Zniżka 20% na zakupy za ponad 500 zł |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Dekoracje
Dekoracje
...
Kategorie
Dekoracje
Dekoracje z kodem zniżkowym
Dekoracje ścienne
Lustra
Zegary i budziki
Kwiaty i doniczki
Wazony i figurki
Świece i zapachy
Akcesoria ozdobne
Dekoracje sezonowe
Oświetlenie dekoracyjne
Dodatki i dekoracje do pokoju dziecięcego
Filtry
1
W magazynie
Oferty i zniżki
Premium
Nowości
Kolor
Design
Motyw
Kształt
+ Więcej (6)
Kod zniżkowy
4 459 wyników
Bestsellery
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Bestsellery
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
-20% z kodem
Karlsson
Zegar Brisk Dome
Ścienny, ø 40 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
250 zł
z kodem
312 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Kave Home
Świeczniki zestaw Nirela
2 szt., metalowe
W magazynie
108 zł
z kodem
134,73 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Karlsson
Budzik Neat
9x4 cm, wysokość 9 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Kształt (2)
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Ozdoby świąteczne zestaw Lecce
2 szt., papierowe, ø 20 cm
(4)
W magazynie
54 zł
z kodem
67 zł bez kodu
33,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Osłonka na doniczkę Felan
Ręcznie wykonana, terakotowa, bez otworu drenażowego, ø 12 cm, wysokość 12 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
75 zł
z kodem
94 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Nowość
STOFF Nagel
Wazon Nagel
Metalowy, w kolorze matowego złota, ø 2 cm, wysokość 10 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
134 zł
z kodem
168 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
Premium
-20% z kodem
Nowość
STOFF Nagel
Wazon Nagel
Metalowy, w kolorze brązu, ø 2 cm, wysokość 10 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
118 zł
z kodem
147 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-20% z kodem
Villa Collection
Osłonka na doniczkę Calbe
Betonowa, bez otworu drenażowego, ø 22 cm, wysokość 22,5 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
139 zł
z kodem
174 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ego Dekor
Świeca Pure
Czas palenia 53 h, ø 4 cm, wysokość 50 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
87 zł
z kodem
109 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Star Trading
Dekoracja świetlna Christmas Joy
Do kontaktu, stołowa, drewniana, czarno-biała, szerokość 10 cm, długość 16 cm, wysokość 21 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
182 zł
z kodem
227 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Unipar
Świeca Flower Paradise
Czas palenia 40 h, ø 6 cm, wysokość 10 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
49 zł
z kodem
61 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Czas palenia (2)
-20% z kodem
Styler
Ramka Prague
32x42 cm, ścienna, w kolorze złota, rozmiar zdjęcia: 30x40
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
57 zł
z kodem
70,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (5)
-20% z kodem
Unipar
Świeca Element
Czas palenia 48 h, ø 7 cm, wysokość 10 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
50 zł
z kodem
62,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Taca dekoracyjna Noria
Kamionkowa, ø 32 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
138 zł
z kodem
172 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Ego Dekor
Ozdoby świąteczne zestaw
2 szt., 10 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
75 zł
z kodem
94 zł bez kodu
47 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Umbra
Lustro Hubba
Stojące, 51x158 cm
(7)
W magazynie
Ostatnie sztuki
831 zł
z kodem
1 039 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
zestaw 6 szt.
SP TREND
Płytki samoprzylepne zestaw Nero Marquina
6 szt., na ścianę, 60x30 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
66 zł
z kodem
82 zł bez kodu
13,67 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Premier Housewares
Ramka Mimo
16x21 cm, kamienna, kremowa, rozmiar zdjęcia: 10x15
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
54 zł
z kodem
67 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Star Trading
Świeczki LED zestaw Flamme
2 szt., na baterie, czarne, ø 2 cm, wysokość 25 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
59 zł
z kodem
74 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Yes Everyday
Wazon Florysia
Ceramiczny, kremowy, 6x10 cm, wysokość 21 cm
(1)
W magazynie
58 zł
z kodem
72 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Nowość
Dakls
Kominek zapachowy
Ceramiczny, 8x9 cm, wysokość 13 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
20 zł
z kodem
25 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Umbra
Pojemnik na chusteczki Casa
Plastikowy, 13x13 cm, wysokość 17 cm
(23)
W magazynie
41 zł
z kodem
51 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Sirius
Girlanda świetlna Easy-Line
Zielona, plastikowa, LED, do kontaktu, sterowana pilotem, IP44, długość 390 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
42 zł
z kodem
53 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Esschert Design
Kwietnik
Metalowy, 22x24,5 cm, wysokość 117 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
159 zł
z kodem
199 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 3 szt.
