Zniżka 20% na zakupy za ponad 500 zł |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Dekoracje
Dekoracje
...
Kategorie
Dekoracje
Dekoracje · Oferty i zniżki
Dekoracje ścienne
Lustra
Zegary i budziki
Kwiaty i doniczki
Wazony i figurki
Świece i zapachy
Akcesoria ozdobne
Dekoracje sezonowe
Oświetlenie dekoracyjne
Dodatki i dekoracje do pokoju dziecięcego
Filtry
1
W magazynie
Premium
Nowości
Kolor
Design
Motyw
Kształt
+ Więcej (6)
Oferty i zniżki
4 457 wyników
Według ocen
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Według ocen
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
-20% z kodem
Wenko
Lustro Quadro
Kosmetyczne, z wieszakiem, 14x19,5 cm
(59)
W magazynie
Ostatnie sztuki
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Vavien Artwork
Obraz Stretched Butterfly
60x40 cm, na płótnie
(50)
W magazynie
Ostatnie sztuki
154 zł
z kodem
193 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Styler
Zegar Concrete
Ścienny, wysokość 60 cm
(22)
W magazynie
Ostatnie sztuki
124 zł
z kodem
154,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Styler
Obraz Boat in the Grass
125x50 cm, drukowany, szklany
(22)
Dostawa od 04.11.2026
313 zł
z kodem
391 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Esschert Design
Doniczka
Ceramiczna, 16x39,5 cm, wysokość 15 cm
(27)
W magazynie
Ostatnie sztuki
187 zł
z kodem
234 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Bonami Selection
Doniczki zestaw Concrete
2 szt., betonowe, z otworem drenażowym , ø 21 cm, wysokość 17 cm
(27)
W magazynie
175 zł
z kodem
219 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Star Trading
Girlanda świetlna Glow
Czarna, plastikowa, LED, na baterie, z timerem, IP44, długość 405 cm
(25)
W magazynie
110 zł
z kodem
138 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Esschert Design
Kwietnik
Bambusowy, ø 25 cm, wysokość 11 cm
(25)
W magazynie
60 zł
z kodem
74,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
-20% z kodem
Ulubione
Orion
Pojemnik na chusteczki Whitney
Plastikowy/bambusowy, 13x26 cm, wysokość 8,5 cm
(25)
W magazynie
40 zł
z kodem
50 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Vavien Artwork
Obraz
40x60 cm, na płótnie
(18)
W magazynie
Ostatnia sztuka
149 zł
z kodem
186 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Ulubione
Karlsson
Zegar Little Big Time
Ścienny, ø 77,5 cm
(23)
W magazynie
190 zł
z kodem
237 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
-20% z kodem
zestaw 3 szt.
Ulubione
Star Trading
Świeczki LED zestaw Icecube
3 szt., solarne, zewnętrzne, szare, 7x7 cm, wysokość 5,5 cm
(44)
W magazynie
Ostatnia sztuka
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
33 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Gingko
Budzik Cube Click
Cyfrowy, 7x7 cm, wysokość 7 cm
(114)
W magazynie
Ostatnie sztuki
144 zł
z kodem
180 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
-20% z kodem
Nowość
Sass & Belle
Ozdoba świąteczna Happy Mushroom
Szklana, wykonana ręcznie, ø 6 cm
(16)
W magazynie
29 zł
z kodem
36 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Kähler Design
Wazon Hammershøi
Ceramiczny, szary, ø 16,5 cm, wysokość 20 cm
(16)
W magazynie
Ostatnie sztuki
222 zł
z kodem
277 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Styler
Ramka Floryda
24x33 cm, ścienna, w kolorze złota, rozmiar zdjęcia: 21x30
(16)
Dostawa od 19.11.2026
42 zł
z kodem
52 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+ Wymiary (4)
-20% z kodem
zestaw 3 szt.
Ulubione
Wallity
Obrazy zestaw
15x15 cm, 3 szt., z ramą w zestawie
(45)
W magazynie
100 zł
z kodem
125 zł bez kodu
41,67 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Karlsson
Zegar Lofty
Ścienny, ø 40 cm
(14)
W magazynie
Ostatnie sztuki
316 zł
z kodem
394,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Kähler Design
Świecznik Hammershøi
Porcelanowy
(14)
W magazynie
Ostatnie sztuki
86 zł
z kodem
108 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (3)
Premium
-20% z kodem
Kähler Design
Figurka The Reflective One
Ceramiczna, 9x12 cm, wysokość 14 cm
(14)
W magazynie
Ostatnia sztuka
319 zł
z kodem
399 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Star Trading
Świąteczna dekoracja świetlna Fauna
Na baterie, stołowa, drewniana, biała, szerokość 11 cm, długość 28 cm, wysokość 14 cm
(14)
W magazynie
Ostatnia sztuka
75 zł
z kodem
94 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Kähler Design
Wazon Omaggio
Ceramiczny, biały, ø 19,5 cm, wysokość 30,5 cm
(14)
W magazynie
Ostatnie sztuki
259 zł
z kodem
324 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (3)
-20% z kodem
Styler
Obraz Shabby
27x75 cm, na płótnie
(14)
W magazynie
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Hübsch
Osłonki na doniczki zestaw Airy
2 szt., metalowe, bez otworu drenażowego, ø 25 cm, wysokość 55 cm
(12)
W magazynie
Ostatnie sztuki
539 zł
z kodem
674 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Casa Selección
Ramka
18x60 cm, ścienna, biała/w naturalnym kolorze
(12)
W magazynie
57 zł
z kodem
71 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Kähler Design
Świecznik Hammershøi
Porcelanowy
(12)
W magazynie
Ostatnie sztuki
93 zł
z kodem
116 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (3)
-20% z kodem
Perfumed Prague
Dyfuzor #46 Bergamot, Jasmine, Opuncia
O zapachu bergamotki/o zapachu opuncji, czas pachnięcia 20 tygodnie, pojemność 200 ml, ø 7 cm, wysokość 13 cm
(12)
W magazynie
106 zł
z kodem
131,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Zapach (8)
-20% z kodem
zestaw 4 szt.
