Zniżka 15% z kodem OCTOBER |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × Universal |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Dekoracje
Dekoracje
...
Kategorie
Dekoracje
Dekoracje · Oferty i zniżki
Dekoracje ścienne
Lustra
Zegary i budziki
Kwiaty i doniczki
Wazony i figurki
Świece i zapachy
Akcesoria ozdobne
Dekoracje sezonowe
Oświetlenie dekoracyjne
Dodatki i dekoracje do pokoju dziecięcego
Filtry
1
W magazynie
Premium
Nowości
Kolor
Design
Motyw
Kształt
+ Więcej (6)
Oferty i zniżki
4 449 wyników
Według ocen
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Według ocen
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Sirius
Świeczki LED zestaw Sille Tall Exclusive
2 szt., na baterie, białe, ø 2 cm, wysokość 25 cm
(2)
W magazynie
66 zł
z kodem
78 zł bez kodu
39 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
Star Trading
Świeczki LED zestaw Flamme Swirl
2 szt., na baterie, szare, ø 5 cm, wysokość 7,5 cm
(2)
W magazynie
46 zł
z kodem
54 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Yes Everyday
Osłonka na doniczkę Kaelis
Ceramiczna, bez otworu drenażowego, ø 21 cm, wysokość 16 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
105 zł
z kodem
124 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
Premium
-15% z kodem
Kähler Design
Ozdoba świąteczna Star
Ze stali nierdzewnej, 9,5 cm
(2)
W magazynie
92 zł
z kodem
108 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Styler
Obraz Limoncello
50x70 cm, drukowany, z ramą w zestawie
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
179 zł
z kodem
210 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Yes Everyday
Osłonka na doniczkę Kaelis
Ceramiczna, bez otworu drenażowego, ø 14 cm, wysokość 11 cm
(2)
W magazynie
50 zł
z kodem
59 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
-15% z kodem
Tylko na Bonami
LEGO®
Pojemnik dziecięcy
Plastikowy, jasnoniebieski, 17x12 cm, wysokość 12 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
83 zł
z kodem
98 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Bloomingville
Osłonka na doniczkę Felan
Ręcznie wykonana, terakotowa, bez otworu drenażowego, ø 12 cm, wysokość 12 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
80 zł
z kodem
94 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Kave Home
Obraz Nemsa
60x90 cm, na płótnie
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
272 zł
z kodem
319,46 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Premium
-15% z kodem
Bloomingville
Osłonka na doniczkę Hena
Kamionkowa, bez otworu drenażowego, ø 13,5 cm, wysokość 12 cm
(2)
W magazynie
38 zł
z kodem
45 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ego Dekor
Wiszące dekoracje świąteczne
2 szt., metalowe, 12 cm
(2)
W magazynie
65 zł
z kodem
77 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Malerifabrikken
Obraz History 4
50x70 cm, drukowany, z ramą w zestawie
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
319 zł
z kodem
375 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 3 szt.
Ego Dekor
Bombki zestaw
3 szt., szklane, ø 8 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
77 zł
z kodem
90 zł bez kodu
30 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
The Poster Club
Plakat Two Birds – Clara Schicketanz
30x40 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
187 zł
z kodem
220 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Malerifabrikken
Obraz Raw organic
32,5x42,5 cm, ręcznie malowany
(2)
W magazynie
282 zł
z kodem
332 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
House Nordic
Wazon Lika
Ceramiczny, zielony, ø 15 cm, wysokość 25,5 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
115 zł
z kodem
135 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
House Nordic
Osłonka na doniczkę Tule
Metalowa, bez otworu drenażowego, wysokość 75,5 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
281 zł
z kodem
330 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Bloomingville
Osłonka na doniczkę Luella
Kamionkowa, bez otworu drenażowego, ø 14 cm, wysokość 11 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
94 zł
z kodem
110 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
knor
Lustro Sylwia
Ścienne, 57x77 cm
(2)
W magazynie
215 zł
z kodem
253 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-15% z kodem
Wallity
Obraz
23,5x28,5 cm, drukowany, z ramą w zestawie
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
58 zł
z kodem
68 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Styler
Lustro Wave
Ścienne, 50x142 cm
(2)
W magazynie
306 zł
z kodem
360 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-15% z kodem
Bloomingville
Świecznik Karan
Na świeczkę typu tealight, szklany
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
75 zł
z kodem
88 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Ego Dekor
Ozdoby świąteczne zestaw
2 szt., metalowe, 12,5 cm
(2)
W magazynie
49 zł
z kodem
58 zł bez kodu
29 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Nowość
Bloomingville
Świecznik Maxime
Adwentowy, metalowy
(2)
W magazynie
157 zł
z kodem
185 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Mirrors and More
Lustro Aurora
Ścienne, z oświetleniem, ø 60 cm
(2)
W magazynie
743 zł
z kodem
874 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
LEGO®
Dziecięcy pojemnik na zabawki Harry Potter
Plastikowy, szary, 27x17,5x7 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
62 zł
z kodem
73 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Styler
Zegar Jacob
Ścienny, ø 57 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
254 zł
z kodem
299 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Bloomingville
Wazon Zorya
Ręcznie wykonany, szklany, w kolorze srebra, ø 21 cm, wysokość 24 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
247 zł
z kodem
291 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
House Nordic
Świecznik Hurricane
Szklany
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
105 zł
z kodem
123 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 4 szt.
