Zniżka 15% z kodem OCTOBER |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × Universal |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Kategorie
Strona główna
Kategorie
Kategorie · Przezroczysty
Filtry
1
W magazynie
Oferty i zniżki
Premium
Nowości
Kolor
Design
Cena
Marka
+ Więcej (3)
Przezroczysty
1 071 wyników
Bestsellery
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Bestsellery
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
-15% z kodem
Lékué
Silikonowe naczynie do gotowania na parze
15x25 cm, szklane
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
127 zł
z kodem
149,80 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 4 szt.
Premier Housewares
Kieliszki zestaw Beaufort
4 szt., 200 ml, do szampana
W magazynie
Ostatnia sztuka
119 zł
z kodem
140 zł bez kodu
35 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Nowość
Dakls
Wazon
Szklany, ø 10 cm, wysokość 20 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
28 zł
z kodem
33 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Homéa
Worek próżniowy Lavender
(6)
W magazynie
17 zł
z kodem
20 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-15% z kodem
Trio
Żarówka Kerze
Z gwintem E14, 2700 K, 2 W, ø 3,5 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
44 zł
z kodem
52 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Ulubione
Kave Home
Żarówka
Z gwintem E27, 3000 K, 4 W, ø 8 cm
(29)
W magazynie
36 zł
z kodem
42,59 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Mette Ditmer Denmark
Lampa olejna Aura
Szklana, ø 10,5 cm, wysokość 11 cm
(2)
W magazynie
96 zł
z kodem
113 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+ Wymiary (3)
-15% z kodem
House Nordic
Lustro Hennetved
Ścienne, 35x170 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
492 zł
z kodem
579 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Vialli Design
Kubki zestaw Noa
2 szt., 360 ml, szklane, z podwójną ścianką
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
71 zł
z kodem
83 zł bez kodu
41,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (2)
Premium
-15% z kodem
Tylko na Bonami
Rosti
Miarka Classic
Plastikowa
(2)
W magazynie
52 zł
z kodem
61 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Brandani
Szklanka Carezza
350 ml, do whiskey
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
33 zł
z kodem
39 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Mauro Ferretti
Kinkiet Da Muro Shell
W kolorze złota, szklany, 20x22x14 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
137 zł
z kodem
161 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Nowość
zestaw 6 szt.
Compactor
Worki próżniowe zestaw Vac And Roll
6 szt.
W magazynie
133 zł
z kodem
157 zł bez kodu
26,17 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Actona
Stolik Bayonne
Ze szklanym blatem, czarny, 50x95 cm, wysokość 42 cm
(14)
W magazynie
709 zł
z kodem
834 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Ulubione
Lékué
Zestaw do kiszenia Pickles
2 szt., 700 ml, szklany
(67)
W magazynie
138 zł
z kodem
162 zł bez kodu
81 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Wenko
Naklejka
Lustrzana, na drzwi/na ścianę/na meble, 58x150 cm
(5)
W magazynie
62 zł
z kodem
73 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Sass & Belle
Butelka dla dzieci Digger
Plastikowa, żółta, 400 ml
(60)
W magazynie
Ostatnie sztuki
37 zł
z kodem
42,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-15% z kodem
Bloomingville
Shaker Cocktail
Szklany, pojemność 385 ml
(17)
W magazynie
Ostatnie sztuki
82 zł
z kodem
96 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 6 szt.
RCR Cristalleria Italiana
Kieliszki zestaw
6 szt., 360 ml, do szampana
(79)
W magazynie
Ostatnie sztuki
180 zł
z kodem
212 zł bez kodu
35,33 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Vialli Design
Dzbanek do herbaty Diva
1,5 l, z sitkiem, szklany
(10)
W magazynie
119 zł
z kodem
139,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 6 szt.
