7.–10.10. | Zniżka 20% z kodem DOM20*Obowiązuje przy dokonaniu zakupu za minimum 600 zł na wszystko prócz przecenionych i innych wybranych produktów.

7.–10.10. | Zniżka 20% z kodem DOM20*Obowiązuje przy dokonaniu zakupu za minimum 600 zł na wszystko prócz przecenionych i innych wybranych produktów.

Menu
20 zł dla CiebieRejestracjaLogowanie20 zł dla CiebieKoszyk
Strona głównaStrona głównaInspiracje

Glamping w stylu boho

Czy zaznałeś już letniej i romantycznej atmosfery glampingu? Ciepłe letnie wieczory są idealne, aby cieszyć się błogim relaksem pod niebem pełnym gwiazd.

Zainspiruj się naszym namiotem glampingowym w stylu boho i ciesz się relaksującym piknikiem z przyjaciółmi lub romantycznym wieczorem we dwoje. Wszystko, czego potrzebujesz to kilka poduszek, światełka i doborowe towarzystwo!

Jak udekorować namiot glampingowy w stylu boho?

Do udekorowania namiotu do glampingu nie potrzebujesz wiele. Wystarczy duży dywan odpowiedni na zewnątrz, kilka koców i dużo poduszek. Akcesoria te pomogą Ci stworzyć ciepłą atmosferę. Dodatkowo, możesz udekorować namiot girlandą świetlną, lampionami lub innymi dekoracjami na zewnątrz.
Glamping to niezwykły sposób na camping, który pozwala cieszyć się naturą w komfortowych warunkach.
Jeśli chcesz urządzić piknik przy swoim namiocie, będziesz potrzebować tac do serwowania, kubków i kilku przekąsek w pojemnikach do przechowywania żywności. Aby uzyskać bardziej romantyczną atmosferę, możesz przynieść kieliszki i orzeźwiający napój.

Więcej inspiracji