Zniżka 15% z kodem OCTOBER |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × Universal |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Akcesoria do domu
Akcesoria do sypialni
Akcesoria do sypialni
...
Akcesoria do domu
Akcesoria do sypialni
Akcesoria do sypialni · Oferty i zniżki
Przechowywanie ubrań
Organizery i szkatułki
Parawany
Lustra
Pościel
Koce
Tekstylia do sypialni
Stelaże do łóżek
Materace futonowe
Filtry
1
W magazynie
Premium
Nowości
Kolor
Design
Cena
Okazja
+ Więcej (4)
Oferty i zniżki
3 407 wyników
Według ocen
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Według ocen
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
-15% z kodem
HIP
Prześcieradło Cotsat
Z gumką, dwuosobowe, z satyny bawełnianej, niebieskie, 160x200 cm
(19)
W magazynie
Ostatnie sztuki
109 zł
z kodem
128 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+ Wymiary (4)
-15% z kodem
Catherine Lansfield
Narzuta Cuddly
Z mikropluszu, biała, 245x280 cm
(14)
W magazynie
Ostatnie sztuki
241 zł
z kodem
283 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Wenko
Lustro Onno
Kosmetyczne, z oświetleniem, powiększenie 5x, ø 16,5 cm
(14)
W magazynie
181 zł
z kodem
213 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Good Morning
Prześcieradło Basic
Z gumką, dwuosobowe, bawełniane, szare, 160x200 cm
(14)
W magazynie
Ostatnie sztuki
94 zł
z kodem
111 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
+ Wymiary (4)
-15% z kodem
Compactor
Pojemnik do przechowywania ubrań Nancy
Tekstylny, beżowy, 46x46x20,5 cm
(67)
W magazynie
30 zł
z kodem
35 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Ulubione
Compactor
Worki próżniowe zestaw Premium Valve XL
2 szt.
(20)
W magazynie
52 zł
z kodem
61 zł bez kodu
30,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
Premium
-15% z kodem
Ulubione
Linen Tales
Poszewka na poduszkę Dark Grey
Lniana, kopertowa, 70x90 cm
(20)
Dostawa od 19.11.2026
184 zł
z kodem
216 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
-15% z kodem
Restilo
Narzuta Axel
Z mikrowłókna, czarna/szara, 240x260 cm
(21)
W magazynie
Ostatnie sztuki
152 zł
z kodem
179 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
Catherine Lansfield
Pościel Enchanted Witchcraft
Dwuosobowa, zapinana na guziki, dwustronna, z nadrukiem, czarna/beżowa, 200x200 cm
(15)
W magazynie
116 zł
z kodem
136 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (3)
-15% z kodem
Karup
Materac futon Bed in a Bag Dark Grey
70x190 cm, ekstra miękki, składany, ciemnoszary, grubość 5 cm
(15)
Dostawa od 23.10.2026
798 zł
z kodem
939 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+10
+11
-15% z kodem
Karup
Materac futon Wrap Olive Green/Dark Grey
70x200 cm, średnio twardy, składany, zielony, grubość 12 cm
(11)
W magazynie
Ostatnie sztuki
1 198 zł
z kodem
1 409 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+7
+8
-15% z kodem
Restilo
Narzuta Ophelia
Pikowana, z mikrowłókna, jasnoszara, 220x240 cm
(11)
W magazynie
Ostatnie sztuki
108 zł
z kodem
127 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
Catherine Lansfield
Narzuta Lattice Cut
Pikowana, aksamitna, czarna, 220x230 cm
(8)
W magazynie
348 zł
z kodem
409 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-15% z kodem
Bloomingville
Koc Toscana
Z bawełny z recyklingu, niebieski/szary, 130x160 cm
(8)
W magazynie
123 zł
z kodem
145 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Compactor
Organizer do szafy Oxford
Wiszący, tekstylny, szary, 18x30 cm, wysokość 94 cm
(8)
