Zniżka 15% z kodem OCTOBER |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × Universal |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Sprzątanie i organizacja
Akcesoria do sprzątania
Akcesoria do sprzątania
...
Sprzątanie i organizacja
Akcesoria do sprzątania
Akcesoria do sprzątania · Oferty i zniżki
Wiadra
Miski i miednice
Miotły
Zmiotki i szufelki
Mopy
Miotełki do kurzu
Golarki do ubrań
Ścierki
Urządzenia do sprzątania
Szczotki
Worki na śmieci
Ściągaczki
Filtry
1
W magazynie
Premium
Nowości
Kolor
Cena
Dostępność
Typ oferty
+ Więcej (2)
Oferty i zniżki
157 wyników
Według ocen
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Według ocen
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
-15% z kodem
Ulubione
Maximex
Mechaniczna szczotka
Zielona
(30)
W magazynie
139 zł
z kodem
163 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Compactor
Ściągaczka z uchwytem Bestlock
Czarna, długość 23,5 cm
(38)
W magazynie
Ostatnie sztuki
84 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Addis
Miska
Plastikowa, biała, 7,7 l, ø 34 cm, wysokość 13 cm
(41)
W magazynie
22 zł
z kodem
25,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Ulubione
Addis
Szufelka
Plastikowa
(26)
W magazynie
Ostatnie sztuki
69 zł
z kodem
81 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Wenko
Ściągaczka z uchwytem Terni
W kolorze srebra, długość 40 cm
(55)
W magazynie
84 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Joseph Joseph
Organizer na akcesoria do sprzątania CupboardStore
(13)
W magazynie
Ostatnie sztuki
101 zł
z kodem
118,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Maximex
Nakładka na kran do odkamieniania
(57)
W magazynie
25 zł
z kodem
29 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Addis
Zapasowa końcówka do mopa Ultima
(21)
W magazynie
24 zł
z kodem
28 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Ściągaczka z uchwytem Mola
Czarna, długość 32 cm
(39)
W magazynie
89 zł
z kodem
105 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Ulubione
Metaltex
Uchwyt na akcesoria do sprzątania
2 szt.
(31)
W magazynie
58 zł
z kodem
68 zł bez kodu
34 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Addis
Miotła
Czarna
(20)
W magazynie
Ostatnie sztuki
54 zł
z kodem
64 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Addis
Miska Signature
Plastikowa, biała, 10 l, 32x39 cm, wysokość 17 cm
(10)
W magazynie
Ostatnie sztuki
30 zł
z kodem
35 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
-15% z kodem
Orion
Wiaderko
Metalowe, w kolorze srebra, ø 33 cm, wysokość 30 cm, 18 l
(13)
W magazynie
Ostatnia sztuka
88 zł
z kodem
104 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (3)
-15% z kodem
Wenko
Ściągaczka z uchwytem Vacuum-Loc
Z mocowaniem Vacuum-loc, czarna, długość 25 cm
(30)
W magazynie
Ostatnie sztuki
109 zł
z kodem
128 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Addis
Końcówka do miotły
Czarna/w naturalnym kolorze
(11)
W magazynie
Ostatnie sztuki
35 zł
z kodem
41 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Wenko
Miska Sira
Plastikowa, biała/szara, 8 l, 32,5x39 cm, wysokość 18 cm
(14)
W magazynie
Ostatnia sztuka
80 zł
z kodem
94 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Addis
Miotła
Szara
(19)
Dostawa od 06.11.2026
73 zł
z kodem
86 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Addis
Zapasowa końcówka do mopa
(15)
W magazynie
Ostatnie sztuki
23 zł
z kodem
27 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Wenko
Ściągaczka do podłóg Rosole
Czarna, długość 40 cm
(12)
W magazynie
177 zł
z kodem
208 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
zestaw 20 szt.
Joseph Joseph
Worki na śmieci zestaw IW8
20 szt., z taśmą, 5 l
(8)
W magazynie
Ostatnie sztuki
37 zł
z kodem
44 zł bez kodu
2,20 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Addis
Wiaderko
Plastikowe, szare, ø 28 cm, wysokość 28 cm, 9 l
(8)
Dostawa od 06.11.2026
31 zł
z kodem
37 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Maximex
Wybielające markery do fug zestaw
2 szt.
