Zniżka 20% na zakupy za ponad 500 zł |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Dekoracje
Dekoracje
...
Kategorie
Dekoracje
Dekoracje z kodem zniżkowym
Dekoracje ścienne
Lustra
Zegary i budziki
Kwiaty i doniczki
Wazony i figurki
Świece i zapachy
Akcesoria ozdobne
Dekoracje sezonowe
Oświetlenie dekoracyjne
Dodatki i dekoracje do pokoju dziecięcego
Filtry
1
W magazynie
Oferty i zniżki
Premium
Nowości
Kolor
Design
Motyw
Kształt
+ Więcej (6)
Kod zniżkowy
4 458 wyników
Bestsellery
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Bestsellery
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Premium
-20% z kodem
Kave Home
Taca dekoracyjna Ebenor
Ceramiczna, ø 40 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
298 zł
z kodem
373,03 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (3)
-20% z kodem
Esschert Design
Kwietnik na kółkach Indoor & Outdoor
Drewniany, 29x29 cm, wysokość 8 cm
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
47 zł
z kodem
59 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Star Trading
Świeczka LED Flamme Swirl Antique
Na baterie, biała, ø 2 cm, wysokość 25 cm
(5)
W magazynie
58 zł
z kodem
73 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Malerifabrikken
Obraz Still Life
52x72 cm, drukowany, z ramą w zestawie
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
415 zł
z kodem
519 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Markslöjd
Świąteczna dekoracja świetlna Baroque
Do kontaktu, wisząca, papierowa, bordowa, ø 75 cm, szerokość 23 cm
(1)
W magazynie
64 zł
z kodem
80 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Really Nice Things
Obraz Ride my Bike
40x60 cm, na płótnie
(5)
W magazynie
Ostatnia sztuka
187 zł
z kodem
234 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Mette Ditmer Denmark
Lustro Marble
Kosmetyczne, 18x30 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
218 zł
z kodem
272 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-20% z kodem
Casa Selección
Ozdoby świąteczne zestaw Soldier
3 szt., 13 cm
(19)
W magazynie
Ostatnie sztuki
25 zł
z kodem
31 zł bez kodu
10,33 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Star Trading
Świeczka LED Flamme Dot
Na baterie, beżowa, 7,5x7,5 cm, wysokość 9,5 cm
(2)
W magazynie
41 zł
z kodem
51 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
PT LIVING
Obraz Margarita
31,5x41,5 cm, drukowany, z ramą w zestawie
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Karlsson
Budzik Regal
Ø 11 cm, wysokość 12 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
96 zł
z kodem
120 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Star Trading
Dekoracja świetlna Winter
Na baterie, stołowa, plastikowa, biała, szerokość 9,5 cm, długość 11 cm, wysokość 15,5 cm
(3)
W magazynie
Ostatnia sztuka
103 zł
z kodem
129 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Esschert Design
Konewka
Metalowa, 1 l
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
119 zł
z kodem
149 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Kave Home
Wazon Brenna
Ze szkła z recyklingu, niebieski, ø 21 cm, wysokość 36 cm
(4)
W magazynie
Ostatnia sztuka
153 zł
z kodem
191,85 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Casa Selección
Figurka świąteczna Reindeer
Drewniana, wysokość 20 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
47 zł
z kodem
59 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
OYOY Mini
Girlanda dziecięca Pom Pom
Długość 300 cm, bawełniana/z akrylu
W magazynie
Ostatnie sztuki
122 zł
z kodem
153 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Dakls
Osłonka na doniczkę
Ceramiczna, bez otworu drenażowego, ø 12 cm, wysokość 13 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
30 zł
z kodem
38 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ego Dekor
Sztuczny kwiat Tulip
Ø 5,5 cm, wysokość 20 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
24 zł
z kodem
30 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ego Dekor
Sztuczny kwiat Buttercup
Ø 10 cm, wysokość 50 cm
(1)
W magazynie
50 zł
z kodem
62 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Eco candles by Ego dekor
Świeca Eco
Czas palenia 50 h, ø 7 cm, wysokość 15 cm
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
39 zł
z kodem
49 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+6
+7
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Plastia
Klipsy do doniczek zestaw
2 szt., plastikowe
(3)
W magazynie
15 zł
z kodem
19 zł bez kodu
9,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Nowość
STOFF Nagel
Wazon Nagel
Metalowy, w kolorze złota z połyskiem, ø 2 cm, wysokość 10 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
118 zł
z kodem
147 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-20% z kodem
Light & Living
Figurka Head
Z żywicy polimerowej, 6,5x15 cm, wysokość 21,5 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
77 zł
z kodem
96 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ambiance
Naklejka Black and White Marble
Na meble, 200x60 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
114 zł
