20 zł dla CiebieRejestracjaLogowanie20 zł dla CiebieKoszyk
Strona głównaStrona głównaInspiracje

Kolory Świąt 2021

Interesujesz się trendami i chcesz wiedzieć, jakie dekoracje i ozdoby zrobią furorę w tym sezonie? Rzuć okiem na nasze propozycje i ciesz się wnętrzem jak z katalogu.

Neutralne odcienie

W tym roku pierwsze skrzypce gra paleta naturalnych kolorów, która gwarantują prostotę i elegancję. Ten trend czerpie z estetyki krajów nordyckich, znanych z zamiłowania do kremów, bieli, szarości i beżu. Jeśli chcesz dodać aranżacji nieco blasku, włącz do niej tony złota lub srebra.

Ziemiste odcienie

W tej kategorii rozróżniamy jasne i łagodne barwy, takie jak brązy, szarości, beże oraz jasnozielony i jasnoniebieski. W drugiej grupie znajdziemy tajemnicze i ciepłe tony z głębokimi odcieniami czerwieni, ciemnej zieleni i błękitu.

Ozdoby mogą mieć różną strukturę lub błyszczącą powierzchnię. Oprócz szklanych i plastikowych bombek lub dekoracji mamy do wyboru również drewniane warianty lub naturalne elementy, które świetnie wyglądają w otoczeniu ziemistych odcieni.

Przebieraj w naturalnych gwiazdach, drewnianych choinkach, kartkach okolicznościowych oraz szyszkach, żołędziach, dodatkach ze słomy…

Już wiesz, który odcień zagra pierwsze skrzypce w Twojej aranżacji? Zacznij wybierać dekoracje i ozdoby świąteczne.