(37)
W magazynie
40 zł
z kodem
47 zł bez kodu
23,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Zone
Ściągaczka z uchwytem Nova
Biała, długość 21 cm
(12)
W magazynie
Ostatnie sztuki
169 zł
z kodem
199 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Wenko
Ściągaczka z uchwytem Bambusa
Z mocowaniem Turbo-loc, czarna/w naturalnym kolorze, długość 24 cm
(21)
W magazynie
60 zł
z kodem
71 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Orion
Wiaderko A
Metalowe, w kolorze srebra, ø 27 cm, wysokość 27 cm, 12 l
(9)
Dostawa od 22.10.2026
74 zł
z kodem
87 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (3)
-15% z kodem
zestaw 4 szt.
Addis
Ścierki zestaw
4 szt., z mikrowłókna
(11)
W magazynie
22 zł
z kodem
26 zł bez kodu
6,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Premium
-15% z kodem
Zone
Ściągaczka Rim
Czarna, długość 30 cm
(7)
W magazynie
Ostatnie sztuki
219 zł
z kodem
258 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Umbra
Ściągaczka z uchwytem Buddy
Biała, długość 26 cm
(8)
W magazynie
Ostatnie sztuki
59 zł
z kodem
69 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Maximex
Miotełka do kurzu
3 szt.
(32)
W magazynie
37 zł
z kodem
44 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Maximex
Teleskopowa ściągaczka do szyb Maxi
Zielona, długość 27 cm
(15)
W magazynie
Ostatnie sztuki
128 zł
z kodem
150 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Orion
Mechaniczna szczotka Quick
Szara
(13)
W magazynie
Ostatnie sztuki
122 zł
z kodem
142,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Umbra
Ściągaczka z uchwytem Flex
Biała, długość 40 cm
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
84 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Orion
Wiaderko A
Metalowe, w kolorze srebra, ø 25 cm, wysokość 22 cm, 8 l
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
57 zł
z kodem
67 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 5 szt.
Addis
Ścierki zestaw
5 szt., z mikrowłókna
(6)
Dostawa od 06.11.2026
31 zł
z kodem
35,99 zł bez kodu
7,20 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Maximex
Organizer na akcesoria do sprzątania Herkules Universal
Pojemność 34 l
(8)
W magazynie
Ostatnie sztuki
107 zł
z kodem
126 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (2)
-15% z kodem
Addis
Mechaniczna szczotka
Czarna
(10)
Dostawa od 06.11.2026
127 zł
z kodem
149 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Zone
Packa na muchy Singles
(9)
W magazynie
Ostatnie sztuki
62 zł
z kodem
73 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Orion
Wiaderko Vědro A
Metalowe, w kolorze srebra, ø 30 cm, wysokość 27 cm, 12 l
(9)
W magazynie
Ostatnie sztuki
84 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
YAMAZAKI
Stojak na odkurzacz Tower
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
143 zł
z kodem
167,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Homéa
Szczotka Terrazzo
(6)
W magazynie
18 zł
z kodem
21 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Addis
Końcówka do miotły
Czarna/w naturalnym kolorze
(7)
W magazynie
33 zł
z kodem
39 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Addis
Końcówka do miotły
Czarna/w naturalnym kolorze
(9)
W magazynie
26 zł
z kodem
30 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Maximex
Proszek do czyszczenia dywanów
(7)
W magazynie
Ostatnie sztuki
37 zł
z kodem
44 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Addis
Mop Essentials
(6)
W magazynie
84 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Orion
Golarka do swetrów
Szara
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
43 zł
z kodem
50 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Joseph Joseph
Szczotka do fug CleanTech 3in1
(4)
W magazynie
43 zł
z kodem
50 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 40 szt.
Brabantia
Worki na śmieci zestaw PerfectFit V
40 szt., z taśmą, 3 l
(4)
W magazynie
29 zł
z kodem
34 zł bez kodu
0,85 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Maximex
Mata antyszronowa na szybę samochodu
(4)
W magazynie
57 zł
z kodem
67 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
1
2
3
4
Załaduj więcej
Powiązane kategorie
Wiadra
Miski i miednice
Miotły
Zmiotki i szufelki
Mopy
Detergenty
Ściągaczki
Maty antypoślizgowe