Zniżka 20% na zakupy za ponad 500 zł |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Dywany i wycieraczki
Dywany
Dywany
...
Dywany i wycieraczki
Dywany
Dywany z kodem zniżkowym
Filtry
1
W magazynie
Oferty i zniżki
Premium
Nowości
Rozmiar
Kolor
Kształt
Długość włosia dywanu
+ Więcej (19)
Kod zniżkowy
6 137 wyników
Najnowsze
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Najnowsze
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
-20% z kodem
Flair Rugs
Dywan Textured Wool Border
Tkany ręcznie, wełniany, z krótkim włosiem, ceglasty, 120x170 cm
(8)
W magazynie
Ostatnia sztuka
347 zł
z kodem
434 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
+ Wymiary (3)
-20% z kodem
Flair Rugs
Dywan
Dwustronny/tkany ręcznie, syntetyczny, z mieszanki wełny, bouclé, bez włosia, zielony, 160x230 cm
(9)
Dostawa od 16.10.2026
775 zł
z kodem
969 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (4)
-20% z kodem
Flair Rugs
Dywan Textured Wool Border
Tkany ręcznie, wełniany, z krótkim włosiem, beżowy, 120x170 cm
(13)
W magazynie
367 zł
z kodem
459 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
+ Wymiary (4)
-20% z kodem
Flair Rugs
Dywan Textured Wool Border
Tkany ręcznie, wełniany, z krótkim włosiem, ciemnozielony, 200x290 cm
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
1 031 zł
z kodem
1 289 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-20% z kodem
Flair Rugs
Dywan Medina
Tkany ręcznie, z mieszanki wełny, bez włosia, z frędzlami, jasnoszary/w naturalnym kolorze, 160x230 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
967 zł
z kodem
1 209 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Flair Rugs
Chodnik Medina
Tkany ręcznie, z mieszanki wełny, bez włosia, z frędzlami, w naturalnym kolorze, 60x230 cm
(7)
W magazynie
Ostatnie sztuki
363 zł
z kodem
454 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Flair Rugs
Dywan Textured Wool Border
Tkany ręcznie, wełniany, z krótkim włosiem, ceglasty, 200x290 cm
(1)
W magazynie
1 023 zł
z kodem
1 279 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-20% z kodem
Flair Rugs
Dywan Textured Wool Border
Tkany ręcznie, wełniany, z krótkim włosiem, szarobeżowy, 120x170 cm
(14)
W magazynie
347 zł
z kodem
434 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Flair Rugs
Chodnik
Dwustronny/tkany ręcznie, syntetyczny, z mieszanki wełny, bouclé, bez włosia, zielony, 60x230 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
281 zł
z kodem
351 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (4)
-20% z kodem
Flair Rugs
Chodnik Textured Wool Border
Tkany ręcznie, wełniany, z krótkim włosiem, beżowy, 60x230 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
379 zł
z kodem
474 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (4)
-20% z kodem
Flair Rugs
Dywan Feather Soft
Syntetyczny, shaggy, zielony, 200x290 cm
(5)
W magazynie
775 zł
z kodem
969 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (4)
-20% z kodem
Flair Rugs
Dywan
Dwustronny/tkany ręcznie, syntetyczny, z mieszanki wełny, bouclé, bez włosia, zielony, 200x290 cm
(9)
W magazynie
Ostatnia sztuka
1 127 zł
z kodem
1 409 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (4)
-20% z kodem
Flair Rugs
Chodnik na schody Kira
Z juty, w naturalnym kolorze, 60x800 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
799 zł
z kodem
999 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Kave Home
Dywan Lubrin
Tkany ręcznie, z mieszanki wełny, bez włosia, beżowy, 200x300 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
2 131 zł
z kodem
2 664 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 16 szt.
Vitaus
Dywaniki na schody zestaw Abstract
16 szt., samoprzylepne, beżowe, 20x65 cm
(7)
W magazynie
Ostatnie sztuki
254 zł
z kodem
318 zł bez kodu
19,88 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 16 szt.
Vitaus
Dywaniki na schody zestaw Cottage Warmth
16 szt., samoprzylepne, kremowe, 20x65 cm
(8)
W magazynie
260 zł
z kodem
325 zł bez kodu
20,31 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 16 szt.
Vitaus
Dywaniki na schody zestaw Horizon
16 szt., samoprzylepne, 20x65 cm
(5)
W magazynie
229 zł
z kodem
286 zł bez kodu
17,88 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 16 szt.
Vitaus
Dywaniki na schody zestaw Floral Path
16 szt., samoprzylepne, 20x65 cm
(20)
W magazynie
281 zł
z kodem
351 zł bez kodu
21,94 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 16 szt.
Vitaus
Dywaniki na schody zestaw Butterfly Life
16 szt., samoprzylepne, kremowe, 20x65 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
244 zł
z kodem
305 zł bez kodu
19,06 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 16 szt.
Vitaus
Dywaniki na schody zestaw Plain Color
16 szt., samoprzylepne, jasnobrązowe, 20x65 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
229 zł
z kodem
286 zł bez kodu
17,88 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
zestaw 16 szt.
Vitaus
Dywaniki na schody zestaw Art
16 szt., samoprzylepne, czarno-białe, 20x65 cm
(10)
W magazynie
244 zł
z kodem
305 zł bez kodu
19,06 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 16 szt.
Vitaus
Dywaniki na schody zestaw Madalyon
16 szt., samoprzylepne, czarno-białe, 20x65 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
267 zł
z kodem
334 zł bez kodu
20,88 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 16 szt.
