Zniżka 20% na zakupy za ponad 500 zł |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Kategorie
Strona główna
Kategorie
Kategorie · Kod zniżkowy
Meble
Akcesoria do domu
Wyposażenie kuchni i jadalni
Tekstylia
Dywany i wycieraczki
Dekoracje
Ogród
Sprzątanie i organizacja
Oświetlenie
Dla dzieci
Wyposażenie łazienki
Czas wolny i rozrywka
Dla zwierząt
Filtry
1
W magazynie
Oferty i zniżki
Premium
Nowości
Kolor
Design
Cena
Marka
+ Więcej (3)
Kod zniżkowy
45 884 wyników
Bestsellery
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Bestsellery
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Talerze zestaw Patrizia
4 szt., do serwowania, kamionkowe
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
174 zł
z kodem
218 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Actona
Stół Ibiza
Ø 110 cm
(34)
W magazynie
Ostatnie sztuki
783 zł
z kodem
979 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Hanse Home
Dywan Gratia
Syntetyczny, bez włosia, różowy/szary, 160x230 cm
(13)
W magazynie
Ostatnia sztuka
571 zł
z kodem
714 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (4)
-20% z kodem
Allstar
Dozownik do mydła Olinda
Ceramiczny, w kolorze matowej czerni, 500 ml, ø 8 cm, wysokość 20 cm
(9)
W magazynie
Ostatnie sztuki
30 zł
z kodem
37 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Elle Decoration
Dywan Roya Violette
Tkany ręcznie, z juty, bouclé, bez włosia, z frędzlami, kremowy, 200x300 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
1 767 zł
z kodem
2 209 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (5)
-20% z kodem
Ayyildiz Carpets
Dywan odpowiedni na zewnątrz Timber 1402
Odpowiedni do prania, syntetyczny, bez włosia, brązowy, 160x230 cm
(3)
W magazynie
383 zł
z kodem
479 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (8)
-20% z kodem
Ulubione
Metaltex
Dodatkowe półki Sky
2 szt., stalowe, w kolorze srebra, 45x23 cm, wysokość 26 cm
(918)
W magazynie
77 zł
z kodem
96 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Ulubione
Joseph Joseph
Stojak na papier toaletowy EasyStore
Ze szczotką, ze stali nierdzewnej, szary, 23,5x17,5 cm, wysokość 76 cm
(54)
W magazynie
300 zł
z kodem
375 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 3 szt.
Compactor
Pojemniki do przechowywania ubrań zestaw Life
3 szt., próżniowe/usztywniane, tekstylne, białe, 45x65x15,5 cm
(9)
W magazynie
239 zł
z kodem
299 zł bez kodu
99,67 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
S|P Collection
Podpórki do książek Opus
2 szt., kamienne
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
163 zł
z kodem
204 zł bez kodu
102 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Ulubione
Universal
Dywan Springs
Syntetyczny, z krótkim włosiem, w kolorze kości słoniowej, 192x290 cm
(75)
W magazynie
531 zł
z kodem
664 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (5)
Premium
-20% z kodem
YAMAZAKI
Organizer kuchenny Tower
Metalowy, czarny, 50x12,5 cm, wysokość 37 cm
(10)
W magazynie
Ostatnie sztuki
531 zł
z kodem
664 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Półmisek z kloszem Tayo
Szklany, różowy/fioletowy, ø 32 cm
(2)
W magazynie
173 zł
z kodem
216 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Markslöjd
Lampa stołowa Grimstad
W kolorze złota, metalowa, z elastyczną konstrukcją, 50x16x56 cm
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
623 zł
z kodem
779 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Universal
Dywan Pandora Luxuto
Syntetyczny, z średnim włosiem, 140x200 cm
(44)
W magazynie
327 zł
z kodem
409 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (6)
-20% z kodem
House Nordic
Stół Serra
W dekorze jesionu, 110x210 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
3 551 zł
z kodem
4 439 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Kave Home
Kinkiet Dione
Biały, stalowy, z elastyczną konstrukcją, 35x57x20 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
341 zł
z kodem
426,32 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Unique Furniture
Szafka pod TV Meta
W dekorze dębu, z płyty MDF, powłoka: fornir, w ciemnym naturalnym kolorze, szerokość 180 cm, wysokość 56 cm, głębokość 40 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
1 855 zł
z kodem
2 319 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Mette Ditmer Denmark
Pojemnik Luna
2 l, na żywność/na makaron/na ciastka, szklany, brązowy
(1)
W magazynie
151 zł
z kodem
189 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (2)
Premium
-20% z kodem
Villeroy&Boch
Dywan Ambroise
Syntetyczny, z włókien z recyklingu, z krótkim włosiem, zielony, 160x230 cm
(4)
W magazynie
1 191 zł
z kodem
1 489 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Premium
-20% z kodem
Kave Home
Zestaw mebli ogrodowych Flaviina
Dla 5 osób, brązowy, 2 szt.
