Zniżka 15% z kodem OCTOBER |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × Universal |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Akcesoria do domu
Akcesoria kuchenne
Akcesoria kuchenne
...
Akcesoria do domu
Akcesoria kuchenne
Akcesoria kuchenne · Oferty i zniżki
Organizery kuchenne
Przechowywanie i przenoszenie żywności
Mycie naczyń
Płyty ochronne na kuchenki
Kosze na śmieci
Akcesoria do sprzątania
Pojemniki na odpadki
Filtry
1
W magazynie
Premium
Nowości
Kolor
Design
Cena
Okazja
+ Więcej (4)
Oferty i zniżki
2 219 wyników
Według ocen
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Według ocen
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Premium
-15% z kodem
Stanley
Kubek termiczny Quencher H2.0 FlowState Tumbler Twilight
1,18 l, ze słomką, ze stali nierdzewnej, ciemnoniebieski
(2)
W magazynie
193 zł
z kodem
227 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+6
+7
Premium
-15% z kodem
Casafina
Pojemnik Fattoria
Na cebulę i czosnek, ceramiczny, biały
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
131 zł
z kodem
154 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Wenko
Kosz na śmieci Studio Duo
Do segregacji odpadów, ze stali nierdzewnej, w kolorze srebra, 2x12 l
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
462 zł
z kodem
544 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Zone
Kosz na śmieci Nova
Z pedałem, plastikowy, ciemnozielony, 5 l
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
305 zł
z kodem
359 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
-15% z kodem
Orion
Taca
Ø 28 cm , ze stali nierdzewnej
(2)
W magazynie
33 zł
z kodem
39 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Wenko
Dozownik do mydła Subiza
Ceramiczny, czarno-biały, 340 ml, 9x8 cm, wysokość 18 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
53 zł
z kodem
62 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Joseph Joseph
Ociekacz Extend
Metalowy, niebieski/w kolorze srebra, 39x35 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
450 zł
z kodem
529 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Stanley
Termos The IceFlow™ Flip Straw 2.0 Tumbler Twilight
700 ml, ze stali nierdzewnej, ciemnoniebieski
(2)
W magazynie
167 zł
z kodem
196 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-15% z kodem
Stanley
Butelka termiczna IceFlow™ Bottle Fast Flow Rose Quartz
700 ml, ze stali nierdzewnej, jasnoróżowa
(2)
W magazynie
174 zł
z kodem
205 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-15% z kodem
Kave Home
Dozownik do mydła Fraz
Drewniany, brązowy, ø 10 cm, wysokość 20 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
126 zł
z kodem
148 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Orion
Termos Termo
1,2 l, na jedzenie, ze stali nierdzewnej, w kolorze srebra
(2)
W magazynie
68 zł
z kodem
80 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Casa Selección
Koszyk na owoce
Ø 26 cm, metalowy, w kolorze złota
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
42 zł
z kodem
49 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Zone
Kosz na śmieci Circular
Do segregacji odpadów, plastikowy, czarny, 35 l
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
411 zł
z kodem
484 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Sagaform
Zestaw na olej i ocet Nature
2 szt., 300 ml, szklany, w ciemnym naturalnym kolorze
(2)
W magazynie
113 zł
z kodem
133 zł bez kodu
66,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Spirella
Kosz na śmieci Bowl Matt
Plastikowy, szarobrązowy, 1 l
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
65 zł
z kodem
76 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Zone
Stojak na akcesoria do mycia naczyń Circular
Plastikowy, czarny, 12,5x22 cm, wysokość 15 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
167 zł
z kodem
197 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Wenko
Pojemnik Maya
1,3 l, na żywność/na ciastka, ceramiczny, beżowy/w naturalnym kolorze
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
71 zł
z kodem
83,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (3)
-15% z kodem
Rex London
Torba termiczna Spotlight
Zielona/niebieska, 3 l
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
32 zł
z kodem
38 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
-15% z kodem
Mepal
Butelka Vivid blue
900 ml, podróżna, z tritanu, ciemnoniebieska
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
88 zł
z kodem
104 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
-15% z kodem
Hendi
Koszyk na pieczywo
Czarny/szary, ø 22 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
68 zł
z kodem
80 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Mepal
Pojemnik Nordic white
1,1 l, na żywność, plastikowy, kremowy
(2)
W magazynie
40 zł
z kodem
47 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Brabantia
Chlebak Roll Top
Metalowy, w kolorze matowego srebra, 17x44,5 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
224 zł
z kodem
263,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
Premium
-15% z kodem
Stanley
Piersiówka Easy-Fill Wide Mouth Flask Hammer Tone Green
230 ml, ze stali nierdzewnej, zielona