Sirius
Świeczki LED zestaw Lone
4 szt., na baterie, białe, ø 3,5 cm, wysokość 2 cm
(12)
W magazynie
Ostatnie sztuki
53 zł
z kodem
66 zł bez kodu
16,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Kähler Design
Wazon Hammershøi
Porcelanowy, biały, ø 17 cm, wysokość 21 cm
(12)
W magazynie
Ostatnie sztuki
239 zł
z kodem
299 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
-20% z kodem
Wallity
Lustro Flora
Ścienne, 69x60 cm
(12)
Dostawa od 04.11.2026
201 zł
z kodem
251 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Esschert Design
Kwietnik na kółkach Indoor
Drewniany, ø 29 cm, wysokość 8 cm
(49)
Dostawa od 21.10.2026
60 zł
z kodem
75 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Umbra
Ramka Bellwood
19x24 cm, stojąca, drewniana, w naturalnym kolorze, rozmiar zdjęcia: 10x15/rozmiar zdjęcia: 12x18/rozmiar zdjęcia: 13x18
(12)
Dostawa od 26.10.2026
101 zł
z kodem
125,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Eco candles by Ego dekor
Świeca Eco
Czas palenia 50 h, ø 7 cm, wysokość 15 cm
(12)
W magazynie
Ostatnie sztuki
38 zł
z kodem
47 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+6
+7
-20% z kodem
Ulubione
Balvi
Podpórka do książek Too Many Books
Metalowa
(24)
W magazynie
94 zł
z kodem
118 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Bonami Selection
Doniczka Terrazzo
Betonowa, z otworem drenażowym , ø 15 cm, wysokość 14 cm
(33)
W magazynie
90 zł
z kodem
112 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Ulubione
Karlsson
Budzik Gummy
Cyfrowy, 6x15,5 cm, wysokość 9 cm
(24)
W magazynie
Ostatnie sztuki
126 zł
z kodem
157 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
zestaw 10 szt.
Ulubione
Ambiance
Zestaw naklejek Quento
10 szt., na podłogę, 18x20 cm
(24)
W magazynie
Ostatnia sztuka
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
9,90 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Esschert Design
Gasidło do świec
Wysokość 4 cm
(19)
W magazynie
Ostatnie sztuki
23 zł
z kodem
29 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Casa Selección
Ozdoby świąteczne zestaw Soldier
3 szt., 13 cm
(19)
W magazynie
25 zł
z kodem
31 zł bez kodu
10,33 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
House Nordic
Lustro Madrid
Ścienne, 50x80 cm
(17)
W magazynie
294 zł
z kodem
368 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Ulubione
Balvi
Podpórka do książek Cat
Metalowa
(42)
W magazynie
110 zł
z kodem
137 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Esschert Design
Wieszak na doniczkę
Metalowy, 3x21 cm, wysokość 18 cm
(17)
W magazynie
37 zł
z kodem
45,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-20% z kodem
Mioli Decor
Podpórka do książek Birds
Metalowa
(17)
W magazynie
Ostatnie sztuki
90 zł
z kodem
113 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ambiance
Naklejka Small Colorful Horses
Na okno/na ścianę
(32)
W magazynie
Ostatnia sztuka
56 zł
z kodem
70 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Karlsson
Budzik Lofty
Ø 11 cm
(20)
W magazynie
98 zł
z kodem
123 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-20% z kodem
Ulubione
Karlsson
Budzik Block
Cyfrowy, 7x16 cm, wysokość 7 cm
(29)
W magazynie
Ostatnie sztuki
211 zł
z kodem
264 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
zestaw 10 szt.
Ambiance
Zestaw naklejek Lorena
10 szt., na podłogę, 20x18 cm
(15)
W magazynie
Ostatnia sztuka
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
9,90 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Casa Selección
Lustro
Kosmetyczne, z oświetleniem, 17x22 cm
(15)
W magazynie
Ostatnie sztuki
65 zł
z kodem
81 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
1
...
7
8
9
...
93
Załaduj więcej
Powiązane kategorie
Zegary i budziki
Lustra
Dodatki i dekoracje do pokoju dziecięcego
Dekoracje ścienne
Wazony i figurki
Świece i zapachy
Akcesoria ozdobne
Naklejki
Ulubione filtry
Dekoracje w stylu retro
Metalowe dekoracje
Dekoracje z wielkanocnym motywem
Wszystkie ozdoby świąteczne
Wiosenne dekoracje