Zniżka 20% na zakupy za ponad 500 zł |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Akcesoria do domu
Akcesoria do przedpokoju i garderoby
Akcesoria do przedpokoju i garderoby
...
Akcesoria do domu
Akcesoria do przedpokoju i garderoby
Akcesoria do przedpokoju i garderoby · Oferty i zniżki
Wieszaki i szafki na klucze
Haczyki i wieszaki
Organizery i szkatułki
Przechowywanie ubrań
Wieszaki i stojaki na ubrania
Stopery do drzwi
Parasolniki
Wieszaki do szafy
Akcesoria do butów
Dywaniki na schody
Filtry
1
W magazynie
Premium
Nowości
Kolor
Design
Cena
Okazja
+ Więcej (4)
Oferty i zniżki
1 050 wyników
Największa zniżka
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Największa zniżka
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
-20% z kodem
zestaw 3 szt.
Compactor
Pojemniki do przechowywania ubrań zestaw Blue Edition
3 szt., próżniowe, plastikowe, niebieskie, 65x45x27 cm
(2)
W magazynie
215 zł
z kodem
269 zł bez kodu
89,67 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Zestaw (2)
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Ulubione
Umbra
Wieszak ścienny Flip
Z litego drewna topolowego, biały, szerokość 30 cm, wysokość 6 cm, głębokość 3 cm
(33)
W magazynie
105 zł
z kodem
130,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (5)
-20% z kodem
Ulubione
Compactor
Pojemnik do przechowywania ubrań
Próżniowy/usztywniany, tekstylny, czarny, 65x50x26,5 cm
(24)
W magazynie
101 zł
z kodem
126 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Wenko
Haczyk Vieste
Wiszący, ze stali nierdzewnej, czarny
(81)
W magazynie
30 zł
z kodem
38 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Ulubione
YAMAZAKI
Parasolnik Himeji
Metalowy, czarny, 10x30 cm, wysokość 43 cm
(36)
W magazynie
Ostatnie sztuki
290 zł
z kodem
363 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Ulubione
Wenko
Stojak na ubrania Foldable
Teleskopowy/na kółkach, metalowy, szary, 88x49 cm, wysokość 167 cm
(49)
W magazynie
Ostatnia sztuka
210 zł
z kodem
262 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Umbra
Wieszak ścienny Flip
Z litego drewna topolowego, brązowy, szerokość 51 cm, wysokość 6 cm, głębokość 3 cm
(22)
W magazynie
129 zł
z kodem
161 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
douceur d'intérieur
Haczyki zestaw Fixeo
2 szt., bez wiercenia, metalowe, w kolorze matowej czerni
(2)
W magazynie
17 zł
z kodem
21 zł bez kodu
10,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
-20% z kodem
zestaw 5 szt.
Wenko
Wieszaki zestaw Paris
5 szt., drewniane, czarne, długość 44 cm, wysokość 25 cm
(9)
W magazynie
66 zł
z kodem
83 zł bez kodu
16,60 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Hübsch
Haczyk Flare
Ścienny, metalowy, beżowy
(2)
W magazynie
44 zł
z kodem
54,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Bigso
Organizer do szafy Soft Storage
Tekstylny, szary, 60x30 cm, wysokość 50 cm
(15)
W magazynie
46 zł
z kodem
57 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
Hübsch
Haczyk Piccolo
Ścienny, metalowy, brązowy
(1)
W magazynie
42 zł
z kodem
52 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Mauro Ferretti
Wieszak Glam
Metalowy, czarny, ø 26 cm, wysokość 176 cm
(7)
W magazynie
Ostatnie sztuki
475 zł
z kodem
594 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Joseph Joseph
Separatory na drążek do szafy Orderly
2 szt., plastikowe, beżowe, 20x3,5 cm, wysokość 3,5 cm
(4)
W magazynie
Ostatnie sztuki
50 zł
z kodem
61,99 zł bez kodu
31 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Ulubione
Joseph Joseph
Organizer na buty Shoe-In Compact
Plastikowy, beżowy, 35x23,5 cm, wysokość 15 cm
(24)
W magazynie
70 zł
z kodem
87 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Ulubione
Umbra
Stopery do drzwi zestaw Buddy
2 szt., gumowe, szare, 11x15 cm, wysokość 6 cm
(45)
W magazynie
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
49,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Zestaw (2)
Premium
-20% z kodem
Mette Ditmer Denmark
Wieszak ścienny Showcase
Z półką, z litego drewna dębowego, brązowy, szerokość 90 cm, wysokość 10 cm, głębokość 18 cm
(1)
W magazynie
Ostatnia sztuka
411 zł
z kodem
514 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Zone
Haczyk Rim
Ścienny, metalowy, czarny
(7)
W magazynie
72 zł
z kodem
90 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Ulubione
Compactor
Worki próżniowe zestaw Aspispace M/L
5 szt.
(36)
W magazynie
79 zł
z kodem
99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Compactor
Pojemnik pod łóżko Urban
Tekstylny/plastikowy, wysokość 18 cm
(471)
W magazynie
27 zł
z kodem
34 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Compactor
Pokrowiec na garnitur Rivoli
Brązowy, długość 60 cm, wysokość 100 cm
(184)
W magazynie
23 zł
z kodem
29 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Umbra
Wieszak na drzwi Estique
Metalowy, biały/w naturalnym kolorze, szerokość 36 cm, wysokość 60 cm, głębokość 11 cm
(8)
W magazynie
Ostatnie sztuki
124 zł
z kodem
155 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Premier Housewares
Wieszak na paski i krawaty The Dandy
Wiszący, drewniany, w naturalnym kolorze, wysokość 18 cm
(6)
W magazynie
Ostatnie sztuki
31 zł
z kodem
39 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
House Nordic
Wieszak ścienny Trento
Metalowy, biały, szerokość 3 cm, wysokość 82 cm, głębokość 30 cm
(7)
W magazynie
Ostatnie sztuki
150 zł
z kodem
186,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-20% z kodem
Umbra
Szkatułka na biżuterię Stowit
Drewniana, 26x22 cm, wysokość 12 cm
(7)
W magazynie
275 zł
z kodem
344 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
Premium
-20% z kodem
zestaw 5 szt.
