Zniżka 15% z kodem OCTOBER |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × Universal |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Oświetlenie
Oświetlenie dekoracyjne
Dekoracje świetlne
Dekoracje świetlne
...
Oświetlenie dekoracyjne
Dekoracje świetlne
Dekoracje świetlne · Oferty i zniżki
Neony
Świeczki LED
Lampiony LED
Filtry
1
W magazynie
Premium
Nowości
Kolor
Kształt
Zasilanie
Funkcja
+ Więcej (6)
Oferty i zniżki
472 wyników
Według ocen
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Według ocen
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
-15% z kodem
Sirius
Świeczka LED Sara Exclusive
Na baterie, biała, ø 7,5 cm, wysokość 15 cm
(10)
W magazynie
Ostatnie sztuki
63 zł
z kodem
74 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
Markslöjd
Świąteczna dekoracja świetlna Myren
Biała, szklana, LED, do kontaktu, ø9x9 cm
(10)
W magazynie
26 zł
z kodem
31 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Star Trading
Lampion Lampion
Fioletowy, tekstylny/plastikowy
(11)
W magazynie
Ostatnie sztuki
41 zł
z kodem
48 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Markslöjd
Dekoracja świetlna Cosy
Biała, plastikowa, LED, na baterie, ø10x20 cm
(14)
W magazynie
47 zł
z kodem
55 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Sirius
Świeczka LED Sille Exclusive
Na baterie, biała, ø 7,5 cm, wysokość 20 cm
(6)
W magazynie
69 zł
z kodem
81 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (4)
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Sirius
Świeczki LED zestaw Sara Mini
2 szt., na baterie, białe, ø 5 cm, wysokość 6,5 cm
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
55 zł
z kodem
65 zł bez kodu
32,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Sirius
Świeczka LED Sille Exclusive
Na baterie, biała, ø 7,5 cm, wysokość 12,5 cm
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
58 zł
z kodem
67,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (4)
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Sirius
Świąteczna dekoracja świetlna Asta
2 szt., biała, z wosku, LED, na baterie, z timerem, ø9x10 cm
(6)
W magazynie
88 zł
z kodem
104 zł bez kodu
52 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Star Trading
Lampion LED Eddy
Czarny, metalowy, LED, przenośny, solarny, IP44, ø13x15,5 cm
(19)
W magazynie
50 zł
z kodem
59 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Gingko
Dekoracja świetlna Amber
Ciemnobrązowa, z litego drewna orzechowego, LED, przenośna, na USB, ze ściemniaczem, 8x8x9,5 cm
(7)
W magazynie
Ostatnie sztuki
221 zł
z kodem
260 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+6
+7
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Star Trading
Świeczki LED zestaw Flamme Stripe
2 szt., na baterie, jasnozielone, ø 2 cm, wysokość 25 cm
(7)
W magazynie
55 zł
z kodem
65 zł bez kodu
32,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Sirius
Świeczki LED zestaw Sille Exclusive
3 szt., na baterie, białe, ø 7,5 cm, wysokość 15 cm
(9)
W magazynie
153 zł
z kodem
179,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Star Trading
Świąteczna dekoracja świetlna Dot
Czerwona, papierowa, do kontaktu, ø70x16 cm
(11)
W magazynie
Ostatnie sztuki
119 zł
z kodem
140 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Gingko
Dekoracja świetlna Amber
Ciemnobrązowa, z litego drewna orzechowego, LED, przenośna, na USB, ze ściemniaczem, 8x8x9,5 cm
(10)
W magazynie
221 zł
z kodem
260 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+6
+7
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Sirius
Świeczki LED zestaw Sille Tall Exclusive
2 szt., na baterie, białe, ø 2 cm, wysokość 20 cm
(5)
W magazynie
60 zł
z kodem
70,99 zł bez kodu
35,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
Star Trading
Świeczka LED Flamme
Na baterie, biała, 7,5x7,5 cm, wysokość 9,5 cm
(5)
W magazynie
42 zł
z kodem
49 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Markslöjd
Dekoracja świetlna Tangle
W kolorze srebra, metalowa, LED, do kontaktu, z timerem, IP44, ø46x2,5 cm
(9)
W magazynie
190 zł
z kodem
223 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Markslöjd
Świąteczna dekoracja świetlna Glitter
W kolorze złota, papierowa, do kontaktu, ø45x16 cm
(8)
W magazynie
82 zł
z kodem
96 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
-15% z kodem
Esschert Design
Dekoracja świetlna
Brązowa, korkowa, LED, solarna, ø4x3,5 cm
(18)
W magazynie
Ostatnie sztuki
28 zł
z kodem
33 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Star Trading
Świeczki LED zestaw Tropea
2 szt., na baterie, zewnętrzne, czarne, ø 6 cm, wysokość 9 cm
(14)
W magazynie
60 zł
z kodem
70 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 3 szt.
