Zniżka 15% z kodem OCTOBER |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × Universal |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Wyposażenie kuchni i jadalni
Akcesoria kuchenne i przybory
Akcesoria kuchenne i przybory
...
Wyposażenie kuchni i jadalni
Akcesoria kuchenne i przybory
Akcesoria kuchenne i przybory · Luksusowy · Sagaform
Pojemniki na przyprawy i młynki
Chochle, łyżki i łopatki
Noże i akcesoria do krojenia
Filtry
1
W magazynie
Premium
Oferty i zniżki
Nowości
Kolor
Cena
Dostępność
Typ oferty
+ Więcej (1)
Sagaform
11 wyników
Najdroższe
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Najdroższe
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Premium
-15% z kodem
Sagaform
Młynek do soli i pieprzu Gurken
Czarny/w naturalnym kolorze, ceramiczny
W magazynie
Ostatnia sztuka
210 zł
z kodem
247 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-15% z kodem
Sagaform
Zestaw młynków do pieprzu i soli Gurken
2 szt., czarny/w naturalnym kolorze, ceramiczny
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
210 zł
z kodem
247 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Sagaform
Młynek do soli i pieprzu Gurken
Czerwony/w naturalnym kolorze, ceramiczny
W magazynie
Ostatnia sztuka
210 zł
z kodem
247 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Premium
-15% z kodem
Sagaform
Młynek do soli i pieprzu Gurken
Czerwony/w naturalnym kolorze, ceramiczny
W magazynie
Ostatnie sztuki
145 zł
z kodem
171 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Premium
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Ulubione
Sagaform
Zestaw na olej i ocet Oval
2 szt., 300 ml, szklany, w naturalnym kolorze
(111)
W magazynie
133 zł
z kodem
157 zł bez kodu
78,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Sagaform
Zestaw na olej i ocet Nature
2 szt., 300 ml, szklany, w ciemnym naturalnym kolorze
(2)
W magazynie
113 zł
z kodem
133 zł bez kodu
66,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Ulubione
Sagaform
Solniczka i pieprzniczka Oval
Szklana
(78)
W magazynie
Ostatnie sztuki
101 zł
z kodem
119 zł bez kodu
59,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Sagaform
Solniczka i pieprzniczka Nature
Szklana
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
99 zł
z kodem
117 zł bez kodu
58,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Sagaform
Sztućce do sałatek
2 szt., drewniany
(18)
W magazynie
Ostatnie sztuki
94 zł
z kodem
110,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Sagaform
Nóż kieszonkowy Mushroom
Do grzybów, ze stali nierdzewnej, rękojeść: drewno
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
88 zł
z kodem
104 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Ulubione
Sagaform
Solniczka i pieprzniczka Oval Oak
Szklana
(206)
W magazynie
84 zł
z kodem
99 zł bez kodu
49,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Aby zobaczyć więcej wyników usuń jeden z filtrów
Sagaform
1
Powiązane kategorie
Tekstylia kuchenne i do jadalni
Sprzątanie i organizacja kuchni