Joseph Joseph
Wieszaki zestaw Orderly
5 szt., plastikowe, beżowe, długość 41 cm, wysokość 22 cm
(7)
W magazynie
58 zł
z kodem
73 zł bez kodu
14,60 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
Premium
-20% z kodem
Bloomingville Mini
Haczyki zestaw Lewi
3 szt., ścienne
(8)
W magazynie
140 zł
z kodem
175 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 6 szt.
Ulubione
Metaltex
Haczyki zestaw Lonardo
6 szt., wiszące, stalowe, w kolorze srebra
(23)
W magazynie
30 zł
z kodem
38 zł bez kodu
6,33 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 5 szt.
Ulubione
Compactor
Worki próżniowe zestaw Premium Valve M
5 szt.
(781)
W magazynie
70 zł
z kodem
87 zł bez kodu
17,40 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
Compactor
Organizer do szafy Oxford
Wiszący, tekstylny, szary, 18x30 cm, wysokość 94 cm
(8)
W magazynie
75 zł
z kodem
93,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
zestaw 3 szt.
Ulubione
Wenko
Wieszaki zestaw
3 szt., na spodnie, drewniane, brązowe, długość 25 cm, wysokość 16,5 cm
(120)
W magazynie
27 zł
z kodem
34 zł bez kodu
11,33 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Umbra
Stojak na biżuterię Dachsie
14x127 cm, wysokość 6 cm
(2)
W magazynie
60 zł
z kodem
75 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Ulubione
Wenko
Wieszak na drzwi Celano
Metalowy, w kolorze srebra, szerokość 39 cm, wysokość 11 cm
(123)
W magazynie
65 zł
z kodem
81 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Umbra
Haczyki zestaw Buddy
3 szt., ścienne, plastikowe, białe/szare
(16)
W magazynie
73 zł
z kodem
91 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-20% z kodem
Casa Selección
Stopery do drzwi zestaw Cat
2 szt., tekstylne, 11x34 cm, wysokość 17 cm
(1)
W magazynie
135 zł
z kodem
169 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Umbra
Wieszak ścienny Flip
Z litego drewna topolowego, biały, szerokość 81 cm, wysokość 6 cm, głębokość 3 cm
(38)
W magazynie
210 zł
z kodem
262,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+3
+4
+ Wymiary (5)
-20% z kodem
zestaw 2 szt.
Ulubione
Compactor
Worki próżniowe zestaw Espace L
2 szt.
(34)
W magazynie
Ostatnia sztuka
63 zł
z kodem
78,99 zł bez kodu
39,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Wenko
Drążek do zdejmowania ubrań Herkules
Metalowy/plastikowy, biały, 3x1 cm, wysokość 76 cm
(172)
W magazynie
58 zł
z kodem
72 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Ulubione
Wenko
Pojemnik pod łóżko Balance
Tekstylny, wysokość 15 cm
(48)
W magazynie
Ostatnie sztuki
35 zł
z kodem
44 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Balvi
Talerzyk na biżuterię Cat
Porcelanowy, ø 15 cm, wysokość 12,5 cm
(9)
W magazynie
71 zł
z kodem
89 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Mauro Ferretti
Wieszak ścienny Leaves
Metalowy, w kolorze złota, szerokość 49,5 cm, wysokość 26 cm, głębokość 6 cm
(12)
W magazynie
Ostatnie sztuki
145 zł
z kodem
181 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Metaltex
Ociekacz do butów Vario
Szary
(273)
W magazynie
25 zł
z kodem
31 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Rowico
Wieszak ścienny Confetti
Z litego drewna dębowego, czarny, szerokość 70 cm, wysokość 7 cm, głębokość 2 cm
(35)
W magazynie
Ostatnie sztuki
262 zł
z kodem
327,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
Premium
-20% z kodem
Zone
Haczyk A-Hook
Ścienny, stalowy, czarny
(5)
W magazynie
Ostatnie sztuki
62 zł
z kodem
77 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-20% z kodem
Mauro Ferretti
Wieszak ścienny Long Leaf
Metalowy, w kolorze złota, szerokość 65 cm, wysokość 43 cm, głębokość 6 cm
(4)
W magazynie
Ostatnia sztuka
403 zł
z kodem
504 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Compactor
Pojemnik do przechowywania ubrań Oxford
Próżniowy/usztywniany, tekstylny, szary, 56x42x33 cm
(6)
W magazynie
142 zł
z kodem
176,99 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-20% z kodem
zestaw 4 szt.
Ulubione
Wenko
Haczyki zestaw
4 szt., wiszące, stalowe, czarne
(245)
W magazynie
29 zł
z kodem
36 zł bez kodu
9 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-20% z kodem
Ulubione
Wenko
Pojemnik pod łóżko Air
Tekstylny, wysokość 15 cm
(152)
W magazynie
29 zł
z kodem
36 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
1
...
5
6
7
...
22
Załaduj więcej
Powiązane kategorie
Szafki na buty
Zestawy do przedpokoju
Wieszaki
Wieszaki ścienne
Stojaki na ubrania
Wieszaki kamerdyner
Parasolniki
Stopery do drzwi