Zniżka 20% na zakupy za ponad 500 zł |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Tekstylia
Zasłony i firany
Firany
Firany
...
Zasłony i firany
Firany
Firany · Oferty i zniżki
Filtry
1
W magazynie
Premium
Kolor
Szerokość
Długość
Skład i rodzaj materiału
+ Więcej (10)
Oferty i zniżki
154 wyników
Według ocen
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Według ocen
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
-20% z kodem
Casa Selección
Firanka Flat
Biała, 140x260 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
88 zł
z kodem
110 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Firanka Pompinou
Strukturalna, biała, 60x120 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
48 zł
z kodem
60 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Gardinia
Firanka Dolly-Voile
Kwiecista, biała, 140x245 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
104 zł
z kodem
130 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Firanka Linka
Z woalu, biała, 140x240 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
77 zł
z kodem
96 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Firanka Melusine
Z woalu, w kropki/strukturalna, antracytowa, 140x240 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
75 zł
z kodem
94 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Linen Tales
Firanka Natural
Lniana, w naturalnym kolorze, 130x170 cm
(1)
W magazynie
254 zł
z kodem
318 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (4)
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
douceur d'intérieur
Firanki zestaw Sandra
2 szt., z woalu, do powieszenia na drążku/do powieszenia na lince, żółte, 60x90 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
31 zł
z kodem
39 zł bez kodu
19,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Linen Tales
Firanka White
Lniana, biała, 130x170 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
248 zł
z kodem
310 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (4)
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Firanka Alma
Z woalu, z nadrukiem, czarna/beżowa, 140x280 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
69 zł
z kodem
86 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Sehlbach
Firanka Dandelion
Z woalu, kwiecista, biała, 140x48 cm
(1)
Dostawa od 09.10.2026
39 zł
z kodem
49 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Linen Tales
Firanka Natural
Lniana, w naturalnym kolorze, 130x200 cm
(1)
Dostawa od 19.11.2026
221 zł
z kodem
276 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (4)
Premium
-20% z kodem
Linen Tales
Firanka White
Lniana, biała, 130x200 cm
(1)
Dostawa od 19.11.2026
263 zł
z kodem
329 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (4)
Premium
-20% z kodem
Linen Tales
Firanka Natural
Lniana, w naturalnym kolorze, 130x275 cm
(1)
Dostawa od 19.11.2026
367 zł
z kodem
459 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (4)
-20% z kodem
Pineapple Elephant
Firanka Zanzibar Stripe
W kolorze terakoty, 140x183 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
77 zł
z kodem
96 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
douceur d'intérieur
Firanki zestaw Milza
2 szt., z woalu, do powieszenia na drążku/do powieszenia na lince, beżowe, 60x90 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
45 zł
z kodem
56 zł bez kodu
28 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
douceur d'intérieur
Firanki zestaw Haltona
2 szt., do powieszenia na drążku/do powieszenia na lince, kremowe, 60x90 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
39 zł
z kodem
49 zł bez kodu
24,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Pineapple Elephant
Firanka Zanzibar Stripe
Niebieska, 140x183 cm
(1)
W magazynie
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Sehlbach
Firanka Calista
Z nadrukiem, biała/szara, 120x45 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
46 zł
z kodem
58 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Firanka Telma
Żółta, 140x280 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
55 zł
z kodem
69 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+6
+7
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
douceur d'intérieur
Firanki zestaw Levita
2 szt., z woalu, do powieszenia na drążku/do powieszenia na lince, białe, 60x90 cm
(1)
W magazynie
39 zł
z kodem
49 zł bez kodu
24,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Pineapple Elephant
Firanka Muscat Waffle
Beżowa, 140x183 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
114 zł
z kodem
143 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Firanka Haltona
Kremowa, 140x280 cm
(2)
W magazynie
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
douceur d'intérieur
Firanki zestaw Lissea
