Zniżka 15% z kodem OCTOBER |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × Universal |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Kategorie
Strona główna
Kategorie
Kategorie · Czerwony
Filtry
1
W magazynie
Oferty i zniżki
Premium
Nowości
Kolor
Design
Cena
Marka
+ Więcej (3)
Czerwony
1 949 wyników
Bestsellery
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Bestsellery
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
-15% z kodem
Ayyildiz Carpets
Dywan Space 1900
Odpowiedni do prania, syntetyczny, z krótkim włosiem, z frędzlami, w kolorze terakoty, 80x150 cm
(2)
W magazynie
163 zł
z kodem
192 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (5)
-15% z kodem
Nowość
Sass & Belle
Ozdoba świąteczna Christmas Lollipop
Szklana, 2,5 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
28 zł
z kodem
33 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Bloomingville
Miski zestaw Florist
2 szt., na dip, kamionkowe, czerwone, 95 ml, ø 9 cm
(1)
W magazynie
79 zł
z kodem
93 zł bez kodu
46,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Marckeric
Szafka pod TV Fayna
Metalowa, powłoka: malowanie proszkowe, bordowa, szerokość 160 cm, wysokość 50 cm, głębokość 35 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
1 266 zł
z kodem
1 489 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Ayyildiz Carpets
Dywan Joy 1400
Syntetyczny, z krótkim włosiem, czerwony, 60x100 cm
(138)
W magazynie
Ostatnie sztuki
48 zł
z kodem
57 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+5
+6
+ Wymiary (7)
-15% z kodem
Ayyildiz Carpets
Dywan Marrakesh
Syntetyczny, z średnim włosiem, czerwony/w kolorze złota, 200x290 cm
(4)
W magazynie
756 zł
z kodem
889 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (5)
-15% z kodem
LEGO®
Notes
352 str., w linie
(11)
W magazynie
Ostatnie sztuki
69 zł
z kodem
81 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 3 szt.
douceur d'intérieur
Serwetki zestaw Traditio
3 szt., tekstylne, w kratkę, 45x45 cm
(5)
W magazynie
26 zł
z kodem
30 zł bez kodu
10 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
WOOOD
Stolik Ferry
Metalowy, czerwony, ø 30 cm, wysokość 47 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
501 zł
z kodem
589 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Nowość
S|P Collection
Podstawka pod łyżkę kuchenną Manon
Kamionkowa
W magazynie
Ostatnie sztuki
43 zł
z kodem
51 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Kave Home
Lampa stołowa Porte
Czerwona, metalowa, LED, z wyborem koloru/ze ściemniaczem, IP43, ø16x35 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
737 zł
z kodem
867 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-15% z kodem
Hanse Home
Dywan Pure
Syntetyczny, z krótkim włosiem, czerwony, 140x200 cm
(7)
W magazynie
Ostatnia sztuka
300 zł
z kodem
353 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (5)
-15% z kodem
Nowość
Sass & Belle
Ozdoba świąteczna Sweet As Candy Cane
Szklana, 1,5 cm
W magazynie
25 zł
z kodem
29 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Kave Home
Hoker Granite
Z litego drewna jesionowego, z szenilu, w kolorze terakoty/w jasnym naturalnym kolorze, wysokość siedziska 75 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
1 901 zł
z kodem
2 236 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-15% z kodem
Light & Living
Lampa wisząca Verita
Bordowa, tekstylna, ø31x38 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
433 zł
z kodem
509 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-15% z kodem
PT LIVING
Gazetnik Riqueza
Metalowy, czerwony, 20,5x35 cm, wysokość 50 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
227 zł
z kodem
267 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
PT LIVING
Lustro Riqueza
Ścienne, ø 50 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
252 zł
z kodem
297 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
PT LIVING
Sztuczny kwiat Babybreath
Wysokość 59 cm
W magazynie
36 zł
z kodem
42 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Tylko na Bonami
Rosti
Miska Classic
Do ubijania, plastikowa, czerwona, 1,25 l, ø 11 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
82 zł
z kodem
97 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-15% z kodem
UMAGE
Lampa wisząca Asteria Mini
Czerwona, stalowa, LED, ze ściemniaczem, ø31x10,5 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
985 zł
z kodem
1 159 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
-15% z kodem
Hanse Home
Dywan Plume
Syntetyczny, bez włosia, czerwony, 80x150 cm
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
138 zł
z kodem
162 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-15% z kodem
Asiatic Carpets
Dywan Lima Rust
Tkany ręcznie, wełniany, bouclé, bez włosia, kremowy/w kolorze terakoty, 160x230 cm
(3)
W magazynie
Ostatnia sztuka
849 zł
z kodem
999 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
B.E.S.
