Zniżka 15% z kodem OCTOBER |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × Universal |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Meble
Krzesła
Krzesła do jadalni
Krzesła do jadalni
...
Krzesła
Krzesła do jadalni
Krzesła do jadalni · Luksusowy · Marckeric
Filtry
1
W magazynie
Oferty i zniżki
Nowości
Premium
Kolor
Materiał
Cena
Rodzaj
+ Więcej (13)
Marckeric
69 wyników
Najdroższe
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Najdroższe
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
-15% z kodem
zestaw 4 szt.
Marckeric
Krzesła zestaw Daia
4 szt., tapicerowane, zielone
W magazynie
Ostatnia sztuka
2 311 zł
z kodem
2 719 zł bez kodu
679,75 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 4 szt.
Marckeric
Krzesła zestaw Dash
4 szt., sztaplowane, tapicerowane, ceglaste
Dostawa od 27.10.2026
2 141 zł
z kodem
2 519 zł bez kodu
629,75 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 4 szt.
Marckeric
Krzesła zestaw Megan
4 szt., tapicerowane, sztruksowe, pomarańczowe
(1)
Dostawa od 27.10.2026
2 039 zł
z kodem
2 399 zł bez kodu
599,75 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
zestaw 4 szt.
Marckeric
Krzesła zestaw Megan
4 szt., tapicerowane, sztruksowe, beżowe
Dostawa od 27.10.2026
1 980 zł
z kodem
2 329 zł bez kodu
582,25 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
zestaw 4 szt.
Marckeric
Krzesła zestaw Mani
4 szt., tapicerowane, ciemnoszare
Dostawa od 27.10.2026
1 903 zł
z kodem
2 239 zł bez kodu
559,75 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Marckeric
Fotele jadalniane zestaw Keiko
2 szt., tapicerowane, w kolorze terakoty
Dostawa od 27.10.2026
1 903 zł
z kodem
2 239 zł bez kodu
1 119,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 4 szt.
Marckeric
Krzesła zestaw Mani
4 szt., tapicerowane, żółte
Dostawa od 27.10.2026
1 903 zł
z kodem
2 239 zł bez kodu
559,75 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Marckeric
Krzesła zestaw Emily
2 szt., z podłokietnikami/sztaplowane, metalowe, w kolorze terakoty
Dostawa od 27.10.2026
1 793 zł
z kodem
2 109 zł bez kodu
1 054,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Marckeric
Krzesła zestaw Emily
2 szt., z podłokietnikami/sztaplowane, metalowe, zielone
Dostawa od 27.10.2026
1 793 zł
z kodem
2 109 zł bez kodu
1 054,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Marckeric
Fotele jadalniane zestaw Leticia
2 szt., z podłokietnikami, tapicerowane, beżowe
Dostawa od 27.10.2026
1 699 zł
z kodem
1 999 zł bez kodu
999,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Marckeric
Fotele jadalniane zestaw Nadi
2 szt., tapicerowane, jasnoszare
W magazynie
Ostatnia sztuka
1 572 zł
z kodem
1 849 zł bez kodu
924,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Marckeric
Krzesła zestaw Cori
2 szt., tapicerowane, ceglaste
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
1 563 zł
z kodem
1 839 zł bez kodu
919,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Marckeric
Krzesła zestaw Emily
2 szt., sztaplowane, metalowe, beżowe
W magazynie
Ostatnie sztuki
1 546 zł
z kodem
1 819 zł bez kodu
909,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Marckeric
Fotele jadalniane zestaw Tamara
2 szt., z podłokietnikami/obrotowe, tapicerowane, jasnoszare
W magazynie
Ostatnia sztuka
1 546 zł
z kodem
1 819 zł bez kodu
909,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Marckeric
Krzesła zestaw Damon
2 szt., tapicerowane, brązowe
Dostawa od 27.10.2026
1 495 zł
z kodem
1 759 zł bez kodu
879,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
zestaw 4 szt.
