Zniżka 20% na zakupy za ponad 500 zł |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Meble
Krzesła
Krzesła do jadalni
Krzesła do jadalni
...
Krzesła
Krzesła do jadalni
Krzesła do jadalni · Oferty i zniżki
Filtry
1
W magazynie
Premium
Nowości
Kolor
Materiał
Cena
Rodzaj
+ Więcej (14)
Oferty i zniżki
733 wyników
Największa zniżka
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Największa zniżka
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
-20% z kodem
House Nordic
Fotel jadalniany Dover
Z podłokietnikami/obrotowy, tapicerowany, beżowy
Dostawa od 29.10.2026
919 zł
z kodem
1 149 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Makamii
Krzesło Ohelo
Z litego drewna, z szenilu, w kolorze terakoty
Dostawa od 10.11.2026
1 223 zł
z kodem
1 529 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+5
+6
-20% z kodem
Makamii
Fotel jadalniany Erika
Z litego drewna, z szenilu, zielony
Dostawa od 10.11.2026
1 423 zł
z kodem
1 779 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+5
+6
-20% z kodem
Makamii
Fotel jadalniany Erika
Z litego drewna, z szenilu, bordowy
Dostawa od 10.11.2026
1 423 zł
z kodem
1 779 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+5
+6
-20% z kodem
Makamii
Fotel jadalniany Erika
Z litego drewna, z szenilu, jasnoszary
Dostawa od 10.11.2026
1 423 zł
z kodem
1 779 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+5
+6
-20% z kodem
Makamii
Fotel jadalniany Erika
Z litego drewna, z szenilu, kremowy
Dostawa od 10.11.2026
1 423 zł
z kodem
1 779 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+5
+6
Premium
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
MOME
Krzesła zestaw Nadia
2 szt., tapicerowane, z szenilu, ceglaste
Dostawa od 16.10.2026
1 687 zł
z kodem
2 109 zł bez kodu
1 054,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-20% z kodem
Makamii
Krzesło Niu
Z litego drewna, z szenilu, jasnoszare
Dostawa od 10.11.2026
1 263 zł
z kodem
1 579 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+5
+6
+ Kolor nóg (2)
-20% z kodem
Makamii
Krzesło Ohelo
Z litego drewna, z szenilu, bordowe
Dostawa od 10.11.2026
1 223 zł
z kodem
1 529 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+5
+6
-20% z kodem
Makamii
Krzesło Niu
Z litego drewna, z szenilu, zielone
Dostawa od 10.11.2026
1 263 zł
z kodem
1 579 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+5
+6
+ Kolor nóg (2)
-20% z kodem
Makamii
Krzesło Ohelo
Z litego drewna, z szenilu, niebieskie
Dostawa od 10.11.2026
1 223 zł
z kodem
1 529 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+5
+6
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Marckeric
Fotele jadalniane zestaw Keiko
2 szt., tapicerowane, zielone
Dostawa od 27.10.2026
1 791 zł
z kodem
2 239 zł bez kodu
1 119,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Ulubione
Unique Furniture
Krzesło Whistler
Tapicerowane, szare
(24)
Dostawa od 19.10.2026
515 zł
z kodem
644 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
Premium
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
MOME
Fotele jadalniane zestaw Naia
2 szt., z podłokietnikami, tapicerowane, z szenilu, w naturalnym kolorze
Dostawa od 20.10.2026
2 047 zł
z kodem
2 559 zł bez kodu
1 279,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Makamii
Fotel jadalniany Erika
Z litego drewna, z szenilu, czarny
Dostawa od 10.11.2026
1 423 zł
z kodem
1 779 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+5
+6
-20% z kodem
Makamii
Krzesło Niu
Z litego drewna, z szenilu, bordowe
Dostawa od 10.11.2026
1 263 zł
z kodem
1 579 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+5
+6
+ Kolor nóg (2)
-20% z kodem
Makamii
Krzesło Niu
Z litego drewna, z szenilu, bordowe
Dostawa od 10.11.2026
1 263 zł
z kodem
1 579 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+5
+6
+ Kolor nóg (2)
-20% z kodem
Makamii
Krzesło Niu
Z litego drewna, z szenilu, w kolorze terakoty
Dostawa od 10.11.2026
1 263 zł
z kodem
1 579 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+5
+6
+ Kolor nóg (2)
-20% z kodem
Makamii
Krzesło Ohelo
Z litego drewna, z szenilu, kremowe
Dostawa od 10.11.2026
1 223 zł
z kodem
1 529 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+5
+6
-20% z kodem
Makamii
Krzesło Niu
Z litego drewna, z szenilu, kremowe
Dostawa od 10.11.2026
1 263 zł
z kodem
1 579 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+5
+6
+ Kolor nóg (2)
-20% z kodem
Makamii
Krzesło Ohelo
Z litego drewna, z szenilu, czarne
Dostawa od 10.11.2026
1 223 zł
z kodem
1 529 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+5
+6
-20% z kodem
Makamii
Fotel jadalniany Erika
Z litego drewna, z szenilu, w kolorze terakoty
Dostawa od 10.11.2026
1 423 zł
z kodem
1 779 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+5
+6
-20% z kodem
House Nordic
Krzesło Levanto
Tapicerowane, beżowe/ciemnobrązowe
Dostawa od 29.10.2026
771 zł
z kodem
964 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Makamii
Krzesło Ohelo
Z litego drewna, z szenilu, zielone
Dostawa od 10.11.2026
1 223 zł
z kodem