Vitaus
Dywaniki na schody zestaw Plain Color
16 szt., samoprzylepne, czerwone, 20x65 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
229 zł
z kodem
286 zł bez kodu
17,88 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Hanse Home
Dywan Atika
Syntetyczny, z mieszanki bawełny, z krótkim włosiem, 60x90 cm
(7)
W magazynie
Ostatnie sztuki
75 zł
z kodem
93,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (4)
-20% z kodem
Hanse Home
Dywan Atika
Syntetyczny, z mieszanki bawełny, z krótkim włosiem, 120x180 cm
(12)
W magazynie
Ostatnie sztuki
272 zł
z kodem
339,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (4)
-20% z kodem
Hanse Home
Dywan Atika
Syntetyczny, z mieszanki bawełny, z krótkim włosiem, 75x150 cm
(5)
W magazynie
Ostatnia sztuka
198 zł
z kodem
248 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (4)
-20% z kodem
Hanse Home
Dywan Shine Floral
Syntetyczny, z średnim włosiem, szary/brązowy, 57x90 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
46 zł
z kodem
58 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Hanse Home
Dywan Atika
Syntetyczny, z mieszanki bawełny, z krótkim włosiem, 150x220 cm
(12)
W magazynie
403 zł
z kodem
504 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (4)
-20% z kodem
Hanse Home
Dywan Shine Classic
Syntetyczny, z średnim włosiem, beżowy/w kolorze srebra, 57x90 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
57 zł
z kodem
71 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Universal
Dywan Mirtha
Syntetyczny, z mieszanki wełny, z krótkim włosiem, beżowy, 115x170 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
398 zł
z kodem
496,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Universal
Dywan Delta
Syntetyczny, z krótkim włosiem, szary, 80x150 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
203 zł
z kodem
254 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Universal
Dywan dziecięcy Beats
Syntetyczny, z krótkim włosiem, jasnozielony, 120x170 cm
(17)
W magazynie
278 zł
z kodem
347 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Universal
Dywan dziecięcy Beats
Syntetyczny, z krótkim włosiem, kremowy, 120x170 cm
(14)
W magazynie
Ostatnie sztuki
252 zł
z kodem
315 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Universal
Dywan dziecięcy Beats
Syntetyczny, z krótkim włosiem, kremowy, 120x170 cm
(55)
W magazynie
252 zł
z kodem
315 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Universal
Dywan Sensation
Syntetyczny, z krótkim włosiem, szary/kremowy, 80x150 cm
(15)
W magazynie
222 zł
z kodem
278 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-20% z kodem
Universal
Dywan Espiga
Syntetyczny, bouclé, bez włosia, kremowy, 120x170 cm
(1)
Dostawa od 30.10.2026
227 zł
z kodem
284 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Universal
Dywan Creation
Syntetyczny, z krótkim włosiem, szary, 160x230 cm
(23)
W magazynie
479 zł
z kodem
599 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (4)
-20% z kodem
Universal
Dywan dziecięcy Beats
Syntetyczny, z krótkim włosiem, kremowy, 120x170 cm
(13)
W magazynie
264 zł
z kodem
330 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Universal
Dywan Mirtha
Syntetyczny, z mieszanki wełny, z krótkim włosiem, beżowy, 154x230 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
723 zł
z kodem
904 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Ulubione
Universal
Dywan Sensation
Syntetyczny, z krótkim włosiem, szary/kremowy, 160x230 cm
(77)
W magazynie
615 zł
z kodem
769 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-20% z kodem
Universal
Dywan Creation
Syntetyczny, z krótkim włosiem, szary, 80x150 cm
(10)
W magazynie
Ostatnie sztuki
170 zł
z kodem
213 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (4)
-20% z kodem
Ulubione
Universal
Dywan Sensation
Syntetyczny, z krótkim włosiem, szary/kremowy, 133x190 cm
(42)
W magazynie
463 zł
z kodem
579 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-20% z kodem
Ulubione
Universal
Dywan Creation
Syntetyczny, z krótkim włosiem, szary, 140x200 cm
(21)
W magazynie
427 zł
z kodem
534 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (4)
-20% z kodem
Ulubione
Universal
Dywan Creation
Syntetyczny, z krótkim włosiem, szary, 200x290 cm
(20)
W magazynie
787 zł
z kodem
984 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (4)
-20% z kodem
Mila Home
Chodnik Optic
Odpowiedni do prania, syntetyczny, bez włosia, z frędzlami, różowy/szary, 80x200 cm
(5)
W magazynie
Ostatnia sztuka
248 zł
z kodem
310 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (4)
-20% z kodem
Mila Home
Dywan Optic
Odpowiedni do prania, syntetyczny, bez włosia, z frędzlami, różowy/szary, 80x140 cm
(8)
W magazynie
Ostatnie sztuki
191 zł
z kodem
239 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (4)
-20% z kodem
Mila Home
Chodnik Optic
Odpowiedni do prania, syntetyczny, bez włosia, z frędzlami, morski/szary, 80x200 cm
(11)
W magazynie
233 zł
z kodem
290,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (4)
-20% z kodem
Mila Home
Dywan Optic
Odpowiedni do prania, syntetyczny, bez włosia, z frędzlami, różowy/szary, 160x230 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
487 zł
z kodem
609 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (4)
1
...
98
99
100
...
128
Załaduj więcej
Powiązane kategorie
Wycieraczki
Dywany skórzane
Dywany zewnętrzne
Dywaniki na schody
Ulubione filtry
Żółte dywany
Białe dywany
Niebieskie dywany
Fioletowe dywany
Szare dywany
Dywany shaggy
Okrągłe dywany
Dywany z juty
Zewnętrzne dywany
Beżowe dywany
Turkusowe dywany
Dywany do kuchni
Dywany do sypialni
Dywany do salonu
Dywany do łazienki