z kodem
142,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Casa Selección
Tace dekoracyjne zestaw
2 szt., drewniane, 20x37 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
84 zł
z kodem
105 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Sirius
Świeczka LED Sille Exclusive
Na baterie, biała, ø 5 cm, wysokość 15 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
46 zł
z kodem
57 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-20% z kodem
Ulubione
Markslöjd
Świąteczna dekoracja świetlna Solvalla
Do kontaktu, wisząca, papierowa, biała, ø 45 cm, szerokość 21 cm
(54)
W magazynie
74 zł
z kodem
93 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
-20% z kodem
Karlsson
Zegar Globe
Stołowy, ø 21 cm, wysokość 25 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
254 zł
z kodem
317 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Sirius
Girlanda świetlna Millie
Szklana, LED, na baterie, z timerem, długość 120 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
132 zł
z kodem
165 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Sirius
Świeczka LED Storm
Na baterie, zewnętrzna, biała, ø 10 cm, wysokość 20 cm
(2)
W magazynie
69 zł
z kodem
86 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Styler
Lustro Lahti
Ścienne, 47x127 cm
(12)
W magazynie
Ostatnia sztuka
231 zł
z kodem
288,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
-20% z kodem
Styler
Ramka Venezia
36x46 cm, ścienna, szara/w kolorze brązu, rozmiar zdjęcia: 30x40
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
69 zł
z kodem
86 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-20% z kodem
Umbra
Ramka Flute
16x20 cm, stojąca, szklana, w kolorze złota, rozmiar zdjęcia: 10x15/rozmiar zdjęcia: 13x18
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-20% z kodem
Nowość
zestaw 2 szt.
Sass & Belle
Ozdoby świąteczne zestaw Gingerbread Couple
2 szt., tekstylne, wykonane ręcznie, 6,5 cm
(1)
W magazynie
23 zł
z kodem
29 zł bez kodu
14,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Nowość
Holmegaard
Świeca Christmas
Ze świątecznym motywem, liczba knotów 1 szt., ø 5 cm, wysokość 25 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
74 zł
z kodem
92 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Miska dekoracyjna Harmonia
Marmurowa, ø 17,5 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
181 zł
z kodem
226 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Sirius
Świeczka LED Lia
Do ładowarki, szara, ø 10 cm, wysokość 5 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
114 zł
z kodem
143 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-20% z kodem
Nowość
Nolari
Sztuczna choinka Spruce Exclusive LED
Ø 137 cm, wysokość 210 cm
W magazynie
1 479 zł
z kodem
1 849 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-20% z kodem
Nowość
Nolari
Sztuczna choinka Canadian Spruce
Ø 122 cm, wysokość 180 cm
W magazynie
519 zł
z kodem
649 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-20% z kodem
Nowość
Nolari
Sztuczna choinka Canadian Spruce 3D
Ø 122 cm, wysokość 180 cm
W magazynie
1 375 zł
z kodem
1 719 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-20% z kodem
Nowość
Nolari
Sztuczna choinka Himalaya Spruce
Ø 122 cm, wysokość 180 cm
W magazynie
799 zł
z kodem
999 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Wazon Check
Ręcznie malowany, szklany, niebieski/kremowy, ø 20 cm, wysokość 24 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
223 zł
z kodem
279 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Karlsson
Budzik Pearl Glow
Ø 8 cm, wysokość 12 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
92 zł
z kodem
115 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Styler
Lustro Sicilia
Stojące, 46x146 cm
(111)
W magazynie
Ostatnie sztuki
327 zł
z kodem
409 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
-20% z kodem
Compactor
Dziecięcy kosz na zabawki Lion
Z trawy morskiej, z nadrukiem, żółty/w naturalnym kolorze, ø 30x28 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
69 zł
z kodem
85,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Miska dekoracyjna Shine
Kamionkowa, ø 18 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
152 zł
z kodem
190 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Premier Housewares
Ramka Sena
20x25 cm, kamienna, biała/w naturalnym kolorze, rozmiar zdjęcia: 13x18
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
112 zł
z kodem
140 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Star Trading
Dekoracja świetlna Eucalyptus
Na baterie, metalowa/tekstylna, zielona, szerokość 30 cm, długość 2 cm, wysokość 90 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
60 zł
z kodem
75 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
1
...
40
41
42
...
93
Załaduj więcej
Powiązane kategorie
Zegary i budziki
Lustra
Dodatki i dekoracje do pokoju dziecięcego
Dekoracje ścienne
Wazony i figurki
Świece i zapachy
Akcesoria ozdobne
Naklejki
Ulubione filtry
Dekoracje w stylu retro
Metalowe dekoracje
Dekoracje z wielkanocnym motywem
Wszystkie ozdoby świąteczne
Wiosenne dekoracje