Zniżka 20% na zakupy za ponad 500 zł |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Akcesoria do domu
Akcesoria kuchenne
Akcesoria kuchenne
...
Akcesoria do domu
Akcesoria kuchenne
Akcesoria kuchenne · Oferty i zniżki
Organizery kuchenne
Przechowywanie i przenoszenie żywności
Mycie naczyń
Płyty ochronne na kuchenki
Kosze na śmieci
Akcesoria do sprzątania
Pojemniki na odpadki
Filtry
1
W magazynie
Premium
Nowości
Kolor
Design
Cena
Okazja
+ Więcej (4)
Oferty i zniżki
2 221 wyników
Największa zniżka
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Największa zniżka
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
-20% z kodem
Vialli Design
Butelka termiczna Fuori
500 ml, ze stali nierdzewnej, czarna
W magazynie
Ostatnia sztuka
90 zł
z kodem
112 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Zone
Taca Singles
Ø 20 cm , metalowa
(12)
W magazynie
Ostatnie sztuki
135 zł
z kodem
169 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Lékué
Lunchbox To Go
600 ml, na jogurt, z tritanu, turkusowy
(2)
W magazynie
96 zł
z kodem
120 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (2)
-20% z kodem
zestaw 120 szt.
Brabantia
Worki na śmieci zestaw PerfectFit O
120 szt., z taśmą, 30 l
(2)
W magazynie
124 zł
z kodem
155 zł bez kodu
1,29 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Liczba sztuk (2)
Premium
-20% z kodem
Zone
Dozownik do mydła Nova
Porcelanowy, ciemnozielony, 250 ml, ø 8,5 cm, wysokość 11,5 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
118 zł
z kodem
147 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
iDesign
Pojemnik
2,9 l, na żywność, plastikowy, biały
(1)
W magazynie
86 zł
z kodem
108 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (3)
Premium
-20% z kodem
Mette Ditmer Denmark
Kosz na śmieci Walther
Z pedałem, metalowy, różowy, 10 l
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
363 zł
z kodem
454 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-20% z kodem
Sapho
Dozownik do mydła Gedy Pirenei
Ścienny, szklany, biały/w kolorze złota, 110 ml, 11x7 cm, wysokość 15 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
203 zł
z kodem
254 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Lékué
Lunchbox To Go
100 ml, czarny
W magazynie
29 zł
z kodem
36 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
KIS
Kosz na śmieci Chic Bin M
Z pedałem, plastikowy, czerwony, 25 l
(5)
W magazynie
130 zł
z kodem
162 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (2)
Premium
-20% z kodem
Mette Ditmer Denmark
Kosz na śmieci Walther
Z pedałem, metalowy, ciemnoszary, 10 l
(12)
W magazynie
Ostatnie sztuki
363 zł
z kodem
454 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-20% z kodem
Addis
Kosz na śmieci
Do segregacji odpadów, plastikowy, zielony, 60 l
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
147 zł
z kodem
184 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
iDesign
Pojemnik Eco System
800 ml, na żywność, plastikowy
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
30 zł
z kodem
37 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Brabantia
Stojak na akcesoria do mycia naczyń SinkStyle
Plastikowy, szary, 13x75 cm, wysokość 15 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
375 zł
z kodem
469 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Maselniczka Raben
Ceramiczna, szara, 10x14 cm
(4)
W magazynie
132 zł
z kodem
165 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Remember
Termos Finn
450 ml, ze stali nierdzewnej, biały
W magazynie
Ostatnie sztuki
97 zł
z kodem
121 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Snips
Pojemnik śniadaniowy dla dzieci Dinosaur
Plastikowy, zielony, 500 ml
W magazynie
Ostatnie sztuki
18 zł
z kodem
22 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Hendi
Półmisek z kloszem
30x30 cm, ze stali nierdzewnej
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 4 szt.
Addis
Ścierki zestaw
4 szt., z mikrowłókna
(4)
W magazynie
26 zł
z kodem
32 zł bez kodu
8 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
iDesign
Pojemnik
850 ml, na żywność, plastikowy
(3)
W magazynie
50 zł
z kodem
63 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (4)
-20% z kodem
Rex London
Pojemniki śniadaniowe dla dzieci Sharks
3 szt., plastikowe, ciemnoniebieskie, 600 ml
(354)
W magazynie
Ostatnie sztuki
38 zł
z kodem
48 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+5
+6
Premium
-20% z kodem
Black+Blum
Kubek podróżny
340 ml, szklany, ciemnoszary
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
102 zł
z kodem
128 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Snips
Pojemnik śniadaniowy dla dzieci Unicorn
Plastikowy, różowy, 500 ml
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
18 zł
z kodem
22 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
zestaw 10 szt.
