Zniżka 15% z kodem OCTOBER |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × Universal |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Kategorie
Strona główna
Kategorie
Kategorie · Najtańsze · Czerwony
Filtry
1
W magazynie
Oferty i zniżki
Premium
Nowości
Kolor
Design
Cena
Marka
+ Więcej (3)
Czerwony
1 956 wyników
Najtańsze
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Najtańsze
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
-15% z kodem
douceur d'intérieur
Ręcznik Tendresse
Frotte, bawełniany, ceglasty, 30x50 cm
(102)
W magazynie
14 zł
z kodem
15,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+7
+8
+ Wymiary (4)
-15% z kodem
douceur d'intérieur
Ręcznik Tendresse
Frotte, bawełniany, w kolorze terakoty, 30x50 cm
(3)
Dostawa od 30.10.2026
14 zł
z kodem
15,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+7
+8
+ Wymiary (3)
-15% z kodem
zestaw 10 szt.
Orion
Zestaw zakrętek do słoików
10 szt., metalowy
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
14 zł
z kodem
16 zł bez kodu
1,60 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
douceur d'intérieur
Mata stołowa Cadocha
Plastikowa, ze świątecznym motywem, z nadrukiem, 28,5x44 cm
(1)
W magazynie
14 zł
z kodem
16,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Bonami
Próbka materiału obiciowego
Karup Clay brown 759
(1)
W magazynie
17,20 zł
Do koszyka
Do koszyka
Bonami
Próbka materiału obiciowego
Karup Bordeaux 710
W magazynie
17,20 zł
Do koszyka
Do koszyka
Bonami
Próbka materiału obiciowego
OVER THE HORIZON 08
W magazynie
Ostatnie sztuki
17,20 zł
Do koszyka
Do koszyka
Bonami
Próbka materiału obiciowego
Gemma 59
W magazynie
17,20 zł
Do koszyka
Do koszyka
Bonami
Próbka materiału obiciowego
Matt Velvet 68
W magazynie
17,20 zł
Do koszyka
Do koszyka
Bonami
Próbka materiału obiciowego
Cloud 68
W magazynie
17,20 zł
Do koszyka
Do koszyka
Bonami
Próbka materiału obiciowego
Riviera 61
W magazynie
17,20 zł
Do koszyka
Do koszyka
Bonami
Próbka materiału obiciowego
Megan 362
W magazynie
17,20 zł
Do koszyka
Do koszyka
Bonami
Próbka materiału obiciowego
Bluvel 59
W magazynie
17,20 zł
Do koszyka
Do koszyka
Bonami
Próbka materiału obiciowego
Vogue 7
W magazynie
17,20 zł
Do koszyka
Do koszyka
Bonami
Próbka materiału obiciowego
Salvador 13
W magazynie
17,20 zł
Do koszyka
Do koszyka
Bonami
Próbka materiału obiciowego
Monolith 69
W magazynie
17,20 zł
Do koszyka
Do koszyka
Bonami
Próbka materiału obiciowego
Lincoln 63
(2)
W magazynie
17,20 zł
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
douceur d'intérieur
Mata stołowa Zebulon
Plastikowa, ø 35 cm
(27)
Dostawa od 30.10.2026
15 zł
z kodem
17,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+6
+7
-15% z kodem
douceur d'intérieur
Mata stołowa Red flower
Plastikowa, kwiecista, 28,5x44 cm
(8)
W magazynie
16 zł
z kodem
19 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
douceur d'intérieur
Mata stołowa Darcy
Plastikowa, kwiecista, 28,5x44 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
16 zł
z kodem
19 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
douceur d'intérieur
Mata stołowa Diamant
Z PCV, ø 38 cm
W magazynie
17 zł
z kodem
19,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
douceur d'intérieur
Mata stołowa Flamboyant
Plastikowa, 46x36 cm
(2)
W magazynie
17 zł
z kodem
20 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
zestaw 20 szt.
Homéa
Serwetki zestaw Noel
20 szt., 33x33 cm
(1)
W magazynie
17 zł
z kodem
20 zł bez kodu
1 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
douceur d'intérieur
Mata stołowa Oursons
Plastikowa, ze świątecznym motywem, 28,5x44 cm
(7)
W magazynie
18 zł
z kodem
21 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
douceur d'intérieur
Mata stołowa Coffee shop
Plastikowa, 28,5x44 cm
(3)
W magazynie
18 zł
z kodem
21 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 4 szt.
