, szare
(1)
Dostawa od 02.11.2026
2 231 zł
z kodem
2 789 zł bez kodu
1 394,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Actona
Fotel jadalniany Ella
Z podłokietnikami/obrotowy, tapicerowany, beżowy
Dostawa od 21.10.2026
675 zł
z kodem
844 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Kave Home
Krzesło Falconera
Z podłokietnikami, tapicerowane, brązowe/beżowe
Dostawa od 09.12.2026
1 342 zł
z kodem
1 678 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Unique Furniture
Krzesło Relate
Czarne
(2)
Dostawa od 21.10.2026
1 271 zł
z kodem
1 589 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-20% z kodem
zestaw 4 szt.
Marckeric
Krzesła zestaw Holly
4 szt., tapicerowane, musztardowe
(1)
Dostawa od 16.10.2026
1 047 zł
z kodem
1 309 zł bez kodu
327,25 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Actona
Fotele jadalniane zestaw Glenda
2 szt., z podłokietnikami/obrotowe, tapicerowane, beżowe
(2)
Dostawa od 23.10.2026
1 199 zł
z kodem
1 499 zł bez kodu
749,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
House Nordic
Fotele jadalniane zestaw Cordoba
2 szt., z podłokietnikami/obrotowe, tapicerowane, beżowe
(1)
Dostawa od 21.10.2026
1 303 zł
z kodem
1 629 zł bez kodu
814,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 4 szt.
Marckeric
Krzesła zestaw Holly
4 szt., tapicerowane, jasnoszare
(2)
Dostawa od 16.10.2026
1 047 zł
z kodem
1 309 zł bez kodu
327,25 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-20% z kodem
Unique Furniture
Krzesło Zama
Z podłokietnikami, tapicerowane, ciemnoszare
Dostawa od 21.10.2026
895 zł
z kodem
1 119 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Actona
Fotele jadalniane zestaw Lizzy
2 szt., z podłokietnikami, tapicerowane, jasnoszare
(1)
Dostawa od 21.10.2026
847 zł
z kodem
1 059 zł bez kodu
529,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
zestaw 4 szt.
Marckeric
Krzesła zestaw Dash
4 szt., sztaplowane, tapicerowane, ceglaste
Dostawa od 20.10.2026
2 015 zł
z kodem
2 519 zł bez kodu
629,75 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Marckeric
Krzesła zestaw Maori
2 szt., tapicerowane, beżowe
Dostawa od 16.10.2026
1 007 zł
z kodem
1 259 zł bez kodu
629,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Unique Furniture
Krzesło Relate
Tapicerowane, czarne/beżowe
(1)
Dostawa od 21.10.2026
1 167 zł
z kodem
1 459 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
Premium
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Kave Home
Krzesła zestaw Analy
2 szt., z litego drewna dębowego, brązowe/w naturalnym kolorze
(1)
Dostawa od 09.12.2026
1 880 zł
z kodem
2 350 zł bez kodu
1 175 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Unique Furniture
Krzesło Fowler
Tapicerowane, beżowe
(4)
Dostawa od 19.10.2026
519 zł
z kodem
649 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Gazzda
Krzesło Muna
Z podłokietnikami, z litego drewna dębowego, brązowe
(1)
Dostawa od 29.12.2026
2 303 zł
z kodem
2 879 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Kave Home
Krzesła zestaw Analy
2 szt., z litego drewna dębowego, w naturalnym kolorze
(1)
Dostawa od 16.12.2026
1 812 zł
z kodem
2 265 zł bez kodu
1 132,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Gazzda
Krzesło Fawn
Czarne/brązowe
(3)
Dostawa od 29.12.2026
3 199 zł
z kodem
3 999 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Marckeric
Krzesła zestaw Adaya
2 szt., tapicerowane, aksamitne/sztruksowe, zielone
Dostawa od 16.10.2026
1 055 zł
z kodem
1 319 zł bez kodu
659,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Unique Furniture
Fotel jadalniany Easton
Z podłokietnikami, tapicerowany, musztardowy
(1)
Dostawa od 21.10.2026
823 zł
z kodem
1 029 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
Premium
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Kave Home
Krzesła zestaw Nebai
2 szt., z litego drewna dębowego, z szenilu, kremowe/w naturalnym kolorze
Dostawa od 07.12.2026
1 516 zł
z kodem
1 895 zł bez kodu
947,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Kave Home
Krzesła zestaw Nebai
2 szt., z litego drewna dębowego, z szenilu, brązowe/kremowe
Dostawa od 14.12.2026
1 516 zł
z kodem
1 895 zł bez kodu
947,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Rowico
Fotele jadalniane zestaw Alison
2 szt., obrotowe, tapicerowane, beżowe
(1)
Dostawa od 20.10.2026
1 823 zł
z kodem
2 279 zł bez kodu
1 139,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+5
+6
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Rowico
Krzesła zestaw Sierra
2 szt., tapicerowane, z przędzy pętelkowej Bouclé, beżowe
(9)
Dostawa od 20.10.2026
1 103 zł
z kodem
1 379 zł bez kodu
689,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
Premium
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Gazzda
Krzesła zestaw Nora
2 szt., z litego drewna dębowego, skórzane, brązowe/koniakowe
(1)
Dostawa od 29.12.2026
4 231 zł
z kodem
5 289 zł bez kodu
2 644,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Kave Home
Krzesła zestaw Analy
2 szt., z litego drewna dębowego, w naturalnym kolorze
(1)
Dostawa od 09.12.2026
1 880 zł
z kodem
2 350 zł bez kodu
1 175 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
House Nordic
Krzesła zestaw Geneve
2 szt., tapicerowane, aksamitne, różowe/w kolorze złota
(10)
Dostawa od 19.10.2026
559 zł
z kodem
699 zł bez kodu
349,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
1
...
12
13
14
15
16
Załaduj więcej
Powiązane kategorie
Stoły do jadalni
Poduszki na krzesła
Ulubione filtry
Krzesła do jadalni w dekorze dębu
Nowoczesne krzesła do jadalni
Białe krzesła do jadalni
Szare krzesła do jadalni
Krzesła do jadalni w zestawie
Drewniane krzesła do jadalni
Metalowe krzesła do jadalni
Plastikowe krzesła do jadalni
Tapicerowane krzesła do jadalni
Krzesła do jadalni z podłokietnikami
Skórzane krzesła do jadalni