Zniżka 20% na zakupy za ponad 500 zł |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Dekoracje
Dekoracje
...
Kategorie
Dekoracje
Dekoracje · Oferty i zniżki
Dekoracje ścienne
Lustra
Zegary i budziki
Kwiaty i doniczki
Wazony i figurki
Świece i zapachy
Akcesoria ozdobne
Dekoracje sezonowe
Oświetlenie dekoracyjne
Dodatki i dekoracje do pokoju dziecięcego
Filtry
1
W magazynie
Premium
Nowości
Kolor
Design
Motyw
Kształt
+ Więcej (6)
Oferty i zniżki
4 443 wyników
Według ocen
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Według ocen
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
-20% z kodem
Esschert Design
Naklejka
Odstraszająca ptaki, na okno, 33x23 cm
(15)
W magazynie
Ostatnie sztuki
20 zł
z kodem
25 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Sass & Belle
Osłonka na doniczkę Mojave
Kamionkowa, bez otworu drenażowego, ø 12 cm, wysokość 13 cm
(15)
W magazynie
Ostatnia sztuka
52 zł
z kodem
65 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Bloomingville Mini
Podpórki do książek Charlie
2 szt.
(11)
W magazynie
142 zł
z kodem
177 zł bez kodu
88,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Nowość
Bloomingville
Ozdoby świąteczne zestaw Nikita
6 szt., drewniane, 4,5 cm
(11)
W magazynie
126 zł
z kodem
158 zł bez kodu
26,33 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Star Trading
Girlanda świetlna Chania
Plastikowa, LED, solarna, IP44, długość 280 cm
(11)
W magazynie
103 zł
z kodem
128,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Casa Selección
Ozdoba świąteczna Santa
Tekstylna, 20 cm
(11)
W magazynie
26 zł
z kodem
33 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ambiance
Naklejka Mosaics
Na kafelki, 10x10 cm
(11)
W magazynie
Ostatnie sztuki
27 zł
z kodem
34 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Eco candles by Ego dekor
Świeca Eco
Czas palenia 50 h, ø 7 cm, wysokość 15 cm
(11)
W magazynie
38 zł
z kodem
48 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+6
+7
Premium
-20% z kodem
Malerifabrikken
Obraz Free Play 1
60x80 cm, drukowany/z ręcznie malowanymi elementami, na płótnie
(8)
W magazynie
543 zł
z kodem
679 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Karlsson
Zegar Cuckoo
Ścienny, ø 31,5 cm
(8)
W magazynie
Ostatnie sztuki
319 zł
z kodem
399 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Star Trading
Girlanda świetlna Small Hooky
Czarna, plastikowa, LED, do kontaktu, IP44, długość 450 cm
(8)
W magazynie
63 zł
z kodem
79 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Esschert Design
Naklejka
Odstraszająca ptaki, na okno, 33x23 cm
(8)
W magazynie
Ostatnie sztuki
20 zł
z kodem
25 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Markslöjd
Świąteczna dekoracja świetlna Lina
Na baterie, wisząca, szklana, ø 18 cm, wysokość 18 cm
(8)
W magazynie
106 zł
z kodem
132 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-20% z kodem
Esschert Design
Doniczka
Wisząca, metalowa, ø 36 cm, wysokość 15 cm
(8)
W magazynie
Ostatnia sztuka
114 zł
z kodem
143 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Sztuczna roślina Copper
Ø 11,5 cm, wysokość 30,5 cm
(8)
W magazynie
77 zł
z kodem
96 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Kähler Design
Wazon Hammershøi
Ręcznie malowany, porcelanowy, biały, ø 13,5 cm, wysokość 13 cm
(8)
W magazynie
Ostatnie sztuki
159 zł
z kodem
199 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
-20% z kodem
LEGO®
Pojemnik dziecięcy
Plastikowy, ciemnoszary, 25x25 cm, wysokość 18 cm
(8)
W magazynie
Ostatnie sztuki
126 zł
z kodem
157 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+7
+8
-20% z kodem
zestaw 4 szt.
Unipar
Świece zestaw Star
4 szt., ze świątecznym motywem, czas palenia 4 h, ø 6 cm, wysokość 3 cm
(8)
W magazynie
44 zł
z kodem
55 zł bez kodu
13,75 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Star Trading
Girlanda świetlna Serie LED
Czarna, plastikowa, LED, do kontaktu, IP44, długość 25 m
(8)
W magazynie
Ostatnia sztuka
89 zł
z kodem
111 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (4)
-20% z kodem
Markslöjd
Girlanda świetlna Gerda
W kolorze srebra, metalowa, LED, na baterie, z timerem, długość 180 cm
(8)
W magazynie
37 zł
z kodem
46 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
knor
Obrazki dziecięce zestaw Teddy Bear
3 szt., 20x20 cm
(8)
W magazynie
76 zł
z kodem
95 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Styler
Obraz Autumn Sunset
100x70 cm, drukowany, szklany
(8)
Dostawa od 04.11.2026
297 zł
z kodem
371 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Dakls
Figurka
4x8 cm, wysokość 25 cm
(17)
W magazynie
Ostatnie sztuki
23 zł
z kodem
29 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Premier Housewares
Lustro
Z drewnianą ramą, 33x27 cm
(12)
W magazynie
112 zł
z kodem
140 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Malerifabrikken
Obraz Downhill
60x80 cm, drukowany/z ręcznie malowanymi elementami, na płótnie
(12)
W magazynie
Ostatnie sztuki
527 zł
z kodem
659 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Esschert Design
Kwietnik na kółkach Indoor
Drewniany, ø 29 cm, wysokość 8 cm
(12)
W magazynie
Ostatnie sztuki
52 zł
z kodem
65 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
LEGO®
Pojemnik dziecięcy Head Silly Mini
Plastikowy, żółty, ø 10 cm, wysokość 11,5 cm
(12)
W magazynie
Ostatnie sztuki
42 zł
z kodem
53 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (3)
-20% z kodem
Wallity
Obraz
50x120 cm, drukowany, na płótnie
(12)
Dostawa od 04.11.2026
210 zł
z kodem
262 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Esschert Design
Zegar Rustic Thermometer
Zewnętrzny, ø 15 cm, wysokość 28,5 cm
(20)
W magazynie
Ostatnie sztuki
211 zł
z kodem
264 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Esschert Design
Kwietnik na kółkach Ornament
Metalowy, ø 29 cm, wysokość 6 cm
(13)
W magazynie
Ostatnie sztuki
109 zł
z kodem
136 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 4 szt.
