Zniżka 20% na zakupy za ponad 500 zł |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Akcesoria do domu
Akcesoria do salonu
Akcesoria do salonu
...
Akcesoria do domu
Akcesoria do salonu
Tanie akcesoria do salonu z kodem zniżkowym
Obrazy, plakaty, tabliczki
Poduszki
Koce
Gazetniki
Wazony i figurki
Zegary
Podpórki do książek
Gobeliny
Dekoracje wielkoformatowe
Osuszacze i nawilżacze powietrza
Filtry
1
W magazynie
Oferty i zniżki
Premium
Nowości
Kolor
Design
Cena
Okazja
+ Więcej (4)
Kod zniżkowy
2 755 wyników
Najtańsze
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Najtańsze
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Bianca
Poszewki na poduszki zestaw Attica Velvet Embroidered
2 szt., kopertowe, 50x75 cm
(7)
W magazynie
Ostatnie sztuki
70 zł
z kodem
88 zł bez kodu
44 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-20% z kodem
Ulubione
My House
Koc Micro
Z mikropluszu, żółty, 150x200 cm
(41)
W magazynie
Ostatnie sztuki
70 zł
z kodem
88 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+9
+10
-20% z kodem
Nowość
zestaw 2 szt.
Bianca
Poszewki na poduszki zestaw Attica Velvet
2 szt., kopertowe, 50x75 cm
Dostawa od 04.11.2026
70 zł
z kodem
88 zł bez kodu
44 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Nowość
zestaw 2 szt.
Bianca
Poszewki na poduszki zestaw Attica Velvet
2 szt., kopertowe, 50x75 cm
Dostawa od 04.11.2026
70 zł
z kodem
88 zł bez kodu
44 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Ulubione
My House
Koc Micro
Z mikropluszu, zielony, 150x200 cm
(38)
W magazynie
Ostatnie sztuki
71 zł
z kodem
88,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+9
+10
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Bianca
Poszewki na poduszki zestaw Cotton Sateen
2 szt., z satyny bawełnianej, kopertowe, 50x75 cm
(3)
Dostawa od 04.11.2026
71 zł
z kodem
88,99 zł bez kodu
44,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Poduszka dekoracyjna Velvet and Faux Fur
Z mikropluszu, ciemnofioletowa, 55x55 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
71 zł
z kodem
89 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Koc Kelso Check
Z materiału sherpa, szary, 130x170 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
71 zł
z kodem
89 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
douceur d'intérieur
Poduszka dekoracyjna Essentiel
Czarna, 60x60 cm
(41)
W magazynie
71 zł
z kodem
89 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Mioli Decor
Poduszka dekoracyjna Top
Z materiału bouclé, różowa, ø 20 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
71 zł
z kodem
89 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
+ Średnica (2)
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Koc Salobre
Z bawełny z recyklingu, czarny/beżowy, 130x160 cm
(1)
Dostawa od 21.10.2026
71 zł
z kodem
89 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Nowość
Mioli Decor
Poduszka dekoracyjna Bal Kabagi
Pomarańczowa, 18x18 cm
Dostawa od 04.11.2026
71 zł
z kodem
89 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Tiseco Home Studio
Poduszka dekoracyjna Microvelvet
Aksamitna, ciemnozielona, ze zdejmowaną poszewką, 45x45 cm
(66)
W magazynie
Ostatnie sztuki
72 zł
z kodem
89,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
-20% z kodem
Light & Living
Figurka Bee
Metalowa, 16x20 cm, wysokość 7,5 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
72 zł
z kodem
89,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Light & Living
Figurka Dragonfly
Metalowa, 18x22,5 cm, wysokość 5 cm
(1)
W magazynie
Ostatnie sztuki
72 zł
z kodem
89,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Nowość
Bloomingville
Wazon Odina
Ręcznie malowany, kamionkowy, beżowy, ø 9 cm, wysokość 21 cm
W magazynie
72 zł
z kodem
90 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Mioli Decor
Poduszka dekoracyjna Top
Z materiału bouclé, szara, ø 20 cm
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
72 zł
z kodem
90 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
+ Średnica (2)
-20% z kodem
Tiseco Home Studio
Poduszka dekoracyjna Waffle
Bawełniana, fioletowa, ze zdejmowaną poszewką, 45x45 cm
(3)
W magazynie
Ostatnia sztuka
72 zł
z kodem
90 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Mioli Decor
Poduszka dekoracyjna Top
Z materiału bouclé, kremowa, ø 20 cm
(3)
Dostawa od 04.11.2026
72 zł
z kodem
90 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
-20% z kodem
Mioli Decor
Poduszka dekoracyjna Top
Z materiału bouclé, jasnobrązowa, ø 20 cm
(6)
Dostawa od 04.11.2026
72 zł
z kodem
90 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
+ Średnica (2)
-20% z kodem
Mioli Decor
Poduszka dekoracyjna Top
Z materiału bouclé, ceglasta, ø 20 cm
(6)
Dostawa od 04.11.2026
72 zł
z kodem
90 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
+ Średnica (2)
-20% z kodem
Casa Selección
Zegar Eva
Ścienny, ø 60 cm
(1)
Dostawa od 20.10.2026
72 zł
z kodem
90 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Tiseco Home Studio
Poduszka dekoracyjna Iris
