Zniżka 20% na zakupy za ponad 500 zł |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Wyposażenie kuchni i jadalni
Serwowanie napojów
Kawa i herbata
Kubki i filiżanki
Filiżanki
Filiżanki
...
Kubki i filiżanki
Filiżanki
Filiżanki · Najtańsze · Oferty i zniżki
Filtry
1
W magazynie
Premium
Nowości
Kolor
Cena
Materiał
Rodzaj
+ Więcej (6)
Oferty i zniżki
204 wyników
Najtańsze
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Najtańsze
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
-20% z kodem
zestaw 6 szt.
Orion
Filiżanki zestaw Statek
6 szt., ceramiczne, do latte, kremowe, 340 ml
(2)
Dostawa od 22.10.2026
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
16,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (2)
Premium
-20% z kodem
Costa Nova
Filiżanka Brisa
Kamionkowa, ze spodkiem, biała, 230 ml
(1)
W magazynie
82 zł
z kodem
102,77 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (2)
Premium
-20% z kodem
Costa Nova
Filiżanka Riviera
Kamionkowa, ze spodkiem, zielona/czarna, 190 ml
W magazynie
Ostatnie sztuki
82 zł
z kodem
102,77 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Filiżanka Hezha
Ceramiczna, do cappuccino, zielona, 260 ml
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
85 zł
z kodem
106 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Design Letters
Filiżanka A-Z
Porcelanowa, czarna, 250 ml
(3)
W magazynie
Ostatnia sztuka
85 zł
z kodem
106 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Costa Nova
Filiżanka Vila
Kamionkowa, ze spodkiem, niebieska/beżowa, 260 ml
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
86 zł
z kodem
107,07 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Kähler Design
Filiżanka Hammershøi
Porcelanowa, na espresso, biała, 100 ml
(10)
W magazynie
Ostatnia sztuka
86 zł
z kodem
108 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Kähler Design
Filiżanka Hammershøi
Porcelanowa, do cappuccino, biała, 200 ml
(10)
W magazynie
Ostatnie sztuki
86 zł
z kodem
108 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (2)
Premium
-20% z kodem
Kähler Design
Filiżanka Hammershøi
Porcelanowa, do cappuccino, ciemnoniebieska, 200 ml
(6)
W magazynie
Ostatnia sztuka
86 zł
z kodem
108 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (2)
-20% z kodem
zestaw 6 szt.
Ulubione
Orion
Filiżanki zestaw Whiteline
6 szt., porcelanowe, do cappuccino/ze spodkiem, białe, 110 ml
(62)
W magazynie
88 zł
z kodem
110 zł bez kodu
18,33 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 4 szt.
House Nordic
Filiżanki zestaw Viola
4 szt., kamionkowe, szarobeżowe, 360 ml
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
94 zł
z kodem
118 zł bez kodu
29,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Nowość
Stelton
Filiżanka Theo
Kamionkowa, do cappuccino, czarna, 200 ml
Dostawa od 19.10.2026
95 zł
z kodem
119 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 5 szt.
Bredemeijer
Filiżanki zestaw Sara
5 szt., porcelanowe, 200 ml
(2)
W magazynie
97 zł
z kodem
121 zł bez kodu
24,20 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Casafina
Filiżanka Taormina
Ceramiczna, ze spodkiem, niebieska/turkusowa, 200 ml
(5)
W magazynie
98 zł
z kodem
122 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Filiżanka Frankie
Ceramiczna, ze spodkiem/do latte, czarno-biała, 300 ml
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
98 zł
z kodem
122 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Ladelle
Filiżanki zestaw Carnival
2 szt., ceramiczne, na espresso, białe/zielone, 100 ml
(3)
W magazynie
Ostatnia sztuka
98 zł
z kodem
122 zł bez kodu
61 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
S|P Collection
Filiżanki zestaw Odette
2 szt., new bone china, na espresso, białe, 190 ml
Dostawa od 23.10.2026
98 zł
z kodem
122 zł bez kodu
61 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Kütahya Porselen
Filiżanki zestaw Eyes
4 szt., ceramiczne, na espresso/ze spodkiem, 90 ml
(3)
W magazynie
Ostatnia sztuka
100 zł
z kodem
125 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 4 szt.
