Zniżka 20% na zakupy za ponad 500 zł |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Akcesoria do domu
Akcesoria do salonu
Akcesoria do salonu
...
Akcesoria do domu
Akcesoria do salonu
Akcesoria do salonu · Oferty i zniżki
Obrazy, plakaty, tabliczki
Poduszki
Koce
Gazetniki
Wazony i figurki
Zegary
Podpórki do książek
Gobeliny
Dekoracje wielkoformatowe
Osuszacze i nawilżacze powietrza
Filtry
1
W magazynie
Premium
Nowości
Kolor
Design
Cena
Okazja
+ Więcej (4)
Oferty i zniżki
2 752 wyników
Według ocen
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Według ocen
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
-20% z kodem
Balvi
Podpórka do książek Book Guard
Metalowa
(12)
W magazynie
93 zł
z kodem
116 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Wazon Niza
Ręcznie malowany, z terakoty, czarny, ø 20 cm, wysokość 16,5 cm
(12)
W magazynie
205 zł
z kodem
256 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Restilo
Koc Henry
Z mikropluszu, fioletowy, 70x150 cm
(12)
W magazynie
Ostatnia sztuka
42 zł
z kodem
53 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Karlsson
Zegar Small Flip
Stołowy, wysokość 16,5 cm
(7)
W magazynie
Ostatnie sztuki
403 zł
z kodem
504 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
House Nordic
Wazon Corvo
Wysoki, z terakoty, brązowy, ø 40 cm, wysokość 80 cm
(7)
W magazynie
Ostatnia sztuka
1 439 zł
z kodem
1 799 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Wazon Trudy
Ręcznie malowany, kamionkowy, zielony, 19x7,5 cm, wysokość 19 cm
(7)
W magazynie
Ostatnia sztuka
142 zł
z kodem
178 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Styler
Obraz Balcony I
50x70 cm, drukowany, z ramą w zestawie
(7)
W magazynie
Ostatnie sztuki
166 zł
z kodem
207 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Koc Kelso Check
Z materiału sherpa, czerwony, 130x170 cm
(7)
W magazynie
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Wazon Fian
Ręcznie malowany, ceramiczny, biały, ø 11 cm, wysokość 11 cm
(7)
W magazynie
50 zł
z kodem
62 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Karlsson
Zegar Acento
Ścienny, ø 40 cm
(7)
W magazynie
Ostatnie sztuki
236 zł
z kodem
295 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Poduszka dekoracyjna Cuddly
Z mikropluszu, jasnoniebieska, ze zdejmowaną poszewką, 45x45 cm
(7)
W magazynie
Ostatnie sztuki
61 zł
z kodem
76 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
-20% z kodem
Karlsson
Zegar Grace
Ścienny, ø 40 cm
(7)
W magazynie
Ostatnie sztuki
291 zł
z kodem
363,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
knor
Obrazy zestaw Monstera
30x30 cm, 4 szt., z ramą w zestawie
(7)
W magazynie
Ostatnia sztuka
139 zł
z kodem
174 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Mila Home
Poszewka na poduszkę Christmas
Na zamek , ze świątecznym motywem, 45x45 cm
(7)
W magazynie
Ostatnie sztuki
35 zł
z kodem
43,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Travelposter
Plakat Ireland
30x40 cm
(7)
W magazynie
Ostatnie sztuki
102 zł
z kodem
128 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Minimalist Cushion Covers
Poszewka na poduszkę Delicate Greens
Na zamek , 55x55 cm
(7)
W magazynie
Ostatnie sztuki
52 zł
z kodem
65 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Mila Home
Poduszka dekoracyjna
Żółta/biała, ze zdejmowaną poszewką, 43x43 cm
(7)
Dostawa od 15.12.2026
91 zł
z kodem
114 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Karlsson
Zegar Joy
Ścienny, ø 40 cm
(7)
Dostawa od 19.10.2026
246 zł
z kodem
307 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
House Nordic
Zegar Biel
Ścienny, ø 51 cm
(7)
Dostawa od 26.10.2026
110 zł
z kodem
137 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Linen Tales
Poszewka na poduszkę Blue Fog
Lniana, kopertowa, 50x70 cm
(7)
Dostawa od 19.11.2026
109 zł
z kodem
136 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
+ Wymiary (2)
Premium
-20% z kodem
Tylko na Bonami
Linen Tales
Poszewka na poduszkę Linen Tales for Bonami
Z mieszanki lnu, kopertowa, 70x90 cm
(7)
Dostawa od 19.11.2026
110 zł
z kodem
137 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (5)
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Styler
Obrazy zestaw Boho
30x40 cm, 2 szt., drukowane, z ramą w zestawie
(13)
W magazynie
Ostatnie sztuki
122 zł
z kodem
151,99 zł bez kodu
76 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Koc Enchanted Twilight Animals
Z mikropluszu, zielony, 130x170 cm
(14)
W magazynie
60 zł
z kodem
75 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-20% z kodem
JAHU collections
Koc Plain
Polarowy, niebieski, 150x200 cm
(20)
W magazynie
36 zł
z kodem
45 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+7
+8
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Wazon Ingolf
Szklany, brązowy, 18x19,5 cm, wysokość 26 cm
(18)
W magazynie
226 zł
z kodem
282 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Really Nice Things
Obraz Beach Way
140x140 cm
(18)
W magazynie
Ostatnia sztuka
148 zł
z kodem
184,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Malerifabrikken
Obraz Accurate
90x120 cm, ręcznie malowany, z ramą w zestawie/na płótnie
(8)
W magazynie
Ostatnie sztuki
1 647 zł
z kodem
2 059 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Styler
Obraz Ash
70x100 cm, z ręcznie malowanymi elementami, na płótnie
(8)
W magazynie
Ostatnie sztuki
298 zł
z kodem
372 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Everbrand Sweden
Pochłaniacz wilgoci Absodry Duo Family Bag 6-series
Szary
(8)
W magazynie
100 zł
z kodem
125 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
-20% z kodem
Styler
Obraz Jade
70x100 cm, drukowany/z ręcznie malowanymi elementami, na płótnie
(8)
W magazynie
Ostatnie sztuki
298 zł
z kodem
372 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Everbrand Sweden
Pochłaniacz wilgoci Absodry Duo Family Bag 3-series
Szary
(8)
W magazynie
67 zł
z kodem
84 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
knor
Obrazy zestaw Wild
30x40 cm, 4 szt.