Aksamitna, szara, ze zdejmowaną poszewką, 45x45 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
73 zł
z kodem
90,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Tiseco Home Studio
Poduszka dekoracyjna Waffle
Bawełniana, bordowa, ze zdejmowaną poszewką, 45x45 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
73 zł
z kodem
90,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Tiseco Home Studio
Koc Cosy
Z mikropluszu, ciemnoszary, 150x200 cm
(18)
W magazynie
73 zł
z kodem
91 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Dakls
Zegar
Ścienny, ø 35 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
73 zł
z kodem
91 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Restilo
Koc Mic
Z mikropluszu, beżowy, 150x200 cm
(64)
W magazynie
Ostatnie sztuki
73 zł
z kodem
91 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Koc Salobre
Z bawełny z recyklingu, brązowy, 130x160 cm
(3)
W magazynie
Ostatnie sztuki
73 zł
z kodem
91 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Ulubione
Styler
Obraz Spa & Zen
30x30 cm, szklany
(68)
W magazynie
Ostatnie sztuki
73 zł
z kodem
91 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Poduszka dekoracyjna Christmas Bauble
Pluszowa, ze świątecznym motywem, czerwona/biała, 25x30 cm
(1)
Dostawa od 04.11.2026
73 zł
z kodem
91 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Poduszka dekoracyjna Candy Cane
Polarowa, ze świątecznym motywem, czerwona/biała, ze zdejmowaną poszewką, 50x30 cm
(7)
Dostawa od 04.11.2026
73 zł
z kodem
91 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
My House
Koc Micro
Z mikropluszu, jasnozielony, 150x200 cm
(54)
W magazynie
74 zł
z kodem
92 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+9
+10
Premium
-20% z kodem
Bloomingville
Koc Isnel
Z bawełny z recyklingu, żółty/różowy, 130x160 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
74 zł
z kodem
92 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
+3
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Bianca
Poszewki na poduszki zestaw Cotton Sateen
2 szt., z satyny bawełnianej, kopertowe, 50x75 cm
(9)
W magazynie
Ostatnie sztuki
74 zł
z kodem
92 zł bez kodu
46 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-20% z kodem
Ulubione
Tiseco Home Studio
Poduszka dekoracyjna Microvelvet
Aksamitna, ciemnoszara, ze zdejmowaną poszewką, 45x45 cm
(67)
W magazynie
74 zł
z kodem
92 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+4
+5
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Tiseco Home Studio
Poduszka dekoracyjna Waffle
Bawełniana, niebieska, ze zdejmowaną poszewką, 45x45 cm
(7)
W magazynie
Ostatnie sztuki
74 zł
z kodem
92 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Koc Spring Gonks
Z mikropluszu, z wielkanocnym motywem, jasnozielony, 130x170 cm
W magazynie
74 zł
z kodem
92 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Catherine Lansfield
Poduszka dekoracyjna Crushed Velvet Diamante
Aksamitna, beżowa, 45x45 cm
(18)
Dostawa od 04.11.2026
74 zł
z kodem
92 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Tiseco Home Studio
Poduszka dekoracyjna Waffle
Bawełniana, beżowa, ze zdejmowaną poszewką, 45x45 cm
(8)
W magazynie
Ostatnie sztuki
74 zł
z kodem
92 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Mauro Ferretti
Figurka Ok
Z żywicy polimerowej, 10x7 cm, wysokość 22,5 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
74 zł
z kodem
92 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
My House
Koc Micro
Z mikropluszu, pomarańczowy, 150x200 cm
(86)
W magazynie
74 zł
z kodem
93 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+9
+10
-20% z kodem
Maximex
Poduszka podróżna
Niebieska, 20x32 cm
(10)
W magazynie
Ostatnie sztuki
74 zł
z kodem
93 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Sass & Belle
Wazon Peeking Cat
Z dolomitu, biały, ø 9,5 cm, wysokość 18 cm
(1)
W magazynie
74 zł
z kodem
93 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Sass & Belle
Wazon Peeking Sausage Dog
Z dolomitu, biały, ø 10 cm, wysokość 18,5 cm
(1)
W magazynie
74 zł
z kodem
93 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
My House
Koc Micro
Z mikropluszu, niebieski, 150x200 cm
(252)
W magazynie
74 zł
z kodem
93 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+9
+10
-20% z kodem
Casa Selección
Zegar dziecięcy
Ø 30 cm
(6)
Dostawa od 20.10.2026
74 zł
z kodem
93 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Nowość
Bloomingville
Koc Peo
Z bawełny z recyklingu, ze świątecznym motywem, 130x160 cm
Dostawa od 21.10.2026
74 zł
z kodem
93 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Nowość
Bloomingville
Koc Candice
Z bawełny z recyklingu, 130x160 cm
Dostawa od 21.10.2026
74 zł
z kodem
93 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
1
...
14
15
16
...
58
Załaduj więcej
Powiązane kategorie
Lustra
Tapety
Obrazy, plakaty, tabliczki
Ramki
Wazony i figurki
Świece i zapachy
Zegary
Akcesoria ozdobne
Naklejki
Dywany
Poduszki
Koce
Gazetniki
Dekoracje wielkoformatowe
Ulubione filtry
Żółte akcesoria do salonu
Zielone akcesoria do salonu
Fioletowe akcesoria do salonu