Casa Selección
Sztuczne rośliny zestaw Cactus
4 szt., ø 7 cm, wysokość 12 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
111 zł
z kodem
130 zł bez kodu
32,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Karlsson
Zegar Elevated Classic Numbers
Ścienny, ø 33,5 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
147 zł
z kodem
173 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-15% z kodem
Karlsson
Zegar Elevated Classic Numbers
Ścienny, ø 33,5 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
147 zł
z kodem
173 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-15% z kodem
Styler
Ramka Narvik
27x36 cm, ścienna, czarna, rozmiar zdjęcia: 21x30
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
37 zł
z kodem
44 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
+ Wymiary (4)
-15% z kodem
Casa Selección
Ozdoba świąteczna
11,5 cm
(2)
W magazynie
16 zł
z kodem
19 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
PT LIVING
Miska dekoracyjna Organic
Marmurowa, 12,5x20 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
214 zł
z kodem
252 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-15% z kodem
Bloomingville
Wazon Moore
Ręcznie wykonany, szklany, fioletowy, ø 12 cm, wysokość 24,5 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
158 zł
z kodem
186 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Dakls
Świecznik
Ceramiczny
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
36 zł
z kodem
42 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Bitz
Wazon Kusintha
Szklany, różowy, ø 14 cm, wysokość 22 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
201 zł
z kodem
237 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-15% z kodem
Hübsch
Taca dekoracyjna Pond
Ø 37 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
332 zł
z kodem
391 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Karlsson
Zegar Bling Bling
Ścienny, ø 40 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
295 zł
z kodem
347 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-15% z kodem
Kähler Design
Wazon Signature
Ręcznie malowany, kamionkowy, biały/zielony, ø 16 cm, wysokość 20 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
272 zł
z kodem
320 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Karlsson
Zegar New Classic
Ścienny, ø 60 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
777 zł
z kodem
914 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
-15% z kodem
Artevasi
Doniczka Luna
Ceramiczna, bez otworu drenażowego, ø 15 cm, wysokość 13 cm
(2)
W magazynie
48 zł
z kodem
57 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+ Średnica (2)
-15% z kodem
Artevasi
Doniczka Juno
Ceramiczna, bez otworu drenażowego, ø 21 cm, wysokość 21 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
99 zł
z kodem
117 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
-15% z kodem
Plastia
Wieszak na doniczkę Siestula
Metalowy, 3x16 cm, wysokość 28 cm
(2)
W magazynie
19 zł
z kodem
22 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Malerifabrikken
Obraz Trace Of Nature
100x100 cm, ręcznie malowany, z ramą w zestawie/na płótnie
(2)
Dostawa od 06.11.2026
1 852 zł
z kodem
2 179 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Kave Home
Sztuczna roślina Enkianthus
56x80 cm, wysokość 214 cm
(2)
Dostawa od 14.12.2026
678 zł
z kodem
798 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Malerifabrikken
Obraz New Story
120x90 cm, ręcznie malowany, z ramą w zestawie/na płótnie
(2)
Dostawa od 06.11.2026
1 844 zł
z kodem
2 169 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
1
...
34
35
36
...
93
Załaduj więcej
Powiązane kategorie
Zegary i budziki
Lustra
Dodatki i dekoracje do pokoju dziecięcego
Dekoracje ścienne
Wazony i figurki
Świece i zapachy
Akcesoria ozdobne
Naklejki
Ulubione filtry
Dekoracje w stylu retro
Metalowe dekoracje
Dekoracje z wielkanocnym motywem
Wszystkie ozdoby świąteczne
Wiosenne dekoracje