Zniżka 15% z kodem OCTOBER |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × Universal |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Akcesoria do domu
Akcesoria do domu
Akcesoria do salonu
...
Akcesoria do domu
Akcesoria do salonu
Akcesoria do salonu
Obrazy, plakaty, tabliczki
Poduszki
Koce
Gazetniki
Wazony i figurki
Zegary
Podpórki do książek
Gobeliny
Dekoracje wielkoformatowe
Osuszacze i nawilżacze powietrza
Dywany do salonu
Akcesoria kominkowe
Dyfuzory i patyczki zapachowe
Zasłony i firany
Pokrowce na meble
Filtry
W magazynie
Oferty i zniżki
Premium
Nowości
Kolor
Design
Cena
Okazja
+ Więcej (4)
2 827 wyników
Największa zniżka
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Największa zniżka
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Premium
-15% z kodem
Malerifabrikken
Obraz New Story
120x90 cm, ręcznie malowany, z ramą w zestawie/na płótnie
(2)
Dostawa od 06.11.2026
1 844 zł
z kodem
2 169 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Nowość
Bianca
Koc Cotton Muslin Stripe
Bawełniany, w naturalnym kolorze, 150x200 cm
Dostawa od 04.11.2026
181 zł
z kodem
213 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Tiseco Home Studio
Koc
Bawełniany, szary, 130x170 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
161 zł
z kodem
189 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Minimalist Cushion Covers
Zestaw poszewek na poduszki i bieżnika Christmas
5 szt., beżowy
(13)
W magazynie
Ostatnia sztuka
188 zł
z kodem
221 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Kave Home
Poszewka na poduszkę Lioris
Bawełniana, na zamek , w paski, 40x60 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
84 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Butter Kings
Zestaw koca i poszewki na poduszkę Where Butterfly Fly
Pikowany, z satyny bawełnianej, biały, 140x200 cm
(1)
W magazynie
373 zł
z kodem
439 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Premier Housewares
Figurka Tibor
Kamienna, 12x32 cm, wysokość 46 cm
Dostawa od 29.10.2026
352 zł
z kodem
414 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Karlsson
Zegar Ancho
Ścienny, ø 50 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
798 zł
z kodem
939 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Minimalist Cushion Covers
Poszewka na poduszkę Delicate Greens
Na zamek , 55x55 cm
(7)
W magazynie
Ostatnie sztuki
55 zł
z kodem
65 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Mauro Ferretti
Zegar Hexagon
Ścienny, wysokość 62 cm
(10)
W magazynie
Ostatnia sztuka
411 zł
z kodem
484 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
JAHU collections
Poduszka dekoracyjna Alfa
Aksamitna, biała, ze zdejmowaną poszewką, 45x45 cm
(29)
W magazynie
Ostatnia sztuka
37 zł
z kodem
44 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Styler
Obraz Mae
70x100 cm, drukowany/z ręcznie malowanymi elementami, na płótnie
(10)
Dostawa od 19.11.2026
352 zł
z kodem
414 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 3 szt.
Ulubione
Wallity
Obrazy zestaw
15x15 cm, 3 szt., z ramą w zestawie
(77)
Dostawa od 11.11.2026
99 zł
z kodem
117 zł bez kodu
39 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Kave Home
Poszewka na poduszkę Catarina
Z mieszanki wełny, na zamek , w kratkę, 45x45 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
91 zł
z kodem
106,49 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Kave Home
Wazon Arquena
Ręcznie wykonany/wysoki, z papier mâché, kremowy, ø 32 cm, wysokość 46,5 cm
Dostawa od 14.12.2026
362 zł
z kodem
425,94 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Catherine Lansfield
Koc Angus Highland Cow
Z mikropluszu, brązowy/beżowy, 130x170 cm
(5)
Dostawa od 04.11.2026
80 zł
z kodem
94 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Malerifabrikken
Panel akustyczny Stone Balance
Tekstylny, 88x118 cm
Dostawa od 06.11.2026
700 zł
z kodem
824 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Kave Home
Poszewka na poduszkę Manma
Z mieszanki lnu, na zamek , geometryczna/abstrakcyjny wzór, 30x50 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
181 zł
z kodem
212,97 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Malerifabrikken
Obraz For Life
90x120 cm, ręcznie malowany, na płótnie
Dostawa od 06.11.2026
1 852 zł
z kodem
2 179 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Gazzda
Figurka Tica
Z drewna dębowego, 10,5x26 cm, wysokość 11,5 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
311 zł
z kodem
366 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-15% z kodem
Malerifabrikken
Obraz Metallic Champagne
88x118 cm, ręcznie malowany, na płótnie
Dostawa od 06.11.2026
1 529 zł
z kodem
1 799 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Veronika Boulová
Plakat Monstera
29x41 cm
W magazynie
135 zł
z kodem
159 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Veronika Boulová
Plakat White Poppy
29x41 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
135 zł
z kodem
159 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Tiseco Home Studio
Koc Madeline
