Zniżka 20% na zakupy za ponad 500 zł |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Dekoracje
Dekoracje
...
Kategorie
Dekoracje
Dekoracje z kodem zniżkowym
Dekoracje ścienne
Lustra
Zegary i budziki
Kwiaty i doniczki
Wazony i figurki
Świece i zapachy
Akcesoria ozdobne
Dekoracje sezonowe
Oświetlenie dekoracyjne
Dodatki i dekoracje do pokoju dziecięcego
Filtry
1
W magazynie
Oferty i zniżki
Premium
Nowości
Kolor
Design
Motyw
Kształt
+ Więcej (6)
Kod zniżkowy
4 461 wyników
Największa zniżka
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Największa zniżka
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Sirius
Świeczki LED zestaw Sara Mini
2 szt., na baterie, białe, ø 5 cm, wysokość 6,5 cm
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
52 zł
z kodem
65 zł bez kodu
32,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Balvi
Skarbonka Cuts of Pork
Porcelanowa, 11x20 cm, wysokość 7 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
74 zł
z kodem
92 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Nowość
Sass & Belle
Ozdoba świąteczna Candy Cane
Szklana, 8 cm
W magazynie
39 zł
z kodem
49 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Star Trading
Świeczki LED zestaw Presse
2 szt., na baterie, czerwone, ø 2 cm, wysokość 25 cm
(4)
W magazynie
42 zł
z kodem
52 zł bez kodu
26 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Artevasi
Podstawka pod doniczkę
Terakotowa, ø 27 cm, wysokość 3,5 cm
(16)
W magazynie
Ostatnia sztuka
39 zł
z kodem
49 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Plastia
Klipsy do doniczek zestaw
2 szt., plastikowe
(3)
W magazynie
15 zł
z kodem
19 zł bez kodu
9,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Rex London
Skarbonka Presley the Panda
Plastikowa, BPA free, 10x10 cm, wysokość 15,5 cm
(36)
W magazynie
49 zł
z kodem
60,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Markslöjd
Dekoracja świetlna Alpha
Do kontaktu, wisząca, metalowa, czarna, ø 45 cm, szerokość 3 mm, wysokość 45 cm
(1)
W magazynie
157 zł
z kodem
196 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Brandani
Zegar
Ścienny, ø 40 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
164 zł
z kodem
205 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Styler
Ramka Malaga
17x22 cm, ścienna, niebieska, rozmiar zdjęcia: 10x15
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
28 zł
z kodem
35 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
+ Wymiary (4)
-20% z kodem
Nowość
Dakls
Świecznik
Na świeczkę typu tealight, szklany
W magazynie
Ostatnie sztuki
20 zł
z kodem
25 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Nowość
Sass & Belle
Ozdoba świąteczna Mouse in Snowman Jumper with Fairy Lights
Tekstylna, 6 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
48 zł
z kodem
60 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Perfumed Prague
Zapach do wnętrz #80 Tomato Leaf, Cypress, Fern
O zapachu paproci/o zapachu cyprysa, 200 ml
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
67 zł
z kodem
84 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Zapach (11)
-20% z kodem
Casa Selección
Tace dekoracyjne zestaw
2 szt., drewniane, 20x37 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
84 zł
z kodem
105 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Brandani
Wazon
Szklany, czerwony, ø 12,5 cm, wysokość 26 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
88 zł
z kodem
110 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Esschert Design
Gasidło do świec
Wysokość 4 cm
(19)
W magazynie
Ostatnie sztuki
23 zł
z kodem
29 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Antic Line
Mała dekoracja Antique Chair
Metalowa, 6x6 cm, wysokość 14,5 cm
(39)
W magazynie
Ostatnie sztuki
71 zł
z kodem
89 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Kähler Design
Wazon Omaggio
Ceramiczny, biały/w kolorze srebra, ø 16,5 cm, wysokość 20 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
205 zł
z kodem
256 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
YAMAZAKI
Pojemnik na chusteczki Tower
Metalowy, ø 7 cm, wysokość 25 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
99 zł
z kodem
124 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Ozdoby świąteczne zestaw Lecce
2 szt., papierowe, ø 20 cm
(4)
W magazynie
54 zł
z kodem
67 zł bez kodu
33,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Perfumed Prague
Świeca #73 Pumpkin Cream
Zapachowa, sojowa, o zapachu cynamonu/o zapachu anyżu/o zapachu kardamonu/o zapachu dynii/o zapachu goździków, czas palenia 40 h, liczba knotów 1 szt., ø 6,5 cm, wysokość 8 cm
(2)
W magazynie
78 zł
z kodem
98 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Zapach (6)
-20% z kodem
Markslöjd
Świąteczna dekoracja świetlna Rolf
Na baterie, stołowa, metalowa, szerokość 15 cm, długość 17,5 cm, wysokość 33 cm
(3)
W magazynie
106 zł
z kodem
133 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Sirius
Girlanda świetlna Knirke
W kolorze srebra, metalowa, LED, do kontaktu, długość 16 m
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
109 zł
z kodem
136 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-20% z kodem
House Nordic
