Zniżka 20% na zakupy za ponad 500 zł |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Dekoracje
Dekoracje
...
Kategorie
Dekoracje
Dekoracje z kodem zniżkowym
Dekoracje ścienne
Lustra
Zegary i budziki
Kwiaty i doniczki
Wazony i figurki
Świece i zapachy
Akcesoria ozdobne
Dekoracje sezonowe
Oświetlenie dekoracyjne
Dodatki i dekoracje do pokoju dziecięcego
Filtry
1
W magazynie
Oferty i zniżki
Premium
Nowości
Kolor
Design
Motyw
Kształt
+ Więcej (6)
Kod zniżkowy
4 460 wyników
Największa zniżka
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Największa zniżka
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
-20% z kodem
Star Trading
Świeczka LED Flamme Granny
Na baterie, biała, ø 10 cm, wysokość 18 cm
(2)
W magazynie
52 zł
z kodem
65 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Sass & Belle
Skarbonka Day Dreams
Kamionkowa, 5x20 cm, wysokość 10 cm
(9)
W magazynie
Ostatnia sztuka
40 zł
z kodem
50 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Rex London
Konewka Unicorn
Plastikowa, 1,6 l
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
50 zł
z kodem
62,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Hübsch
Osłonki na doniczki zestaw Lotus
2 szt., wiszące, metalowe, bez otworu drenażowego, ø 16 cm, wysokość 44 cm
(5)
W magazynie
Ostatnia sztuka
383 zł
z kodem
479 zł bez kodu
239,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Karlsson
Budzik Gradient
Ø 11,5 cm
(1)
W magazynie
63 zł
z kodem
79 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Styler
Ramka Malaga
28x37 cm, ścienna, szara, rozmiar zdjęcia: 21x30
(100)
W magazynie
Ostatnie sztuki
52 zł
z kodem
65 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
+ Wymiary (4)
-20% z kodem
Karlsson
Budzik Iconic
Ø 11 cm, wysokość 14 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
102 zł
z kodem
128 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Karlsson
Budzik Orgullo
Ø 11 cm, wysokość 12 cm
(4)
W magazynie
Ostatnia sztuka
95 zł
z kodem
119 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-20% z kodem
Esschert Design
Osłonka na doniczkę Planter
Wisząca, metalowa, bez otworu drenażowego, wysokość 65,5 cm
(9)
W magazynie
Ostatnie sztuki
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Kähler Design
Świecznik Orangery
Na świeczkę typu tealight, ceramiczny
(2)
W magazynie
125 zł
z kodem
155,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Sass & Belle
Wazon Mojave
Kamionkowy, czarny, ø 7,5 cm, wysokość 11,5 cm
(8)
W magazynie
Ostatnie sztuki
38 zł
z kodem
47 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Ulubione
Wenko
Pojemnik na chusteczki Rotello
Plastikowy/bambusowy, 24x13 cm, wysokość 7,5 cm
(37)
W magazynie
Ostatnia sztuka
42 zł
z kodem
52 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Ulubione
Kähler Design
Wazon Omaggio
Ceramiczny, biały, ø 16,5 cm, wysokość 20 cm
(23)
W magazynie
Ostatnia sztuka
205 zł
z kodem
256 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (3)
-20% z kodem
Styler
Lustro Paris
Ścienne, 47x147 cm
(43)
W magazynie
287 zł
z kodem
359 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-20% z kodem
Styler
Ramka Prague
23x32 cm, ścienna, w kolorze brązu/w kolorze złota, rozmiar zdjęcia: 21x30
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
38 zł
z kodem
47 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (6)
-20% z kodem
Ulubione
Rex London
Mała dekoracja Service Bell
Metalowa, ø 9 cm, wysokość 6 cm
(104)
W magazynie
32 zł
z kodem
39,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Esschert Design
Konewka Frog
Plastikowa, 1,7 l
(7)
W magazynie
Ostatnia sztuka
39 zł
z kodem
48,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Sirius
Świąteczna dekoracja świetlna Milas
Do kontaktu, stojąca, plastikowa, brązowa, ø 35 cm, wysokość 120 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
301 zł
z kodem
376 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
ILLUME x Bloomingville
Dyfuzor No. 6 Sequoia
O zapachu sekwoi, czas pachnięcia 12 tygodnie, pojemność 100 ml, ø 7 cm, wysokość 8 cm
(1)
W magazynie
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Sirius
Świąteczna dekoracja świetlna Clara
Na baterie, stołowa, z wosku, biała, ø 14 cm, wysokość 18 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
96 zł
z kodem
120 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Light & Living
Świecznik Cactus
Ceramiczny
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
61 zł
z kodem
76 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
zestaw 3 szt.