Casa Selección
Podkładki zestaw
4 szt., z filcu, ze świątecznym motywem, czerwone, ø 10 cm
(14)
W magazynie
18 zł
z kodem
21 zł bez kodu
5,25 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Plaček Pet Products
Miska Dog Fantasy WATER
Dla psów, ceramiczna, z napisami, ø 13 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
21 zł
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
douceur d'intérieur
Mata stołowa Oriental
Plastikowa, strukturalna, ø 40 cm
(1)
W magazynie
19 zł
z kodem
22 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Rex London
Notes Heritage Tube Map
60 str., w formacie A6, w linie
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
20 zł
z kodem
23 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Format (2)
-15% z kodem
zestaw 12 szt.
Casa Selección
Bombki zestaw
12 szt., ø 4 cm
(7)
W magazynie
20 zł
z kodem
23 zł bez kodu
1,92 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Casa Selección
Wisząca dekoracja świąteczna
Wiklinowa, ø 20 cm
(1)
W magazynie
20 zł
z kodem
23 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Rex London
Notes Heart
60 str., w formacie A6, w linie
(1)
W magazynie
20 zł
z kodem
24 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Format (2)
-15% z kodem
douceur d'intérieur
Ścierka Comptoir
Bawełniana, ceglasta, 50x70 cm
(1)
W magazynie
21 zł
z kodem
25 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
-15% z kodem
Nowość
Dakls
Spryskiwacz
Szklany
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
21 zł
z kodem
25 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
douceur d'intérieur
Ręcznik Cuistot
Frotte, bawełniany, czerwony, 50x50 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
21 zł
z kodem
25 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-15% z kodem
douceur d'intérieur
Rękawica kuchenna Cuistot
Bawełniana/silikonowa, czerwona, 19x19 cm, wytrzymałość cieplna 250 °C
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
22 zł
z kodem
26 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Ulubione
Dakls
Figurka świąteczna Cat
Drewniana, wysokość 10 cm
(27)
W magazynie
23 zł
z kodem
27 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 3 szt.
douceur d'intérieur
Serwetki zestaw Mistral
3 szt., 40x40 cm
(1)
W magazynie
23 zł
z kodem
27 zł bez kodu
9 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+11
+12
-15% z kodem
Dakls
Ozdoba świąteczna Gingerbread Comet
Ceramiczna, 9 cm
W magazynie
23 zł
z kodem
27 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Eco candles by Ego dekor
Świeca Eco
Do lampionu, czas palenia 25 h, ø 7 cm, wysokość 10 cm
(13)
W magazynie
23 zł
z kodem
27 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Dakls
Mata stołowa Crystalline
Tekstylna, odpowiednia do prania, ze świątecznym motywem, 33x48 cm
(1)
W magazynie
23 zł
z kodem
27 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
douceur d'intérieur
Mata stołowa Granis
Ze skóry ekologicznej, ø 38 cm
(9)
W magazynie
24 zł
z kodem
28 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
zestaw 20 szt.
IHR
Serwetki zestaw Love You
20 szt., papierowe, 33x33 cm
(6)
W magazynie
24 zł
z kodem
28 zł bez kodu
1,40 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Casa Selección
Mata stołowa
Filcowa, odpowiednia do prania, ze świątecznym motywem, 30x40 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
24 zł
z kodem
28 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Premier Housewares
Ramka Pirate
24x9 cm, drewniana, czerwona, rozmiar zdjęcia: 7x7
W magazynie
24 zł
z kodem
28 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Rex London
Notes Sausage Dog
60 str., w formacie A6, w linie
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
25 zł
z kodem
29 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Format (2)
-15% z kodem
Nowość
Sass & Belle
Ozdoba świąteczna Sweet As Candy Cane
Szklana, 1,5 cm
W magazynie
25 zł
z kodem
29 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Zone
Ręcznik Classic
Frotte, bawełniany, w kolorze terakoty, 30x30 cm
(3)
W magazynie
25 zł
z kodem
29 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
+ Wymiary (3)
1
2
3
4
5
...
41
Załaduj więcej