Zniżka 15% z kodem LATO15 | Zaoszczędź jeszcze dziś →
50 zł dla CiebieRejestracjaLogowanieKoszykMenu

Kave Home

Kave Home to hiszpańska marka mebli i dodatków do mieszkania, która łączy nowoczesny i funkcjonalny design z przystępną ceną. Podstawę bogatej oferty tworzy dotrzymywanie przez markę zasad zrównoważonego rozwoju i poszukiwanie oryginalnych rozwiązań. Kave Home oferuje gustowne rozwiązania, które pasują do różnych stylów i trybów życia.

3 powody, dla których warto wybrać markę Kave Home

Kave Home oferuje opcje, które zadowolą klientów o różnych gustach i upodobaniach. Zarówno w przypadku mebli, oświetlenia, jak i tekstyliów oraz dodatków Kave Home oferuje nowoczesne rozwiązania, które udoskonalą każde wnętrze. Bogata oferta marki obejmuje różne style. Co więcej, Kave Home regularnie przestawia nowy design, który zapewnia klientom dostęp do najnowszych trendów i innowacyjnych produktów.

Oryginalny i funkcjonalny design
Udekoruj swój dom modnym designem. Zespół marki Kave Home współpracuje z niezależnymi projektantami stawiając na innowacyjne rozwiązania, nowe procesy i materiały.

Zrównoważony rozwój
Wybierając tę markę możesz wspomóc budowanie bardziej zielonej przyszłości. Kave Home oferuje na przykład produkty z materiałów pochodzących z recyklingu lub z certyfikowanych zrównoważonych źródeł.

Wysoka jakość
Produkty marki Kave Home są zrobione tak, aby długo spełniały swoje zadanie. Wybierając je wniesiesz do swojego domu funkcjonalne, wytrzymałe produkty.

Filtry i sortowanie
Kolekcja
Cena
Dostępność
Zniżki
Nowości
Filtry i sortowanie
Wyświetlono 48 z 1083 produktów