Zniżka 20% na zakupy za ponad 500 zł |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Tekstylia
Zasłony i firany
Firany
Firany
...
Zasłony i firany
Firany
Firany · Oferty i zniżki
Filtry
1
W magazynie
Premium
Kolor
Szerokość
Długość
Skład i rodzaj materiału
+ Więcej (10)
Oferty i zniżki
154 wyników
Według ocen
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Według ocen
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Firanka Floressia
Z woalu, biała/w kolorze srebra, 140x240 cm
(3)
W magazynie
55 zł
z kodem
69 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
douceur d'intérieur
Firanki zestaw Filiane
2 szt., z woalu, do powieszenia na drążku/do powieszenia na lince, abstrakcyjny wzór, białe, 70x200 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
63 zł
z kodem
79 zł bez kodu
39,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Sehlbach
Firanka Uni
Z woalu, w naturalnym kolorze, 135x245 cm
(3)
Dostawa od 09.10.2026
42 zł
z kodem
52 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Linen Tales
Firanka Natural
Lniana, w naturalnym kolorze, 130x250 cm
(3)
Dostawa od 19.11.2026
335 zł
z kodem
419 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (4)
Premium
-20% z kodem
Linen Tales
Firanka Natural
Lniana, w naturalnym kolorze, 130x170 cm
(3)
Dostawa od 19.11.2026
198 zł
z kodem
248 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (4)
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
douceur d'intérieur
Firanki zestaw Voiline
2 szt., z woalu, do powieszenia na drążku/do powieszenia na lince, białe, 60x120 cm
(8)
W magazynie
34 zł
z kodem
42 zł bez kodu
21 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Firanka Amazonia
Z woalu, biała/niebieska, 140x240 cm
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
59 zł
z kodem
74 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Firanka Esquisse
Z woalu, geometryczna, ciemnoniebieska, 140x280 cm
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
50 zł
z kodem
62 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Firanka Lisana
Z woalu, abstrakcyjny wzór, biała/niebieska, 140x280 cm
(4)
W magazynie
67 zł
z kodem
84 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
douceur d'intérieur
Firanki zestaw Karla
2 szt., z woalu, do powieszenia na drążku/do powieszenia na lince, jasnobrązowe, 60x120 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
43 zł
z kodem
54 zł bez kodu
27 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
douceur d'intérieur
Firanki zestaw Voiline
2 szt., z woalu, do powieszenia na drążku/do powieszenia na lince, białe, 60x90 cm
(7)
W magazynie
29 zł
z kodem
36 zł bez kodu
18 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Pineapple Elephant
Firanka Zanzibar Stripe
W kolorze terakoty, 140x229 cm
(3)
W magazynie
94 zł
z kodem
117 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Firanka Milady
Z woalu, kwiecista, niebieska, 140x280 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
66 zł
z kodem
82 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Linen Tales
Firanka Natural
Lniana, w naturalnym kolorze, 130x330 cm
(3)
Dostawa od 19.11.2026
343 zł
z kodem
429 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (4)
-20% z kodem
Gardinia
Firanka
W paski, biała, 140x48 cm
(4)
W magazynie
Ostatnia sztuka
66 zł
z kodem
82,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Firanka Alma
Z woalu, z nadrukiem, czarna/beżowa, 140x240 cm
(2)
W magazynie
63 zł
z kodem
79 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Firanka Edelia
Biała/w kolorze srebra, 140x280 cm
(2)
W magazynie
67 zł
z kodem
84 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
douceur d'intérieur
Firanki zestaw Zazy
2 szt., do powieszenia na drążku/do powieszenia na lince, antracytowe, 60x160 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
42 zł
z kodem
53 zł bez kodu
26,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
douceur d'intérieur
Firanki zestaw Haltona
2 szt., do powieszenia na drążku/do powieszenia na lince, brązowe, 60x90 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
40 zł
z kodem
50 zł bez kodu
25 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Sehlbach
Firanka Rose
Kwiecista, biała/różowa, 135x45 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
35 zł
z kodem
44 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
douceur d'intérieur
Firanki zestaw Linahe
2 szt., z woalu, do powieszenia na drążku/do powieszenia na lince, w paski, brązowe, 90x90 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
35 zł
z kodem
44 zł bez kodu
22 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Pineapple Elephant