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
110 zł
z kodem
129 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Orion
Pojemnik Greenish
3,3 l, na żywność, metalowy, jasnozielony
(2)
W magazynie
42 zł
z kodem
49,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (3)
-15% z kodem
S|P Collection
Taca Cyril
22,5x32,5 cm, porcelanowa
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
105 zł
z kodem
123 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-15% z kodem
Kave Home
Taca Rommu
36x51 cm, do serwowania, drewniana
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
272 zł
z kodem
319,74 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Emile Henry
Chlebak Ultime
Ceramiczny, czerwony, 25x35,5 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
543 zł
z kodem
639 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Orion
Butelka Saga
500 ml, podróżna/z ustnikiem, z tritanu, niebieska
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
31 zł
z kodem
37 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Stanley
Kubek termiczny Quencher H2.O FlowState™ Tumbler Peach Rose
890 ml, ze słomką, ze stali nierdzewnej, brzoskwiniowy
(2)
W magazynie
203 zł
z kodem
239 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
+ Pojemność (2)
-15% z kodem
Mepal
Pojemnik Black
2 l, czarny
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
76 zł
z kodem
89,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Orion
Pojemnik
250 ml, na żywność, szklany, brązowy
(2)
W magazynie
25 zł
z kodem
29 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (3)
-15% z kodem
Rex London
Torba termiczna Baby Dinos
Kremowa, 3 l
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
31 zł
z kodem
37 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
-15% z kodem
Orion
Taca Mango
20x39 cm, drewniana
(2)
W magazynie
74 zł
z kodem
87 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Orion
Termos Termo
1 l, ze stali nierdzewnej, w kolorze srebra
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
57 zł
z kodem
66,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Mepal
Butelka Nordic blue
500 ml, podróżna, z tritanu, jasnoniebieska
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
70 zł
z kodem
82 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+ Pojemność (3)
-15% z kodem
Brabantia
Kosz na śmieci Bo
Z pedałem, stalowy, biały, 4 l
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
184 zł
z kodem
216 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
+ Pojemność (4)
-15% z kodem
zestaw 4 szt.
Addis
Ścierki zestaw Fairy
4 szt.
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
20 zł
z kodem
23 zł bez kodu
5,75 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Joseph Joseph
Stojak na akcesoria do mycia naczyń Duo Steel
Metalowy, w kolorze srebra z połyskiem, 11x23 cm, wysokość 13 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
80 zł
z kodem
94 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Mepal
Pojemniki śniadaniowe dla dzieci Forest Friends by Little Dutch
3 szt., plastikowe, jasnoniebieskie
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
68 zł
z kodem
80 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Mepal
Pojemnik na żywność Cirqula
Szałwiowy, 750 ml
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
54 zł
z kodem
64 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Spirella
Kosz na śmieci Akira
Z pedałem, stalowy, w kolorze matowego srebra, 5 l
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
108 zł
z kodem
127 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
-15% z kodem
Rotho
Pojemnik Loft
1,5 l, na żywność, plastikowy
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
37 zł
z kodem
44 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 40 szt.
Brabantia
Worki na śmieci zestaw PerfectFit B
40 szt., z taśmą, 5 l
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
28 zł
z kodem
33 zł bez kodu
0,83 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Joseph Joseph
Szczotka CleanTech 2in1
(2)
W magazynie
77 zł
z kodem
90 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Zone
Ściągaczka z uchwytem Ume
Szara, długość 22 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
148 zł
z kodem
174 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
-15% z kodem
Brabantia
Kosz na śmieci Touch Bin
Otwierany na dotyk, stalowy, beżowy, 30 l
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
543 zł
z kodem
639 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Vialli Design
Kubek termiczny Fuori
600 ml, ze słomką, szklany, niebieski
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
83 zł
z kodem
98 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 120 szt.
Brabantia
Worki na śmieci zestaw PerfectFit O
120 szt., z taśmą, 30 l
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
132 zł
z kodem
155 zł bez kodu
1,29 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Liczba sztuk (2)
1
...
26
27
28
...
47
Załaduj więcej
Powiązane kategorie
Kuchnia i jadalnia
Tekstylia kuchenne i do jadalni
Akcesoria kuchenne i przybory
Sprzątanie i organizacja kuchni
Ulubione filtry
Czerwone akcesoria kuchenne
Czarne akcesoria kuchenne