Zniżka 15% z kodem OCTOBER |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × Universal |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Dekoracje
Dekoracje
...
Kategorie
Dekoracje
Dekoracje · Oferty i zniżki
Dekoracje ścienne
Lustra
Zegary i budziki
Kwiaty i doniczki
Wazony i figurki
Świece i zapachy
Akcesoria ozdobne
Dekoracje sezonowe
Oświetlenie dekoracyjne
Dodatki i dekoracje do pokoju dziecięcego
Filtry
1
W magazynie
Premium
Nowości
Kolor
Design
Motyw
Kształt
+ Więcej (6)
Oferty i zniżki
4 450 wyników
Według ocen
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Według ocen
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
-15% z kodem
zestaw 3 szt.
Styler
Obrazy zestaw Pampas
30x30 cm, 3 szt., drukowane, z ramą w zestawie
(8)
W magazynie
156 zł
z kodem
184 zł bez kodu
61,33 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Esschert Design
Uchwyt na wieniec Bird
(8)
W magazynie
Ostatnie sztuki
39 zł
z kodem
45,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Styler
Lustro Marbella
Ścienne, 38x133 cm
(8)
W magazynie
Ostatnie sztuki
301 zł
z kodem
353,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
House Nordic
Sztuczna monstera
17x18 cm, wysokość 90 cm
(8)
W magazynie
Ostatnie sztuki
246 zł
z kodem
289 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Markslöjd
Girlanda świetlna Dun
Biała, plastikowa, LED, na baterie, długość 260 cm
(8)
W magazynie
59 zł
z kodem
69 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Markslöjd
Świąteczna dekoracja świetlna Glitter
W kolorze złota, papierowa, do kontaktu, ø45x16 cm
(8)
W magazynie
82 zł
z kodem
96 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
-15% z kodem
zestaw 12 szt.
Casa Selección
Bombki zestaw
12 szt., ø 4 cm
(8)
W magazynie
20 zł
z kodem
22,99 zł bez kodu
1,92 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Casa Selección
Dekoracja wisząca
20x20 cm
(8)
W magazynie
22 zł
z kodem
26 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Esschert Design
Dekoracja świetlna
Brązowa, korkowa, LED, solarna, ø4x3,5 cm
(18)
W magazynie
Ostatnie sztuki
28 zł
z kodem
33 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Star Trading
Świeczki LED zestaw Tropea
2 szt., na baterie, zewnętrzne, czarne, ø 6 cm, wysokość 9 cm
(14)
W magazynie
60 zł
z kodem
70 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Karlsson
Zegar Petals
Ścienny, ø 40 cm
(6)
W magazynie
251 zł
z kodem
295 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
Premium
-15% z kodem
Nowość
Bloomingville
Kalendarz adwentowy Richie
10x38x33 cm
(6)
W magazynie
407 zł
z kodem
479 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
YAMAZAKI
Kwietnik Tower
Metalowy, 25x25 cm, wysokość 80 cm
(7)
W magazynie
Ostatnie sztuki
390 zł
z kodem
459 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 3 szt.
Markslöjd
Świąteczna dekoracja świetlna Meteor
3 szt., czarna, metalowa, LED, do kontaktu, IP44, ø25x200 cm
(7)
W magazynie
182 zł
z kodem
214 zł bez kodu
71,33 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Mauro Ferretti
Dekoracja ścienna Campur
Metalowa, wysokość 58 cm
(6)
W magazynie
Ostatnia sztuka
526 zł
z kodem
619 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Umbra
Lustro Hubba
Stojące, 51x158 cm
(7)
W magazynie
Ostatnie sztuki
883 zł
z kodem
1 039 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
Karlsson
Zegar Osado Dome
Ścienny, ø 30 cm
(6)
W magazynie
193 zł
z kodem
227 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Mauro Ferretti
Kwietniki Whity
2 szt., metalowe, ø 17 cm, wysokość 46 cm
(6)
W magazynie
Ostatnia sztuka
130 zł
z kodem
153 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Dakls
Figurka świąteczna Dog
Drewniana, wysokość 21 cm
(6)
W magazynie
30 zł
z kodem
35 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Bloomingville
Świecznik Evalyn
Na świeczkę typu tealight, szklany
(6)
W magazynie
45 zł
z kodem
52,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Styler
Obraz Watermill
60x80 cm, drukowany, na płótnie
(6)
W magazynie
167 zł
z kodem
196,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Balvi
Podpórka do książek Bookshop
Metalowa
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
99 zł
z kodem
116 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Esschert Design
Kwietnik
Bambusowy, ø 18 cm, wysokość 8,5 cm
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
40 zł
z kodem
46,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
Premium
-15% z kodem
Bloomingville
Wazon Jona
Ręcznie malowany, kamionkowy, biały/brązowy, ø 14 cm, wysokość 18 cm
