Ponad 30 000 produktów z gwarancją dostawy przed Świętami →
20 zł dla CiebieRejestracjaLogowanieKoszykMenu

Bobochic Paris

Bez względu na to, czy poszukujesz nowoczesnych rozwiązań, czy preferujesz styl retro lub vintage, w ofercie marki Bobochic Paris znajdziesz coś dla siebie. Produkty marki dostępne są w wielu kształtach, kolorach i materiałach, nie tracąc jednocześnie paryskiego szyku i autentyczności. Wniosą do Twojego domu wyjątkowy styl nie do podrobienia.

3 powody, dla których warto wybrać Bobochic Paris

Paryski mistrz wśród producentów sof – marka Bobochic Paris wyróżnia się modnym designem, wysokiej jakości materiałami i ekologicznymi rozwiązaniami. Każda kolekcja tej marki jest wyjątkowa, autentyczna i ma swoje własne przesłanie.

Zrównoważony rozwój
Bobochic Paris nieustannie szuka sposobu, jak zaoferować klientom designerskie meble, które równocześnie spełniają normy zrównoważonego rozwoju. Marka aktywnie promuje miejscowych rzemieślników i oferuje szeroką gamę produktów z certyfikatem FSC, który gwarantuje, że drewno wykorzystane do produkcji pochodzi z lasów zarządzanych w zrównoważony sposób.

Autentyczny design
Marka chce kultywować swoje francuskie dziedzictwo, ponieważ jest bardzo dumna ze swojej historii i pochodzenia. Produkty Bobochic Paris są z pewnością wyjątkowe, a wiele z nich jest odzwierciedleniem autentycznego francuskiego designu, który odzwierciedla się zarówno w aspektach wizualnych, jak i pod względem funkcjonalności.

Jakość
Marka Bobochic Paris od 2015 roku tworzy swoje meble z pasją, a jej celem jest spełnienie wysokich oczekiwań swoich klientów. Bobochic Paris inwestuje każdą złotówkę, by móc zapewnić klientom to, co najlepsze, ponieważ to właśnie oni są największą inspiracją marki.

Produkty według kategorii

Filtry i sortowanie
Kolekcja
Jakość
Cena
W magazynie
Zniżki
Nowości
Filtry i sortowanie
Wyświetlono 48 z 706 produktów