Orion
Zestaw zakrętek do słoików
10 szt., metalowy
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
13 zł
z kodem
16 zł bez kodu
1,60 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Zone
Dozownik do mydła Singles
Plastikowy, w kolorze ochry, ø 2 cm, wysokość 9 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
37 zł
z kodem
46 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
iDesign
Pojemnik
3,8 l, na żywność, plastikowy, biały
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
102 zł
z kodem
128 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (3)
-20% z kodem
iDesign
Pojemnik
3 l, na żywność, plastikowy, biały
W magazynie
Ostatnie sztuki
98 zł
z kodem
123 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (2)
-20% z kodem
Wenko
Zestaw do mycia naczyń Easy Squeez-e
Silikonowy, szary
W magazynie
119 zł
z kodem
149 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ladelle
Butelka Eco
1 l, podróżna, ze stali nierdzewnej, szałwiowa
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
88 zł
z kodem
110 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
-20% z kodem
iDesign
Pojemnik
4,8 l, na żywność, plastikowy, biały
W magazynie
Ostatnie sztuki
164 zł
z kodem
205 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (2)
-20% z kodem
Ulubione
Hermia
Pojemniki Fresco
15 szt., 550 ml/1,2 l/1,7 l, na żywność, plastikowe, szare
(55)
Dostawa od 04.11.2026
78 zł
z kodem
97,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Liczba sztuk (2)
-20% z kodem
Ladelle
Butelka Eco
1 l, podróżna, ze stali nierdzewnej, jasnoróżowa
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
88 zł
z kodem
110 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
-20% z kodem
Metaltex
Uchwyt na kieliszki do wina Calix
Stalowy, w kolorze srebra, 27x17 cm, wysokość 17 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
58 zł
z kodem
72 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ladelle
Taca Artisan
25x41 cm, porcelanowa
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
145 zł
z kodem
181 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 3 szt.
Hermia
Pojemniki
3 szt., na żywność/na mąkę/na produkty sypkie, plastikowe, beżowe
(2)
W magazynie
95 zł
z kodem
119 zł bez kodu
39,67 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
LEGO®
Pojemniki śniadaniowe dla dzieci Brick
2 szt., plastikowe, żółte, 390 ml
(1)
W magazynie
67 zł
z kodem
84 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+6
+7
-20% z kodem
Ulubione
Premier Housewares
Organizer na sztućce do szuflady Bessan
Drewniany, w naturalnym kolorze, 30 x 42 cm
(72)
W magazynie
58 zł
z kodem
72 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Metaltex
Organizer na przyprawy Swing
Ze stali nierdzewnej, w kolorze srebra, 40x28 cm, wysokość 33 cm
(1)
W magazynie
77 zł
z kodem
96 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Lékué
Pojemniki na żywność
3 szt., jasnozielone, 800 ml/1,1 l/520 ml
(1)
W magazynie
138 zł
z kodem
172 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Kilner
Słoiczki na jedzenie dla niemowląt
190 ml, szklane
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
131 zł
z kodem
164 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Rex London
Piersiówka Spirit of Adventure
250 ml, ze stali nierdzewnej, zielononiebieska
W magazynie
Ostatnia sztuka
94 zł
z kodem
118 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Wenko
Płyty ochronne na kuchenkę zestaw Hearts
2 szt., ze szkła hartowanego, szare, vintage, 30x52 cm
(229)
W magazynie
126 zł
z kodem
158 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Esschert Design
Pojemnik na odpadki organiczne Secret Du Potager
Metalowy, szary, 23x27 cm, wysokość 21 cm, 6,3 l
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
104 zł
z kodem
130 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Ulubione
Metaltex
Stojak na pokrywki Galileo
Wiszący, stalowy, w kolorze srebra, 26x9 cm, wysokość 36 cm
(67)
W magazynie
Ostatnie sztuki
63 zł
z kodem
79 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Rex London
Butelka
500 ml, podróżna, ze stali nierdzewnej, miętowa
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
66 zł
z kodem
82 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
-20% z kodem
Casa Selección
Serwetnik
Metalowy, biały/w naturalnym kolorze, 14x6 cm, wysokość 13 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
33 zł
z kodem
41 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 12 szt.
Ulubione
Hermia
Pojemniki Fresco
12 szt., 800 ml, na żywność, plastikowe, szare
(23)
Dostawa od 04.11.2026
56 zł
z kodem
69,99 zł bez kodu
5,83 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (2)
-20% z kodem
Metaltex
Uchwyt na kieliszki do wina Lonardo
Wiszący, ze stali chromowanej, w kolorze srebra, 28x20 cm, wysokość 19 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
45 zł
z kodem
56 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
1
...
39
40
41
...
47
Załaduj więcej
Powiązane kategorie
Kuchnia i jadalnia
Tekstylia kuchenne i do jadalni
Akcesoria kuchenne i przybory
Sprzątanie i organizacja kuchni
Ulubione filtry
Czerwone akcesoria kuchenne
Czarne akcesoria kuchenne