Zniżka 15% z kodem OCTOBER |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × Universal |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Dekoracje
Dekoracje
...
Kategorie
Dekoracje
Dekoracje · Oferty i zniżki
Dekoracje ścienne
Lustra
Zegary i budziki
Kwiaty i doniczki
Wazony i figurki
Świece i zapachy
Akcesoria ozdobne
Dekoracje sezonowe
Oświetlenie dekoracyjne
Dodatki i dekoracje do pokoju dziecięcego
Filtry
1
W magazynie
Premium
Nowości
Kolor
Design
Motyw
Kształt
+ Więcej (6)
Oferty i zniżki
4 439 wyników
Według ocen
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Według ocen
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
-15% z kodem
Karlsson
Zegar Polo
Ścienny, ø 48 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
386 zł
z kodem
454 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Styler
Lustro Will
Ścienne, 60x150 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
496 zł
z kodem
584 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
Styler
Obraz Lambert
70x100 cm, drukowany, na płótnie
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
316 zł
z kodem
372 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Hübsch
Konewka Flora
Szklana, 1 l
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
143 zł
z kodem
168 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-15% z kodem
Mette Ditmer Denmark
Lampa olejna Aura
Szklana, ø 10,5 cm, wysokość 6 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
111 zł
z kodem
131 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+ Wymiary (3)
Premium
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Bloomingville
Świeczniki zestaw Reem
2 szt., kamionkowe
(2)
W magazynie
105 zł
z kodem
124 zł bez kodu
62 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Bloomingville Mini
Dekoracja dziecięca Pomp
Tekstylna, ø 25 cm, wysokość 65 cm
(2)
W magazynie
179 zł
z kodem
210 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Kave Home
Doniczki zestaw Rotja
3 szt., terakotowe, z otworem drenażowym , ø 47 cm, wysokość 57 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
1 085 zł
z kodem
1 277 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-15% z kodem
Bloomingville
Taca dekoracyjna Ivette
Marmurowa, ø 20 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
174 zł
z kodem
205 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
YAMAZAKI
Kwietnik Tower
Metalowy, 26,5x25 cm, wysokość 70 cm
(2)
W magazynie
416 zł
z kodem
489 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Karlsson
Budzik Modern Cuckoo
12x6 cm, wysokość 20 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
227 zł
z kodem
267 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-15% z kodem
Bloomingville
Wazon Heikki
Ceramiczny, kremowy, ø 20 cm, wysokość 24 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
258 zł
z kodem
303,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Bloomingville
Bombki zestaw Zwirl
2 szt., szklane, ø 8 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
84 zł
z kodem
99 zł bez kodu
49,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Malerifabrikken
Obraz Gorgeous
52x72 cm, drukowany, z ramą w zestawie
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
394 zł
z kodem
464 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Premium
-15% z kodem
Mette Ditmer Denmark
Lampa olejna Aura
Szklana, ø 10,5 cm, wysokość 11 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
113 zł
z kodem
133 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+ Wymiary (3)
-15% z kodem
Light & Living
Dekoracja ścienna Dragonfly
Metalowa, wysokość 17,5 cm
(2)
W magazynie
68 zł
z kodem
80 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
Styler
Obraz Vivian
70x100 cm, drukowany/z ręcznie malowanymi elementami, na płótnie
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
289 zł
z kodem
340 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Rex London
Osłonka na doniczkę Owl
Ceramiczna, bez otworu drenażowego, ø 11 cm, wysokość 10 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
56 zł
z kodem
66 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Kave Home
Taca dekoracyjna Serela
Marmurowa, 18x35 cm
(2)
W magazynie
163 zł
z kodem
191,67 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
Styler
Obraz Full Spring
113x85 cm, drukowany, na płótnie
(2)
W magazynie
226 zł
z kodem
266 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Sirius
Świeczki LED zestaw Sille Exclusive Mini
2 szt., na baterie, białe, ø 5 cm, wysokość 6,5 cm
(2)
W magazynie
69 zł
z kodem
81 zł bez kodu
40,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Styler
Obraz Sunlit Willow
113x85 cm, drukowany, na płótnie
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
243 zł
z kodem
286 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Karlsson
Zegar Shiny Dots
Ścienny, ø 35,5 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
207 zł
z kodem
244 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Karlsson
