Zniżka 15% z kodem OCTOBER |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × Universal |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Kategorie
Strona główna
Kategorie
Kategorie · Hendi
Akcesoria do domu
Wyposażenie kuchni i jadalni
Ogród
Sprzątanie i organizacja
Czas wolny i rozrywka
Filtry
1
W magazynie
Oferty i zniżki
Nowości
Premium
Kolor
Cena
Marka
Dostępność
+ Więcej (1)
Hendi
83 wyników
Bestsellery
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Bestsellery
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
-15% z kodem
Hendi
Shaker do mlecznych koktajli
W kolorze matowej czerni, ze stali nierdzewnej, pojemność 900 ml, moc 400 W
W magazynie
Ostatnie sztuki
671 zł
z kodem
789 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Hendi
Blaszka
Do pizzy, okrągły
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
29 zł
z kodem
34 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Hendi
Patelnia Marble Professional
Na naleśniki, z powłoką nieprzywierającą, ze stali nierdzewnej, ø 28 cm, odpowiednia na indukcję
(7)
W magazynie
Ostatnie sztuki
128 zł
Do koszyka
Do koszyka
Hendi
Syfon do bitej śmietany Profi Line
Ze stali nierdzewnej
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
378,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
zestaw 6 szt.
Hendi
Noże zestaw Profi Line
6 szt., ze stali nierdzewnej, w kolorze srebra
(12)
W magazynie
Ostatnie sztuki
58 zł
z kodem
68 zł bez kodu
11,33 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Hendi
Syfon do bitej śmietany Kitchen Line
Metalowy
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
212 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (2)
-15% z kodem
Hendi
Wyciskarka do cytrusów
Metalowa
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
40 zł
z kodem
47 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 6 szt.
Hendi
Widelce do steków zestaw
6 szt., ze stali nierdzewnej, czarne/w kolorze srebra
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
40 zł
z kodem
47 zł bez kodu
7,83 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Hendi
Listwa magnetyczna na noże
Plastikowa, czarna
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
41 zł
z kodem
48 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
Hendi
Zestaw barmański do drinków BAR UP
Ze stali nierdzewnej
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
191 zł
z kodem
225 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
zestaw 12 szt.
Hendi
Łyżeczki do lodów zestaw Profi Line
12 szt., ze stali nierdzewnej, w kolorze srebra
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
50 zł
z kodem
59 zł bez kodu
4,92 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Hendi
Listwa magnetyczna na noże
Plastikowa, czarna
(12)
W magazynie
Ostatnia sztuka
60 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Ulubione
Hendi
Pęseta
Ze stali nierdzewnej
(40)
Dostawa od 19.10.2026
38,99 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Hendi
Garnek
Z pokrywką, żeliwny, 270 ml, odpowiedni na indukcję
Dostawa od 19.10.2026
159 zł
z kodem
187 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (3)
Hendi
Koszyk na pieczywo
Czarny/szary, 18x25 cm
(8)
Dostawa od 19.10.2026
95 zł
Do koszyka
Do koszyka
Hendi
Nóż Kitchen Line
Szefa kuchni, ze stali nierdzewnej, długość klingi 15 cm
(1)
Dostawa od 19.10.2026
70 zł
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Hendi
Zestaw barmański do drinków BAR UP
Ze stali nierdzewnej
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
148 zł
z kodem
174 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Hendi
Garnek
Z pokrywką, żeliwny, 4,4 l, odpowiedni na indukcję
Dostawa od 19.10.2026
462 zł
z kodem
544 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (3)
-15% z kodem
Hendi
Zestaw noży
9 szt., ze stali nierdzewnej, rękojeść: guma
Dostawa od 19.10.2026
420 zł
z kodem
494 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Hendi
Brytfanna
Żeliwna, 25,5x40,5 cm
Dostawa od 19.10.2026
604 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (3)
-15% z kodem
Hendi
Zestaw barmański do drinków BAR UP
Ze stali nierdzewnej
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
169 zł
z kodem
199 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Hendi
Nóż
Ze stali nierdzewnej, długość klingi 9 cm
Dostawa od 19.10.2026
48 zł
z kodem
57 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Hendi
Łyżka do lodów
Ze stali nierdzewnej
(4)
Dostawa od 19.10.2026
37 zł
z kodem
43 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Hendi
Nóż
Do sera, ze stali nierdzewnej, długość klingi 13 cm
Dostawa od 19.10.2026
51 zł
z kodem
60 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Hendi
Naczynie do zapiekania
ramekin, ø7 cm, porcelanowe
(4)
Dostawa od 19.10.2026
18 zł
z kodem
21 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (3)
Hendi
Nóż Kitchen Line
Do plastrowania, ze stali nierdzewnej, długość klingi 21,5 cm
(1)
Dostawa od 19.10.2026
65 zł
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Hendi
Patelnia Titanium Professional
Z powłoką nieprzywierającą, ø 28 cm, odpowiednia na indukcję
(4)
Dostawa od 19.10.2026
254 zł
z kodem
299 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
-15% z kodem
Hendi
Patelnia Titanium Professional
Z powłoką nieprzywierającą, ø 32 cm, odpowiednia na indukcję
(1)
Dostawa od 19.10.2026
310 zł
z kodem
365 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
-15% z kodem
Hendi
Sitko barmańskie
Ze stali nierdzewnej
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
25 zł
z kodem
29 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Hendi
Tylki cukiernicze
Liczba końcówek 5 szt.
Dostawa od 19.10.2026
66 zł
z kodem
78 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Hendi
Końcówki do syfonu do bitej śmietany Profi Line
Liczba końcówek 4 szt.
(3)
Dostawa od 19.10.2026
62 zł
z kodem
73 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Hendi
Wykrawacz
Do owoców, ze stali nierdzewnej
Dostawa od 19.10.2026
48 zł
z kodem
57 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Hendi
Patelnia Marble Professional
Z powłoką nieprzywierającą, ø 28 cm, odpowiednia na indukcję
Dostawa od 19.10.2026
149 zł
z kodem
175 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Hendi
Rondel
Ze stali nierdzewnej, 1 l, odpowiedni na indukcję
Dostawa od 19.10.2026
111 zł
z kodem
131 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Hendi
Tłuczek barmański
Ze stali nierdzewnej
(3)
Dostawa od 19.10.2026
43 zł
z kodem
51 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Aby zobaczyć więcej wyników usuń jeden z filtrów
Hendi
1
2