Zniżka 20% na zakupy za ponad 500 zł |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Wyposażenie kuchni i jadalni
Akcesoria kuchenne i przybory
Akcesoria kuchenne i przybory
...
Wyposażenie kuchni i jadalni
Akcesoria kuchenne i przybory
Akcesoria kuchenne i przybory · Oferty i zniżki
Pojemniki na przyprawy i młynki
Chochle, łyżki i łopatki
Noże i akcesoria do krojenia
Tarki i krajalnice
Wyciskarki i praski
Ważenie i mierzenie
Durszlaki i sitka
Akcesoria do gotowania na parze
Nożyczki kuchenne
Szczypce i pęsety kucharskie
Stolnice i maty do pieczenia
Wekowanie i kiszenie
Filtry
1
W magazynie
Premium
Nowości
Kolor
Cena
Okazja
Dostępność
+ Więcej (3)
Oferty i zniżki
540 wyników
Największa zniżka
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Największa zniżka
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Premium
-20% z kodem
Joseph Joseph
Szatkownica do warzyw Multi-Grip
Do warzyw
W magazynie
Ostatnie sztuki
208 zł
z kodem
259,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Holm
Deski zestaw
2 szt., plastikowe, 37 x 25 cm
(2)
W magazynie
121 zł
z kodem
151 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Tylko na Bonami
Ulubione
Bonami Selection
Młynek do soli i pieprzu Rustic
Brązowy, drewniany
(30)
W magazynie
61 zł
z kodem
76 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Zestaw (2)
-20% z kodem
Ulubione
Casa Selección
Solniczka i pieprzniczka Ghosts
Ze stojakiem, ceramiczna
(65)
W magazynie
42 zł
z kodem
52,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Wenko
Deska
Bambusowa, 33 x 25 cm
(119)
W magazynie
36 zł
z kodem
45 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Nowość
Joseph Joseph
Drylownica Tweezy
Plastikowa
W magazynie
Ostatnie sztuki
49 zł
z kodem
61 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Joseph Joseph
Organizer na noże Duo
Plastikowy, szary
(5)
W magazynie
91 zł
z kodem
114 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Metaltex
Listwa magnetyczna na noże
Ze stali nierdzewnej, w kolorze srebra
(9)
W magazynie
91 zł
z kodem
114 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Joseph Joseph
Tarka Multi-Prep Compact
Uniwersalna
(7)
W magazynie
184 zł
z kodem
230 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Ulubione
Joseph Joseph
Szpatułka Elevate
Silikonowa
(28)
W magazynie
54 zł
z kodem
68 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Ulubione
Kähler Design
Młynek do soli i pieprzu Hammershøi
Niebieski/w naturalnym kolorze, z litego drewna
(48)
W magazynie
178 zł
z kodem
223 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Orion
Nóż
Szefa kuchni, ze stali damasceńskiej, długość klingi 20 cm, rękojeść: drewno
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
139 zł
z kodem
174 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
Premium
-20% z kodem
Emile Henry
Moździerz
Ceramiczny, ø 15 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
177 zł
z kodem
221 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 4 szt.
Ulubione
Premier Housewares
Zestaw pojemników na przyprawy Luca
4 szt., szklane, 90 ml
(194)
W magazynie
31 zł
z kodem
39 zł bez kodu
9,75 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Kave Home
Łopatka Nover
Drewniana
W magazynie
Ostatnie sztuki
55 zł
z kodem
68,40 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Premier Housewares
Łyżka kuchenna Kora
Drewniana
W magazynie
31 zł
z kodem
39 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Tylko na Bonami
Rosti
Waga kuchenna Mensura
Czerwona, cyfrowa, plastikowa, nośność 10 kg
(8)
W magazynie
Ostatnie sztuki
178 zł
z kodem
222 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Holm
Sitko
Ø 20 cm, metalowe
(7)
W magazynie
Ostatnie sztuki
74 zł
z kodem
92 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Średnica (2)
-20% z kodem
Wenko
Sztućce do sałatek Nagy
2 szt., ze stali nierdzewnej
(13)
W magazynie
Ostatnie sztuki
58 zł
z kodem
72 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Orion
Naczynie do kiszenia
1,3 l, ceramiczne
(12)
W magazynie
92 zł
z kodem
115 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
zestaw 6 szt.
