Zniżka 20% na zakupy za ponad 500 zł |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Dekoracje
Dekoracje
...
Kategorie
Dekoracje
Dekoracje · Oferty i zniżki
Dekoracje ścienne
Lustra
Zegary i budziki
Kwiaty i doniczki
Wazony i figurki
Świece i zapachy
Akcesoria ozdobne
Dekoracje sezonowe
Oświetlenie dekoracyjne
Dodatki i dekoracje do pokoju dziecięcego
Filtry
1
W magazynie
Premium
Nowości
Kolor
Design
Motyw
Kształt
+ Więcej (6)
Oferty i zniżki
4 453 wyników
Według ocen
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Według ocen
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
-20% z kodem
Green Gate
Lustro Ailis
Kosmetyczne, ø 6,5 cm
(12)
W magazynie
34 zł
z kodem
42 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
House Nordic
Lustro Madrid
Ścienne, 50x80 cm
(33)
W magazynie
301 zł
z kodem
376 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Star Trading
Girlanda świetlna Firework
Czarna, metalowa, LED, solarna, długość 210 cm
(18)
W magazynie
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Zasilanie (2)
Premium
-20% z kodem
Kave Home
Osłonka na doniczkę Dalva
Terakotowa, bez otworu drenażowego, ø 38 cm, wysokość 46 cm
(15)
Dostawa od 07.12.2026
426 zł
z kodem
532 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Styler
Ramka Malaga
17x22 cm, ścienna, zielona, rozmiar zdjęcia: 10x15
(15)
Dostawa od 19.11.2026
28 zł
z kodem
35 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
+ Wymiary (4)
Premium
-20% z kodem
Kähler Design
Ozdoby świąteczne zestaw Gingerbread
2 szt., ceramiczne, 5 cm
(10)
W magazynie
114 zł
z kodem
143 zł bez kodu
71,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Mauro Ferretti
Figurka Roman
Z żywicy polimerowej, 14,5x21,5 cm, wysokość 34 cm
(10)
W magazynie
Ostatnie sztuki
219 zł
z kodem
274 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Maximex
Folia przeciwsłoneczna
Na okno, 56x200 cm
(10)
W magazynie
69 zł
z kodem
86 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Karlsson
Zegar Modern Cuckoo
Wahadłowy/ścienny, wysokość 41 cm
(10)
W magazynie
Ostatnie sztuki
310 zł
z kodem
388 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
Premium
-20% z kodem
Bitz
Wazon Gastro Green
Kamionkowy, zielony, ø 14 cm, wysokość 20 cm
(10)
W magazynie
Ostatnie sztuki
129 zł
z kodem
161 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Green Gate
Świecznik
(10)
W magazynie
48 zł
z kodem
59,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
LEGO®
Ramka
19x27 cm, ścienna, plastikowa, biała, rozmiar zdjęcia: 10x15/rozmiar zdjęcia: 12x18
(10)
W magazynie
76 zł
z kodem
95 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-20% z kodem
LEGO®
Pojemnik dziecięcy Head Boy Mini
Plastikowy, żółty, ø 10 cm, wysokość 11,5 cm
(10)
W magazynie
Ostatnie sztuki
42 zł
z kodem
53 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (3)
Premium
-20% z kodem
Gingko
Dekoracja świetlna Accordion
Na USB, stołowa/przenośna, drewniana/papierowa, brązowa, szerokość 10 cm, długość 10 cm, wysokość 3,5 cm
(10)
W magazynie
Ostatnia sztuka
209 zł
z kodem
261 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Ulubione
Vánoční stromeček
Sztuczna choinka Spruce
Ø 138 cm, wysokość 220 cm
(31)
W magazynie
847 zł
z kodem
1 059 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Karlsson
Budzik Gummy
Cyfrowy, 6x15,5 cm, wysokość 9 cm
(19)
W magazynie
Ostatnie sztuki
126 zł
z kodem
157 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Mauro Ferretti
Figurka Leaf
Metalowa, 8,5x25 cm, wysokość 36 cm
(19)
W magazynie
Ostatnie sztuki
127 zł
z kodem
159 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Dakls
Ozdoby świąteczne zestaw Knit
6 szt., tekstylne, 11 cm
(19)
W magazynie
30 zł
z kodem
38 zł bez kodu
6,33 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Karlsson
Zegar Sensu
Ścienny, ø 40 cm
(16)
W magazynie
Ostatnie sztuki
229 zł
z kodem
286 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
-20% z kodem
zestaw 3 szt.
Umbra
Ramki zestaw Exhibit
25x30 cm, 3 szt., ścienne, metalowe, czarne, rozmiar zdjęcia: 20x25
(13)
W magazynie
266 zł
z kodem
332 zł bez kodu
110,67 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Star Trading
Dekoracja świetlna Firework
Do kontaktu, stołowa, metalowa, czarna, szerokość 25 cm, długość 25 cm, wysokość 50 cm
(13)
W magazynie
Ostatnie sztuki
78 zł
z kodem
98 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
knor
Obrazy zestaw
32x32 cm, 6 szt.