Firanka Zofia Broderie Anglaise
Bawełniana, w kolorze khaki, 140x229 cm
(2)
Dostawa od 04.11.2026
145 zł
z kodem
181 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Firanka Ajourela
Z woalu, w paski, w kolorze khaki, 140x280 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
67 zł
z kodem
84 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
douceur d'intérieur
Firanki zestaw Candide
2 szt., z woalu, do powieszenia na drążku/do powieszenia na lince, w paski, białe, 70x200 cm
(2)
W magazynie
61 zł
z kodem
76 zł bez kodu
38 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Firanka Ondulys
Z woalu, abstrakcyjny wzór, szara, 140x240 cm
(2)
Dostawa od 30.10.2026
51 zł
z kodem
64 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Sehlbach
Firanka Flowers
Z woalu, kwiecista, biała, 135x245 cm
(2)
Dostawa od 09.10.2026
74 zł
z kodem
93 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Firanka Haltona
Brązowa, 140x280 cm
(2)
Dostawa od 30.10.2026
84 zł
z kodem
105 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Firanka Dalila
Żółta, 140x240 cm
(5)
W magazynie
75 zł
z kodem
93,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Firanka Esquisse
Z woalu, geometryczna, żółta, 140x280 cm
(8)
W magazynie
50 zł
z kodem
62 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Gardinia
Firanka
W paski, biała, 140x245 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
72 zł
z kodem
89,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Gardinia
Firanka Grafik
Geometryczna, biała, 140x175 cm
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
93 zł
z kodem
116 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
douceur d'intérieur
Firanki zestaw Minalisa
2 szt., do powieszenia na drążku/do powieszenia na lince, beżowe, 60x120 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
48 zł
z kodem
60 zł bez kodu
30 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Linen Tales
Firanka White
Lniana, biała, 130x170 cm
(2)
W magazynie
198 zł
z kodem
248 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (5)
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
douceur d'intérieur
Firanki zestaw Dandy
2 szt., do powieszenia na drążku/do powieszenia na lince, białe, 60x90 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
38 zł
z kodem
47 zł bez kodu
23,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Firanka Lissea
Z woalu, biała, 140x240 cm
(4)
W magazynie
32 zł
z kodem
39,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+ Wymiary (5)
-20% z kodem
Pineapple Elephant
Firanka Aletta
Z woalu, biała, 140x183 cm
(3)
W magazynie
Ostatnia sztuka
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Firanka Carlin
W naturalnym kolorze, 300x240 cm
(1)
W magazynie
138 zł
z kodem
171,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Firanka Sandra
Z woalu, różowa, 140x280 cm
(1)
W magazynie
48 zł
z kodem
60 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Firanka Linka
Z woalu, niebieska, 140x240 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
77 zł
z kodem
96 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Firanka Haltona
Szara, 140x240 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
77 zł
z kodem
96 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
douceur d'intérieur
Firanki zestaw Galactee
2 szt., z woalu, do powieszenia na drążku/do powieszenia na lince, z ornamentami, białe, 60x90 cm
(1)
W magazynie
39 zł
z kodem
49 zł bez kodu
24,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Firanka Roseris
Z woalu, szara, 140x240 cm
(1)
W magazynie
69 zł
z kodem
86 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Firanka Duchesse
Z woalu, biała, 140x240 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
68 zł
z kodem
85 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Firanka Marius
Abstrakcyjny wzór, beżowa, 140x280 cm
(1)
W magazynie
78 zł
z kodem
97 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Sehlbach
Firanka
Z woalu, strukturalna, brązowa, 135x245 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Firanka Telma
Turkusowa, 140x280 cm
(1)
W magazynie
55 zł
z kodem
69 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+6
+7
-20% z kodem
Sehlbach
Firanka Lavender
Kwiecista, biała, 135x45 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
46 zł
z kodem
58 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Sehlbach
Firanka Etamine
W paski, biała, 140x245 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
86 zł
z kodem
108 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
1
2
3
4
Załaduj więcej
Powiązane kategorie
Zasłony