House Nordic
Filiżanki zestaw Viola
4 szt., kamionkowe, beżowe, 360 ml
(2)
Dostawa od 19.10.2026
101 zł
z kodem
126 zł bez kodu
31,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
zestaw 4 szt.
Bloomingville
Filiżanki zestaw Ewan
4 szt., kamionkowe, na espresso, brązowe, 150 ml
(5)
Dostawa od 21.10.2026
103 zł
z kodem
129 zł bez kodu
32,25 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
Premium
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Bloomingville
Filiżanki zestaw Anniversary
2 szt., ceramiczne, 300 ml
(5)
W magazynie
105 zł
z kodem
131 zł bez kodu
65,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
zestaw 4 szt.
Bloomingville
Filiżanki zestaw Ewan
4 szt., kamionkowe, na espresso, 150 ml
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
105 zł
z kodem
131 zł bez kodu
32,75 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
Premium
-20% z kodem
zestaw 4 szt.
Ulubione
Bloomingville
Filiżanki zestaw Karine
4 szt., ceramiczne, zielone/fioletowe/szare, 180 ml
(55)
W magazynie
106 zł
z kodem
133 zł bez kodu
33,25 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
zestaw 4 szt.
Bloomingville
Filiżanki zestaw Ewan
4 szt., kamionkowe, do cappuccino, 150 ml
(8)
W magazynie
110 zł
z kodem
137 zł bez kodu
34,25 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
Premium
-20% z kodem
zestaw 4 szt.
Bloomingville
Filiżanki zestaw Ewan
4 szt., kamionkowe, do cappuccino, 150 ml
(8)
W magazynie
Ostatnie sztuki
110 zł
z kodem
137 zł bez kodu
34,25 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
Premium
-20% z kodem
zestaw 3 szt.
Bloomingville
Filiżanki zestaw Minoa
3 szt., ceramiczne, na espresso, ciemnoniebieskie, 190 ml
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
114 zł
z kodem
142 zł bez kodu
47,33 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Bloomingville
Filiżanki zestaw Lobelia
2 szt., ceramiczne, niebieskie/beżowe, 250 ml
W magazynie
Ostatnie sztuki
118 zł
z kodem
148 zł bez kodu
74 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
zestaw 6 szt.
Ulubione
Bitz
Filiżanki zestaw Gastro Black/Mix
6 szt., ceramiczne, na espresso, czarne, 100 ml
(28)
W magazynie
122 zł
z kodem
151,99 zł bez kodu
25,33 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Hermia
Filiżanki zestaw
2 szt., ceramiczne, do cappuccino/ze spodkiem, ciemnoniebieskie, 210 ml
(3)
W magazynie
Ostatnia sztuka
126 zł
z kodem
156,99 zł bez kodu
78,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Ulubione
Bloomingville
Filiżanki zestaw Hezha
2 szt., ceramiczne, na espresso, niebieskie/kremowe, 55 ml
(21)
W magazynie
126 zł
z kodem
158 zł bez kodu
79 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
zestaw 4 szt.
Bloomingville
Filiżanki zestaw Milton
4 szt., ceramiczne, na espresso, niebieskie/pomarańczowe, 155 ml
(4)
W magazynie
126 zł
z kodem
158 zł bez kodu
39,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Nowość
Blomus
Filiżanki zestaw Makoto Steel
2 szt., ze stali nierdzewnej, na espresso/z podwójną ścianką, w kolorze srebra
Dostawa od 20.10.2026
129 zł
z kodem
161 zł bez kodu
80,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (3)
-20% z kodem
zestaw 4 szt.
Brandani
Filiżanki zestaw Le Primizie
4 szt., porcelanowe, na espresso/ze spodkiem, białe, 90 ml
(13)
W magazynie
130 zł
z kodem
161,99 zł bez kodu
40,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 4 szt.
