Zniżka 20% na zakupy za ponad 500 zł |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Dekoracje
Dekoracje
...
Kategorie
Dekoracje
Dekoracje z kodem zniżkowym
Dekoracje ścienne
Lustra
Zegary i budziki
Kwiaty i doniczki
Wazony i figurki
Świece i zapachy
Akcesoria ozdobne
Dekoracje sezonowe
Oświetlenie dekoracyjne
Dodatki i dekoracje do pokoju dziecięcego
Filtry
1
W magazynie
Oferty i zniżki
Premium
Nowości
Kolor
Design
Motyw
Kształt
+ Więcej (6)
Kod zniżkowy
4 427 wyników
Według ocen
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Według ocen
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
-20% z kodem
Styler
Ramka Venezia
21x27 cm, stojąca/ścienna, szara/w kolorze brązu, rozmiar zdjęcia: 15x21
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
40 zł
z kodem
50 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-20% z kodem
Green Gate
Magnesy zestaw
4 szt.
(2)
W magazynie
47 zł
z kodem
59 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Star Trading
Girlanda świetlna Fiesta
Czarna, plastikowa, LED, na baterie, z timerem, IP44, długość 360 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
108 zł
z kodem
135 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Sirius
Girlanda świetlna Knirke
Zielona, metalowa, LED, do kontaktu, IP44, długość 790 cm
(2)
W magazynie
62 zł
z kodem
77 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (4)
Premium
-20% z kodem
Nowość
Bloomingville
Świecznik Feast
Kamionkowy
(2)
Dostawa od 21.10.2026
35 zł
z kodem
44 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Sirius
Girlanda świetlna Knirke
Zielona, metalowa, LED, solarna, IP44, długość 790 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
75 zł
z kodem
94 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-20% z kodem
Eco candles by Ego dekor
Świeca Eco
Do lampionu, czas palenia 37 h, ø 7 cm, wysokość 10 cm
(2)
W magazynie
32 zł
z kodem
40 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+5
+6
-20% z kodem
Meri Meri
Świece zestaw Bunny
3 szt., z wielkanocnym motywem, czas palenia 2 h, wysokość 10,5 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
98 zł
z kodem
123 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Styler
Ramka Narvik
19x25 cm, ścienna, jasnoszara, rozmiar zdjęcia: 15x21
(2)
W magazynie
34 zł
z kodem
42 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+ Wymiary (3)
-20% z kodem
Umbra
Ramka Prisma
23x18 cm, stojąca/ścienna, metalowa, czarna, rozmiar zdjęcia: 13x18
(2)
Dostawa od 19.10.2026
73 zł
z kodem
91 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-20% z kodem
Sirius
Świeczki LED zestaw Smilla
3 szt., na USB, białe, ø 5 cm, wysokość 15 cm
(2)
W magazynie
195 zł
z kodem
244 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Styler
Ramka Narvik
53x73 cm, ścienna, brązowa, rozmiar zdjęcia: 50x70
(2)
Dostawa od 04.11.2026
113 zł
z kodem
140,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-20% z kodem
Styler
Ramka Venezia
27x36 cm, ścienna, szara/w kolorze brązu, rozmiar zdjęcia: 21x30
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
53 zł
z kodem
66 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
Premium
-20% z kodem
Malerifabrikken
Obraz Just a Little While
30x40 cm, drukowany, z ramą w zestawie
(2)
Dostawa od 04.11.2026
190 zł
z kodem
237 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Esschert Design
Sztuczna roślina Thyme
Ø 11 cm, wysokość 21,5 cm
(2)
Dostawa od 21.10.2026
56 zł
z kodem
70 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Styler
Ramka Floryda
53x73 cm, ścienna, w naturalnym kolorze, rozmiar zdjęcia: 50x70
(2)
Dostawa od 04.11.2026
122 zł
z kodem
153 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (4)
-20% z kodem
Unipar
Świeca Pure Beauty
Czas palenia 73 h, ø 7 cm, wysokość 15 cm
(2)
W magazynie
51 zł
z kodem
64 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+ Czas palenia (2)
-20% z kodem
Unipar
Świeca Outdoor
Zewnętrzna, czas palenia 17 h, ø 10 cm, wysokość 6 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
22 zł
z kodem
28 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
zestaw 3 szt.
Ego Dekor
Bombki zestaw
3 szt., szklane, ø 8 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
72 zł
z kodem
90 zł bez kodu
30 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Unipar
Świeca Pure Beauty
Czas palenia 40 h, ø 6 cm, wysokość 10 cm
(2)
W magazynie
37 zł
z kodem
46 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Czas palenia (2)
Premium
-20% z kodem
Kähler Design
Osłonka na doniczkę Omaggio Nuovo
Ceramiczna, bez otworu drenażowego, ø 15 cm, wysokość 14 cm
(2)
Dostawa od 19.10.2026
153 zł
z kodem
191 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Karlsson
Zegar Joy
Ścienny, ø 40 cm
(2)
Dostawa od 19.10.2026
273 zł
z kodem
341 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
iDesign/The Home Edit
Zestaw naklejek
18 szt., 24x1 mm
(2)
W magazynie
38 zł
z kodem
48 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 6 szt.