(13)
W magazynie
319 zł
z kodem
399 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Sass & Belle
Konewka Cat
Porcelanowa, 520 ml
(13)
W magazynie
Ostatnie sztuki
88 zł
z kodem
110 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Casa Selección
Suszona roślina Cotton
Ø 10 cm, wysokość 55 cm
(13)
W magazynie
28 zł
z kodem
35 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Eco candles by Ego dekor
Świeca Eco
Do lampionu, czas palenia 25 h, ø 7 cm, wysokość 10 cm
(13)
W magazynie
22 zł
z kodem
27 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Karlsson
Zegar Boxed Flip
Cyfrowy/stołowy, wysokość 17,5 cm
(13)
W magazynie
Ostatnie sztuki
799 zł
z kodem
999 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Garden Pleasure
Doniczka Mentha
20x60 cm, wysokość 20,5 cm
(13)
W magazynie
213 zł
z kodem
266 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Roger la Borde
Kalendarz adwentowy Christmas
Kartonowy
(30)
W magazynie
69 zł
z kodem
86 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Esschert Design
Ogród zen
Betonowy/kamienny/bambusowy, 20x20 cm, wysokość 3 cm
(21)
W magazynie
49 zł
z kodem
61 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Karlsson
Zegar Charm
Ścienny, ø 30 cm
(21)
W magazynie
206 zł
z kodem
256,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
-20% z kodem
Bystag
Zegar Lines XL
Ścienny, ø 70 cm
(38)
W magazynie
Ostatnia sztuka
447 zł
z kodem
559 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
-20% z kodem
Styler
Lustro Lahti
Ścienne, 47x127 cm
(17)
Dostawa od 04.11.2026
239 zł
z kodem
299 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
-20% z kodem
Esschert Design
Doniczka
Wisząca, ceramiczna, z otworem drenażowym , wysokość 17,5 cm
(26)
W magazynie
86 zł
z kodem
107 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Styler
Obrazy zestaw Breeze
50x70 cm, 2 szt., drukowane/z ręcznie malowanymi elementami, na płótnie
(11)
W magazynie
347 zł
z kodem
434 zł bez kodu
217 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Wazony zestaw Maien
7 szt., kamionkowe, ø 7 cm, wysokość 14 cm
(11)
W magazynie
179 zł
z kodem
224 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Nowość
Bloomingville
Sztuczna choinka Vita
Ø 20 cm, wysokość 90 cm
(11)
W magazynie
202 zł
z kodem
253 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-20% z kodem
Esschert Design
Konewka Vintage
Plastikowa, 1,6 l
(11)
W magazynie
Ostatnie sztuki
48 zł
z kodem
60 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Styler
Obraz Idyll View
85x113 cm, drukowany, na płótnie
(11)
W magazynie
Ostatnie sztuki
227 zł
z kodem
284 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Esschert Design
Wieszak na doniczkę
Metalowy, 3x35 cm, wysokość 25 cm
(11)
W magazynie
67 zł
z kodem
84 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-20% z kodem
Esschert Design
Podpórka do roślin
Metalowa, 64x26 cm, wysokość 69 cm
(11)
W magazynie
Ostatnia sztuka
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Osłonka na doniczkę Dres
Terakotowa, bez otworu drenażowego, ø 16 cm, wysokość 16 cm
(11)
W magazynie
122 zł
z kodem
153 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Kähler Design
Wazon Omaggio
Ceramiczny, biały, ø 8 cm, wysokość 12,5 cm
(11)
W magazynie
116 zł
z kodem
145 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (3)
-20% z kodem
Perfumed Prague
Dyfuzor #68 Peony, Linen, Fern
O zapachu paproci/o zapachu piwonii/o zapachu lnu, czas pachnięcia 20 tygodnie, pojemność 200 ml, ø 7 cm, wysokość 13 cm
(11)
W magazynie
100 zł
z kodem
124,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Zapach (8)
-20% z kodem
Star Trading
Świąteczna dekoracja świetlna Reinbek
Na baterie, stołowa, drewniana, biała, szerokość 6 cm, długość 30 cm, wysokość 30 cm
(11)
W magazynie
Ostatnia sztuka
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Esschert Design
Lampa olejna
Betonowa, ø 13 cm, wysokość 16 cm
(11)
Dostawa od 21.10.2026
67 zł
z kodem
84 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Mauro Ferretti
Lustro Butterfly
Ścienne, ø 87 cm
(14)
W magazynie
Ostatnie sztuki
619 zł
z kodem
774 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
knor
Obraz Down on the Lake
40x50 cm, z ramą w zestawie
(14)
W magazynie
Ostatnie sztuki
59 zł
z kodem
74 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Styler
Ramka Lahti
38x48 cm, ścienna, szara, rozmiar zdjęcia: 30x40
(14)
W magazynie
Ostatnie sztuki
63 zł
z kodem
79 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
1
...
9
10
11
...
93
Załaduj więcej
Powiązane kategorie
Zegary i budziki
Lustra
Dodatki i dekoracje do pokoju dziecięcego
Dekoracje ścienne
Wazony i figurki
Świece i zapachy
Akcesoria ozdobne
Naklejki
Ulubione filtry
Dekoracje w stylu retro
Metalowe dekoracje
Dekoracje z wielkanocnym motywem
Wszystkie ozdoby świąteczne
Wiosenne dekoracje