Zniżka 20% na zakupy za ponad 500 zł |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Wyposażenie kuchni i jadalni
Serwowanie napojów
Kawa i herbata
Kawa i herbata
...
Serwowanie napojów
Kawa i herbata
Kawa i herbata · Luksusowy · Oferty i zniżki
Kubki i filiżanki
Dzbanki do herbaty
Serwisy do herbaty
French pressy i kawiarki
Akcesoria do kawy
Akcesoria do herbaty
Filtry
1
W magazynie
Premium
Nowości
Kolor
Cena
Okazja
Dostępność
+ Więcej (3)
Oferty i zniżki
646 wyników
Najdroższe
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Najdroższe
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Ulubione
Vialli Design
Kubki zestaw Cristallo
2 szt., 300 ml, szklane, z podwójną ścianką/do latte
(267)
W magazynie
62 zł
z kodem
78 zł bez kodu
39 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (2)
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Vialli Design
Kubki zestaw Carbon
2 szt., 80 ml, szklane, na espresso
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
62 zł
z kodem
77,99 zł bez kodu
39 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Bitz
Filiżanka Gastro Green/Black
Ceramiczna, do cappuccino/ze spodkiem, zielona/czarna, 240 ml
(3)
W magazynie
62 zł
z kodem
77 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
zestaw 4 szt.
Dakls
Kubki zestaw
4 szt., 100 ml, na espresso, beżowe
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
61 zł
z kodem
76 zł bez kodu
19 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Kubek Paula
280 ml, ceramiczny, brązowy
(3)
W magazynie
61 zł
z kodem
76 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
Premium
-20% z kodem
Bitz
Filiżanka Gastro Dark Blue/Black
Ceramiczna, do cappuccino/ze spodkiem, czarna/niebieska, 240 ml
(2)
W magazynie
61 zł
z kodem
76 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Kubek Paula
280 ml, ceramiczny, różowy
(13)
W magazynie
61 zł
z kodem
76 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
-20% z kodem
Nowość
zestaw 2 szt.
Dakls
Kubki zestaw Rings
2 szt., 380 ml, ceramiczne, niebieskie
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
61 zł
z kodem
76 zł bez kodu
38 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Kubek Paula
280 ml, ceramiczny, pomarańczowy
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
61 zł
z kodem
76 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
Premium
-20% z kodem
Bitz
Filiżanka Gastro Grey/Light Pink
Ceramiczna, do cappuccino/ze spodkiem, różowa/szara, 240 ml
(12)
W magazynie
Ostatnie sztuki
61 zł
z kodem
76 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Ulubione
Casafina
Kubek Taormina
410 ml, ceramiczny, niebieski/turkusowy
(65)
W magazynie
61 zł
z kodem
76 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Kubek Paula
280 ml, ceramiczny, łososiowy
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
61 zł
z kodem
76 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Bredemeijer
Filiżanki zestaw Xilin
2 szt., żeliwne, beżowe, 100 ml
(212)
W magazynie
Ostatnie sztuki
60 zł
z kodem
75 zł bez kodu
37,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Bredemeijer
Filiżanki zestaw Xilin
2 szt., żeliwne, bordowe, 100 ml
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
60 zł
z kodem
75 zł bez kodu
37,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Kubek Neri
350 ml, ceramiczny, do cappuccino/do latte, czarny
(19)
W magazynie
60 zł
z kodem
75 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Pantone
Filiżanka Light Pink 182
Porcelanowa, na espresso, jasnoróżowa, 120 ml
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
60 zł
z kodem
75 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+8
+9
Premium
-20% z kodem
Nowość
Bloomingville
Kubek Ginnie
350 ml, kamionkowy, kremowy
(2)
W magazynie
60 zł
z kodem
75 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Vialli Design
Kubek Geo
450 ml, szklany, do latte
(8)
W magazynie
Ostatnia sztuka
60 zł
z kodem
75 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Bredemeijer
Filiżanki zestaw Jang
2 szt., żeliwne, szare, 100 ml
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
60 zł
z kodem
75 zł bez kodu
37,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Kubek Paula
280 ml, ceramiczny, zielony/pomarańczowy
(8)
W magazynie
59 zł
z kodem
73,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
Premium
-20% z kodem
Casafina
Filiżanka Poterie
Kamionkowa, brązowa, 380 ml
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
58 zł
z kodem
73,10 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Kubek Samsin
150 ml, kamionkowy, fioletowy
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
58 zł
z kodem
73 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Kubek Samsin
150 ml, kamionkowy, niebieski
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
58 zł