Sztuczna roślina Aloe Vera
Ø 30,5 cm, wysokość 51 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
153 zł
z kodem
191 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
SQUISHMALLOWS
Ozdoba świąteczna Ingred
Tekstylna, 10 cm
W magazynie
30 zł
z kodem
37 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
House Nordic
Lustro Jersey
Ścienne, 35x80 cm
(32)
W magazynie
Ostatnie sztuki
186 zł
z kodem
232 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Sirius
Girlanda świetlna Knirke multi
W kolorze srebra, metalowa, LED, na baterie, sterowana pilotem, długość 390 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
37 zł
z kodem
46 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
LEGO®
Pojemnik dziecięcy
Plastikowy, ciemnoszary, 25x25 cm, wysokość 18 cm
(8)
W magazynie
Ostatnie sztuki
126 zł
z kodem
157 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+7
+8
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Wazon Embla
Ręcznie wykonany, kamionkowy, różowy, ø 6 cm, wysokość 14,5 cm
(3)
W magazynie
52 zł
z kodem
65 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Nowość
Dakls
Osłonka na doniczkę
Plastikowa, wysokość 33 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
44 zł
z kodem
55 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Nowość
Dakls
Osłonka na doniczkę
Plastikowa, wysokość 33 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
44 zł
z kodem
55 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Styler
Ramka Prague
12x17 cm, stojąca/ścienna, w kolorze złota, rozmiar zdjęcia: 10x15
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
28 zł
z kodem
35 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (5)
-20% z kodem
Green Gate
Bombka Madison
Szklana, ø 8 cm
(2)
W magazynie
35 zł
z kodem
44 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Dakls
Lampion LED Luce
Solarny, tekstylny, szary, ø 25 cm, wysokość 25 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
25 zł
z kodem
31 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
LEGO®
Pojemnik dziecięcy
Plastikowy, zielony, 25x25 cm, wysokość 18 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
100 zł
z kodem
125 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
-20% z kodem
Karlsson
Budzik Square
Cyfrowy, 5x15 cm, wysokość 10 cm
(9)
W magazynie
Ostatnia sztuka
175 zł
z kodem
219 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Taca dekoracyjna Lakey
Kamionkowa, 21,5x32 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
96 zł
z kodem
119,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Antic Line
Mała dekoracja Popcorn Cart
Metalowa, ø 8 cm, wysokość 26 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
224 zł
z kodem
280 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Umbra
Ramka Prisma
25x30 cm, stojąca/ścienna, metalowa, czarna, rozmiar zdjęcia: 20x25
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
127 zł
z kodem
159 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-20% z kodem
Sirius
Świąteczna dekoracja świetlna Celina
Na baterie, wisząca, szklana, brązowa, ø 7 cm, wysokość 13 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
78 zł
z kodem
97 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Ulubione
LEGO®
Pojemnik dziecięcy Head Skeleton S
Plastikowy, z nadrukiem, biały, ø 16 cm, wysokość 19 cm
(22)
W magazynie
78 zł
z kodem
98 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
-20% z kodem
Ulubione
Esschert Design
Kwietnik na kółkach
Drewniany, 28,5x28,5 cm, wysokość 8 cm
(97)
W magazynie
Ostatnia sztuka
52 zł
z kodem
65 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
LEGO®
Pojemniki dziecięce zestaw Multi-Pack
3 szt., plastikowe, czerwone/niebieskie, 32x16 cm, wysokość 11 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
184 zł
z kodem
229,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Gingko
Dekoracja świetlna Velvet Accordion
Na USB, stołowa/przenośna, tekstylna/papierowa, ciemnobrązowa, szerokość 10 cm, długość 10 cm, wysokość 3,5 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
206 zł
z kodem
258 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Styler
Lustro Sicilia
Stojące, 46x146 cm
(23)
W magazynie
Ostatnie sztuki
343 zł
z kodem
429 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
-20% z kodem
House Nordic
Osłonki na doniczki zestaw Marla
2 szt., metalowe, bez otworu drenażowego, wysokość 50,5 cm
(10)
W magazynie
Ostatnia sztuka
150 zł
z kodem
188 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Star Trading
Świeczka LED Flamme Granny
Na baterie, biała, ø 10 cm, wysokość 18 cm
(2)
W magazynie
52 zł
z kodem
65 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Sass & Belle
Skarbonka Day Dreams
Kamionkowa, 5x20 cm, wysokość 10 cm
(9)
W magazynie
Ostatnia sztuka
40 zł
z kodem
50 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
1
...
32
33
34
...
93
Załaduj więcej
Powiązane kategorie
Zegary i budziki
Lustra
Dodatki i dekoracje do pokoju dziecięcego
Dekoracje ścienne
Wazony i figurki
Świece i zapachy
Akcesoria ozdobne
Naklejki
Ulubione filtry
Dekoracje w stylu retro
Metalowe dekoracje
Dekoracje z wielkanocnym motywem
Wszystkie ozdoby świąteczne
Wiosenne dekoracje