Pościel Caraway
Jednoosobowa, zapinana na suwak, bez prasowania, z kory, z nadrukiem, biała/w kolorze terakoty, 140x200 cm
(1)
W magazynie
103 zł
z kodem
121 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
PT LIVING
Półka Reina Cuatro
Wielopoziomowa, metalowa, powłoka: malowanie proszkowe, z półmatowym wykończeniem, bordowa/szara, szerokość 60 cm, wysokość 60 cm, głębokość 16 cm
W magazynie
247 zł
z kodem
291 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-15% z kodem
noo.ma
Stolik Kob
Ze szklanym blatem, bordowy, 55x105 cm, wysokość 40,5 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
2 048 zł
z kodem
2 409 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-15% z kodem
Rex London
Pojemnik śniadaniowy dla dzieci Sausage Dog
Plastikowy, czerwony/zielony/turkusowy
(20)
W magazynie
Ostatnie sztuki
42 zł
z kodem
49 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
Premium
Lorena Canals
Chodnik Duetto Toffee
Dwustronny/odpowiedni do prania/tkany ręcznie, bawełniany, z frędzlami, ceglasty/beżowy, 80x230 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
904 zł
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
Hanse Home
Dywan Orient Caracci
Syntetyczny, z krótkim włosiem, czerwony, 80x120 cm
(15)
W magazynie
107 zł
z kodem
126 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (7)
-15% z kodem
Markslöjd
Świąteczna dekoracja świetlna Saturnus
Czerwona, papierowa, do kontaktu, ø75x23 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
84 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
LEGO®
Organizer
Z szufladką, plastikowy, 16x32 cm, wysokość 11,5 cm
(15)
W magazynie
Ostatnia sztuka
112 zł
z kodem
132 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
Spinder Design
Wieszak ścienny Sensu
Metalowy, w kolorze terakoty, szerokość 21 cm, wysokość 29,5 cm, głębokość 4 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
501 zł
z kodem
589 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-15% z kodem
Unique Furniture
Stolik Yuba
Metalowy, w kolorze terakoty, 55x110 cm, wysokość 34 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
709 zł
z kodem
834 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Kształt (2)
-15% z kodem
douceur d'intérieur
Mata stołowa Oriental
Plastikowa, strukturalna, ø 40 cm
(1)
W magazynie
19 zł
z kodem
22 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Rex London
Notes Heritage Tube Map
60 str., w formacie A5, w linie
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
30 zł
z kodem
35 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Format (2)
Premium
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Linen Tales
Serwetki zestaw Red Gingham
2 szt., lniane, w kratkę, 40x40 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
84 zł
z kodem
99 zł bez kodu
49,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Love Story
Zabawka dla psa Ball On Rope
Gumowa, czerwona
(2)
W magazynie
32 zł
z kodem
38 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
ONA
Filiżanka Duna
Kamionkowa, bordowa, 220 ml
W magazynie
28 zł
z kodem
32,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
S|P Collection
Talerz Cyril
Deserowy, ø 21,5 cm, porcelanowy, bordowy/w kolorze kości słoniowej
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
64 zł
z kodem
75 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Typ talerzy (4)
-15% z kodem
Catherine Lansfield
Koc Raschel Velvet
Z mikropluszu, czerwony, 130x170 cm
(58)
W magazynie
Ostatnia sztuka
63 zł
z kodem
74 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+7
+8
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
Nowość
Sass & Belle
Ozdoba świąteczna Lobster with Fairy Lights
Tekstylna, wykonana ręcznie, 14 cm
W magazynie
33 zł
z kodem
39 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Butter Kings
Dywan pod choinkę Freezy Snowflakes
Odpowiedni do prania, bawełniany, okrągły, ze świątecznym motywem, czerwony, ø 133 cm
(4)
W magazynie
Ostatnia sztuka
156 zł
z kodem
183 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Nowość
ONA
Talerz Fika
Ø 25 cm, porcelanowy, bordowy
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
68 zł
z kodem
80 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
-15% z kodem
zestaw 12 szt.
Sass & Belle
Bombki zestaw Mushroom Mini
12 szt., szklane, wykonane ręcznie, ø 3 cm
(8)
W magazynie
Ostatnie sztuki
54 zł
z kodem
64 zł bez kodu
5,33 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Mette Ditmer Denmark
Dywan Figura
Odpowiedni do prania, bawełniany, z krótkim włosiem, ceglasty/beżowy, 50x80 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
151 zł
z kodem
178 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
douceur d'intérieur
Obrus Amaryllis
Ze świątecznym motywem, czerwony/biały, 150x240 cm
(3)
W magazynie
64 zł
z kodem
75 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Butter Kings
Bieżnik Snowbound
Bawełniany, z nadrukiem, 40x140 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
78 zł
z kodem
92 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Mijolnir
Pościel Felix
Dwuosobowa, zapinana na guziki, luksusowa, z bawełny renforcé, z ornamentami/etno, ceglasta/brązowa, 240x220 cm
(9)
W magazynie
Ostatnie sztuki
196 zł
z kodem
231 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
Ulubione
Markslöjd
Świecznik elektryczny Hol
Czerwony, plastikowy, do kontaktu, 35x5x30 cm
(31)
W magazynie
131 zł
z kodem
154 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
1
...
11
12
13
...
41
Załaduj więcej