W magazynie
80 zł
z kodem
93,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
YAMAZAKI
Szkatułka na biżuterię Rin
Drewniana/plastikowa, 8x24 cm, wysokość 11,5 cm
(8)
W magazynie
146 zł
z kodem
172 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Native Natural
Koc Merino
Wełniany, ciemnoszary, 130x170 cm
(8)
W magazynie
Ostatnia sztuka
278 zł
z kodem
327 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Catherine Lansfield
Koc Cosy Ribbed
Z mikropluszu, żółty, 130x170 cm
(8)
W magazynie
Ostatnia sztuka
142 zł
z kodem
167 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
-15% z kodem
Catherine Lansfield
Pościel So Soft Easy Iron
Jednoosobowa, zapinana na guziki, z mikrowłókna, beżowa, 135x200 cm
(8)
W magazynie
60 zł
z kodem
70 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+7
+8
+ Wymiary (3)
-15% z kodem
Karup
Materac futon Basic
160x200 cm, ekstra twardy, czarny, grubość 11 cm
(8)
Dostawa od 27.10.2026
1 665 zł
z kodem
1 959 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Rozmiar (7)
-15% z kodem
Catherine Lansfield
Kołdra So Soft Hollowfibre
Całoroczna, 220x230 cm
(17)
W magazynie
201 zł
z kodem
237 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Stopień grzania (3)
+ Wymiary (4)
-15% z kodem
Compactor
Organizer na buty
Tekstylny, czarny, 60x90 cm, wysokość 15 cm
(29)
W magazynie
45 zł
z kodem
53 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Good Morning
Prześcieradło Basic
Z gumką, dwuosobowe, bawełniane, pomarańczowe, 160x200 cm
(12)
W magazynie
Ostatnie sztuki
94 zł
z kodem
111 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
+ Wymiary (4)
-15% z kodem
Good Morning
Prześcieradło Basic
Z gumką, dwuosobowe, bawełniane, beżowe, 140x200 cm
(12)
W magazynie
84 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
+ Wymiary (3)
-15% z kodem
Catherine Lansfield
Pościel Meadowsweet Floral
Jednoosobowa, zapinana na guziki, dwustronna, w paski/kwiecista, biała/niebieska, 135x200 cm
(12)
W magazynie
Ostatnie sztuki
92 zł
z kodem
108 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
+ Wymiary (3)
-15% z kodem
HIP
Prześcieradło Cotsat
Z gumką, dwuosobowe, z satyny bawełnianej, niebieskie, 180x200 cm
(12)
W magazynie
116 zł
z kodem
137 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+ Wymiary (4)
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Bianca
Poszewki na poduszki zestaw Cotton Sateen Blush
2 szt., z satyny bawełnianej, kopertowe, 50x75 cm
(12)
W magazynie
Ostatnia sztuka
65 zł
z kodem
77 zł bez kodu
38,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
-15% z kodem
Tiseco Home Studio
Koc Cosy
Z mikropluszu, ciemnoszary, 150x200 cm
(18)
W magazynie
77 zł
z kodem
91 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
Maximex
Poduszka ortopedyczna
Wypełniona pianką pamięciową, ze zdejmowaną poszewką, 36x60 cm
(18)
W magazynie
202 zł
z kodem
238 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Restilo
Koc Henry
Z mikropluszu, czarny, 170x210 cm
(18)
W magazynie
Ostatnie sztuki
101 zł
z kodem
119 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
+ Wymiary (3)
-15% z kodem
Good Morning
Prześcieradło Basic
Z gumką, jednoosobowe, bawełniane, szare, 90x200 cm
(12)
Dostawa od 26.10.2026
67 zł
z kodem
79 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
+ Wymiary (4)
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Bianca
Poszewki na poduszki zestaw Cotton Percale
2 szt., z perkalu bawełnianego, kopertowe, 50x75 cm
(20)
W magazynie
Ostatnie sztuki
45 zł