(9)
W magazynie
6 103 zł
z kodem
7 629 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Orion
Torba termiczna Termo
Miętowa, 7 l
(10)
W magazynie
36 zł
z kodem
45 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Hanse Home
Chodnik Terrain Designer Sand
Syntetyczny, z krótkim włosiem, szarobeżowy, 80x200 cm
(6)
W magazynie
148 zł
z kodem
185 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (6)
-20% z kodem
Actona
Krzesło Addi
Z podłokietnikami, tapicerowane, z przędzy pętelkowej Bouclé, beżowe
(8)
W magazynie
683 zł
z kodem
854 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-20% z kodem
Ulubione
Karlsson
Zegar Charm
Ścienny, ø 30 cm
(22)
W magazynie
Ostatnie sztuki
208 zł
z kodem
260 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
-20% z kodem
Compactor
Kosz na pranie Stan
Szary, 45 l
(14)
W magazynie
102 zł
z kodem
128 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Flair Rugs
Dywan Gillingham
Syntetyczny, z średnim włosiem, ciemnoniebieski, 120x170 cm
(8)
W magazynie
Ostatnie sztuki
257 zł
z kodem
321 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (6)
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Cooksmart ®
Rękawice kuchenne zestaw Hen House
2 szt., bawełniana, szara, 19x18 cm, wytrzymałość cieplna 100 °C
(7)
W magazynie
48 zł
z kodem
60 zł bez kodu
30 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ayyildiz Carpets
Dywan odpowiedni na zewnątrz Timber 1404
Odpowiedni do prania, syntetyczny, bez włosia, brązowy, 140x200 cm
(1)
W magazynie
299 zł
z kodem
374 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (7)
Premium
-20% z kodem
Kave Home
Stół Arya
Ze szklanym blatem, 90x160 cm
(12)
W magazynie
Ostatnia sztuka
1 615 zł
z kodem
2 019 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Flair Rugs
Dywan Gigi
Wełniany, z krótkim włosiem, żółty, 160x230 cm
(24)
W magazynie
943 zł
z kodem
1 179 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Ayyildiz Carpets
Dywan dziecięcy Play
Syntetyczny, z krótkim włosiem, kremowy, 120x170 cm
(3)
W magazynie
189 zł
z kodem
236 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (5)
-20% z kodem
Metaltex
Dodatkowa półka York
Narożna, drewniana, w kolorze matowej czerni/w naturalnym kolorze, 25x25 cm, wysokość 16 cm
(19)
W magazynie
62 zł
z kodem
77 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Ulubione
Zone
Szczotka do WC Nova
Porcelanowa, biała, ø 10 cm, wysokość 37 cm
(48)
W magazynie
186 zł
z kodem
233 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Nowość
Bloomingville
Wazon Bashir
Ręcznie wykonany, kamionkowy, niebieski, ø 16 cm, wysokość 12 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
90 zł
z kodem
112 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Hanse Home
Wycieraczka Cozy Welcome
Ciemnoszara, 45x75 cm
(10)
W magazynie
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Karup
Sofa Roots
Rozkładana, typu futon, beżowa, trzyosobowa, szerokość 160 cm, głębokość 105 cm, głębokość siedziska 63 cm
(9)
W magazynie
Ostatnie sztuki
2 663 zł
z kodem
3 329 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+16
+17
+ Kolor nóg (3)
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Unique Furniture
Konsola Nola
Brązowa, 40x130 cm, wysokość 75 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
1 343 zł
z kodem
1 679 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Teulat
Szafka nocna Corvo
Kremowa, 48x35 cm, wysokość 55 cm
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
951 zł
z kodem
1 189 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Tylko na Bonami
Bonami Selection
Łóżko dwuosobowe Myra Slim Line
160x200 cm, ze schowkiem, ze stelażem, tapicerowane, aksamitne, z regulowaną wysokością zagłówka, ciemnoszare
W magazynie
Ostatnie sztuki
3 431 zł
z kodem
4 289 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Rozmiar (2)
+ Rodzaj zagłówka łóżka (2)
Premium
-20% z kodem
Rosendahl
Młynek do soli i pieprzu Grand Cru Nouveau
Szklany
W magazynie
Ostatnia sztuka
156 zł
z kodem
195 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Actona
Szafka pod TV Langley
W dekorze dębu, z płyty MDF, powłoka: fornir/powłoka: lakierowanie, w naturalnym kolorze, szerokość 140 cm, wysokość 45 cm, głębokość 40 cm
(2)
W magazynie
1 631 zł
z kodem
2 039 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Hanse Home
Dywan Lina
Dwustronny/tkany ręcznie, z juty, bouclé, bez włosia, okrągły, w jasnym naturalnym kolorze, ø 150 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
335 zł
z kodem
419 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
Premium
-20% z kodem
Villeroy&Boch
Dywan Francois
Tkany ręcznie, wełniany, bouclé, bez włosia, jasnobrązowy, 120x170 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
483 zł
z kodem
604 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+ Wymiary (6)
-20% z kodem
Unique Furniture
Biurko Pensacola
Z otworem na kable, 60x120 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
1 023 zł
z kodem
1 279 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Universal
Dywan odpowiedni na zewnątrz Luna
Syntetyczny, z krótkim włosiem, 160x230 cm
(5)
W magazynie
423 zł
z kodem
529 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (4)
Premium
-20% z kodem
Stanley
Kubek termiczny Quencher H2.0 FlowState Tumbler Rose Quartz
600 ml, ze słomką, ze stali nierdzewnej, jasnoróżowy
(9)
W magazynie
146 zł
z kodem
183 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
-20% z kodem
Ulubione
Universal
Dywan Antalia
Z wiskozy, z krótkim włosiem, 160x230 cm
(23)
W magazynie
523 zł
z kodem
654 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
1
...
39
40
41
...
956
Załaduj więcej