Markslöjd
Świąteczna dekoracja świetlna Meteor
3 szt., czarna, metalowa, LED, do kontaktu, IP44, ø25x200 cm
(7)
W magazynie
182 zł
z kodem
214 zł bez kodu
71,33 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Sirius
Świąteczna dekoracja świetlna Clara
Biała, z wosku, LED, na baterie, z timerem, ø10x13 cm
(6)
W magazynie
60 zł
z kodem
70 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Star Trading
Świeczki LED zestaw M-Twinkle
2 szt., na baterie, białe, ø 4 cm, wysokość 6 cm
(6)
W magazynie
73 zł
z kodem
86 zł bez kodu
43 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Star Trading
Świąteczna dekoracja świetlna Galaxy
Niebieska, papierowa, do kontaktu, ø60x16 cm
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
112 zł
z kodem
132 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Markslöjd
Świąteczna dekoracja świetlna Solvalla
Biała, papierowa, do kontaktu, ø75x22 cm
(13)
W magazynie
117 zł
z kodem
138 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
-15% z kodem
Markslöjd
Świąteczna dekoracja świetlna Glitter
W kolorze złota, papierowa, do kontaktu, 45x16x65 cm
(9)
W magazynie
127 zł
z kodem
149 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Star Trading
Świąteczna dekoracja świetlna Polly
2 szt., biała, plastikowa, LED, na baterie, 8x8x16 cm
(8)
W magazynie
43 zł
z kodem
50 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Star Trading
Świąteczna dekoracja świetlna Kupol
Brązowa, plastikowa, LED, na baterie, z timerem, ø12,5x17,5 cm
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
103 zł
z kodem
121 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Gingko
Dekoracja świetlna Moon
Czarna, z akrylowego szkła , LED, do kontaktu, ø12x14 cm
(5)
W magazynie
586 zł
z kodem
689 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Star Trading
Lampion LED Calabria
Czarny, metalowy, LED, przenośny, solarny, IP44, ø26x28 cm
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
251 zł
z kodem
295 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Markslöjd
Dekoracja świetlna Saturnus
Biała, papierowa, do kontaktu, ø45x45 cm
(5)
W magazynie
60 zł
z kodem
70 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
-15% z kodem
Sirius
Świąteczna dekoracja świetlna Claire
Biała, z wosku, LED, na baterie, z timerem, ø11x16 cm
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
63 zł
z kodem
74 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Star Trading
Dekoracja świetlna Joylight
Biała/szara, plastikowa, LED, na baterie, ø6,5x18 cm
(5)
W magazynie
34 zł
z kodem
40 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Markslöjd
Świecznik elektryczny Gylling
W kolorze mosiądzu, metalowy, do kontaktu, 42x6x53 cm
(4)
W magazynie
383 zł
z kodem
450 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Gingko
Dekoracja świetlna Amber
Ciemnobrązowa, z litego drewna orzechowego, LED, przenośna, na USB, ze ściemniaczem, 8x8x9,5 cm
(4)
W magazynie
223 zł
z kodem
262 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+6
+7
-15% z kodem
Hilight
Lampion LED
W kolorze brązu, plastikowy, przenośny, na baterie, 9,5x12x19 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
64 zł
z kodem
75 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Star Trading
Dekoracja świetlna Flamme Table
W kolorze złota, metalowa, LED, na baterie, z timerem, 28,5x4x28 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
83 zł
z kodem
98 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Star Trading
Świeczka LED Flamme Granny
Na baterie, zielona, ø 7 cm, wysokość 15 cm
(4)
W magazynie
44 zł
z kodem
52 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Star Trading
Świeczka LED Flamme Swirl
Na baterie, biała, ø 7,5 cm, wysokość 15 cm
(4)
W magazynie
Ostatnia sztuka
43 zł
z kodem
50 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Markslöjd
Świąteczna dekoracja świetlna Folkabo
Biała, z litego drewna, LED, na baterie, 27x5x27 cm
(4)
W magazynie
84 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Star Trading
Dekoracja świetlna Barlumi
Czarna, metalowa, LED, wbijana, do kontaktu, IP44, 60x1x120 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
206 zł
z kodem
242 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
Star Trading
Świeczki LED zestaw
10 szt., na baterie, zewnętrzne, białe, ø 6 cm, wysokość 13 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
239 zł
z kodem
281 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Dakls
Dekoracja świetlna
W naturalnym kolorze, z litego drewna, LED, na baterie, 13x3x15,5 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
27 zł
z kodem
32 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Dakls
Dekoracja świetlna
Czarna, szklana, LED, na baterie, 9x9x10 cm
(8)
W magazynie
26 zł
z kodem
30 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Star Trading
Lampion Lampion
Czerwony, tekstylny/plastikowy
(8)
W magazynie
41 zł
z kodem
48 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Markslöjd
Świąteczna dekoracja świetlna Solvalla
W kolorze złota, papierowa, do kontaktu, ø45x21 cm
(8)
W magazynie
97 zł
z kodem
114 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
-15% z kodem
House Nordic
Lampion LED Crewe
Zielony, plastikowy, LED, przenośny, solarny, IP44, ø15x16 cm
(5)
W magazynie
49 zł
z kodem
58 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Star Trading
Świeczka LED Flamme Swirl Antique
Na baterie, biała, ø 2 cm, wysokość 25 cm
(5)
W magazynie
62 zł
z kodem
73 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
1
2
3
4
5
...
10
Załaduj więcej
Powiązane kategorie
Girlandy świetlne
Latarki
Kable zasilające
Ulubione filtry
gwiazdy
Dekoracje świetlne ze świątecznym motywem
Zewnętrzne dekoracje świetlne
Dekoracje świetlne na baterie
Dekoracje świetlne solarne