Kähler Design
Bombki zestaw Omaggio
3 szt., porcelanowe, ø 6 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
170 zł
z kodem
213 zł bez kodu
71 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Ozdoby świąteczne zestaw Otta
2 szt., ø 9 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
49 zł
z kodem
60,99 zł bez kodu
30,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Esschert Design
Konewka
Plastikowa, 6,4 l
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
74 zł
z kodem
92 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Miska dekoracyjna Indah
Marmurowa, ø 15 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
123 zł
z kodem
154 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Markslöjd
Świąteczna dekoracja świetlna Toom
Do kontaktu, stojąca, metalowa/papierowa, biała, szerokość 14 cm, długość 30 cm, wysokość 99 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
170 zł
z kodem
213 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Fedkolor
Obraz Manarola
40x60 cm, na płótnie
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
138 zł
z kodem
172 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Ulubione
Orion
Kominek zapachowy BLACK
Porcelanowy, ø 12 cm, wysokość 15 cm
(21)
W magazynie
46 zł
z kodem
58 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Casa Selección
Sztuczny kwiat Orchid
Ø 15 cm, wysokość 39 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
74 zł
z kodem
92 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Rosendahl
Ozdoba świąteczna Holly
Metalowa, ø 6,5 cm
(1)
W magazynie
87 zł
z kodem
109 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Star Trading
Girlanda świetlna Glow
Brązowa, szklana, LED, do kontaktu, IP44, długość 360 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
125 zł
z kodem
156 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 10 szt.
Esschert Design
Podpórka do roślin
10 szt., z plastiku z recyklingu, 2x1 cm, wysokość 3 cm
(21)
W magazynie
18 zł
z kodem
22,99 zł bez kodu
2,30 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Eco candles by Ego dekor
Świeca Eco
Czas palenia 60 h, ø 7 cm, wysokość 20 cm
(9)
W magazynie
47 zł
z kodem
58,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
-20% z kodem
Nowość
Sass & Belle
Ozdoba świąteczna Truck
Szklana, wykonana ręcznie, 12,5 cm
(3)
W magazynie
44 zł
z kodem
55 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Karlsson
Zegar Modern Cuckoo
Wahadłowy/ścienny, wysokość 41 cm
(10)
W magazynie
Ostatnie sztuki
310 zł
z kodem
388 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
-20% z kodem
knor
Ramka
48x58 cm, ścienna, plastikowa, w kolorze matowej czerni, rozmiar zdjęcia: 40x50
(13)
W magazynie
Ostatnie sztuki
97 zł
z kodem
121 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Villa Collection
Osłonka na doniczkę Leer
Kamionkowa, bez otworu drenażowego, ø 17 cm, wysokość 15 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
159 zł
z kodem
199 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ego Dekor
Figurki świąteczne zestaw
2 szt., z imitacji kamienia, wysokość 17 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
70 zł
z kodem
87 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
LEGO®
Dziecięcy pojemnik na zabawki Storage
Plastikowy, ciemnoniebieski, 35x33x38 cm
(21)
W magazynie
Ostatnie sztuki
256 zł
z kodem
320 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Styler
Ramka Venezia
36x46 cm, ścienna, w kolorze brązu/w kolorze złota, rozmiar zdjęcia: 30x40
(38)
W magazynie
Ostatnie sztuki
75 zł
z kodem
94 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-20% z kodem
Light & Living
Świecznik Biano
Na świeczkę typu tealight, metalowy
(2)
W magazynie
43 zł
z kodem
54 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Wazon
Kamionkowy, biały, ø 11,5 cm, wysokość 14 cm
(2)
W magazynie
159 zł
z kodem
199 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Sirius
Świąteczna dekoracja świetlna Sara
4 szt., na baterie, biała, ø 7,5 cm, wysokość 13 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
123 zł
z kodem
154 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Markslöjd
Świąteczna dekoracja świetlna Glitter
Do kontaktu, wisząca, papierowa, w kolorze złota, ø 45 cm, szerokość 16 cm
(8)
W magazynie
77 zł
z kodem
96 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
Premium
-20% z kodem
Kähler Design
Wazon Omaggio
Ceramiczny, biały, ø 19,5 cm, wysokość 30,5 cm
(14)
W magazynie
Ostatnie sztuki
259 zł
z kodem
324 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (3)
-20% z kodem
Mauro Ferretti
Wazon Young Lady
Porcelanowy, biały, 10x14 cm, wysokość 26 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
186 zł
z kodem
232 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Kave Home
Obraz Salin
80x100 cm, ręcznie malowany, z ramą w zestawie/na płótnie
W magazynie
Ostatnie sztuki
298 zł
z kodem
373,03 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Kave Home
Obraz Silpa
182x47 cm, z ramą w zestawie/na płótnie
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
639 zł
z kodem
799 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
1
...
33
34
35
...
93
Załaduj więcej
Powiązane kategorie
Zegary i budziki
Lustra
Dodatki i dekoracje do pokoju dziecięcego
Dekoracje ścienne
Wazony i figurki
Świece i zapachy
Akcesoria ozdobne
Naklejki
Ulubione filtry
Dekoracje w stylu retro
Metalowe dekoracje
Dekoracje z wielkanocnym motywem
Wszystkie ozdoby świąteczne
Wiosenne dekoracje