(7)
W magazynie
128 zł
z kodem
150 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Karlsson
Budzik Belle Numbers
Ø 11 cm
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
103 zł
z kodem
121 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Sirius
Świąteczna dekoracja świetlna Clara
Biała, z wosku, LED, na baterie, z timerem, ø10x13 cm
(6)
W magazynie
60 zł
z kodem
70 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
Karlsson
Budzik Calm
Ø 11 cm
(6)
W magazynie
78 zł
z kodem
91,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Rustic candles by Ego dekor
Świeca Rustic
Do lampionu, czas palenia 38 h, ø 6 cm, wysokość 10 cm
(6)
W magazynie
27 zł
z kodem
32 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Star Trading
Świeczki LED zestaw M-Twinkle
2 szt., na baterie, białe, ø 4 cm, wysokość 6 cm
(6)
W magazynie
73 zł
z kodem
86 zł bez kodu
43 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Green Gate
Świecznik
(6)
W magazynie
50 zł
z kodem
58,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
knor
Obrazek dziecięcy Teddy Bear
20x20 cm
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
25 zł
z kodem
29 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Star Trading
Girlanda świetlna Jutta
W naturalnym kolorze, tekstylna, LED, na baterie, z timerem, długość 200 cm
(7)
W magazynie
31 zł
z kodem
36 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Styler
Ramka Floryda
24x33 cm, ścienna, biała, rozmiar zdjęcia: 21x30
(7)
W magazynie
44 zł
z kodem
52 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
Casa Selección
Wazon
Szklany, 12x8 cm, wysokość 23 cm
(7)
W magazynie
52 zł
z kodem
61 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Kähler Design
Świecznik Christmas Tales
Porcelanowy
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
143 zł
z kodem
168 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Star Trading
Świąteczna dekoracja świetlna Galaxy
Niebieska, papierowa, do kontaktu, ø60x16 cm
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
112 zł
z kodem
132 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Esschert Design
Kwietnik na kółkach
Metalowy, ø 29 cm, wysokość 7 cm
(6)
Dostawa od 21.10.2026
67 zł
z kodem
78,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Eco candles by Ego dekor
Świeca Eco
Do lampionu, czas palenia 37 h, ø 7 cm, wysokość 10 cm
(6)
W magazynie
33 zł
z kodem
39 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+5
+6
-15% z kodem
zestaw 10 szt.
Homéa
Świece zestaw
10 szt., czas palenia 7 h, liczba knotów 1 szt., ø 2 cm, wysokość 20 cm
(7)
W magazynie
27 zł
z kodem
32 zł bez kodu
3,20 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Esschert Design
Podpórka do roślin Lilly
Metalowa, 32x2 cm, wysokość 164,5 cm
(7)
Dostawa od 21.10.2026
141 zł
z kodem
166 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
zestaw 6 szt.
Homéa
Świece zestaw
6 szt., do lampionu, czas palenia 6 h, liczba knotów 1 szt., ø 4 cm, wysokość 6 cm
(6)
Dostawa od 20.11.2026
29 zł
z kodem
34 zł bez kodu
5,67 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Styler
Lustro Loft William
Ścienne, 60x150 cm
(20)
W magazynie
496 zł
z kodem
584 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Esschert Design
Konewka
Metalowa, 5 l
(16)
W magazynie
Ostatnia sztuka
122 zł
z kodem
143 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Styler
Ramka Floryda
33x43 cm, ścienna, czarna, rozmiar zdjęcia: 30x40
(12)
Dostawa od 19.11.2026
67 zł
z kodem
79 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+ Wymiary (4)
-15% z kodem
Karlsson
Budzik Silver Mirror
Cyfrowy, 4,5x15 cm, wysokość 7 cm
(11)
W magazynie
Ostatnie sztuki
190 zł
z kodem
223 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Mauro Ferretti
Zegar Goldy
Ścienny, ø 60 cm
(17)
W magazynie
Ostatnie sztuki
254 zł
z kodem
299 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Styler
Obraz Diffused
50x70 cm, drukowany, z ramą w zestawie
(14)
W magazynie
Ostatnie sztuki
176 zł
z kodem
207 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Nowość
Dakls
Zegar
Ścienny, ø 30,5 cm
(14)
W magazynie
Ostatnie sztuki
38 zł
z kodem
45 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
1
...
18
19
20
...
93
Załaduj więcej
Powiązane kategorie
Zegary i budziki
Lustra
Dodatki i dekoracje do pokoju dziecięcego
Dekoracje ścienne
Wazony i figurki
Świece i zapachy
Akcesoria ozdobne
Naklejki
Ulubione filtry
Dekoracje w stylu retro
Metalowe dekoracje
Dekoracje z wielkanocnym motywem
Wszystkie ozdoby świąteczne
Wiosenne dekoracje