Zniżka 20% na zakupy za ponad 500 zł |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Wyposażenie kuchni i jadalni
Serwowanie napojów
Kawa i herbata
Kubki i filiżanki
Filiżanki
Filiżanki
...
Kubki i filiżanki
Filiżanki
Filiżanki · Najtańsze · Oferty i zniżki
Filtry
1
W magazynie
Premium
Nowości
Kolor
Cena
Materiał
Rodzaj
+ Więcej (6)
Oferty i zniżki
204 wyników
Najtańsze
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Najtańsze
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Premium
-20% z kodem
zestaw 8 szt.
Costa Nova
Filiżanki zestaw Grespresso
8 szt., kamionkowe, na espresso, 90 ml
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
213 zł
z kodem
266,60 zł bez kodu
33,33 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (2)
Premium
-20% z kodem
zestaw 4 szt.
Bloomingville
Filiżanki zestaw Avonlea
4 szt., ceramiczne, do cappuccino, jasnoniebieskie, 250 ml
W magazynie
Ostatnie sztuki
222 zł
z kodem
278 zł bez kodu
69,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Nowość
Bloomingville
Filiżanki zestaw Christy
4 szt., kamionkowe, kremowe, 260 ml
W magazynie
Ostatnie sztuki
238 zł
z kodem
297 zł bez kodu
74,25 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
zestaw 4 szt.
Bloomingville
Filiżanki zestaw Nigel
4 szt., ceramiczne, niebieskie, 300 ml
W magazynie
Ostatnie sztuki
239 zł
z kodem
299 zł bez kodu
74,75 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
zestaw 4 szt.
Bloomingville
Filiżanki zestaw Carry
4 szt., ceramiczne, do cappuccino, różowe, 235 ml
W magazynie
Ostatnia sztuka
265 zł
z kodem
331 zł bez kodu
82,75 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
zestaw 4 szt.
Bloomingville
Filiżanki zestaw Vivielle
4 szt., kamionkowe, do latte, ciemnobrązowe, 325 ml
Dostawa od 21.10.2026
297 zł
z kodem
371 zł bez kodu
92,75 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
zestaw 4 szt.
Bloomingville
Filiżanki zestaw Rosalynde
4 szt., ceramiczne, białe, 400 ml
W magazynie
Ostatnia sztuka
302 zł
z kodem
378 zł bez kodu
94,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
zestaw 4 szt.
Bloomingville
Filiżanki zestaw Rosalynde
4 szt., ceramiczne, zielone, 400 ml
Dostawa od 21.10.2026
302 zł
z kodem
378 zł bez kodu
94,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
zestaw 8 szt.
Costa Nova
Filiżanki zestaw Grespresso
8 szt., ceramiczne, na espresso, 210 ml
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
314 zł
z kodem
392 zł bez kodu
49 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (2)
Premium
-20% z kodem
zestaw 8 szt.
Costa Nova
Filiżanki zestaw Grespresso
8 szt., ceramiczne, na espresso, niebieskie, 210 ml
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
314 zł
z kodem
392 zł bez kodu
49 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
zestaw 4 szt.
Bitz
Filiżanki zestaw Gastro Black/Mix
4 szt., ceramiczne, ze spodkiem, czarne, 240 ml
(5)
W magazynie
360 zł
z kodem
450 zł bez kodu
112,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
zestaw 40 szt.
Costa Nova
Filiżanki zestaw Grespresso
40 szt., kamionkowe, na espresso, 100 ml
W magazynie
Ostatnia sztuka
874 zł
z kodem
1 092,20 zł bez kodu
27,31 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Aby zobaczyć więcej wyników usuń jeden z filtrów
Oferty i zniżki
1
2
3
4
5
Powiązane kategorie
Kubki
Cukierniczki
Serwisy do herbaty
Ulubione filtry
Porcelanowe filiżanki
Filiżanki do kawy
Filiżanki na espresso
Filiżanki do cappuccino
Filiżanki ze spodkiem