Zniżka 15% z kodem OCTOBER |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × Universal |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Dekoracje
Dekoracje
...
Kategorie
Dekoracje
Dekoracje · Oferty i zniżki
Dekoracje ścienne
Lustra
Zegary i budziki
Kwiaty i doniczki
Wazony i figurki
Świece i zapachy
Akcesoria ozdobne
Dekoracje sezonowe
Oświetlenie dekoracyjne
Dodatki i dekoracje do pokoju dziecięcego
Filtry
1
W magazynie
Premium
Nowości
Kolor
Design
Motyw
Kształt
+ Więcej (6)
Oferty i zniżki
4 462 wyników
Według ocen
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Według ocen
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
-15% z kodem
Dakls
Zegar
Ścienny, ø 35 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
77 zł
z kodem
91 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Karlsson
Budzik Chaplin
Ø 9 cm, wysokość 13 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
84 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Ego Dekor
Dekoracje wbijane zestaw
2 szt., metalowe, 2x9,5 cm, wysokość 31 cm
(3)
W magazynie
52 zł
z kodem
61 zł bez kodu
30,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Casa Selección
Dekoracja wisząca
20x20 cm
(3)
W magazynie
23 zł
z kodem
27 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Sirius
Świeczka LED Sille Exclusive
Na baterie, biała, ø 5 cm, wysokość 20 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
54 zł
z kodem
64 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-15% z kodem
Veronika Boulová
Plakat Minimal Woman Face Line Art
29x41 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
135 zł
z kodem
159 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Kave Home
Obraz Klis
120x200 cm, ręcznie malowany/3D, z ramą w zestawie
(3)
Dostawa od 16.12.2026
1 629 zł
z kodem
1 916 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
Premium
-15% z kodem
Bloomingville
Osłonka na doniczkę Mawni
Terakotowa, bez otworu drenażowego, ø 14 cm, wysokość 14 cm
(3)
W magazynie
82 zł
z kodem
97 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Boltze
Pończocha świąteczna Stevy
2 szt., 16 cm
(3)
W magazynie
43 zł
z kodem
51 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 3 szt.
Esschert Design
Pochodnia
3 szt., wiklinowa, ø 6 cm, wysokość 63 cm
(3)
Dostawa od 21.10.2026
77 zł
z kodem
91 zł bez kodu
30,33 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
knor
Ramka
55x45 cm, ścienna, plastikowa, czarna, rozmiar zdjęcia: 10x15/rozmiar zdjęcia: 13x18
(8)
W magazynie
129 zł
z kodem
152 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-15% z kodem
Bloomingville
Ozdoby świąteczne zestaw Lecce
2 szt., papierowe, ø 20 cm
(4)
W magazynie
57 zł
z kodem
67 zł bez kodu
33,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Mauro Ferretti
Świecznik Glam
Na świeczkę typu tealight, metalowy
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
109 zł
z kodem
128 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Styler
Lustro Conny
Ścienne, 60x150 cm
(4)
Dostawa od 19.11.2026
509 zł
z kodem
599 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
Veronika Boulová
Plakat Nude Faces
29x41 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
135 zł
z kodem
159 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Casa Selección
Bombka
Ø 8 cm
(4)
W magazynie
17 zł
z kodem
20 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Star Trading
Świąteczna dekoracja świetlna Diva
Pomarańczowa, papierowa, ø60x20 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
34 zł
z kodem
40 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Unipar
Świeca Finelines
Do lampionu, czas palenia 18 h, ø 5 cm, wysokość 7,5 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
24 zł
z kodem
28 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Czas palenia (2)
-15% z kodem
Casa Selección
Sztuczna roślina Orchid
Ø 11 cm, wysokość 45 cm
(5)
W magazynie
Ostatnia sztuka
111 zł
z kodem
130 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Bloomingville
Wieniec Cedar
Bożonarodzeniowy, ø 50 cm
(5)
W magazynie
194 zł
z kodem
228 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Dakls
Ozdoba świąteczna Birdie
11 cm
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
18 zł
z kodem
21 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Karlsson
Zegar New Classic
Ścienny, ø 40,5 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
348 zł
z kodem
409 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
-15% z kodem
Styler
Obraz Wild Meadow
50x70 cm, - iluzja 3D/drukowany, z ramą w zestawie
(2)
W magazynie
156 zł
z kodem
184 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Kave Home
Sztuczna roślina Sansevieria
18x19 cm, wysokość 55 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
163 zł
z kodem
191,67 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Bloomingville Mini
Dziecięcy kosz na zabawki Corintha
Z trawy morskiej, z nadrukiem, w naturalnym kolorze, ø 43x61 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
692 zł
z kodem
814 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Kave Home
Obraz Maha
72x52 cm, 3D, z ramą w zestawie/na płótnie
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
208 zł
z kodem
244,92 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (4)
-15% z kodem
Light & Living
Zegar Moreno
Ø 25,5 cm, wysokość 42,5 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
332 zł
z kodem
390 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Karlsson
Zegar Orgullo
Ścienny, ø 40 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
261 zł
z kodem
307 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Casa Selección
Kwietnik
Metalowy, 60x19 cm, wysokość 60 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
264 zł
z kodem
310 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Mauro Ferretti
Figurka Man
Z żywicy polimerowej, 22x26 cm, wysokość 57,5 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
611 zł
z kodem
719 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Gingko
Świąteczna dekoracja świetlna Twist Hexagon
Brązowa, papierowa, LED, przenośna, na USB, ø12x18 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
166 zł
z kodem
195 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Sass & Belle
Ozdoba świąteczna Christmas Cafetiere
Szklana, wykonana ręcznie, ø 5,5 cm
(2)
W magazynie
39 zł
z kodem
46 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 3 szt.