Zielony, 130x170 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
204 zł
z kodem
240 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Veronika Boulová
Plakat Girl Power
29x41 cm
W magazynie
Ostatnie sztuki
135 zł
z kodem
159 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Catherine Lansfield
Poduszka dekoracyjna Stab Stitch
Czarna, 43x43 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
74 zł
z kodem
87 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Styler
Obraz Penelope
70x100 cm, drukowany/z ręcznie malowanymi elementami, na płótnie
(3)
Dostawa od 19.11.2026
319 zł
z kodem
375 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Zapasowy wkład do pochłaniacza wilgoci Damp Killer 1 kg
Biały/niebieski
(54)
W magazynie
44 zł
z kodem
52 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Pineapple Elephant
Poszewki na poduszki zestaw Casablanca Pinsonic
2 szt., strukturalne, kopertowe, 50x75 cm
W magazynie
84 zł
z kodem
99 zł bez kodu
49,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Malerifabrikken
Obraz Moon Rock
90x120 cm, ręcznie malowany, z ramą w zestawie/na płótnie
(2)
Dostawa od 06.11.2026
1 946 zł
z kodem
2 289 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Wenko
Pochłaniacz wilgoci Drop
Czarny
W magazynie
Ostatnie sztuki
105 zł
z kodem
124 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-15% z kodem
Costa Nova
Wazon Brisa
Ręcznie malowany, kamionkowy, biały/niebieski, ø 12 cm, wysokość 15 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
116 zł
z kodem
137 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Minimalist Cushion Covers
Poszewki na poduszki zestaw
4 szt., na zamek , ze świątecznym motywem, z nadrukiem, 55x55 cm
(19)
W magazynie
Ostatnia sztuka
184 zł
z kodem
216 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Butter Kings
Zestaw koca i poszewki na poduszkę Sweet Bunnies
Pikowany, z satyny bawełnianej, różowy, 140x200 cm
W magazynie
369 zł
z kodem
434 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Wenko
Pochłaniacz wilgoci Cube
Biały
W magazynie
95 zł
z kodem
112 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 6 szt.
Casa Selección
Poduszki dekoracyjne zestaw
6 szt., ze zdejmowaną poszewką, 45x45 cm
(2)
Dostawa od 27.10.2026
322 zł
z kodem
379 zł bez kodu
63,17 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Kähler Design
Figurka The Dreamer
Ceramiczna, 7x9,5 cm, wysokość 21,5 cm
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
337 zł
z kodem
396 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Bloomingville
Dekoracja ścienna Cesta
Kamionkowa, 11x31 cm, wysokość 31 cm
Dostawa od 29.10.2026
229 zł
z kodem
269 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Euromant
Koc Linen
Z mieszanki bawełny, niebieski, 140x180 cm
(9)
W magazynie
Ostatnia sztuka
196 zł
z kodem
230 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Native Natural
Koc
Wełniany, szary, 140x180 cm
Dostawa od 23.10.2026
1 359 zł
z kodem
1 599 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Mette Ditmer Denmark
Figurka Sculpture
Z żywicy polimerowej, 14x19 cm, wysokość 32 cm
Dostawa od 30.10.2026
535 zł
z kodem
629 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Premier Housewares
Podpórki do książek Hiba
2 szt., metalowe
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
298 zł
z kodem
351 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Mila Home
Poszewka na poduszkę Easter
Na zamek , z wielkanocnym motywem, z nadrukiem, 43x43 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
43 zł
z kodem
51 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Butter Kings
Zestaw koca i poszewki na poduszkę Colours and Flowers
Pikowany, z satyny bawełnianej, 140x200 cm
W magazynie
369 zł
z kodem
434 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-15% z kodem
Kave Home
Poduszka na sofę Blok
Z tkaniny szenilowej, beżowa, szerokość 60 cm, waga 1 kg
(2)
W magazynie
267 zł
z kodem
314,13 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Rozmiar poduszki (3)
-15% z kodem
Light & Living
Poduszka dekoracyjna Comallo
Z mieszanki wełny, zielona, 45x45 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
205 zł
z kodem
241 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Euromant
Koc Guadalajara
Z mieszanki bawełny, zielony/beżowy, 140x180 cm
W magazynie
Ostatnia sztuka
197 zł
z kodem
232 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
Premium
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Kay Bojesen Denmark
Figurki zestaw Lovebirds
2 szt., z drewna dębowego, 5x9,5 cm, wysokość 9 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
420 zł
z kodem
494 zł bez kodu
247 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
1
...
26
27
28
...
38
Załaduj więcej
Powiązane kategorie
Lustra
Tapety
Obrazy, plakaty, tabliczki
Ramki
Wazony i figurki
Świece i zapachy
Zegary
Akcesoria ozdobne
Naklejki
Dywany
Poduszki
Koce
Gazetniki
Dekoracje wielkoformatowe
Ulubione filtry
Żółte akcesoria do salonu
Zielone akcesoria do salonu
Fioletowe akcesoria do salonu