Wallity
Dekoracje ścienne zestaw Zevahir
4 szt., metalowe, wysokość 24 cm
(13)
W magazynie
Ostatnie sztuki
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
24,75 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Styler
Obrazy zestaw Aventurine
50x70 cm, 2 szt., drukowane/z ręcznie malowanymi elementami, na płótnie
(13)
W magazynie
Ostatnie sztuki
339 zł
z kodem
423,99 zł bez kodu
212 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Karlsson
Budzik Tube
Cyfrowy, 4,5x21 cm, wysokość 9 cm
(13)
W magazynie
Ostatnie sztuki
193 zł
z kodem
241 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Premium
-20% z kodem
Gingko
Dyfuzor Smart
Elektryczny, ø 6,5 cm, wysokość 8,5 cm
(13)
W magazynie
Ostatnie sztuki
206 zł
z kodem
258 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Star Trading
Lampion LED Jamjar
Solarny, szklany, biały, 8x8 cm, wysokość 18 cm
(13)
W magazynie
50 zł
z kodem
62,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ambiance
Naklejka dziecięca Scandinavian Mountains
Na ścianę, 110x55 cm
(22)
W magazynie
Ostatnia sztuka
108 zł
z kodem
135 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Ambiance
Naklejka dziecięca Jumping Sheep
Świecące, na ścianę, 55x10 cm
(22)
W magazynie
Ostatnia sztuka
45 zł
z kodem
56 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Markslöjd
Girlanda świetlna Pompom
W kolorze złota, plastikowa, LED, na baterie, z timerem, długość 225 cm
(24)
W magazynie
Ostatnia sztuka
18 zł
z kodem
23 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Garden Pleasure
Kwietnik Pocket
Tekstylny, 27x3 mm, wysokość 70 cm
(30)
W magazynie
24 zł
z kodem
30 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
House Nordic
Zegar Kensington
Ścienny, ø 35 cm
(9)
W magazynie
Ostatnia sztuka
89 zł
z kodem
111 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Gingko
Dekoracja świetlna Amber
Na USB, stołowa/przenośna, drewniana/szklana, ciemnobrązowa, szerokość 8 cm, długość 8 cm, wysokość 9,5 cm
(9)
W magazynie
208 zł
z kodem
260 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+6
+7
-20% z kodem
Karlsson
Zegar Sunburst
Ścienny, ø 50 cm
(9)
W magazynie
Ostatnia sztuka
399 zł
z kodem
499 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Gingko
Budzik Flip Click
Cyfrowy, 11,5x7 cm, wysokość 3 cm
(9)
W magazynie
Ostatnie sztuki
192 zł
z kodem
240 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
Premium
-20% z kodem
Kave Home
Sztuczna roślina Anthurium
Ø 40 cm, wysokość 50 cm
(9)
W magazynie
Ostatnia sztuka
102 zł
z kodem
128 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ego Dekor
Wazon Copos de Nieve
Szklany, ze świątecznym motywem, zielony, ø 11 cm, wysokość 13 cm
(9)
W magazynie
42 zł
z kodem
52 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Hübsch
Lustro Hall
Ścienne, ø 50 cm
(9)
W magazynie
Ostatnie sztuki
254 zł
z kodem
318 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Star Trading
Dekoracja świetlna Billy
Na baterie, drewniana, w naturalnym kolorze, ø 6 cm, szerokość 3 cm, długość 20 cm, wysokość 17 cm
(9)
W magazynie
50 zł
z kodem
62 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Eco candles by Ego dekor
Świeca Eco
Do lampionu, czas palenia 37 h, ø 7 cm, wysokość 10 cm
(9)
W magazynie
Ostatnie sztuki
35 zł
z kodem
44 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+5
+6
1
...
11
12
13
...
93
Załaduj więcej
Powiązane kategorie
Zegary i budziki
Lustra
Dodatki i dekoracje do pokoju dziecięcego
Dekoracje ścienne
Wazony i figurki
Świece i zapachy
Akcesoria ozdobne
Naklejki
Ulubione filtry
Dekoracje w stylu retro
Metalowe dekoracje
Dekoracje z wielkanocnym motywem
Wszystkie ozdoby świąteczne
Wiosenne dekoracje