Zniżka 20% na zakupy za ponad 500 zł |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Kategorie
Strona główna
Kategorie
Kategorie · Kod zniżkowy
Meble
Akcesoria do domu
Wyposażenie kuchni i jadalni
Tekstylia
Dywany i wycieraczki
Dekoracje
Ogród
Sprzątanie i organizacja
Oświetlenie
Dla dzieci
Wyposażenie łazienki
Czas wolny i rozrywka
Dla zwierząt
Filtry
1
W magazynie
Oferty i zniżki
Premium
Nowości
Kolor
Design
Cena
Marka
+ Więcej (3)
Kod zniżkowy
45 628 wyników
Bestsellery
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Bestsellery
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
-20% z kodem
Ulubione
Universal
Dywan Parma Wave
Syntetyczny, z krótkim włosiem, 120x170 cm
(36)
W magazynie
238 zł
z kodem
297 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (5)
-20% z kodem
Ulubione
Wallity
Dekoracja ścienna Lovebirds
Metalowa, wysokość 44 cm
(27)
W magazynie
Ostatnie sztuki
91 zł
z kodem
114 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Casa Selección
Szczotka do WC
Bambusowa, w naturalnym kolorze, ø 10 cm, wysokość 36,5 cm
(25)
W magazynie
50 zł
z kodem
62 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Esschert Design
Ogród zen
Betonowy/kamienny/bambusowy, 20x20 cm, wysokość 3 cm
(21)
W magazynie
49 zł
z kodem
61 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Tiseco Home Studio
Mata stołowa
Rattanowa, ø 36 cm
(59)
W magazynie
74 zł
z kodem
92 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Brabantia
Chlebak Roll Top
Metalowy, w kolorze matowej czerni, 26x44,5 cm
(10)
W magazynie
214 zł
z kodem
267 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Metaltex
Regał łazienkowy Lava
Stalowy, w kolorze matowej czerni, szerokość 22 cm, wysokość 73 cm, głębokość 16 cm
(6)
W magazynie
106 zł
z kodem
133 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Addis
Miotełka do kurzu z mikowłókna
Szara/w naturalnym kolorze
(62)
W magazynie
30 zł
z kodem
38 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Artsy Doormats
Wycieraczka Floral
Z włókna kokosowego, 40x60 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
94 zł
z kodem
117 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Ulubione
Tiseco Home Studio
Rękawice kuchenne zestaw Neoprene
2 szt., jasnoszara, 14x18 cm
(25)
W magazynie
Ostatnie sztuki
54 zł
z kodem
68 zł bez kodu
34 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
zestaw 4 szt.
Ulubione
Wenko
Nóżki do płyt ochronnych na kuchenkę zestaw
4 szt., plastikowe, szare, 4x4 cm
(285)
W magazynie
29 zł
z kodem
36 zł bez kodu
9 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Osłonka na doniczkę Ignacia
Kamionkowa, bez otworu drenażowego, wysokość 15,5 cm
(9)
W magazynie
Ostatnie sztuki
102 zł
z kodem
128 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 5 szt.
Wenko
Wieszaki zestaw Noa
5 szt., metalowe, czarne, długość 44,5 cm, wysokość 17,5 cm
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
101 zł
z kodem
126 zł bez kodu
25,20 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Addis
Kosz na pranie
Składany, plastikowy, biały/szary, 40 l
(30)
W magazynie
107 zł
z kodem
134 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Nowość
Mette Ditmer Denmark
Ociekacz Dry-It
Dwupiętowy, metalowy, w kolorze srebra z połyskiem, 41x31 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
208 zł
z kodem
260 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Ulubione
Bianca
Poszewki na poduszki zestaw Cotton Percale
2 szt., z perkalu bawełnianego, kopertowe, 50x75 cm
(32)
W magazynie
46 zł
z kodem
57 zł bez kodu
28,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
-20% z kodem
Ulubione
Bredemeijer
Podgrzewacz do dzbanka do herbaty Jang
Czarny, żeliwny
(57)
W magazynie
Ostatnie sztuki
102 zł
z kodem
127 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Wenko
Płyty ochronne na kuchenkę zestaw Peperoni
2 szt., ze szkła hartowanego, czarne, z nadrukiem, 30x52 cm
(222)
W magazynie
Ostatnie sztuki
126 zł
z kodem
158 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Catherine Lansfield
Zasłona dziecięca Ombre Rainbow Clouds
2 szt., abstrakcyjny wzór, różowa/fioletowa, 168x183 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
208 zł
z kodem
260 zł bez kodu
130 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Bloomingville
Kubki zestaw Polly
2 szt., 350 ml, ceramiczne, jasnożółte/jasnoniebieskie
W magazynie
147 zł
z kodem
184 zł bez kodu
92 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Hanse Home
Wycieraczka Wash and Clean
Jasnoszara, 40x60 cm
(16)
W magazynie
60 zł
z kodem
75 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+6
+7
+ Wymiary (3)
-20% z kodem
Universal
Dywan dziecięcy Beats
Syntetyczny, z krótkim włosiem, kremowy, 120x170 cm
(14)
W magazynie
Ostatnie sztuki
252 zł
z kodem
315 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Bredemeijer
Podkładka pod dzbanek na herbatę Jang
Czarna, żeliwna
(138)
W magazynie
30 zł
z kodem
38 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Flair Rugs