Budzik Neat
26x5 cm, wysokość 13 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
130 zł
z kodem
153 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-15% z kodem
Bloomingville
Świecznik Deeb
Metalowy
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
251 zł
z kodem
295 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
House Nordic
Wazon
Ręcznie wykonany, szklany, ciemnozielony, ø 19 cm, wysokość 23 cm
(2)
W magazynie
115 zł
z kodem
135 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Mauro Ferretti
Wazon Eclips
Wysoki, z żywicy polimerowej, w kolorze złota, 24x11,5 cm, wysokość 59,5 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
372 zł
z kodem
437,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Bloomingville
Taca dekoracyjna Ivette
Marmurowa, ø 20 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
178 zł
z kodem
209 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Karlsson
Zegar Cheeky Dome
Wahadłowy/ścienny, wysokość 61,5 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
204 zł
z kodem
240 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Karlsson
Zegar Tender Rib
Ścienny, ø 25 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
110 zł
z kodem
129,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-15% z kodem
Karlsson
Budzik Orgullo
Ø 11 cm, wysokość 12 cm
(2)
W magazynie
105 zł
z kodem
123 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-15% z kodem
Robin Reed
Cracker świąteczny Pet Dog Cracker
Długość 35 cm
(2)
W magazynie
44 zł
z kodem
52 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Kave Home
Obraz Basilisa
90x90 cm, ręcznie malowany, na płótnie
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
452 zł
z kodem
532 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Bloomingville Mini
Dziecięcy kosz na zabawki Eman
Słomiany, z nadrukiem, w naturalnym kolorze, ø 50x40 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
594 zł
z kodem
699 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Malerifabrikken
Obraz White rock
32,5x42,5 cm, ręcznie malowany, z ramą w zestawie
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
282 zł
z kodem
332 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Markslöjd
Świecznik elektryczny Nightfall
Czarny, z litego drewna, do kontaktu, 62x7x40,5 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
318 zł
z kodem
374 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Hübsch
Wazon Deco
Ręcznie wykonany, szklany, pomarańczowy, 8x18 cm, wysokość 23 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
214 zł
z kodem
251,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Cooksmart ®
Skarbonka Coastal Birds
Szklana, ø 7 cm, wysokość 13 cm
(2)
W magazynie
26 zł
z kodem
30 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Karlsson
Budzik Travel
8,5x4 cm, wysokość 8,5 cm
(2)
W magazynie
59 zł
z kodem
68,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Sirius
Świeczka LED Sille Rechargeable
Do ładowarki, biała, ø 7,5 cm, wysokość 20 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
94 zł
z kodem
111 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (5)
Premium
-15% z kodem
Bloomingville
Świecznik Trudy
Kamionkowy
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
83 zł
z kodem
98 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-15% z kodem
Mette Ditmer Denmark
Lampa olejna Aura
Szklana, ø 9,5 cm, wysokość 10 cm
(2)
W magazynie
105 zł
z kodem
122,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+ Wymiary (3)
Premium
-15% z kodem
Nowość
Bloomingville
Świeca Dip Dye
Czas palenia 60 h, liczba knotów 1 szt., ø 5 cm, wysokość 25 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
61 zł
z kodem
72 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Morsø
Wazon Flame
Porcelanowy, biały, ø 21 cm, wysokość 23 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
311 zł
z kodem
366 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Premier Housewares
Lustro Karval
Ścienne, ø 60 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
283 zł
z kodem
333 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
House Nordic
Wazon Mimi
Ceramiczny, jasnoniebieski, 14x15,5 cm, wysokość 22 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
88 zł
z kodem
104 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Karlsson
Zegar Suave
Ścienny, ø 40 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
258 zł
z kodem
304 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Karlsson
Budzik Brisk Dome
Ø 11 cm, wysokość 14 cm
(2)
W magazynie
105 zł
z kodem
123 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
1
...
31
32
33
...
93
Załaduj więcej
Powiązane kategorie
Zegary i budziki
Lustra
Dodatki i dekoracje do pokoju dziecięcego
Dekoracje ścienne
Wazony i figurki
Świece i zapachy
Akcesoria ozdobne
Naklejki
Ulubione filtry
Dekoracje w stylu retro
Metalowe dekoracje
Dekoracje z wielkanocnym motywem
Wszystkie ozdoby świąteczne
Wiosenne dekoracje