YAMAZAKI
Zestaw pojemników na przyprawy Tower
6 szt., ze stojakiem, plastikowe
(12)
W magazynie
Ostatnia sztuka
217 zł
z kodem
271 zł bez kodu
45,17 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Joseph Joseph
Deski zestaw Folio
4 szt., ze stojakiem, plastikowe, 35,5 x 7 cm
(5)
W magazynie
391 zł
z kodem
489 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Holm
Zestaw młynków do pieprzu i soli
2 szt., w naturalnym kolorze, drewniany
(2)
W magazynie
135 zł
z kodem
169 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Joseph Joseph
Moździerz Dash
Kamienny, ø 15,5 cm
(10)
W magazynie
223 zł
z kodem
279 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Ulubione
Joseph Joseph
Zestaw do sałatki Multi-Prep
4 szt., plastikowy, ø 24 cm
(37)
W magazynie
220 zł
z kodem
275 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Holm
Krajalnica
Do pizzy, ze stali nierdzewnej
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
54 zł
z kodem
68 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Lékué
Zestaw przyborów kuchennych
Plastikowy, 5 szt., ze stojakiem
(1)
W magazynie
174 zł
z kodem
218 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Casafina
Wyciskarka do cytrusów Fattoria
Ceramiczna
(7)
W magazynie
55 zł
z kodem
69 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 24 szt.
Vialli Design
Zestaw pojemników na przyprawy Vilagio
24 szt., szklane
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
109 zł
z kodem
136 zł bez kodu
5,67 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Ulubione
Brabantia
Młynki Profile
2 szt., w kolorze matowego srebra, ze stali nierdzewnej
(23)
W magazynie
115 zł
z kodem
143,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Ulubione
Joseph Joseph
Waga kuchenna Switch
Szara, cyfrowa, plastikowa, nośność 5 kg
(94)
W magazynie
Ostatnie sztuki
223 zł
z kodem
279 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Blomsterbergs
Miarki zestaw
4 szt., metalowe
(2)
W magazynie
58 zł
z kodem
73 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Zone
Stojak na noże Singles
Plastikowy, jasnoszary
(2)
W magazynie
192 zł
z kodem
240 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-20% z kodem
Holm
Moździerz
Kamienny, ø 12 cm
(14)
W magazynie
109 zł
z kodem
136 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Brandani
Zestaw cukiernicy i mlecznika Riccioli di Fata
Porcelanowy
(128)
W magazynie
73 zł
z kodem
91 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Ulubione
Lékué
Zestaw do kiszenia Pickles
2 szt., 700 ml, szklany
(67)
W magazynie
130 zł
z kodem
162 zł bez kodu
81 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Joseph Joseph
Deska Chop2Pot
Plastikowa, 45 x 26 cm
(2)
W magazynie
Ostatnia sztuka
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Ulubione
Joseph Joseph
Zestaw młynków do pieprzu i soli Milltop™
2 szt., niebieski, plastikowy
(20)
W magazynie
Ostatnie sztuki
233 zł
z kodem
291 zł bez kodu
145,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Joseph Joseph
Zestaw przyborów kuchennych Duo
Plastikowy, 4 szt.
(3)
W magazynie
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Kave Home
Łopatka Blera
Drewniana
W magazynie
Ostatnie sztuki
54 zł
z kodem
67 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Ulubione
Joseph Joseph
Obieraczka Multi-Peel™
Rękojeść: plastik
(133)
W magazynie
49 zł
z kodem
61 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Ulubione
Joseph Joseph
Praska do czosnku Helix
Ze stali nierdzewnej
(108)
W magazynie
78 zł
z kodem
98 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Holm
Nóż
Typu santoku, ze stali nierdzewnej, rękojeść: drewno
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
134 zł
z kodem
168 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Wenko
Durszlak Sieve
Plastikowy
(28)
W magazynie
44 zł
z kodem
55 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Wenko
Krajalnica
Do pieczywa
(8)
W magazynie
Ostatnie sztuki
190 zł
z kodem
237 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Orion
Naczynie na smalec
700 ml, ceramiczne
(4)
W magazynie
54 zł
z kodem
68 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (2)
Premium
-20% z kodem
Ulubione
Joseph Joseph
Obieraczka Multi-Peel
Rękojeść: plastik
(210)
W magazynie
47 zł
z kodem
59 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Holm
Nóż
Do filetowania, ze stali nierdzewnej, rękojeść: drewno
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
134 zł
z kodem
168 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
1
2
3
4
5
...
12
Załaduj więcej
Powiązane kategorie
Tekstylia kuchenne i do jadalni
Sprzątanie i organizacja kuchni