Zniżka 15% z kodem OCTOBER |
Zaoszczędź jeszcze dziś →
Bonami Extra × Universal |
Zniżka do 25% →
Na Bonami znajdziesz najszerszą ofertę dla Twojego domu.
Zaloguj się
Porównanie
Koszyk
Menu
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Dla profesjonalistów
Kategorie
Pomieszczenia
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspiracje
Oferty i zniżki
Nowości
Produkty premium
Strona główna
Kategorie
Akcesoria do domu
Akcesoria do domu
...
Kategorie
Akcesoria do domu
Akcesoria do domu · Wenko
Akcesoria łazienkowe
Akcesoria kuchenne
Akcesoria do salonu
Akcesoria do sypialni
Akcesoria do przedpokoju i garderoby
Pojemniki i organizery
Filtry
1
W magazynie
Oferty i zniżki
Premium
Nowości
Kolor
Design
Cena
Okazja
+ Więcej (4)
Wenko
1 308 wyników
Największa zniżka
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
Największa zniżka
Bestsellery
Największa zniżka
Najtańsze
Najdroższe
Najnowsze
Według ocen
Najtańsze ze sztukę
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Taśma uszczelniająca
Plastikowa
(402)
W magazynie
55 zł
z kodem
65 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Kosz na pranie Trivo
Tekstylny, szary, 3x39 l
(261)
W magazynie
218 zł
z kodem
257 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Kosz na pranie Corno
Tekstylny, jasnobrązowy, 43 l
(285)
W magazynie
132 zł
z kodem
155 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Kubek na szczoteczki do zębów Quadro
Bez wiercenia, z mocowaniem Vacuum-loc, plastikowy, w kolorze srebra z połyskiem, 10x7,5 cm, wysokość 10 cm
(375)
W magazynie
96 zł
z kodem
113 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Stojak na papier toaletowy Lava
Ze szczotką, ze stali nierdzewnej, biały/szary, 21x17 cm, wysokość 71 cm
(43)
W magazynie
Ostatnie sztuki
161 zł
z kodem
189 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Wieszak na ręczniki papierowe Nio
Bez wiercenia, biały, 7x27,5 cm, wysokość 4,5 cm
(42)
W magazynie
58 zł
z kodem
68 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Stojak na papier toaletowy Rivalta
Ze szczotką, bambusowy, w kolorze srebra/w naturalnym kolorze, 18x23 cm, wysokość 70 cm
(64)
W magazynie
201 zł
z kodem
237 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+7
+8
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Stojak na ubrania Herkules
Teleskopowy, metalowy, biały, 215x38 cm, wysokość 300 cm
(372)
W magazynie
Ostatnia sztuka
390 zł
z kodem
459 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Dozownik do mydła Tartas
Ścienny, plastikowy, biały, 960 ml, 9x14,5 cm, wysokość 24 cm
(20)
W magazynie
Ostatnie sztuki
71 zł
z kodem
83 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Deska sedesowa Sedilo
Wolnoopadająca, 36,2 x 45,2 cm, plastikowa, czarna
(34)
W magazynie
234 zł
z kodem
275 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Wenko
Dywanik łazienkowy Lerici
Odpowiedni do prania, tekstylny, beżowy, 60x90 cm
(2)
W magazynie
Ostatnie sztuki
176 zł
z kodem
207 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Wenko
Podkładka do naczyń Maxi
Gumowa, beżowa, 40x30 cm
(10)
W magazynie
66 zł
z kodem
78 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Uchwyt na papier toaletowy Agira
Bez wiercenia, z mocowaniem Turbo-loc, stalowy, czarny, 11x12 cm, wysokość 54 cm
(53)
W magazynie
124 zł
z kodem
146 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Ulubione
Wenko
Haczyki zestaw Vacuum-Loc
2 szt., bez wiercenia, z mocowaniem Vacuum-loc, plastikowe, czarne
(77)
W magazynie
52 zł
z kodem
61 zł bez kodu
30,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Kosz na pranie Corno
Tekstylny, beżowy, 43 l
(1051)
W magazynie
144 zł
z kodem
169 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Półka łazienkowa Milano
Ścienna/narożna, stalowa, w kolorze srebra
(32)
W magazynie
118 zł
z kodem
139 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Suszarka na pranie
Wisząca, szara, metalowa
(84)
W magazynie
207 zł
z kodem
244 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Stojak na ręczniki Lirio
Stalowy, w kolorze matowej czerni, 20x40 cm, wysokość 76,5 cm
(128)
W magazynie
211 zł
z kodem
248 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Szczotka do WC Bambusa
Bambusowa, w naturalnym kolorze, ø 10 cm, wysokość 37,5 cm
(35)
W magazynie
99 zł
z kodem
116 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Stojak na noże Mera
Bambusowy, w naturalnym kolorze
(24)
W magazynie
95 zł
z kodem
112 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Wenko
Stojak na papier toaletowy Pomarolo
Ze szczotką, stalowy, czarny/w naturalnym kolorze, 17x25 cm, wysokość 70,5 cm
(6)
W magazynie
184 zł
z kodem
217 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Wenko
Haczyki zestaw Lizan
2 szt., bez wiercenia, z mocowaniem Turbo-loc, ze stali nierdzewnej, białe
W magazynie
Ostatnie sztuki
21 zł
z kodem
25 zł bez kodu
12,50 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Półka łazienkowa Quadro
Bez wiercenia/narożna, z mocowaniem Turbo-loc, ze stali nierdzewnej, w kolorze srebra
(86)
W magazynie