Orion
Zestaw pojemników na przyprawy
6 szt., szklane
(4)
W magazynie
45 zł
z kodem
53 zł bez kodu
8,83 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Orion
Zestaw na olej i ocet
2 szt., 300 ml, ze stojakiem, szklany
(31)
W magazynie
45 zł
z kodem
53 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
House Nordic
Lustro Palermo
Ścienne, 40x80 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
223 zł
z kodem
262 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Vialli Design
Szklanka Cristallo
300 ml, do whiskey
(46)
W magazynie
Ostatnia sztuka
49 zł
z kodem
58 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Lékué
Forma do pieczenia
20,5 x 19,5 cm, szkło, odpowiednie do air fryera
(3)
W magazynie
78 zł
z kodem
92 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Ulubione
La Rochére
Pucharek Abeille
Do lodów, szklany, 230 ml, ø 10,5 cm
(30)
W magazynie
Ostatnie sztuki
37 zł
z kodem
44 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (2)
Orion
Wazon
Szklany, ø 10,5 cm, wysokość 25,5 cm
(5)
W magazynie
56 zł
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Rotho
Organizer do lodówki Cauma
Plastikowy, wysokość 6 cm
(8)
W magazynie
Ostatnie sztuki
37 zł
z kodem
44 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (7)
Premium
-15% z kodem
Ulubione
Joseph Joseph
Organizer do lodówki FridgeStore
Obrotowy, wysokość 4 cm
(20)
W magazynie
95 zł
z kodem
111,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Mepal
Pojemniki Modula
7 szt., 450 ml/1 l/1,5 l/2 l, na żywność, plastikowe, białe
(272)
W magazynie
290 zł
z kodem
341 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Liczba sztuk (2)
-15% z kodem
zestaw 4 szt.
Premier Housewares
Kieliszki zestaw Beaufort
4 szt., 290 ml, do wina
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
119 zł
z kodem
139,99 zł bez kodu
35 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Homéa
Worek próżniowy Lavender
(4)
W magazynie
Ostatnia sztuka
20 zł
z kodem
24 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Ulubione
Vialli Design
Kubki zestaw Cristallo
2 szt., 300 ml, szklane, z podwójną ścianką/do latte
(267)
W magazynie
66 zł
z kodem
78 zł bez kodu
39 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (2)
Premium
-15% z kodem
Ulubione
La Rochére
Szklanka Versailles
290 ml
(46)
W magazynie
43 zł
z kodem
50 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Rotho
Organizer do lodówki Cauma
Plastikowy, wysokość 11 cm
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
36 zł
z kodem
41,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (7)
-15% z kodem
Rotho
Pojemnik Loft
1 l, na żywność, plastikowy
(10)
W magazynie
Ostatnie sztuki
27 zł
z kodem
32 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (4)
Premium
-15% z kodem
Kilner
Zestaw do robienia zakwasu ze szpatułką
Szklany
(15)
W magazynie
142 zł
z kodem
166,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Ulubione
Vialli Design
Kubki zestaw Geo
2 szt., 330 ml, szklane, do cappuccino/z podwójną ścianką
(20)
W magazynie
Ostatnie sztuki
105 zł
z kodem
123 zł bez kodu
61,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Organizer łazienkowy Femme
Na kosmetyki, ze szkła akrylowego, 22,5x12,5 cm, wysokość 8 cm
(467)
W magazynie
Ostatnia sztuka
54 zł
z kodem
64 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Lékué
Pojemniki
3 szt., 850 ml/1,6 l, na żywność, plastikowe, jasnozielone
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
120 zł
z kodem
141 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Boltze
Świecznik Windlight Beads
Szklany
(5)
W magazynie
50 zł
z kodem
59 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
RCR Cristalleria Italiana
Karafka do whisky
850 ml
(165)
W magazynie
Ostatnie sztuki
156 zł
z kodem
183 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 6 szt.
Premier Housewares
Zestaw pojemników na przyprawy Tromso
6 szt., szklane, 200 ml
(10)
W magazynie
49 zł
z kodem
58 zł bez kodu
9,67 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Homéa
Worek próżniowy Antibacterial
(5)
W magazynie
20 zł
z kodem
23 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Ulubione
Vialli Design
Kubki zestaw Diva
2 szt., 250 ml, szklane, do cappuccino/z podwójną ścianką/do latte
(36)
W magazynie
Ostatnie sztuki
84 zł
z kodem
99 zł bez kodu
49,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Tylko na Bonami
Casa De Engel
Organizer na przyprawy
Plastikowy, 25,5x24,5 cm, wysokość 10 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
47 zł
z kodem
55 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Sirius
Świąteczna dekoracja świetlna Celina
Szklana, LED, na baterie, długość 120 cm
(3)
W magazynie
134 zł
z kodem
158 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
zestaw 6 szt.
Ulubione
Vialli Design
Kubki zestaw Vita
6 szt., 250 ml, szklane, z podwójną ścianką/do latte
(215)
W magazynie
209 zł
z kodem
246 zł bez kodu
41 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
1
...
5
6
7
...
23
Załaduj więcej