1 529 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+5
+6
-20% z kodem
Makamii
Krzesło Niu
Z litego drewna, z szenilu, czarne
Dostawa od 10.11.2026
1 263 zł
z kodem
1 579 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+5
+6
+ Kolor nóg (2)
-20% z kodem
Makamii
Krzesło Niu
Z litego drewna, z szenilu, szare
Dostawa od 10.11.2026
1 263 zł
z kodem
1 579 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+5
+6
+ Kolor nóg (2)
-20% z kodem
Makamii
Krzesło Niu
Z litego drewna, z szenilu, szare
Dostawa od 10.11.2026
1 263 zł
z kodem
1 579 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+5
+6
+ Kolor nóg (2)
-20% z kodem
Makamii
Krzesło Ohelo
Z litego drewna, z szenilu, jasnoszare
Dostawa od 10.11.2026
1 223 zł
z kodem
1 529 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+5
+6
-20% z kodem
Makamii
Krzesło Ohelo
Z litego drewna, z szenilu, szare
Dostawa od 10.11.2026
1 223 zł
z kodem
1 529 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+5
+6
-20% z kodem
Makamii
Krzesło Niu
Z litego drewna, z szenilu, niebieskie
Dostawa od 10.11.2026
1 263 zł
z kodem
1 579 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+5
+6
+ Kolor nóg (2)
-20% z kodem
Makamii
Fotel jadalniany Erika
Z litego drewna, z szenilu, szary
Dostawa od 10.11.2026
1 423 zł
z kodem
1 779 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+5
+6
-20% z kodem
Makamii
Krzesło Niu
Z litego drewna, z szenilu, czarne
Dostawa od 10.11.2026
1 263 zł
z kodem
1 579 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+5
+6
+ Kolor nóg (2)
-20% z kodem
zestaw 4 szt.
Marckeric
Krzesła zestaw Ansu
4 szt., tapicerowane, zielone
(1)
Dostawa od 16.10.2026
1 295 zł
z kodem
1 619 zł bez kodu
404,75 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Marckeric
Krzesła zestaw Saula
2 szt., sztaplowane, tapicerowane, z imitacji skóry, ciemnozielone
(1)
Dostawa od 16.10.2026
935 zł
z kodem
1 169 zł bez kodu
584,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Marckeric
Fotele jadalniane zestaw Ansu
2 szt., tapicerowane, zielone
Dostawa od 16.10.2026
999 zł
z kodem
1 249 zł bez kodu
624,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-20% z kodem
House Nordic
Krzesło Badalona
Tapicerowane, z przędzy pętelkowej Bouclé, brązowe
(3)
Dostawa od 26.10.2026
447 zł
z kodem
559 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Marckeric
Krzesła zestaw Saula
2 szt., sztaplowane, tapicerowane, z imitacji skóry, beżowe
(1)
Dostawa od 16.10.2026
935 zł
z kodem
1 169 zł bez kodu
584,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Unique Furniture
Krzesło Whitby
Plastikowe, zielone
(7)
Dostawa od 19.10.2026
319 zł
z kodem
399 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Marckeric
Krzesła zestaw Lia
2 szt., tapicerowane, jasnoszare
Dostawa od 16.10.2026
991 zł
z kodem
1 239 zł bez kodu
619,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
MOME
Fotele jadalniane zestaw Aslin
2 szt., tapicerowane, beżowe
Dostawa od 20.10.2026
1 503 zł
z kodem
1 879 zł bez kodu
939,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-20% z kodem
WOOOD
Krzesło Form
Sztaplowane, w dekorze jesionu, w naturalnym kolorze
Dostawa od 21.10.2026
1 279 zł
z kodem
1 599 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
MOME
Krzesła zestaw Gilda
2 szt., tapicerowane, czarne/kremowe
Dostawa od 16.10.2026
1 159 zł
z kodem
1 449 zł bez kodu
724,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 4 szt.
Marckeric
Krzesła zestaw Ansu
4 szt., tapicerowane, jasnoszare
(2)
Dostawa od 16.10.2026
1 295 zł
z kodem
1 619 zł bez kodu
404,75 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Mauro Ferretti
Fotele jadalniane zestaw Stockholm
2 szt., z podłokietnikami, tapicerowane, zielone
Dostawa od 26.10.2026
1 327 zł
z kodem
1 659 zł bez kodu
829,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
MOME
Fotele jadalniane zestaw Nure
2 szt., tapicerowane, szare
Dostawa od 20.10.2026
1 559 zł
z kodem
1 949 zł bez kodu
974,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Actona
Krzesło Esra
Tapicerowane, z szenilu, w kolorze terakoty
(2)
Dostawa od 21.10.2026
423 zł
z kodem
529 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
House Nordic
Fotel jadalniany Melilla
Z podłokietnikami, tapicerowany, z przędzy pętelkowej Bouclé, brązowy
Dostawa od 19.10.2026
679 zł
z kodem
849 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Light & Living
Fotel jadalniany Adante
Z podłokietnikami, tapicerowany, jasnobrązowy
Dostawa od 22.10.2026
1 295 zł
z kodem
1 619 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
1
...
10
11
12
...
16
Załaduj więcej
Powiązane kategorie
Stoły do jadalni
Poduszki na krzesła
Ulubione filtry
Krzesła do jadalni w dekorze dębu
Nowoczesne krzesła do jadalni
Białe krzesła do jadalni
Szare krzesła do jadalni
Krzesła do jadalni w zestawie
Drewniane krzesła do jadalni
Metalowe krzesła do jadalni
Plastikowe krzesła do jadalni
Tapicerowane krzesła do jadalni
Krzesła do jadalni z podłokietnikami
Skórzane krzesła do jadalni