Ulubione
Star Trading
Świeczki LED zestaw Icecube
3 szt., solarne, zewnętrzne, szare, 7x7 cm, wysokość 5,5 cm
(44)
W magazynie
Ostatnia sztuka
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
33 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Premier Housewares
Taca dekoracyjna Oleena
Kamienna, 12,5x20 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
88 zł
z kodem
110 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Markslöjd
Świąteczna dekoracja świetlna Blink
Na baterie, wisząca, papierowa, czerwona, ø 45 cm, szerokość 15 cm
W magazynie
102 zł
z kodem
127 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
-20% z kodem
Karlsson
Zegar Delicado
Ścienny, ø 51 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
231 zł
z kodem
289 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Star Trading
Świeczka LED Flamme Leaf
Na baterie, brązowa, ø 8,5 cm, wysokość 10 cm
(6)
W magazynie
58 zł
z kodem
72 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Karlsson
Budzik Chaplin
Ø 9 cm, wysokość 13 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Wisząca dekoracja świąteczna Hani
Bambusowa, ø 33 cm
W magazynie
94 zł
z kodem
118 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Kähler Design
Ozdoba świąteczna Angel with Flowers
Ze stali nierdzewnej, 6,5 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
67 zł
z kodem
84 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Nowość
Kähler Design
Figurka świąteczna Hammershøi Christmas
Porcelanowa, wysokość 12 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
75 zł
z kodem
94 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Star Trading
Świeczka LED Flamme Dot
Na baterie, beżowa, 10x10 cm, wysokość 12,5 cm
(2)
W magazynie
57 zł
z kodem
71 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
House Nordic
Panele akustyczne zestaw Oak
2 szt., 60x240 cm
(5)
W magazynie
Ostatnia sztuka
879 zł
z kodem
1 099 zł bez kodu
549,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Dakls
Ozdoba świąteczna Gingerbread House
Ceramiczna, 10 cm
W magazynie
22 zł
z kodem
27 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (5)
-20% z kodem
Casa Selección
Lustro
Kosmetyczne, powiększające, powiększenie 2x, 16x23 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
59 zł
z kodem
74 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Zilverstad
Ramka Baby
27x11 cm, stojąca, metalowa, w kolorze srebra, rozmiar zdjęcia: 10x15
W magazynie
Ostatnie sztuki
49 zł
z kodem
61 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Light & Living
Lustro Azula
Ścienne, 59x120,5 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
475 zł
z kodem
594 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
SQUISHMALLOWS
Ozdoba świąteczna Ingred
Tekstylna, 10 cm
W magazynie
30 zł
z kodem
37 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Nowość
Sass & Belle
Ozdoba świąteczna Truck
Szklana, wykonana ręcznie, 12,5 cm
(3)
W magazynie
44 zł
z kodem
55 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Gingko
Budzik Lumos Ash
Cyfrowy, 4x12,5 cm, wysokość 12,5 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
296 zł
z kodem
370 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Kształt (3)
-20% z kodem
Styler
Obraz Monstera
70x100 cm, drukowany/z ręcznie malowanymi elementami, na płótnie
(5)
W magazynie
Ostatnia sztuka
239 zł
z kodem
299 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Nowość
Orion
Lustro
Kosmetyczne, 15x22 cm
W magazynie
22 zł
z kodem
27 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Balvi
Ramka Hidden Cat
36x16 cm, stojąca, metalowa, czarna, rozmiar zdjęcia: 10x15
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
88 zł
z kodem
110 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Styler
Ramka Floryda
43x53 cm, ścienna, czarna, rozmiar zdjęcia: 40x50
(11)
W magazynie
Ostatnie sztuki
83 zł
z kodem
104 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (4)
-20% z kodem
Ulubione
Esschert Design
Konewka
Metalowa, 1 l
(55)
W magazynie
93 zł
z kodem
115,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Karlsson
Budzik Calm
Ø 11 cm
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
75 zł
z kodem
94 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
1
...
36
37
38
...
93
Załaduj więcej
Powiązane kategorie
Zegary i budziki
Lustra
Dodatki i dekoracje do pokoju dziecięcego
Dekoracje ścienne
Wazony i figurki
Świece i zapachy
Akcesoria ozdobne
Naklejki
Ulubione filtry
Dekoracje w stylu retro
Metalowe dekoracje
Dekoracje z wielkanocnym motywem
Wszystkie ozdoby świąteczne
Wiosenne dekoracje