Leopold Vienna
Filiżanki zestaw Franca
4 szt., ceramiczne, na espresso, białe, 180 ml
W magazynie
Ostatnie sztuki
132 zł
z kodem
165 zł bez kodu
41,25 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Nowość
Bloomingville
Filiżanki zestaw Granny
2 szt., kamionkowe, czerwone, 280 ml
W magazynie
Ostatnia sztuka
134 zł
z kodem
168 zł bez kodu
84 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 4 szt.
Brandani
Filiżanki zestaw Le Primizie
4 szt., new bone china, ze spodkiem, białe, 90 ml
W magazynie
Ostatnia sztuka
136 zł
z kodem
170 zł bez kodu
42,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Nowość
Bloomingville
Filiżanki zestaw Candice
2 szt., kamionkowe, 264 ml
W magazynie
137 zł
z kodem
171 zł bez kodu
85,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Nowość
Bloomingville
Filiżanki zestaw Caramella
2 szt., kamionkowe, 250 ml
(1)
W magazynie
141 zł
z kodem
176 zł bez kodu
88 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
zestaw 3 szt.
Bloomingville
Filiżanki zestaw Fauni
3 szt., ceramiczne, do cappuccino, 205 ml
(2)
Dostawa od 21.10.2026
142 zł
z kodem
177 zł bez kodu
59 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Kähler Design
Filiżanka Hammershøi
Porcelanowa, ze spodkiem/do latte, biała, 250 ml
(17)
W magazynie
Ostatnie sztuki
146 zł
z kodem
182 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Kave Home
Filiżanki zestaw Nirela
2 szt., ze stali nierdzewnej, ze spodkiem, w kolorze srebra
W magazynie
Ostatnie sztuki
146 zł
z kodem
183 zł bez kodu
91,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Nowość
Blomus
Filiżanki zestaw Makoto Steel
2 szt., ze stali nierdzewnej, z podwójną ścianką, w kolorze srebra
Dostawa od 20.10.2026
148 zł
z kodem
185 zł bez kodu
92,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (3)
Premium
-20% z kodem
Kähler Design
Filiżanka Hammershøi Poppy
Porcelanowa, ze spodkiem, biała, 380 ml
(3)
W magazynie
Ostatnia sztuka
150 zł
z kodem
187 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Remember
Filiżanka Greta
Ceramiczna, ze spodkiem, różowa, 250 ml
W magazynie
Ostatnie sztuki
154 zł
z kodem
192 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Nowość
zestaw 4 szt.
Pantone
Filiżanki zestaw Macchiato
4 szt., porcelanowe, na espresso, czarne/szare/brązowe/beżowe, 100 ml
W magazynie
Ostatnie sztuki
159 zł
z kodem
199 zł bez kodu
49,75 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Nowość
zestaw 4 szt.
Pantone
Filiżanki zestaw Macchiato
4 szt., porcelanowe, na espresso, czerwone/żółte/pomarańczowe/różowe, 100 ml
W magazynie
Ostatnie sztuki
159 zł
z kodem
199 zł bez kodu
49,75 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Nowość
Blomus
Filiżanki zestaw Makoto Steel
2 szt., ze stali nierdzewnej, z podwójną ścianką, w kolorze srebra
Dostawa od 20.10.2026
159 zł
z kodem
199 zł bez kodu
99,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (3)
Premium
-20% z kodem
zestaw 4 szt.
Bloomingville
Filiżanki zestaw Check
4 szt., ceramiczne, 375 ml
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
197 zł
z kodem
246 zł bez kodu
61,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
1
2
3
4
5
Załaduj więcej
Powiązane kategorie
Kubki
Cukierniczki
Serwisy do herbaty
Ulubione filtry
Porcelanowe filiżanki
Filiżanki do kawy
Filiżanki na espresso
Filiżanki do cappuccino
Filiżanki ze spodkiem