2 szt., z woalu, do powieszenia na drążku/do powieszenia na lince, białe, 45x90 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
27 zł
z kodem
34 zł bez kodu
17 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Sehlbach
Firanka Diamant Scherli
Z ornamentami/strukturalna, biała, 140x245 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
86 zł
z kodem
108 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
douceur d'intérieur
Firanki zestaw Berry
2 szt., z woalu, do powieszenia na drążku/do powieszenia na lince, beżowe, 60x90 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
39 zł
z kodem
49 zł bez kodu
24,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Firanka Linka
Z woalu, w kolorze khaki, 140x240 cm
(7)
W magazynie
Ostatnie sztuki
78 zł
z kodem
96,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
douceur d'intérieur
Firanki zestaw Voiline
2 szt., z mikrosatyny, do powieszenia na drążku/do powieszenia na lince, białe, 70x200 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
39 zł
z kodem
49 zł bez kodu
24,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Pineapple Elephant
Firanka Muscat Waffle
Beżowa, 140x229 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
140 zł
z kodem
175 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Firanka Telma
Beżowa, 140x280 cm
(31)
W magazynie
Ostatnie sztuki
55 zł
z kodem
69 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+6
+7
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Firanka Telma
Brązowa, 140x280 cm
(31)
W magazynie
62 zł
z kodem
77 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+6
+7
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Firanka Geokid
Z woalu, z ornamentami, biała/niebieska, 140x240 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
53 zł
z kodem
66 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Firanka Carlin
Z woalu, w kolorze kości słoniowej, 140x240 cm
(12)
W magazynie
Ostatnie sztuki
64 zł
z kodem
80 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Firanka Kim
Z woalu, beżowa, 140x280 cm
(4)
W magazynie
Ostatnia sztuka
61 zł
z kodem
76 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Casa Selección
Firanka Buds
Biała/w kolorze srebra, 140x260 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
90 zł
z kodem
113 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Restilo
Firanka Drimar
Kremowa, 140x270 cm
Dostawa od 16.10.2026
74 zł
z kodem
92 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Pineapple Elephant
Firanka Muscat Waffle
Biała, 140x229 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
140 zł
z kodem
175 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Firanka Vayana
Beżowa/w kolorze złota, 135x240 cm
W magazynie
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Sehlbach
Firanka Floral
Kwiecista, biała, 135x45 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
35 zł
z kodem
44 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Firanka Telma
Czarna, 140x280 cm
(31)
W magazynie
Ostatnie sztuki
55 zł
z kodem
69 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+6
+7
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Firanka Telma
Bordowa, 140x240 cm
(31)
W magazynie
Ostatnia sztuka
46 zł
z kodem
58 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Firanka Telma
W kolorze terakoty, 140x280 cm
(31)
W magazynie
Ostatnia sztuka
55 zł
z kodem
69 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+6
+7
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Firanka Telma
Czerwona, 140x280 cm
(31)
W magazynie
Ostatnie sztuki
55 zł
z kodem
69 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+6
+7
-20% z kodem
Sehlbach
Firanka Circles
Geometryczna, biała, 135x245 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
71 zł
z kodem
89 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Mendola Fabrics
Firanka Amanda
Kwiecista, biała/szara, 140x245 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
86 zł
z kodem
108 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Firanka Haltona
Brązowa, 140x240 cm
(7)
W magazynie
77 zł
z kodem
96 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Firanka Terraza
W paski, zielona, 140x280 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
74 zł
z kodem
92 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Firanka Milady
Z woalu, kwiecista, w kolorze ochry, 140x280 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
66 zł
z kodem
82 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
douceur d'intérieur
Firanki zestaw Sandra
2 szt., z woalu, do powieszenia na drążku/do powieszenia na lince, w kolorze khaki, 60x90 cm
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
32 zł
z kodem
40 zł bez kodu
20 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
1
2
3
4
Załaduj więcej
Powiązane kategorie
Zasłony