SP TREND
Płytki samoprzylepne zestaw Carrara
6 szt., na ścianę, 60x30 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
66 zł
z kodem
82 zł bez kodu
13,67 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ambiance
Naklejka dziecięca Mountains in Stars and Clouds
Na ścianę, 90x60 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
107 zł
z kodem
134 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Star Trading
Świeczka LED Flamme Swirl Antique
Na baterie, beżowa, ø 2 cm, wysokość 25 cm
(2)
W magazynie
58 zł
z kodem
73 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Malerifabrikken
Obraz Art Contemporain
50x70 cm, drukowany, z ramą w zestawie
(2)
Dostawa od 04.11.2026
278 zł
z kodem
348 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Markslöjd
Świąteczna dekoracja świetlna Asterix
Do kontaktu, stołowa, metalowa, czarna, szerokość 49 cm, długość 49 cm, wysokość 49 cm
(2)
W magazynie
78 zł
z kodem
98 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Star Trading
Świeczka LED Flamme Dot
Na baterie, szara, 10x10 cm, wysokość 12,5 cm
(2)
W magazynie
57 zł
z kodem
71 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Markslöjd
Dekoracja świetlna Alva
Do kontaktu, wisząca, papierowa, biała/czarna, ø 75 cm, szerokość 11 cm
(2)
W magazynie
111 zł
z kodem
139 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Karlsson
Zegar Tender Rib
Ścienny, ø 25 cm
(2)
Dostawa od 19.10.2026
103 zł
z kodem
129 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-20% z kodem
Markslöjd
Świecznik elektryczny Maestro
Do kontaktu, metalowy/szklany, w kolorze srebra, szerokość 8 cm, długość 39,5 cm, wysokość 59 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
194 zł
z kodem
243 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Kähler Design
Osłonka na doniczkę Omaggio Nuovo
Ceramiczna, bez otworu drenażowego, ø 12 cm, wysokość 11 cm
(2)
Dostawa od 19.10.2026
133 zł
z kodem
166 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Karlsson
Budzik Fat
Cyfrowy, 11x8 cm, wysokość 3 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
174 zł
z kodem
218 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Styler
Panele akustyczne zestaw Light Linen
2 szt., tekstylne, 60x60 cm
(2)
Dostawa od 04.11.2026
214 zł
z kodem
268 zł bez kodu
134 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+5
+6
-20% z kodem
Styler
Ramka Kyoto
23x32 cm, ścienna, czarna, rozmiar zdjęcia: 21x30
(2)
Dostawa od 04.11.2026
35 zł
z kodem
44 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (5)
-20% z kodem
Umbra
Ramka Prisma
15x20 cm, stojąca/ścienna, metalowa, w kolorze złota, rozmiar zdjęcia: 10x15
(2)
Dostawa od 19.10.2026
65 zł
z kodem
81 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-20% z kodem
Styler
Obraz Lupine Shore
113x85 cm, drukowany, na płótnie
(2)
Dostawa od 04.11.2026
222 zł
z kodem
278 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Styler
Zegar Hugo
Ścienny, ø 36 cm
(2)
Dostawa od 04.11.2026
113 zł
z kodem
140,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Yes Everyday
Osłonka na doniczkę Kaelis
Ceramiczna, bez otworu drenażowego, ø 14 cm, wysokość 11 cm
(2)
Dostawa od 22.10.2026
47 zł
z kodem
59 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
Premium
-20% z kodem
Kave Home
Obraz Nemsa
60x90 cm, na płótnie
(2)
Dostawa od 07.12.2026
256 zł
z kodem
319,74 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Styler
Ramka Malaga
28x37 cm, ścienna, różowa, rozmiar zdjęcia: 21x30
(2)
Dostawa od 04.11.2026
52 zł
z kodem
65 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
+ Wymiary (3)
-20% z kodem
House Nordic
Wazon Lika
Ceramiczny, zielony, ø 15 cm, wysokość 25,5 cm
(2)
Dostawa od 19.10.2026
108 zł
z kodem
135 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Malerifabrikken
Obraz Silhouette
30x40 cm, drukowany, z ramą w zestawie
(2)
Dostawa od 04.11.2026
143 zł
z kodem
179 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Wallity
Obraz Town
100x70 cm, drukowany, na płótnie
(2)
Dostawa od 04.11.2026
186 zł
z kodem
233 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Kave Home
Wazon Brenna
Ze szkła z recyklingu, ø 21 cm, wysokość 36 cm
(2)
Dostawa od 07.12.2026
128 zł
z kodem
159,87 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (5)
-20% z kodem
Styler
Ramka Narvik
27x36 cm, ścienna, szara, rozmiar zdjęcia: 21x30
(2)
Dostawa od 04.11.2026
35 zł
z kodem
44 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
+ Wymiary (4)
Premium
-20% z kodem
Malerifabrikken
Obraz Paper Art 9
51x71 cm, drukowany, z ramą w zestawie
(2)
Dostawa od 04.11.2026
297 zł
z kodem
371 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
1
...
35
36
37
...
93
Załaduj więcej
Powiązane kategorie
Zegary i budziki
Lustra
Dodatki i dekoracje do pokoju dziecięcego
Dekoracje ścienne
Wazony i figurki
Świece i zapachy
Akcesoria ozdobne
Naklejki
Ulubione filtry
Dekoracje w stylu retro
Metalowe dekoracje
Dekoracje z wielkanocnym motywem
Wszystkie ozdoby świąteczne
Wiosenne dekoracje