Zniżka 15% z kodem OCTOBER |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × Universal |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Dekoracje
Dekoracje
...
Kategorie
Dekoracje
Dekoracje · Oferty i zniżki
Dekoracje ścienne
Lustra
Zegary i budziki
Kwiaty i doniczki
Wazony i figurki
Świece i zapachy
Akcesoria ozdobne
Dekoracje sezonowe
Oświetlenie dekoracyjne
Dodatki i dekoracje do pokoju dziecięcego
Filtry
1
W magazynie
Premium
Nowości
Kolor
Design
Motyw
Kształt
+ Więcej (6)
Oferty i zniżki
4 447 wyników
Według ocen
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Według ocen
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
-15% z kodem
zestaw 31 szt.
Roba
Magnesy zestaw Alphabet
31 szt.
(7)
W magazynie
Ostatnie sztuki
41 zł
z kodem
48 zł bez kodu
1,55 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Premier Housewares
Lustro
Z drewnianą ramą, 33x27 cm
(13)
W magazynie
119 zł
z kodem
140 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Dakls
Czubek na choinkę
28 cm
(13)
W magazynie
Ostatnia sztuka
24 zł
z kodem
28 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Nowość
Bloomingville
Sztuczna choinka Vita
Ø 17 cm, wysokość 150 cm
(8)
W magazynie
325 zł
z kodem
382 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-15% z kodem
Homéa
Kominek zapachowy Cera
Ceramiczny, 9x13 cm, wysokość 11 cm
(8)
W magazynie
41 zł
z kodem
48 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Casa Selección
Wazon Violet
Szklany, ø 7 cm, wysokość 25 cm
(12)
W magazynie
43 zł
z kodem
51 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Gingko
Budzik Flip Click
Cyfrowy, 4x11,5 cm, wysokość 7 cm
(12)
W magazynie
Ostatnie sztuki
204 zł
z kodem
240 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
-15% z kodem
Karlsson
Budzik Grace
Ø 11 cm, wysokość 12 cm
(8)
W magazynie
Ostatnie sztuki
101 zł
z kodem
119 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Hübsch
Osłonki na doniczki zestaw Lotus
2 szt., wiszące, metalowe, bez otworu drenażowego, ø 16 cm, wysokość 44 cm
(8)
W magazynie
416 zł
z kodem
489 zł bez kodu
244,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Perfumed Prague
Zapach do wnętrz #64 Sequoia, Eben and Cedar
O zapachu cedru/o zapachu sekwoi/o zapachu hebanu, 200 ml
(8)
W magazynie
71 zł
z kodem
83 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Zapach (11)
-15% z kodem
Premier Housewares
Wazon Horizon
Szklany, ø 8 cm, wysokość 26 cm
(8)
W magazynie
Ostatnie sztuki
129 zł
z kodem
152 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Sass & Belle
Wazon Mojave
Kamionkowy, czarny, ø 7,5 cm, wysokość 11,5 cm
(8)
W magazynie
Ostatnie sztuki
40 zł
z kodem
47 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Eco candles by Ego dekor
Świeca Eco
Czas palenia 50 h, ø 7 cm, wysokość 15 cm
(8)
W magazynie
Ostatnie sztuki
41 zł
z kodem
48 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+6
+7
-15% z kodem
Balvi
Ramka Isernia
16,5x21,5 cm, stojąca, plastikowa, biała, rozmiar zdjęcia: 10x10/rozmiar zdjęcia: 10x15/rozmiar zdjęcia: 12x18/rozmiar zdjęcia: 13x18
(8)
W magazynie
Ostatnie sztuki
132 zł
z kodem
155 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Styler
Lustro Marbella
Ścienne, 38x133 cm
(8)
Dostawa od 19.11.2026
279 zł
z kodem
328 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
House Nordic
Lustro Madrid
Stojące, 40x150 cm
(8)
Dostawa od 26.10.2026
539 zł
z kodem
634 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
PT LIVING
Figurka Wondering
Z żywicy polimerowej, 11,5x9,5 cm, wysokość 23,5 cm
(9)
W magazynie
96 zł
z kodem
113 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Umbra
Osłonki na doniczki zestaw Triflora
5 szt., na zioła/wiszące, plastikowe, bez otworu drenażowego
(9)
W magazynie
Ostatnie sztuki
339 zł
z kodem
399 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Karlsson
Budzik Grace
Ø 11 cm, wysokość 12 cm
(9)
W magazynie
Ostatnie sztuki
103 zł
z kodem
120,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
House Nordic
Lustro Trapani
Ścienne, ø 60 cm
(9)
W magazynie
Ostatnie sztuki
182 zł
z kodem
213,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Fedkolor
Obraz Princess Hyazin – Alfons Mucha
40x60 cm, - reprodukcja, na płótnie
(9)
W magazynie
Ostatnia sztuka
144 zł
z kodem
169 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Karlsson
Budzik Square
Cyfrowy, 5x15 cm, wysokość 10 cm
(9)
W magazynie
Ostatnie sztuki
186 zł
z kodem
219 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Esschert Design
Osłonka na doniczkę Planter
Wisząca, metalowa, bez otworu drenażowego, wysokość 65,5 cm
(9)
W magazynie
Ostatnie sztuki
84 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Sirius
Świeczki LED zestaw Sille Exclusive
3 szt., na baterie, białe, ø 7,5 cm, wysokość 15 cm
(9)
W magazynie
153 zł
z kodem
179,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
WoodWick
