Zniżka 15% z kodem OCTOBER |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × Universal |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Oświetlenie
Oświetlenie dekoracyjne
Dekoracje świetlne
Dekoracje świetlne
...
Oświetlenie dekoracyjne
Dekoracje świetlne
Dekoracje świetlne · Oferty i zniżki
Neony
Świeczki LED
Lampiony LED
Filtry
1
W magazynie
Premium
Nowości
Kolor
Kształt
Zasilanie
Funkcja
+ Więcej (6)
Oferty i zniżki
473 wyników
Według ocen
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Według ocen
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
-15% z kodem
Star Trading
Świeczka LED Flamme Swirl Antique
Na baterie, biała, ø 2 cm, wysokość 25 cm
(5)
W magazynie
62 zł
z kodem
73 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Casa Selección
Dekoracja świetlna
Zielona, ceramiczna, LED, na baterie, 10x8x16,5 cm
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
38 zł
z kodem
45 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Sirius
Świąteczna dekoracja świetlna Lucy
Zielona, szklana, LED, na baterie, z timerem, ø10x16,5 cm
(5)
W magazynie
Ostatnia sztuka
84 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
Star Trading
Świąteczna dekoracja świetlna Kupol
Brązowa, plastikowa, LED, na baterie, z timerem, ø12,5x17,5 cm
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
97 zł
z kodem
114 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Star Trading
Świąteczna dekoracja świetlna Neon Angel
Czarna, metalowa, LED, wbijana, na baterie, IP44, 23,5x1,5x65 cm
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
74 zł
z kodem
87 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Sirius
Świeczka LED Sara Exclusive
Na baterie, biała, ø 7,5 cm, wysokość 20 cm
(7)
W magazynie
Ostatnie sztuki
73 zł
z kodem
86 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
Sirius
Świeczka LED Sille Rechargeable
Do ładowarki, biała, ø 10 cm, wysokość 25 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
117 zł
z kodem
138 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Sirius
Świeczki LED zestaw Sille
2 szt., na baterie, zewnętrzne, białe, ø 5 cm, wysokość 6,5 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
54 zł
z kodem
64 zł bez kodu
32 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Sirius
Świąteczna dekoracja świetlna Carla
Biała, z wosku, LED, na baterie, ø11x19 cm
(4)
W magazynie
70 zł
z kodem
82 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Star Trading
Świeczki LED zestaw Presse
2 szt., na baterie, czerwone, ø 2 cm, wysokość 25 cm
(4)
W magazynie
44 zł
z kodem
52 zł bez kodu
26 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Star Trading
Świeczki LED zestaw Flamme
2 szt., na baterie, czarne, ø 2 cm, wysokość 25 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
63 zł
z kodem
74 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Sirius
Lampion LED Aston
Czarny, szklany, LED, przenośny, solarny, sterowany pilotem, IP44, ø14x16 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
202 zł
z kodem
238 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
-15% z kodem
Star Trading
Świąteczna dekoracja świetlna Forest Friends
Biała, z litego drewna, LED, na baterie, 37x6x38 cm
(4)
W magazynie
Ostatnia sztuka
116 zł
z kodem
137 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Sirius
Świeczki LED zestaw Sille Rechargeable
2 szt., do ładowarki, białe, ø 4 cm, wysokość 2 cm
(3)
W magazynie
56 zł
z kodem
66 zł bez kodu
33 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Sirius
Świeczki LED zestaw Sille Exclusive
2 szt., na baterie, białe, ø 6 cm, wysokość 3 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
54 zł
z kodem
62,99 zł bez kodu
31,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Sirius
Świeczka LED Sille Exclusive
Na baterie, biała, ø 7,5 cm, wysokość 15 cm
(3)
W magazynie
60 zł
z kodem
70 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (4)
-15% z kodem
Markslöjd
Świąteczna dekoracja świetlna Admira
Biała, papierowa, do kontaktu, 45x16x65 cm
(3)
W magazynie
Ostatnia sztuka
129 zł
z kodem
152 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Markslöjd
Świąteczna dekoracja świetlna Saturnus
Czerwona, papierowa, do kontaktu, ø75x23 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
84 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Star Trading
Dekoracja świetlna Winter
Biała, plastikowa, LED, na baterie, 11x9,5x15,5 cm
(3)
W magazynie
Ostatnia sztuka
110 zł
z kodem
129 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Markslöjd
Świąteczna dekoracja świetlna Rolf
Metalowa, LED, na baterie, z timerem, 17,5x15x33 cm
(3)
W magazynie
113 zł
z kodem
133 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Sirius
Świąteczna dekoracja świetlna Sara
4 szt., na baterie, biała, ø 7,5 cm, wysokość 13 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
131 zł
z kodem
154 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Star Trading
Świeczka LED Flamme Swirl
Na baterie, beżowa, ø 7,5 cm, wysokość 15 cm
(3)
W magazynie
42 zł
z kodem
49 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Star Trading
Świeczka LED M-Twinkle
Na baterie, pomarańczowa, ø 5 cm, wysokość 7,5 cm
(3)
W magazynie
49 zł
z kodem
58 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Gingko