Ego Dekor
Bombki zestaw
3 szt., szklane, ręcznie dmuchane, ø 8 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
114 zł
z kodem
134 zł bez kodu
44,67 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Kształt (4)
-15% z kodem
Sirius
Świeczki LED zestaw Sille
3 szt., na baterie, zewnętrzne, białe, ø 7,5 cm, wysokość 20 cm
(2)
W magazynie
139 zł
z kodem
164 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Markslöjd
Świecznik elektryczny Svaneholm
W naturalnym kolorze, z litego drewna, do kontaktu, 35x7,5x53 cm
(2)
W magazynie
222 zł
z kodem
261 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 3 szt.
Ego Dekor
Ozdoby świąteczne zestaw Heart
3 szt., szklane, ręcznie dmuchane, 9 cm
(2)
W magazynie
138 zł
z kodem
162 zł bez kodu
54 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Kształt (4)
-15% z kodem
zestaw 3 szt.
Styler
Obrazy zestaw Seaside
30x40 cm, 3 szt., drukowane, z ramą w zestawie
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
169 zł
z kodem
199 zł bez kodu
66,33 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 3 szt.
Ego Dekor
Ozdoby świąteczne zestaw Heart
3 szt., szklane, ręcznie dmuchane, 9 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
138 zł
z kodem
162 zł bez kodu
54 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Kształt (4)
Premium
-15% z kodem
Mette Ditmer Denmark
Miska dekoracyjna Shell
Z żywicy polimerowej, 24x19 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
229 zł
z kodem
269 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 4 szt.
Sirius
Świąteczna dekoracja świetlna Carla
4 szt., biała, z wosku, LED, na baterie, ø6,5x7 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
95 zł
z kodem
112 zł bez kodu
28 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Sirius
Świeczki LED zestaw Smilla
3 szt., na USB, beżowe, ø 5 cm, wysokość 15 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
207 zł
z kodem
244 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Dakls
Figurka Happy Halloween
Drewniana, wysokość 15,5 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
20 zł
z kodem
23 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Bloomingville
Taca dekoracyjna Ngan
Kamionkowa, 18,5x30 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
82 zł
z kodem
97 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Kave Home
Sztuczna palma
70x60 cm, wysokość 70 cm
(2)
W magazynie
226 zł
z kodem
266,21 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Markslöjd
Świąteczna dekoracja świetlna Vega
Czarna, metalowa, LED, do kontaktu, 48,5x6x46 cm
(2)
W magazynie
218 zł
z kodem
257 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Bloomingville
Sztuczny kwiat Hydrangea
Ø 28 cm, wysokość 49 cm
(2)
W magazynie
64 zł
z kodem
75 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
SQUISHMALLOWS
Pojemnik dziecięcy Stor
Plastikowy, z nadrukiem, 29x19 cm, wysokość 18 cm
(2)
W magazynie
41 zł
z kodem
48 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (3)
-15% z kodem
Antic Line
Mała dekoracja Popcorn Cart
Metalowa, ø 8 cm, wysokość 26 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
238 zł
z kodem
280 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
1
...
37
38
39
...
93
Załaduj więcej
Powiązane kategorie
Zegary i budziki
Lustra
Dodatki i dekoracje do pokoju dziecięcego
Dekoracje ścienne
Wazony i figurki
Świece i zapachy
Akcesoria ozdobne
Naklejki
Ulubione filtry
Dekoracje w stylu retro
Metalowe dekoracje
Dekoracje z wielkanocnym motywem
Wszystkie ozdoby świąteczne
Wiosenne dekoracje