Marckeric
Krzesła zestaw Malila
4 szt., tapicerowane, jasnoróżowe
Dostawa od 23.10.2026
1 453 zł
z kodem
1 709 zł bez kodu
427,25 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Marckeric
Krzesła zestaw Damon
2 szt., tapicerowane, w kolorze terakoty
Dostawa od 27.10.2026
1 436 zł
z kodem
1 689 zł bez kodu
844,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Marckeric
Krzesła zestaw Cori
2 szt., tapicerowane, beżowe
(4)
Dostawa od 23.10.2026
1 427 zł
z kodem
1 679 zł bez kodu
839,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
zestaw 4 szt.
Marckeric
Krzesła zestaw Milu
4 szt., tapicerowane, ceglaste
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
1 427 zł
z kodem
1 679 zł bez kodu
419,75 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
zestaw 4 szt.
Marckeric
Krzesła zestaw Luna
4 szt., tapicerowane, miętowe
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
1 427 zł
z kodem
1 679 zł bez kodu
419,75 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-15% z kodem
zestaw 4 szt.
Marckeric
Krzesła zestaw Muli
4 szt., tapicerowane, jasnobrązowe
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
1 402 zł
z kodem
1 649 zł bez kodu
412,25 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
zestaw 4 szt.
Marckeric
Krzesła zestaw Ansu
4 szt., tapicerowane, jasnoszare
(2)
Dostawa od 23.10.2026
1 376 zł
z kodem
1 619 zł bez kodu
404,75 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
zestaw 4 szt.
Marckeric
Krzesła zestaw Ansu
4 szt., tapicerowane, kremowe
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
1 376 zł
z kodem
1 619 zł bez kodu
404,75 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
zestaw 4 szt.
Marckeric
Krzesła zestaw Ansu
4 szt., tapicerowane, zielone
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
1 376 zł
z kodem
1 619 zł bez kodu
404,75 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
zestaw 4 szt.
Marckeric
Krzesła zestaw Muli
4 szt., tapicerowane, jasnoszare
(1)
Dostawa od 23.10.2026
1 368 zł
z kodem
1 609 zł bez kodu
402,25 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
zestaw 4 szt.
Marckeric
Krzesła zestaw Luna
4 szt., tapicerowane, czarne
(2)
Dostawa od 23.10.2026
1 359 zł
z kodem
1 599 zł bez kodu
399,75 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-15% z kodem
zestaw 4 szt.
Marckeric
Krzesła zestaw Luna
4 szt., tapicerowane, w kolorze khaki
(2)
Dostawa od 23.10.2026
1 359 zł
z kodem
1 599 zł bez kodu
399,75 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-15% z kodem
zestaw 4 szt.
Marckeric
Krzesła zestaw Luna
4 szt., tapicerowane, beżowe
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
1 334 zł
z kodem
1 569 zł bez kodu
392,25 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-15% z kodem
zestaw 4 szt.
Marckeric
Krzesła zestaw Milu
4 szt., tapicerowane, jasnoszare
(3)
Dostawa od 23.10.2026
1 334 zł
z kodem
1 569 zł bez kodu
392,25 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
zestaw 4 szt.