Wosk do kominka zapachowego Mint Leaf & Basil
O zapachu bazylii/o zapachu mięty, sojowy, waga 23 g
(11)
W magazynie
Ostatnia sztuka
20 zł
z kodem
23 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Zapach (2)
-15% z kodem
Styler
Ramka Floryda
43x53 cm, ścienna, czarna, rozmiar zdjęcia: 40x50
(11)
W magazynie
Ostatnie sztuki
88 zł
z kodem
104 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (4)
-15% z kodem
Esschert Design
Kwietnik na kółkach
Drewniany, 29x29 cm, wysokość 8 cm
(9)
W magazynie
Ostatnie sztuki
59 zł
z kodem
69 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Star Trading
Świąteczna dekoracja świetlna Dot
Czerwona, papierowa, do kontaktu, ø70x16 cm
(11)
W magazynie
Ostatnie sztuki
119 zł
z kodem
140 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Karlsson
Zegar No Case
Cyfrowy, wysokość 14 cm
(10)
W magazynie
Ostatnie sztuki
607 zł
z kodem
714 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-15% z kodem
Gingko
Dekoracja świetlna Amber
Ciemnobrązowa, z litego drewna orzechowego, LED, przenośna, na USB, ze ściemniaczem, 8x8x9,5 cm
(10)
W magazynie
221 zł
z kodem
260 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+6
+7
-15% z kodem
Perfumed Prague
Dyfuzor #42 White Pepper, Tobacco, Vanilla
O zapachu wanilii/o zapachu tytoniu/o zapachu białego pieprzu, czas pachnięcia 20 tygodnie, pojemność 200 ml, ø 7 cm, wysokość 13 cm
(10)
W magazynie
108 zł
z kodem
127 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Zapach (8)
-15% z kodem
Eco candles by Ego dekor
Świeca Eco
Czas palenia 50 h, ø 7 cm, wysokość 18 cm
(10)
W magazynie
Ostatnie sztuki
35 zł
z kodem
41 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
-15% z kodem
Esschert Design
Konewka Penguin
Plastikowa, 1,4 l
(12)
W magazynie
Ostatnie sztuki
47 zł
z kodem
55 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Esschert Design
Wieszak na doniczkę
Metalowy, 3x25 cm, wysokość 20 cm
(12)
W magazynie
51 zł
z kodem
60 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-15% z kodem
Styler
Lustro Lahti
Ścienne, 47x127 cm
(12)
Dostawa od 19.11.2026
246 zł
z kodem
288,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
-15% z kodem
Sass & Belle
Wazon Mojave
Kamionkowy, pomarańczowy, ø 7,5 cm, wysokość 11,5 cm
(11)
W magazynie
Ostatnie sztuki
39 zł
z kodem
46 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
zestaw 12 szt.
Ego Dekor
Świece zestaw Silea
12 szt., czas palenia 4 h, ø 4 cm, wysokość 2 cm
(11)
W magazynie
Ostatnia sztuka
49 zł
z kodem
58 zł bez kodu
4,83 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Nowość
Sass & Belle
Ozdoba świąteczna Baby Fox
Szklana, wykonana ręcznie, 6,5 cm
(10)
W magazynie
28 zł
z kodem
33 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Malerifabrikken
Obraz Free Play 2
60x80 cm, drukowany/z ręcznie malowanymi elementami, na płótnie
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
620 zł
z kodem
729 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
LEGO®
Pojemniki dziecięce zestaw Multi-Pack
3 szt., plastikowe, białe/czarne/szare, 32x16 cm, wysokość 11 cm
(5)
W magazynie
185 zł
z kodem
218 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Nowość
Sass & Belle
Ozdoba świąteczna Woodland Squirrel
Szklana, wykonana ręcznie, 4,5 cm
(5)
W magazynie
30 zł
z kodem
35 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Umbra
Lustro Hub
Ścienne, 61x91 cm
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
645 zł
z kodem
759 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Mette Ditmer Denmark
Lampa olejna Aura
Szklana, ø 10,5 cm, wysokość 6 cm
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
112 zł
z kodem
132 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+ Wymiary (3)
-15% z kodem
Rex London
Konewka
Metalowa, 1 l
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
109 zł
z kodem
128 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Roger la Borde
Kalendarz adwentowy Northern Lights
Kartonowy
(5)
W magazynie
65 zł
z kodem
76 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Karlsson
Zegar Scandia
Ścienny, ø 40 cm
(5)
W magazynie
258 zł
z kodem
302,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-15% z kodem
Kähler Design
Wazon Signature
Ręcznie malowany, ceramiczny, biały/niebieski, ø 16,5 cm, wysokość 20 cm
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
286 zł
z kodem
337 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Karlsson
Zegar Grace
Ścienny, ø 40 cm
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
313 zł
z kodem
368 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
1
...
16
17
18
...
93
Załaduj więcej
Powiązane kategorie
Zegary i budziki
Lustra
Dodatki i dekoracje do pokoju dziecięcego
Dekoracje ścienne
Wazony i figurki
Świece i zapachy
Akcesoria ozdobne
Naklejki
Ulubione filtry
Dekoracje w stylu retro
Metalowe dekoracje
Dekoracje z wielkanocnym motywem
Wszystkie ozdoby świąteczne
Wiosenne dekoracje