z kodem
73 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Sass & Belle
Kubek Surprise Sheep
350 ml, porcelanowy, niebieski/kremowy
(2)
W magazynie
58 zł
z kodem
73 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Vialli Design
Kubki zestaw Noa
2 szt., 220 ml, szklane, do cappuccino/z podwójną ścianką
(10)
W magazynie
58 zł
z kodem
72,99 zł bez kodu
36,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (2)
Premium
-20% z kodem
Costa Nova
Kubek Summer Bliss
500 ml, kamionkowy
W magazynie
Ostatnia sztuka
58 zł
z kodem
72,67 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Ulubione
Brandani
Kubki zestaw Burlesque
2 szt., 300 ml, porcelanowe, do latte, białe
(90)
Dostawa od 03.11.2026
58 zł
z kodem
72 zł bez kodu
36 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Sass & Belle
Kubek Pawsome Parent
350 ml, ceramiczny, beżowy
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
56 zł
z kodem
70 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Sass & Belle
Kubek Surprise Penguin
350 ml, miętowy
(5)
W magazynie
56 zł
z kodem
70 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Casafina
Kubek Poterie
380 ml, ceramiczny, ceglasty/beżowy
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
55 zł
z kodem
69 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ladelle
Filiżanka Abode
Porcelanowa, do cappuccino, ciemnoniebieska, 250 ml
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
55 zł
z kodem
69 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Premier Housewares
French press Akeala
Pojemność 350 ml, szklany
(3)
W magazynie
55 zł
z kodem
69 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Green Gate
Filiżanka
Porcelanowa, na espresso, biała/w kolorze złota, 100 ml
(2)
W magazynie
55 zł
z kodem
69 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
+ Pojemność (2)
-20% z kodem
Green Gate
Filiżanka
Porcelanowa, na espresso, biała/niebieska, 100 ml
(10)
W magazynie
55 zł
z kodem
69 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
+ Pojemność (2)
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Kubek Paula
280 ml, ceramiczny, szary/brązowy
(8)
W magazynie
55 zł
z kodem
69 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
Premium
-20% z kodem
Costa Nova
Kubek Vila
400 ml, kamionkowy, niebieski/beżowy
(1)
W magazynie
55 zł
z kodem
68,37 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Costa Nova
Kubek Vila
400 ml, kamionkowy, czerwony/biały
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
55 zł
z kodem
68,37 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Costa Nova
Spodek Grespresso
Kamionkowy, biały
(1)
W magazynie
55 zł
z kodem
68,37 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
Premium
-20% z kodem
Costa Nova
Spodek Grespresso
Kamionkowy, ciemnoniebieski
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
55 zł
z kodem
68,37 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
Premium
-20% z kodem
Costa Nova
Spodek Grespresso
Kamionkowy, czerwony
(1)
W magazynie
55 zł
z kodem
68,37 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
Premium
-20% z kodem
Costa Nova
Spodek Grespresso
Kamionkowy, turkusowy
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
55 zł
z kodem
68,37 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Kubek Wendy
330 ml, ceramiczny, do latte, biały
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
54 zł
z kodem
68 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Pantone
Filiżanka Cloud Dancer 11-4201
Porcelanowa, na espresso, biała, 120 ml
(1)
W magazynie
53 zł
z kodem
66 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+8
+9
-20% z kodem
Nowość
Pantone
Filiżanka Peach Fuzz 13-1023
Porcelanowa, na espresso, brzoskwiniowa, 120 ml
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
53 zł
z kodem
66 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+8
+9
-20% z kodem
Ulubione
Pantone
Filiżanka Black 419
Porcelanowa, na espresso, czarna, 120 ml
(20)
W magazynie
Ostatnie sztuki
53 zł
z kodem
66 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+8
+9
-20% z kodem
Pantone
Filiżanka Mocha Mousse 17-1230
Porcelanowa, na espresso, jasnobrązowa, 120 ml
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
53 zł
z kodem
66 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+8
+9
-20% z kodem
Sass & Belle
Filiżanka Colette
Ceramiczna, niebieska, 250 ml
W magazynie
Ostatnie sztuki
53 zł
z kodem
66 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Sass & Belle
Filiżanka Colette
Ceramiczna, różowa/kremowa, 250 ml
W magazynie
Ostatnie sztuki
53 zł
z kodem
66 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
1
...
7
8
9
...
14
Załaduj więcej
Powiązane kategorie
Kubki
Akcesoria do kawy
Cukierniczki
Dzbanki do herbaty
Serwisy do herbaty
Sitka do herbaty
French pressy i kawiarki
Filiżanki