Marckeric
Krzesła zestaw Milu
4 szt., tapicerowane, łososiowe
(1)
Dostawa od 23.10.2026
1 325 zł
z kodem
1 559 zł bez kodu
389,75 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Marckeric
Krzesła zestaw Maika
2 szt., z podłokietnikami, tapicerowane, z imitacji skóry, ceglaste
(1)
Dostawa od 23.10.2026
1 223 zł
z kodem
1 439 zł bez kodu
719,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Marckeric
Krzesła zestaw Maika
2 szt., z podłokietnikami, tapicerowane, z imitacji skóry, w kolorze khaki
(1)
Dostawa od 23.10.2026
1 223 zł
z kodem
1 439 zł bez kodu
719,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Marckeric
Krzesła zestaw Elma
2 szt., obrotowe, tapicerowane, miętowe
(1)
Dostawa od 23.10.2026
1 206 zł
z kodem
1 419 zł bez kodu
709,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Marckeric
Fotele jadalniane zestaw Rush
2 szt., tapicerowane, beżowe
(3)
Dostawa od 23.10.2026
1 172 zł
z kodem
1 379 zł bez kodu
689,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Marckeric
Krzesła zestaw Anibal
2 szt., tapicerowane, sztruksowe, ciemnoszare
Dostawa od 23.10.2026
1 172 zł
z kodem
1 379 zł bez kodu
689,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Marckeric
Krzesła zestaw Maika
2 szt., z podłokietnikami, tapicerowane, z imitacji skóry, beżowe
(1)
Dostawa od 23.10.2026
1 164 zł
z kodem
1 369 zł bez kodu
684,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Marckeric
Krzesła zestaw Maika
2 szt., z podłokietnikami, tapicerowane, z imitacji skóry, ciemnoszare
(1)
Dostawa od 23.10.2026
1 164 zł
z kodem
1 369 zł bez kodu
684,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Marckeric
Krzesła zestaw Maura
2 szt., tapicerowane, z imitacji skóry, beżowe
Dostawa od 23.10.2026
1 147 zł
z kodem
1 349 zł bez kodu
674,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Marckeric
Fotele jadalniane zestaw Rush
2 szt., tapicerowane, ciemnoszare
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
1 147 zł
z kodem
1 349 zł bez kodu
674,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Marckeric
Fotele jadalniane zestaw Rush
2 szt., tapicerowane, zielone
(3)
Dostawa od 23.10.2026
1 147 zł
z kodem
1 349 zł bez kodu
674,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
zestaw 4 szt.
Marckeric
Krzesła zestaw Holly
4 szt., tapicerowane, czarne
(2)
Dostawa od 23.10.2026
1 130 zł
z kodem
1 329 zł bez kodu
332,25 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Marckeric
Krzesła zestaw Adaya
2 szt., tapicerowane, aksamitne/sztruksowe, zielone
Dostawa od 23.10.2026
1 121 zł
z kodem
1 319 zł bez kodu
659,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
zestaw 4 szt.
Marckeric
Krzesła zestaw Holly
4 szt., tapicerowane, brązowe
(2)
Dostawa od 23.10.2026
1 113 zł
z kodem
1 309 zł bez kodu
327,25 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-15% z kodem
zestaw 4 szt.
Marckeric
Krzesła zestaw Holly
4 szt., tapicerowane, jasnoszare
(2)
Dostawa od 23.10.2026
1 113 zł
z kodem
1 309 zł bez kodu
327,25 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-15% z kodem
zestaw 4 szt.
Marckeric
Krzesła zestaw Holly
4 szt., tapicerowane, musztardowe
(1)
Dostawa od 23.10.2026
1 113 zł
z kodem
1 309 zł bez kodu
327,25 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Marckeric
Krzesła zestaw Maori
2 szt., tapicerowane, zielone
Dostawa od 23.10.2026
1 113 zł
z kodem
1 309 zł bez kodu
654,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Marckeric
Krzesła zestaw Adaya
2 szt., tapicerowane, aksamitne/sztruksowe, czarne
Dostawa od 23.10.2026
1 104 zł
z kodem
1 299 zł bez kodu
649,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Marckeric
Krzesła zestaw Maura
2 szt., tapicerowane, z imitacji skóry, ciemnozielone
W magazynie
Ostatnie sztuki
1 096 zł
z kodem
1 289 zł bez kodu
644,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
1
2
Załaduj więcej
Powiązane kategorie
Stoły do jadalni
Poduszki na krzesła
Ulubione filtry
Krzesła do jadalni w dekorze dębu
Nowoczesne krzesła do jadalni
Białe krzesła do jadalni
Szare krzesła do jadalni
Krzesła do jadalni w zestawie
Drewniane krzesła do jadalni
Metalowe krzesła do jadalni
Plastikowe krzesła do jadalni
Tapicerowane krzesła do jadalni
Krzesła do jadalni z podłokietnikami
Skórzane krzesła do jadalni