112 zł
z kodem
132 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Wieszak na ręczniki Bosio
Ścienny, ze stali nierdzewnej, w kolorze matowej czerni, 5,5x43 cm, wysokość 9 cm
(71)
W magazynie
132 zł
z kodem
155 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Wenko
Dodatkowa półka Simon
Regulowana, plastikowa, biała, 27x40 cm, wysokość 8,5 cm
(1)
W magazynie
91 zł
z kodem
107 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Wymiary (2)
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Haczyk Bosio
Ścienny, ze stali nierdzewnej, w kolorze matowej czerni
(150)
W magazynie
57 zł
z kodem
67 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Wenko
Dozownik do mydła Odos
Z żywicy polimerowej, biały, 381 ml, ø 10 cm, wysokość 18 cm
(33)
W magazynie
58 zł
z kodem
68 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Wenko
Wieszak na ręczniki Orea Gold
Bez wiercenia, z mocowaniem Turbo-loc, ze stali nierdzewnej, w kolorze złota, 20,5x7,5 cm, wysokość 12,5 cm
(9)
W magazynie
Ostatnia sztuka
97 zł
z kodem
114 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Stojak na papier toaletowy
Ze stali nierdzewnej, w kolorze srebra z połyskiem, 21x17 cm, wysokość 55 cm
(1103)
W magazynie
80 zł
z kodem
94 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Akcesorium do montażu bez wiercenia Premium Shiny
Z mocowaniem Vacuum-loc
(171)
W magazynie
62 zł
z kodem
73 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Wenko
Stojak na ręczniki Rivaltana
Ze stali nierdzewnej, czarny, 46x20 cm, wysokość 80 cm
(23)
W magazynie
192 zł
z kodem
226 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Kosz na pranie Bambusa
Bambusowy, w naturalnym kolorze, 55 l
(47)
W magazynie
310 zł
z kodem
365 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Stojak na papier toaletowy Universalo
Ze szczotką, stalowy, szary, 20x23 cm, wysokość 62,5 cm
(378)
W magazynie
181 zł
z kodem
213 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Wenko
Stojak na ręczniki Hella
Stalowy, biały, 41x20 cm, wysokość 79 cm
(9)
W magazynie
199 zł
z kodem
234 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Mydelniczka Badi
Ceramiczna, w kolorze matowej czerni, wysokość 3 cm
(156)
W magazynie
38 zł
z kodem
45 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
zestaw 5 szt.
Ulubione
Wenko
Wieszaki zestaw Baggy
5 szt., na spodnie, metalowe, niebieskie, długość 34,5 cm, wysokość 11,5 cm
(47)
W magazynie
46 zł
z kodem
54 zł bez kodu
10,80 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Wenko
Dozownik do mydła Pergole
Ceramiczny, kremowy, 470 ml, ø 11 cm, wysokość 13 cm
(13)
W magazynie
60 zł
z kodem
71 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Wenko
Uchwyt na papier toaletowy Porto
Bez wiercenia, z mocowaniem Turbo-loc, ze stali nierdzewnej, w kolorze matowego srebra, 10x14 cm, wysokość 6,5 cm
(1)
W magazynie
77 zł
z kodem
91 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Kubek na szczoteczki do zębów Villata
Z żywicy polimerowej, antracytowy, ø 7,5 cm, wysokość 11 cm
(39)
W magazynie
40 zł
z kodem
47 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Kosz na śmieci Leman
Z pedałem, stalowy, w kolorze matowej czerni, 5 l
(66)
W magazynie
78 zł
z kodem
92 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+ Pojemność (5)
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Szczotka do WC Padua
Bambusowa, w naturalnym kolorze, 10x10 cm, wysokość 38 cm
(209)
W magazynie
94 zł
z kodem
110 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
zestaw 2 szt.
Ulubione
Wenko
Organizery na buty zestaw
2 szt., plastikowe, 30x52 cm, wysokość 11 cm
(510)
W magazynie
58 zł
z kodem
68 zł bez kodu
34 zł/szt.
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Stojak na ręczniki Bambusa
Bambusowy, czarny/w naturalnym kolorze, 46x20 cm, wysokość 80 cm
(26)
W magazynie
190 zł
z kodem
224 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Kubek na szczoteczki do zębów Sirmione
Ceramiczny, zielony, ø 8 cm, wysokość 10,5 cm
(45)
W magazynie
Ostatnie sztuki
37 zł
z kodem
43 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Wenko
Organizer łazienkowy Fablo
Ceramiczny, czarny, 20x10 cm, wysokość 2 cm
(2)
W magazynie
37 zł
z kodem
43 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
+2
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Ściągaczka z uchwytem Mola
Czarna, długość 32 cm
(39)
W magazynie
89 zł
z kodem
105 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
-15% z kodem
Ulubione
Wenko
Koszyk Gioma
Czarny, 18x35 cm, wysokość 33,5 cm
(55)
W magazynie
187 zł
z kodem
220 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
-15% z kodem
Wenko
Kosz na śmieci Frini
Plastikowy, biały, 1,5 l
(1)
W magazynie
35 zł
z kodem
41 zł bez kodu
Do koszyka
Do koszyka
inne warianty
1
...
5
6
7
...
28
Załaduj więcej
Powiązane kategorie
Dekoracje
Sprzątanie i organizacja
Pojemniki i organizery
Akcesoria do salonu
Akcesoria do przedpokoju i garderoby
Akcesoria do biura domowego
Akcesoria kuchenne
Akcesoria łazienkowe
Akcesoria do sypialni
Dla zwierząt