z kodem
53 zł bez kodu
26,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
-15% z kodem
Tiseco Home Studio
Koc Cosy
Z mikropluszu, kremowy, 150x200 cm
(45)
W magazynie
73 zł
z kodem
85,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
+ Wymiary (3)
-15% z kodem
Restilo
Prześcieradło Amber
Z gumką, dwuosobowe/na wysoki materac, dżersejowe, jasnobrązowe, 160x200 cm
(13)
W magazynie
Ostatnie sztuki
84 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+ Wymiary (4)
-15% z kodem
Good Morning
Prześcieradło Basic
Z gumką, dwuosobowe, bawełniane, pomarańczowe, 180x200 cm
(13)
W magazynie
Ostatnie sztuki
102 zł
z kodem
120 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
+ Wymiary (4)
Premium
-15% z kodem
YAMAZAKI
Organizer do szafy Tower
Na torebki, czarny, 54x6 cm, wysokość 5 cm
(13)
W magazynie
Ostatnie sztuki
84 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
HIP
Prześcieradło Cotsat
Z gumką, dwuosobowe, z satyny bawełnianej, szare, 140x200 cm
(13)
W magazynie
Ostatnie sztuki
102 zł
z kodem
120 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+ Wymiary (4)
-15% z kodem
JAHU collections
Koc Dice
Polarowy, czarny, 150x200 cm
(28)
W magazynie
37 zł
z kodem
42,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Catherine Lansfield
Narzuta Lucie Floral Frill
Pikowana, biała/niebieska, 220x230 cm
(9)
W magazynie
269 zł
z kodem
317 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Catherine Lansfield
Kołdra So Soft Hollowfibre
Letnia, 220x230 cm
(9)
W magazynie
136 zł
z kodem
160 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Stopień grzania (3)
+ Wymiary (4)
-15% z kodem
zestaw 3 szt.
Compactor
Pojemniki do przechowywania ubrań zestaw Life
3 szt., próżniowe/usztywniane, tekstylne, białe, 45x65x15,5 cm
(9)
W magazynie
254 zł
z kodem
299 zł bez kodu
99,67 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Compactor
Pojemniki do przechowywania ubrań zestaw Black Edition
2 szt., próżniowe/usztywniane, tekstylne, czarne, 65x45x27 cm
(9)
W magazynie
205 zł
z kodem
241 zł bez kodu
120,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Catherine Lansfield
Pościel Stripe
Jednoosobowa, zapinana na guziki, ciepła/dwustronna, flanelowa, w paski, beżowa/kremowa, 135x200 cm
(9)
W magazynie
Ostatnie sztuki
112 zł
z kodem
131,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
+ Wymiary (3)
-15% z kodem
Umbra
Szkatułka na biżuterię Stowit
Drewniana, 15x17 cm, wysokość 11 cm
(9)
W magazynie
Ostatnie sztuki
193 zł
z kodem
227 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Catherine Lansfield
Pościel Art Deco Pearl
Dwuosobowa, zapinana na guziki, luksusowa, z ornamentami, niebieska, 200x200 cm
(9)
W magazynie
Ostatnia sztuka
211 zł
z kodem
248 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
Hugo Frosch
Termofor Classic
Różowy, 1,8 l
(9)
W magazynie
Ostatnie sztuki
73 zł
z kodem
86 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Restilo
Narzuta Meadore
Jasnoróżowa, 200x220 cm
(9)
W magazynie
Ostatnie sztuki
102 zł
z kodem
120 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
Bianca
Pościel Wild Flowers
Jednoosobowa, zapinana na guziki, dwustronna, z perkalu bawełnianego, kwiecista, biała/zielona, 135x200 cm
(9)
W magazynie
140 zł
z kodem
165 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary pościeli (3)
1
...
11
12
13
...
71
Załaduj więcej
Powiązane kategorie
Toaletki
Łóżka
Szuflady pod łóżko
Tekstylia do sypialni
Organizery i szkatułki
Ulubione filtry
Fioletowe akcesoria do sypialni