Dywan Checkerboard
Tkany ręcznie, wełniany, z krótkim włosiem, w kolorze kości słoniowej, 160x230 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
951 zł
z kodem
1 189 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
ONA
Miski zestaw Billie
2 szt., na zupę, kamionkowe, żółte, 650 ml, ø 16 cm
(1)
W magazynie
75 zł
z kodem
93,99 zł bez kodu
47 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
-20% z kodem
Orion
Taboret pod prysznic
Metalowy/plastikowy, biały, wysokość 45,5 cm, nośność 120 kg
(1)
W magazynie
122 zł
z kodem
152 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Wenko
Regał na buty Ecori
Metalowy, teleskopowy, czarny/w naturalnym kolorze, liczba par butów 8 , szerokość 62 cm, wysokość 30 cm, głębokość 20 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
114 zł
z kodem
142 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Universe of Sleeping
Kołdra Capella Medium
Wypełniona pierzem, całoroczna, 140x200 cm
(3)
W magazynie
Ostatnia sztuka
607 zł
z kodem
759 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (4)
-20% z kodem
Ulubione
Wenko
Pojemnik Nero
4 l, na ziemniaki/na cebulę i czosnek, metalowy, beżowy
(23)
W magazynie
59 zł
z kodem
74 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
-20% z kodem
Love Story
Butelka podróżna dla psa Travel
Szara
(11)
W magazynie
49 zł
z kodem
61 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 4 szt.
Ulubione
Mila Home
Poszewki na poduszki zestaw Illustrated Leaves
4 szt., na zamek , z nadrukiem, 43x43 cm
(29)
W magazynie
120 zł
z kodem
150 zł bez kodu
37,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 4 szt.
Ulubione
Cooksmart ®
Maty stołowe zestaw Curious Dogs
4 szt., korkowe, z nadrukiem, 21,5x29 cm
(76)
W magazynie
58 zł
z kodem
73 zł bez kodu
18,25 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Ayyildiz Carpets
Dywan Art 1121
Syntetyczny, z krótkim włosiem, kremowy, 140x200 cm
(35)
W magazynie
403 zł
z kodem
504 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+ Wymiary (9)
-20% z kodem
Ayyildiz Carpets
Dywan odpowiedni na zewnątrz Timber 1401
Odpowiedni do prania, syntetyczny, bez włosia, brązowy, 80x150 cm
(9)
W magazynie
138 zł
z kodem
173 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (7)
Premium
-20% z kodem
Linen Tales
Prześcieradło Portobello
Z gumką, dwuosobowe, lniane, beżowe/jasnobrązowe, 180x200 cm
(10)
W magazynie
Ostatnia sztuka
619 zł
z kodem
774 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-20% z kodem
Leopold Vienna
Uchwyt na kieliszki do wina
Ścienny, metalowy, czarny, 50,5x19 cm, wysokość 9 cm
(1)
W magazynie
120 zł
z kodem
150 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Joseph Joseph
Szczotka do fug CleanTech 3in1
(4)
W magazynie
40 zł
z kodem
50 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Zasłona prysznicowa Salcombe Boats
Z nadrukiem, biała, 180x180 cm
W magazynie
61 zł
z kodem
76 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Styler
Obraz Ash
70x100 cm, z ręcznie malowanymi elementami, na płótnie
(8)
W magazynie
Ostatnie sztuki
298 zł
z kodem
372 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Wenko
Kubek na szczoteczki do zębów Villena
Betonowy, szary, ø 7 cm, wysokość 9,5 cm
(25)
W magazynie
30 zł
z kodem
38 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
LEGO®
Pojemnik dziecięcy Brick
Plastikowy, biały, 32x16 cm, wysokość 11 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
114 zł
z kodem
143 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Wenko
Wąż prysznicowy Brass
Ze stali nierdzewnej, w kolorze matowego złota, 150 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
62 zł
z kodem
78 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Mila Home
Dywan Unique
Odpowiedni do prania, syntetyczny, bez włosia, z frędzlami, szary, 80x150 cm
(4)
W magazynie
191 zł
z kodem
239 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (4)
-20% z kodem
Roba
Mata do zabawy dla dzieci Style
Ciemnoszara, 120x120 cm
(4)
W magazynie
284 zł
z kodem
355 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
zestaw 80 szt.
Joseph Joseph
Worki na śmieci zestaw IW6
80 szt., z taśmą, 30 l
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
155 zł
z kodem
194 zł bez kodu
2,43 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Liczba sztuk (2)
-20% z kodem
Wenko
Zestaw akcesoriów łazienkowych Calvo
Plastikowy, biały
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
106 zł
z kodem
132 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Spinder Design
Wieszak ścienny Fusion
Metalowy, czarny, szerokość 40 cm, wysokość 12 cm, głębokość 6 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
198 zł
z kodem
248 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
+ Wymiary (2)
Premium
-20% z kodem
Zone
Lustro Ume
Kosmetyczne, powiększające, powiększenie 5x, ø 19 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
318 zł
z kodem
397 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
1
...
61
62
63
...
951
Załaduj więcej