(8)
W magazynie
210 zł
z kodem
263 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Orion
Wazon
Szklany, ø 12,5 cm, wysokość 25 cm
(8)
W magazynie
Ostatnie sztuki
53 zł
z kodem
66 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Restilo
Koc Mic
Z mikropluszu, czerwony, 160x210 cm
(8)
W magazynie
Ostatnie sztuki
91 zł
z kodem
114 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-20% z kodem
Butter Kings
Poduszka dekoracyjna Snowflake Frost
Bawełniana, ze świątecznym motywem, szara, ze zdejmowaną poszewką, 45x45 cm
(8)
W magazynie
106 zł
z kodem
133 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Tiseco Home Studio
Poduszka dekoracyjna Rabbit
Z mikropluszu, zielona, ze zdejmowaną poszewką, 45x45 cm
(8)
Dostawa od 09.11.2026
93 zł
z kodem
116 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Bianca
Poszewki na poduszki zestaw Cotton Sateen
2 szt., z satyny bawełnianej, kopertowe, 50x75 cm
(9)
W magazynie
Ostatnia sztuka
75 zł
z kodem
93,99 zł bez kodu
47 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Poduszka dekoracyjna Cosy Ribbed
Z mikropluszu, morska, ze zdejmowaną poszewką, 45x45 cm
(9)
W magazynie
68 zł
z kodem
85 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
-20% z kodem
Really Nice Things
Dekoracja ścienna Mapamundi
Drewniana, wysokość 40 cm
(9)
W magazynie
Ostatnie sztuki
182 zł
z kodem
227 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
JAHU collections
Poduszka dekoracyjna Ella
Aksamitna, czarna, ze zdejmowaną poszewką, 45x45 cm
(9)
W magazynie
Ostatnia sztuka
46 zł
z kodem
57 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
zestaw 3 szt.
Wallity
Obrazy zestaw
35x45 cm, 3 szt., z ramą w zestawie
(22)
Dostawa od 04.11.2026
210 zł
z kodem
262,99 zł bez kodu
87,66 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Restilo
Poszewki na poduszki zestaw Laila
2 szt., kopertowe, 50x70 cm
(21)
W magazynie
Ostatnia sztuka
57 zł
z kodem
71 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Koc Arctic Fox
Ze sztucznego futra, szary, 130x170 cm
(10)
W magazynie
159 zł
z kodem
199 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Everbrand Sweden
Pochłaniacz wilgoci Absodry Duo Family Bag 6-series
Różowy
(10)
W magazynie
95 zł
z kodem
119 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
-20% z kodem
Styler
Obraz Mae
70x100 cm, drukowany/z ręcznie malowanymi elementami, na płótnie
(10)
Dostawa od 19.11.2026
331 zł
z kodem
414 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Styler
Obrazy zestaw Selloana
30x40 cm, 2 szt., drukowane, z ramą w zestawie
(10)
Dostawa od 19.11.2026
127 zł
z kodem
159 zł bez kodu
79,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Minimalist Cushion Covers
Poszewka na poduszkę
Na zamek , 45x45 cm
(10)
Dostawa od 15.12.2026
42 zł
z kodem
52 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Wallity
Dekoracja ścienna Astrid
Metalowa, wysokość 35 cm
(19)
W magazynie
Ostatnie sztuki
190 zł
z kodem
237 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
1
...
8
9
10
...
58
Załaduj więcej
Powiązane kategorie
Lustra
Tapety
Obrazy, plakaty, tabliczki
Ramki
Wazony i figurki
Świece i zapachy
Zegary
Akcesoria ozdobne
Naklejki
Dywany
Poduszki
Koce
Gazetniki
Dekoracje wielkoformatowe
Ulubione filtry
Żółte akcesoria do salonu
Zielone akcesoria do salonu
Fioletowe akcesoria do salonu