Dekoracja świetlna Amber
Ciemnobrązowa, z litego drewna orzechowego, LED, przenośna, na USB, ze ściemniaczem, 8x8x9,5 cm
(3)
W magazynie
223 zł
z kodem
262 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+6
+7
-15% z kodem
Star Trading
Świąteczna dekoracja świetlna Grandy
Biała, z litego drewna, LED, na baterie, 29x8x41 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
116 zł
z kodem
137 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Star Trading
Świeczka LED Flamme Cem
Na baterie, szara, 9x9 cm, wysokość 11,5 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
68 zł
z kodem
80 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Sirius
Świeczka LED Sara
Do ładowarki, biała, ø 5 cm, wysokość 20 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
83 zł
z kodem
98 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
Markslöjd
Świecznik elektryczny Albero
Brązowy, z litego drewna sosnowego, do kontaktu, 41x6,5x32,5 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
209 zł
z kodem
246 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
Markslöjd
Dekoracja świetlna Alpha
Czarna, metalowa, LED, do kontaktu, z timerem, 30,5x6x49 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
165 zł
z kodem
194 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Star Trading
Dekoracja świetlna Barlumi
Czarna, metalowa, LED, wbijana, do kontaktu, IP44, 40x1x84 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
130 zł
z kodem
153 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
Star Trading
Dekoracja świetlna Reinbek
Biała, z litego drewna, LED, na baterie, 30x6x15 cm
(6)
W magazynie
68 zł
z kodem
80 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Markslöjd
Świąteczna dekoracja świetlna Clara
Czerwona, papierowa, do kontaktu, ø75x23 cm
(6)
W magazynie
150 zł
z kodem
177 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Markslöjd
Świąteczna dekoracja świetlna Marigold
Zielona, papierowa, do kontaktu, ø45x19 cm
(13)
W magazynie
97 zł
z kodem
114 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Markslöjd
Świecznik elektryczny Brosa
Czarny, metalowy, do kontaktu, 40x8x39,5 cm
(7)
W magazynie
258 zł
z kodem
304 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Casa Selección
Dekoracja świetlna
Czerwona, ceramiczna, LED, na baterie, 11x7x11 cm
(5)
W magazynie
28 zł
z kodem
33 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Star Trading
Dekoracja świetlna Freddy
Biała, z litego drewna, LED, na baterie, 8,5x4,5x14 cm
(8)
W magazynie
Ostatnie sztuki
34 zł
z kodem
40 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Markslöjd
Świąteczna dekoracja świetlna Solvalla
Biała, papierowa, do kontaktu, 35x14x55 cm
(6)
W magazynie
136 zł
z kodem
160 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
Sirius
Świąteczna dekoracja świetlna Hannah
Czerwona, szklana, LED, na baterie, ø1,5x12 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
61 zł
z kodem
72 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Markslöjd
Świąteczna dekoracja świetlna Saturnus
Biała, papierowa, do kontaktu, ø75x23 cm
(4)
W magazynie
93 zł
z kodem
109 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
-15% z kodem
Candy Shock
Neon Rectangle
LED, biały, 8 W, 30x2 cm, wysokość 40 cm
(4)
W magazynie
Ostatnia sztuka
227 zł
z kodem
267 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Gingko
Dekoracja świetlna Amber
Ciemnobrązowa, z litego drewna orzechowego, LED, przenośna, na USB, ze ściemniaczem, 8x8x9,5 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
221 zł
z kodem
260 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+6
+7
-15% z kodem
Sirius
Świeczka LED Sara
Do ładowarki, biała, ø 5 cm, wysokość 25 cm
(4)
W magazynie
84 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
Markslöjd
Dekoracja świetlna Junior
W kolorze srebra, szklana, do kontaktu, 37x6,5x50 cm
(3)
W magazynie
Ostatnia sztuka
382 zł
z kodem
449 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Sirius
Świąteczna dekoracja świetlna Clara
2 szt., biała, z wosku, LED, na baterie, ø8x10 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
80 zł
z kodem
94 zł bez kodu
47 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Markslöjd
Świecznik elektryczny Organo
Czarny, metalowy, do kontaktu, 17x4x30 cm
(3)
W magazynie
244 zł
z kodem
287 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Star Trading
Świecznik elektryczny Gustavo
Czarny, metalowy, do kontaktu, 37x6x37 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
281 zł
z kodem
330 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Sirius
Świeczka LED Sille Exclusive
Na baterie, biała, ø 6 cm, wysokość 25 cm
(3)
W magazynie
58 zł
z kodem
68 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-15% z kodem
Star Trading
Dekoracja świetlna Flamme Ring
W kolorze srebra, metalowa, LED, na baterie, z timerem, 28,5x2,5x30 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
82 zł
z kodem
97 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
1
2
3
4
5
...
10
Załaduj więcej
Powiązane kategorie
Girlandy świetlne
Latarki
Kable zasilające
Ulubione filtry
gwiazdy
Dekoracje świetlne ze świątecznym motywem
Zewnętrzne dekoracje świetlne
Dekoracje świetlne na baterie
Dekoracje świetlne solarne