Zniżka 15% z kodem OCTOBER |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × Universal |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Wyposażenie kuchni i jadalni
Przechowywanie i przenoszenie żywności
Butelki i termosy
Butelki i termosy
Butelki na olej i ocet
...
Butelki i termosy
Butelki na olej i ocet
Butelki na olej i ocet
Filtry
W magazynie
Oferty i zniżki
Premium
Nowości
Materiał
Cena
Dostępność
Typ oferty
+ Więcej (2)
32 wyników
Według ocen
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Według ocen
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Premium
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Ulubione
Sagaform
Zestaw na olej i ocet Oval
2 szt., 300 ml, szklany, w naturalnym kolorze
(111)
W magazynie
133 zł
z kodem
157 zł bez kodu
78,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Ulubione
Vialli Design
Butelka na olej Gravity
Pojemność 300 ml, szklana, biała
(55)
W magazynie
Ostatnia sztuka
38 zł
z kodem
45 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Ego Dekor
Butelka na olej Olive
Pojemność 0,5 ml, szklana, zielona
(41)
W magazynie
Ostatnie sztuki
69 zł
z kodem
80,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Butelka na olej Nevo
Pojemność 100 ml, szklana, czarna
(55)
W magazynie
44 zł
z kodem
52 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Orion
Zestawy na przyprawy Whiteline
5 szt., 300 ml, porcelanowe, białe
(78)
W magazynie
67 zł
z kodem
79 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Orion
Zestaw na olej i ocet
2 szt., 300 ml, ze stojakiem, szklany
(31)
W magazynie
45 zł
z kodem
53 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Ulubione
Ego Dekor
Zestaw na olej i ocet Authentic
2 szt., 300 ml, szklany
(26)
Dostawa od 21.10.2026
72 zł
z kodem
85 zł bez kodu
42,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Metaltex
Butelka z dozownikiem
375 ml, plastikowa, biała
(29)
W magazynie
16 zł
z kodem
18,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
zestaw 2 szt.
Blomus
Zestaw na olej i ocet Alinjo
2 szt., 150 ml, szklany
(14)
W magazynie
Ostatnie sztuki
187 zł
93,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Wenko
Butelka na olej Boga
Pojemność 300 ml, szklana, czarna
(15)
W magazynie
Ostatnia sztuka
31 zł
z kodem
36 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Brandani
Butelka na olej Maiolica
Pojemność 500 ml, ceramiczna, niebieska
(10)
W magazynie
Ostatnie sztuki
84 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Premier Housewares
Zestaw na olej i ocet Montela
330 ml, szklany
(11)
W magazynie
Ostatnie sztuki
49 zł
z kodem
58 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
YAMAZAKI
Butelka na olej Tower
Pojemność 250 ml, plastikowa, czarna
(12)
Dostawa od 22.10.2026
72 zł
z kodem
85 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Ladelle
Zestaw na olej i ocet Essentials
320 ml, porcelanowy, biały/czarny
(8)
W magazynie
Ostatnie sztuki
128 zł
z kodem
150 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Premier Housewares
Zestaw na olej i ocet Montela
200 ml, szklany
(4)
Dostawa od 29.10.2026
43 zł
z kodem
50 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Kave Home
Butelka na ocet Belor
Ceramiczna, kremowa
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
58 zł
z kodem
68,52 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Lékué
Shaker do dressingów
Z tritanu
(2)
W magazynie
42 zł
z kodem
49,80 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Emile Henry
Butelka na olej
Pojemność 400 ml, ceramiczna, czerwona
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
161 zł
z kodem
189 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Rosendahl
Shaker do dressingów Grand Cru
250 ml, szklany
(1)
Dostawa od 19.10.2026
107 zł
z kodem
126 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Orion
Butelka na olej
Pojemność 380 ml, szklana, ciemnozielona
W magazynie
Ostatnie sztuki
21 zł
z kodem
25 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (2)
-15% z kodem
Nowość
S|P Collection
Butelka na olej Manon
Pojemność 0,5 ml, kamionkowa, bordowa
W magazynie
Ostatnie sztuki
60 zł
z kodem
70 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Emile Henry
Butelka na olej Ultime
Pojemność 400 ml, ceramiczna, kremowa
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
192 zł
z kodem
226 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Casafina
Butelka na ocet Poterie
Kamionkowa, brązowa
Dostawa od 21.10.2026
117 zł
z kodem
137,60 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
1
Powiązane kategorie
Pojemniki na przyprawy
Solniczki i pieprzniczki